Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica
Korisničko ime
Lozinka

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 12:46   #2641
Bilješka20
Registrirani korisnik

Bilješka20 Avatar

Registracija: Oct 2009.
Quote:
dalmatino enter kaže: Pogledaj post
Ajmo ponovo probat...uzmimo sistem 2/3...ima 3 komb, brojevi su 1-2-3...
Zamislimo da sve te 3 komb odigramo posebno na 3 listića, to izgleda ovako .

1. listić : 1-2
2. listić : 1-3
3. listić . 2-3

Ako to sve stavimo na 1 listić, to je sistem 2/3, uz uplatu od npr.5 kn, koliko smo uplatili na svaku od te 3 komb ?...podijelimo ulog s brojem komb, znači 5/3 = 1,66 kn po komb...jel sad jasnije ?...
Ne

ma ne trebaš se trudit. Igrat ću od sada 2,3,4 od 6 ili 7 i keno sa strane pa ću si ja kombinirat
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 09:16   #2642
dalmatino enter
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2008.
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
ma ne trebaš se trudit. Igrat ću od sada 2,3,4 od 6 ili 7 i keno sa strane pa ću si ja kombinirat
A dobro, može i tako...bitno je da razumiješ...i iz odigranih listića sve se shvati brzo, normalno...

stipe86st - mislim da ovo nije mjesto za prodaju sistema...za neku preporuku oko knjige da, kao što sam ja preporučio, ali ovako...osobno imam 20 knjiga i tisuće sistema, kao i mnogi vjerojatno, pa bismo se svi mogli baciti ovdje u trgovinu...

Inače, za igrače koji tek počinju, ili pomalo igraju, mislim da na netu ima more dobrih besplatnih sistema, a za malo zahtjevnije uvijek ću preporučiti kvalitetnog autora i knjigu...

Nego, večeras je vrijeme da padnu mali brojevi kod talijana, dugo ih čekam...mislim da nebi bilo čudo da padnu 3 iz prve trećine (1-30) ili 4,5 br. u prvih pola (1-45)...ili 2 u prvih 9..ovo zadnje me jako vuče, da će pasti 2 broja 1-9...malo jače ću to igrati...
Old 23.09.2010., 13:41   #2643
dragikamen
Registrirani korisnik

Registracija: May 2008.
slazem se u vezi malih brojeva,,tako sam i ja odigrao za danas 1,4,9,10,11,,,1,4,19,49,69,,,1,5,10,42,48,,,naravn o,,za talijanski loto
Old 23.09.2010., 13:44   #2644
dragikamen
Registrirani korisnik

eh da,,zaboravih,,,knjiga od Z.Sontaga,,narucio,dobio,,prelistao i moram reci da je prenaučna za mene,,,pa ako je netko zeli,prodajem je za 80 kn,,toliko sam i ja platio
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 23.09.2010., 14:09   #2645
Bilješka20
Registrirani korisnik

Bilješka20 Avatar

Evo, danas ću drugačije igrati. Igrat ću samo na jedan broj, ulog 5 kuna.

2 listića na svakom jedan broj

77
78

Pa što bude bude
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:58   #2646
spyker22
piciginaš

spyker22 Avatar

Registracija: Jul 2007.
Ipak i danas visoki brojevi. Opet nesritni broj 1 fali ..opet 'samo' nešto više od 800 kn.

Uglavnom danas talijanski SuperenaLotto - 25, 32, 64, 74, 85, 90.
Old 24.09.2010., 07:14   #2647
sjeveroistok89
torcida.org

sjeveroistok89 Avatar

Registracija: May 2010.
'jutro..

stari mi je stručnjak za statistiku ali ne podnosi kladionice, a ja sam antitalent za brojeve, pa bih pitao nekog od vas iskusnijih da mi kaže svoje mišljenje:

želim dva ili tri puta tjedno uplatit neki loto u kladionici, iz zajebancije, 10 kuna, uvijek iste brojeve, čisto za dobit možda par tisuća kuna. To mi je usput, kad idem uplatit nogometni listić, a ne nešto važno. Nego onako, pa ako uleti dobro, ako ne-nema veze.
E sad. Dvoumim se između tri vrste lota, pa me zanima mišljenje nekog iskusnijeg, kojeg je najpametnije igrati, koji se statistički relativno najmanje nemoguć za pogodit.

Multi loto 20/70 ili 20/80 recimo...

ovi klasični 7/39, 6/45 itd..

ovi europski, talijanski 6/90, 5/50 itd...

Znam da je sve to relativno, ali matematika vjerovatno postoji i u ovome.
Ne želim milijunski pogodak, već igrat usput uvijek iste brojeve i tako dugo.
Hvala na odgovorima.
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:47   #2648
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Registracija: Jan 2009.
Talijanski loto se zaista ne da odreci tih visokih brojeva (grupa 60-90);

http://img59.imageshack.us/f/em1r.jpg/
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:29   #2649
kizo63
Registrirani korisnik

kizo63 Avatar

Registracija: Nov 2008.
Quote:
dragikamen kaže: Pogledaj post
eh da,,zaboravih,,,knjiga od Z.Sontaga,,narucio,dobio,,prelistao i moram reci da je prenaučna za mene,,,pa ako je netko zeli,prodajem je za 80 kn,,toliko sam i ja platio
radije procitaj uvodni dio u razmacima jos nekoliko puta, mozda ti postane razumljivija.
Ili si bar kopiraj stranice 14-15 jer su dobra pomoc kod provjere isplativosti odabranog

Samo su svemir i ljudska glupost bezgranicni, iako, za svemir jos nije dokazano...
kizo63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:30   #2650
NuJerz2k1
Registrirani korisnik

NuJerz2k1 Avatar

Registracija: Jun 2010.
Ajmo u glavu večeras Euro Millions 5 i 19!!
NuJerz2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:31   #2651
kizo63
Registrirani korisnik

kizo63 Avatar

Registracija: Nov 2008.
sjeveroistok
osobno ne volim kena i lota koja idu vise puta dnevno, za tvoju igru bi preporucio lota sa manje brojeva poput uk daily, tri broja imaju tecaj 60 a statisticki pogodak mozes ocekivati svakih 84kola, kod washington daily je tecaj 400 a ocekivani pogodak svakih 457kola, na florida fantasy 550/714 itd.
Euromilions ima 1750/1960 pa kad to podjelis sa brojem izvlacenja ispada da statisticki tri broja pogadjas svakih 38godina, toliko ipak ne zelis cekati pogodak , kod nekih drugih lota je i gore

Samo su svemir i ljudska glupost bezgranicni, iako, za svemir jos nije dokazano...
kizo63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 16:15   #2652
sjeveroistok89
torcida.org

sjeveroistok89 Avatar

Registracija: May 2010.
Quote:
kizo63 kaže: Pogledaj post
sjeveroistok
osobno ne volim kena i lota koja idu vise puta dnevno, za tvoju igru bi preporucio lota sa manje brojeva poput uk daily, tri broja imaju tecaj 60 a statisticki pogodak mozes ocekivati svakih 84kola, kod washington daily je tecaj 400 a ocekivani pogodak svakih 457kola, na florida fantasy 550/714 itd.
Euromilions ima 1750/1960 pa kad to podjelis sa brojem izvlacenja ispada da statisticki tri broja pogadjas svakih 38godina, toliko ipak ne zelis cekati pogodak , kod nekih drugih lota je i gore
hvala na trudu.
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 18:02   #2653
dragikamen
Registrirani korisnik

Quote:
sjeveroistok89 kaže: Pogledaj post
'jutro..

stari mi je stručnjak za statistiku ali ne podnosi kladionice, a ja sam antitalent za brojeve, pa bih pitao nekog od vas iskusnijih da mi kaže svoje mišljenje:

želim dva ili tri puta tjedno uplatit neki loto u kladionici, iz zajebancije, 10 kuna, uvijek iste brojeve, čisto za dobit možda par tisuća kuna. To mi je usput, kad idem uplatit nogometni listić, a ne nešto važno. Nego onako, pa ako uleti dobro, ako ne-nema veze.
E sad. Dvoumim se između tri vrste lota, pa me zanima mišljenje nekog iskusnijeg, kojeg je najpametnije igrati, koji se statistički relativno najmanje nemoguć za pogodit.

Hvala na odgovorima.
igraj talijane,,idu tri puta tjedno,,i dobri su dobici
Old 24.09.2010., 19:35   #2654
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Quote:
sjeveroistok89 kaže: Pogledaj post
'jutro..

Hvala na odgovorima.
Ako ćeš igrati uvijek iste brojeve onda ne bi bilo loše odabrat UK Daily, ide svaki dan osim nedjelje, ali to ne znači da se mora baš igrat svako kolo; izvlači se 7 od 27 brojeva pa je baš zbog toga prikladan ako imaš uvijek iste brojeve.
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 17:19   #2655
Bilješka20
Registrirani korisnik

Bilješka20 Avatar

Zanima me jel se može kladiti putem mobitela. Recimo, loto. Neigdje nisam našla da se može pa ako netko zna. Znači da mi na mobitelu oduzmu novce i ako dobim, samo dodem sa kodom i to je to, neka malo pojasni netko
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 18:05   #2656
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
Zanima me jel se može kladiti putem mobitela. Recimo, loto. Neigdje nisam našla da se može pa ako netko zna. Znači da mi na mobitelu oduzmu novce i ako dobim, samo dodem sa kodom i to je to, neka malo pojasni netko
Pa ako imaš mobitel novije generacije dakle da ima internet i imaš otovoren račun kod kladionica koje imaju online klađenje (Supersport, Fortuna) naravno da možeš uplatit listic online dakle preko mobitela. Dakle igrat možeš, podrazumijeva se da moraš imat novaca na tom računu, a to ne možeš uplatiti preko mobitela nego direktno u poslovnici ili preko banke (i tamo možeš pristupit mobitelom i napraviti transfer novca). Od nedavno je i Hrvatska Lutrija dostupna online s svojim igrama, vjerojatno se može uplatit naš loto preko neta, ali kako ide s uplatama točno nisam upoznat, ali znam da se mogu kupit HL bonovi i preko njih vršit uplata.

Zadnje uređivanje igorp : 25.09.2010. at 18:46.
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 10:27   #2657
dragikamen
Registrirani korisnik

147 milijuna jackpot kod talijana,,,jel se moze negdi kod nas uplatit tal loto,,,trebalo je da vec moze,,jos prosle godine od nekog sam cuo,navodno da ce iduce godine to biti moguce,,,,bilo bi super da mozemo igrati,,,
Old 26.09.2010., 12:09   #2658
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Quote:
dragikamen kaže: Pogledaj post
147 milijuna jackpot kod talijana,,,jel se moze negdi kod nas uplatit tal loto,,,trebalo je da vec moze,,jos prosle godine od nekog sam cuo,navodno da ce iduce godine to biti moguce,,,,bilo bi super da mozemo igrati,,,
Neće se to moći nikada, jer je to kontra HL., ali možeš igrati direktno kod Talijana On-line. Uveli su to prije nekih godinu dana.
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 12:11   #2659
NuJerz2k1
Registrirani korisnik

NuJerz2k1 Avatar

Registracija: Jun 2010.
Uff kad to neko ubode ima da piva!
NuJerz2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 14:58   #2660
faca_ronaldo
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2008.
dosta mi je vise sigurnih parova itd prelazim na talijanski 3 broja u glavu za 5kn,tako cu otprilike godinu dana,i ako nedobijem stajem.Nego da vas pitam u vezi ovog Win for life jel iko igra to,pa non stop 1,2.3,4,5,6 izlaze...dalo bi se onda bar 3 do 4 broja pogodit...jest da su mali koef,ali za veci ulog se isplati? i kako to ide s uplatama,vidim da se izvlaci svakih sat vremena ako se ne varam,jel moram naglasit bas za koji sat uplacujem ili ?
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja