Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 06:17   #1
Muškarci u suknjama

sto mislite?
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 10:16   #2
Fuj - ja sam protiv muškaraca u suknjama, osim onih Škota, ali oni i tako navodno ne nose ništa ispod
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 10:27   #3
Faraoni mi baš djeluju opako sexy u onim svojim suknjicama-togicama. Pa kad zapuše topao pustinjski vjetar..........
A škoti su mi baš komični!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 10:43   #4
Mogu, ako mame nema doma. :gay: :gay: :gay:
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:29   #5
Quote:
anonimna kaže:
Fuj - osim onih Škota, ali oni i tako navodno ne nose ništa ispod
He, he... Tried and tested!
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:31   #6
U mome gradu jedan prof. na faxu nosi povremeno suknju...godinama.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:33   #7
Quote:
xiola bleu kaže:
He, he... Tried and tested!
Ovo s gacama je istina, bar kad su neka tradicionalna druzhenja.

Teta mi zhivi u Weeku, Shkotska.

Njen pokojni suprug bio je chlan pochasne garde. Prije smotre, ispred vrste prolazio je "kontrolor" drzheci u ruci dugi shtap i na vrhu ogledalce...i virio im pod suknje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:40   #8
Quote:
magic kaže:
Njen pokojni suprug bio je chlan pochasne garde. Prije smotre, ispred vrste prolazio je "kontrolor" drzheci u ruci dugi shtap i na vrhu ogledalce...i virio im pod suknje
Uau, koje zanimanje
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:41   #9
Quote:
magic kaže:
U mome gradu jedan prof. na faxu nosi povremeno suknju...godinama.
I u mom , čak mi je i predavao i prof. je
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:43   #10
Quote:
sanjalica kaže:
I u mom , čak mi je i predavao i prof. je
hehehe, izgleda na istog mislimo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:51   #11
izgleda ...mislim da je nemoguće da postoje dva takva prof. (u našoj državi ) koji sa takvom "lakoćom" nose suknju. Dok njega nisam vidjela muškarac u suknji bio mi je , ali njemu tako slatko stoji
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 14:08   #12
A kaj mislite o onim pareicima koje su ovo ljeto nosili neki djecaci po moru (dobro, digici uglavnom)?
Little Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 14:48   #13
Mislim da mogu a zakaj ne bi mogli?

Ha ha ha - sjetila sam se na događaj iz, mislim da listopada 2000. Kad je bio pun Zagreb Škota (mislim da se radilo o nekoj tekmi). Uglavnom, krepala sam kad sam vidla one njihove narančaste dlakice po njihovim nogama
NovemberRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 14:51   #14
anketa je glupa
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 15:02   #15
ovi pareići su bili očito hit među strancima na moru. što je najžalosnije vidjela sam najednom tako mrak pareo , da mi prisjelo. pa muško je a ima bolji pareo od mene! grrrrrrrrr
iz zajebancije sam rekla dragom da si može posuditi iz moje kolekcije koji hoće , pa me samo blago pogledao sa ubojitim okicama.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 17:23   #16
Da sam ja šerif u gradu, obukla bi sve muške u suknje pa nek viri.
Green Cherries is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 17:33   #17
grren cherries je u pravu

iz moga iskustva, suknja je deckima kaznena naprava. ja sam pomogla svojoj frendici da na silu obucemo njenog decka u suknju jer je bio malo zlocest. nas cetiri a on sam. za deset minuta on je bio tip-top, najlonke, bluza, suknja i malo sminke.
treba li reci da nas je nakon toga jako cijenio i pazio da slucajno se ne prosiri prica po gradu.
kakva su vasa iskustva?
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 02:58   #18
Hmmmm!!!!
Muško... ak je zgodno... i dobro građeno... može (isto kao i dobro građena i ljepa žena)... obući što god hoće i sve će mu dobro stajati i u svemu će dobro izgledati i svi će ga gledati i diviti mu se.

Rado bih Harda ubacila u suknjicu, al da mu to predložim, mislim da bi tražio rastavu braka

I kao što netko reče... Kad su Zg. poplavili Škoti (navijači) skoro sam opala u trans... kak su mi dobro zgledali ... pa sam se neko vrijeme muvala Centrom grada, tek tako da se nagledam muških dlakavih nogu u kariranim suknjicama...
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 02:13   #19
da da da musko u koznoj suknji..
u knjizi sangaj baby jedan od likova nosi koznu suknju.to mi se uvijek svidalo,samo sto mislim da svog covjeka ne bi mogla natjerati na takvo sto...premda pomisao na njega u koznoj suknji...mljac
i btw. uopce ne mislim da bi frajer nuzno u suknji trebao izgledati ko gay. naprotiv.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 06:50   #20
hi-hi-hi


bas sam se slatko nasmijala nakon sto sam procitala posljednji post. cini mi se da nisam sama koja sa pali na koznu suknju (ali na deckima). to me je bilo tak sramota i pomisliti, jer sam jednom davno negdje procitala da zenska koja svog decka uspije jednom ubaciti u suknju, ostaje zauvijek ta koja ima kontrolu u svojim rukama. ona moja frendica se totalno slaze sa time. ona je ta koja donosi sve odluke otkako je decko "usuknjen". sada se zali da malo vise novaca trose na carape
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.