Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Ostali mobiteli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2004., 21:05   #1
Samsung E700

Imam jedan problem sa Samsungom E700, a to je da mi baterija ne traje duze od 2 dana, mada dnevno mozda 10-tak min. telefoniram posaljem 30-tak sms-ova i isto toliko dobijem.

Ne fotografiram skoro nikad niti igram igrice.

Ipak za tu veliku sumu novca baterija je preslaba.

Mozda sto je nova i mora se 4-5 puta skroz potrositi i napuniti da bi dosegnula punu snagu.

Zamolio bih nekoga ko je imao isto iskustvo ili se vise razumije u Lionium baterije od 800 mA da mi da svoje misljenje.

Unaprijed zahvalan.

Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 08:23   #2
Ne znam zašto ti je baterija tako slaba...
Ja isto imam SAMSUNG E700 i baterija mi bez problema traje 3-4 dana. I još dosta telefoniram i pišem dosta poruka...
LeChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:36   #3
Quote:
LeChuck kaže:
Ne znam zašto ti je baterija tako slaba...
Ja isto imam SAMSUNG E700 i baterija mi bez problema traje 3-4 dana. I još dosta telefoniram i pišem dosta poruka...
Moja isto , u svakom slucaju pogledaj garanciju, ja imam 6 mj. garanciju na bateriju.
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 19:44   #4
Prvo prođi par puta kroz totalno punjenje i pražnjenje ,a nakon toga ako se ponavlja odmah reklamirati ako ne bude bolje. Sa onim šta radiš trebala bi trajati 3-4 dana minimalno.
Samo pazi jer ako je stalno upaljeno svjetlo zbog poruka i igraš igrice i pogotovo ako se zezaš sa fotoaparatom i zoomom normalno je da se isprazni i bez razgovora.

Inače je mobitel dobro istestiran s moje strane jer je u najužem izboru da si ga kupim i baterija sigurno dulje traje !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 06:30.