Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 03:09   #1
U2 3D [2008]

Jel gledao ko? Kakve su impresije?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 09:53   #2
Ja sam bio sinoc. I iako nisam fan U2-a, film je odlican .... Imas osjecaj kao da si na koncertu, a malo je falilo da digner ruke u zrak u trenutku kada publika dize ruke u zrak .... Zvuk odlican, osjecaj izvrstan. Preporuka za fanove U2-a i za sve ostale koji vole koncerte!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:05   #3
ma preporuka je za sve a ne samo za fanove. inače najavljuju samo da je u rijeci i zagrebu, ali ima i u broadwaya u splitu. jedva čekam to ić vidit
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:37   #4
Obavezno to idem gledat, ogroman sam njihov fan
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:45   #5
Cista revolucija filma.
Yoogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 23:58   #6
nadam se da ce ubuduce radit 3D filmove opcenito, odnosno da ce ih prikazivat u nasim kinima
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:12   #7
nisam fan U2, al jesam 3D..zato cu otic..ako opce jos ima
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:36   #8
.

Iso, kad nisam pao u nesvjest čuvši da je počela premijera u kinu.. Može li mi samo netko reći do kad će biti na repertoaru i gdje, pošto nisam iz Zg-a, pa da se znam organizirati i doći..

__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 12:12   #9
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
.

Iso, kad nisam pao u nesvjest čuvši da je počela premijera u kinu.. Može li mi samo netko reći do kad će biti na repertoaru i gdje, pošto nisam iz Zg-a, pa da se znam organizirati i doći..

igrat ce jos duuuuugo, prekjucer tek bila premijera, a pretpostavljam da ce vuc dugo ko i dinosaure. imas u cinestaru branimir i avenue mall, pa biraj.
inace, malo sam uletio u dvoranu da vidim kak to izgleda i mogu rec da je dosta dobro. fakat imas filing da si s njima na stejđu. najjace je kad bono pjeva gledajuci u kameru. imas osjecaj da stoji direkt ispred tebe i jos ti pruza ruku. probao sam ga osamariti al nije islo. kad bum to mogao onda bu bilo savrseno.
krSSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 14:39   #10
U2... odakle si? ja sam se šokirala kad sam čula da je u Splitu a uopće nisu to reklamirali nego samo za Zagreb i Rijeku!
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:01   #11
ja sam veliki fan i idem večeras do Cinestara...

nadam se da je stvarno tako dobro...mora bit kad je Bono u pitanju

javim dojmove...
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:14   #12
Da se jos jedan ljubitelj U2 predbiljezi, ici ce se gledat drugi tjedan, ako ne i sutra...samo se nadam da necu ustat nasred dvorane i pocet pjevat i plesat
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:30   #13
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Da se jos jedan ljubitelj U2 predbiljezi, ici ce se gledat drugi tjedan, ako ne i sutra...samo se nadam da necu ustat nasred dvorane i pocet pjevat i plesat
tog se i ja bojim...
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:04   #14
danas idem 8 put
gelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 22:23   #15
^^ koji si ti lik ja iden sutra prvi put... pa ako bude potribe icu jos par puta
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 00:11   #16
ma, bilo je savršeno...bolje nego što sam očekivala...imaš feeling da si na metar od Bona i ekipe i kad se to spoji sa zvukom, stvarno se osjećaš kao počasni gost VIP lože...

najbolji dio filma: stih 'wipe your tears away' tokom pjesme 'Sunday, Bloody Sunday'

i, da, ići ću opet, naravski
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:27   #17
A gle, gledao sam film u proljeće 6 puta i sada 2 puta tu u Zagrebu. Išlo se je u Graz na 3D i u Budimpeštu u IMAX
gelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 23:01   #18
^^ koji ti je nick na U2 acrobat hehehe

evo ja sam ga sad pogledala i oduševila se
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 01:18   #19
Ovo definitivno bilježim za pogledati asap!
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 02:29   #20
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
U2... odakle si? ja sam se šokirala kad sam čula da je u Splitu a uopće nisu to reklamirali nego samo za Zagreb i Rijeku!
Iz Slavonskog Broda sam, najbliže mi je u ZG..
Svim obožavateljima bih preporučio da se registriraju na njihovu oficijalnu stranicu, koji to još nisu učinili.. Odlični su..

..
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.