Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 21:19   #1
Prijatelji/ce i zaljubljenost - što, kako, zašto...? -zbirni topic

ovo je vise pitanje za cure ali i muski odgovori su dobro dosli ako neki ima koju pametnu :-))

Dakle, mislim da sam se zaljubila u najboljeg prijatelja ali mi uopce nije jasno zasto? Prijatelji smo vec godinama i nikad nisam pomislila nesto imat s njim do nedavno... cak mi se i ne svidja onako fizicki.
Nesto me zadnje vrijeme privlaci na njemu a ja nikako ne mogu shvatiti sto.
Da napomenem, on ima curu s kojom je vec dugo i nema sanse da nesto bude izmedju nas. Samo zelim shvatit ZASTOOOO???

Pitanje je: cure, kad ste se zaljubile u nekog svog dobrog ili dugogodisnjeg frenda sto se u vama ili njemu promijenilo? Detaljno mi opisite situaciju koja vam se desila jer ja moram sto prije shvatit zasto mi se to desava pa da mogu odlucit sto dalje...
mirta000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:21   #2
to ti se zove pubertet proci ce ;-)
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:24   #3
ima nekakva teorija koja veli da ti je genetski zapisano kad ćeš se zaljubiti i tvrdi da prva osoba koja se nađe u blizini kad ti počneš lučiti kemikalije, a da nije kvazimodo tog trena postaje tvoja ljubav, temelje to na istraživanjima s jednojajčanim blizancima jer ispada da su se zaljubljivali i ženili uvijek u isto vrijeme kad i onaj drugi jer oni imaju isti genetski kod što li bla bla.

Dakle možda se tjeraš , a on je jednostavno najbliži.

PS nekako mi se i čini da bi to moglo biti istina jer se tako i meni desi svakih par godina i onda naravno nađem najveću budalu na svijetu, budući sam i sam budala to mi uopće nije problem.
__________________
Vi veri veniversum vivus vici
"It is not the people that should be afraid of the government, the government should be afraid of the people".
Remember, remember the fifth of November, gunpowder, treason and plot, I see no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:24   #4
Quote:
mirta000 kaže: Pogledaj post
ovo je vise pitanje za cure ali i muski odgovori su dobro dosli ako neki ima koju pametnu :-))

Dakle, mislim da sam se zaljubila u najboljeg prijatelja ali mi uopce nije jasno zasto? Prijatelji smo vec godinama i nikad nisam pomislila nesto imat s njim do nedavno... cak mi se i ne svidja onako fizicki.
Nesto me zadnje vrijeme privlaci na njemu a ja nikako ne mogu shvatiti sto.
Da napomenem, on ima curu s kojom je vec dugo i nema sanse da nesto bude izmedju nas. Samo zelim shvatit ZASTOOOO???

Pitanje je: cure, kad ste se zaljubile u nekog svog dobrog ili dugogodisnjeg frenda sto se u vama ili njemu promijenilo? Detaljno mi opisite situaciju koja vam se desila jer ja moram sto prije shvatit zasto mi se to desava pa da mogu odlucit sto dalje...

ja kad procitam zaljubljivanje, ili zvaljenje, ili slicno , ja prestanem da mislim, nemam morala, al se nasalim, to moze proci.
uhvati ga za muda, i reci os se jebat, ako hoce, ok, a ako nece, onda reci da si se salila, jer sve jedno imas zelju, samo se zavlacis,
odradi tipa i gotovo, ha ja.
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:25   #5
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
to ti se zove pubertet proci ce ;-)
tako je
__________________
Kaj će mi potpis?
peyton17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:26   #6
Quote:
mirta000 kaže: Pogledaj post
Samo zelim shvatit ZASTOOOO???

nema sanse da nesto bude izmedju nas

moram sto prije shvatit zasto mi se to desava pa da mogu odlucit sto dalje...
a kaj imaš odlučivat, kad si i sama rekla da nema šanse da bude nekaj između vas dvoje

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:42   #7
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
to ti se zove pubertet proci ce ;-)
potpisujem


sad kao ona treba nesto odluciti kao ono znas moze bit nesto od toga djecica
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:04   #8
Quote:
mirta000 kaže: Pogledaj post
Dakle, mislim da sam se zaljubila u najboljeg prijatelja ali mi uopce nije jasno zasto?
Misliš? Hm... Tanka je granica između ljubavi i prijateljstva. Trebala bi biti 100% sigurna prije nego kreneš sa pitanjem "Zašto (i) meni?"

Quote:
Pitanje je: cure, kad ste se zaljubile u nekog svog dobrog ili dugogodisnjeg frenda sto se u vama ili njemu promijenilo?
Meni ne
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:11   #9
bolje prestani s tim da se zaljubljuješ u best frenda dok još nije prekasno...gledaj na njega kao do sad,samo frendovi,ok?
Marko88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:12   #10
...desavalo se i meni par puta....u biti ja sam mislila da sam zaljubljena u best frenda....hahha ali nakon par dana skuzim da mi je u biti u ljubavnom zivotu postalo dosadno pa nemam pametnijeg posla nego izmisljanja slicnih gluposti.....prode to..nist ozbiljno ....
__________________
love is in the air.....:):)
white_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:13   #11
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
to ti se zove pubertet proci ce ;-)
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:14   #12
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
to ti se zove pubertet proci ce ;-)
tako je

nisam se nikada zaljubila u prijatelja....
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 15:39   #13
znaš u čemu je problem? to što on ima curu. kažeš ima je dugo, ali vjerujem da se to u tebi kuha već duže vrijeme. ti nisi zaljubljena, ti si ljubomorna. nekad si ti bila broj jedan cura u njegovom životu, tebi se povjeravao, s tobom izlazio, tebe zvao doma da gledate filmove.. ti si bila ta s kojom je većinu vremena provodio. to se promijenilo, on ima nekoga, ti si sama, osjećaš se zapostavljeno iako se vi još uvijek viđate, ali imaš stalno u glavi to da je on zauzet. prije si ga mogla zagrliti da ne misliš kako on ima djevojku, spavati kod njega, a da on ne priča s njom svakih pola sata, plakati mu na ramenu, pričati o muškim svinjama, a da ne slušaš o drugoj curi s kojom je sretan. pa se stvori ta ljubomora/zaljubljenost i počneš ga zamišljati kao svog, tad bi bio samo tvoj. vjeruj mi, da ga doiješ, shvatila bi da ga voliš kao frenda i da samo na taj način želiš biti s njim, ali opet da uđe u vezu s nekom drugom curom, ista stvar- zaljubila bi se.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 15:43   #14
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
tako je

nisam se nikada zaljubila u prijatelja....
čekaj ćerce,čekaj.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 18:18   #15
ej,ewo ja sam zaljubljena u best frenda i ne mozete mi rec zato kaj ima curu jer je trenutno nema a i zaljubljena sam vec par mj tak da me bas i nije proslo=((
CR7_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 11:12   #16
nisi rekla jednu jako bitnu stvar a to je da li si izašla iz neke veze nedavno?Vidiš ja smatram da je nemoguće se zaljubiti u prijatelja ili prijateljicu nakon nekoliko godina.Zašto to mislim? Zato jer smatram da je zaljubljivanje impulzivna reakcija dakle dešava se u momentu ili se ne desi taj neki klik,također sam skužio da kad se dvoje ljudi(nepoznatih) spoji igrom slučaja poslovno pa provode neko vrijeme zajedno može doći do zaljubljivanja ali pazi opet ne nakon nekoliko godina nego nekoliko mjeseci s tim da se otpočetka simpatiziraju.
Uglavnom mislim da je kod tebe zaljubljivanje došlo zbog toga što ti frend ima curu pa se pitaš:"Što on u meni nevidi curu,već samo frenda?".
To je moje mišljenje a naravno ono može biti skroz pogrešno
mahatma_tesla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 12:14   #17
zeznuta situacija...poslije svega sto vam se sad desi,ako priznas ljubav,i nakon toga,nikad vise necete moci biti prijatelji kao prije...
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 12:31   #18
Ako ti prijatelj nema curu, nema nekog jakog razloga da ne pokušaš.
I ne živciraj se oko mogućeg kvarenja prijateljstva; ako ga to može pokvariti, skrivanje osjećaja pokvarit će ga još i gore.
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 12:47   #19
Meni se dogodilo dva puta... Prvi put je zavrsilo tako da sam ja toj curi (bili smo slobodni i jedan i drugi) sve ispricao, ona je rekla da me vidi samo kao frenda i tad smo se udaljili (nismo se culi ni vidjeli) nekih pola godine. Nakon toga smo si dobri, ali ne onako kao prije :-/ No, pricamo normalno, druzimo se...
Drugi puta je bilo gore... Svidjala mi se dobra frendica duze vremena, ali kako je stalno imala decke, mislio sam da je bolje da nista ne govorim nego da jednostavno budemo frends (tesko je, no da se)... E sto se dogodilo? Pa, ja sam bio slobodan, a ta frendica u vezi nekih godinu i pol... Ona je sve zapocela (rekla kako joj se dugo vremena svidjam i kako nezna sto da sad napravi, buduci da je u vezi... Da li da prekine vezu i bude samnom ili ostane u vezi (to mi je i rekla)), zabrijali smo, i nastavili se druziti "kao prijatelji" i dalje (dok ona "odluci")... Na kraju je "skuzila" kako zeli ostati s deckom s kojim je... Kako je to zavrsilo? Pa, udaljili smo se na "neko vrijeme" ali malo sam previse povrijedjen da bi se vracao u bilo koji kontakt s njom, tako da je "neko vrijeme" vjerojatno postalo zauvijek

Koja je poanta svega? Svasta je moguce i stvarno je tanka veza izmedju veze i prijateljstva, tj. treba znati odvagnuti sve to te znati da sve to ima neke "posljedice" u krajnjoj liniji Isto tako, ponekad se iz ponasanja prijateljice/prijatelja moze protumaciti da joj/mu se svidjas, a njoj/njemu je samo stalo do tebe kao do prijatelja/prijateljice... U svakom slucaju, mislim da se nekakvim "indirektnim razgovorom" moze "istraziti" stanje druge strane (sto iz mojih dogadjaja gore nije slucaj za mene, no, ne slijedite moj primjer jer ja sam na kraju odustao od svega...)
Nadam se da je ovo bilo od pomoci
morfeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 12:49   #20
pa
nije baš tak teklo al ajd........ moj najbolji frend se zaljubio u mene i odlučio mi to reć nakon što je kojih godinu dana šutio.......jelte budala............ e a problem je bio u tome što ja imam dečka jelte......... godinu dana ......... i da mi je rekao prije godinu dana bila bi s njim......... sto posto........ i sad tako ja ostadoh s dečkom, a on je kao slomljena srca........ i od prijateljstva više ništa jer kao ne može bit sve onak kak je bilo i njemu bi bilo teško tak......... al viđat ćemo se ziher....... isti fax

(samo nemojte mislit da je meni bil lako njega odj, ipak mi je bio frend)

kad ga pitah zašto i otkud........ rekao je da kad smo postali frendovi da smo bili klinci, pa kad smo malo odrasli počela sam ga i fizički zanimat pa je jelte došlo do sve de zbrke......... a zašto u tvom slučaju......... ne znam...... čini mi se da fukmondo ima praf
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger