Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 22:18   #1
Perike

Zanima me gdje ima ducana s perikama u Zg gdje se one mogu i isprobati, po mogucnosti da ima dosta izbora?
lidija81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 23:35   #2
Mislim da ima jedan jako dobar dućan kod Zakmardijevih stuba. Još ću provjeriti pa ti javim.

Tamo su bile prave, dakle i nešto skuplje vlasulje.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 12:26   #3
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Mislim da ima jedan jako dobar dućan kod Zakmardijevih stuba. Još ću provjeriti pa ti javim.

Tamo su bile prave, dakle i nešto skuplje vlasulje.
Hvala ti!
Javi pliz cim saznas
lidija81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 12:48   #4
gipsyqueen misli na apropos. ima jedan kod zakmardijevih i jedan u importanne galeriji. imaju perika i umetaka.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 19:13   #5
Mislila sam na Quince (Nova Ves 7), ali mi se pomiješalo.
Dakle tamo je jako dobar izbor vlasulja. Ako se radi o kupovini vlasulje zbog otpadanja kose (kemoterapija npr.), onda od liječnika treba tražiti uputnicu za dugačku vlasulju. Osoba koja kupuje vlasulju može izabrati i neku s kraćom kosom pa će joj uputnica (tj. taj iznos za dugu vlasulju) vjerojatno pokriti trošak, inače se mora nadoplatiti.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 16:43   #6
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Mislila sam na Quince (Nova Ves 7), ali mi se pomiješalo.
Dakle tamo je jako dobar izbor vlasulja. Ako se radi o kupovini vlasulje zbog otpadanja kose (kemoterapija npr.), onda od liječnika treba tražiti uputnicu za dugačku vlasulju. Osoba koja kupuje vlasulju može izabrati i neku s kraćom kosom pa će joj uputnica (tj. taj iznos za dugu vlasulju) vjerojatno pokriti trošak, inače se mora nadoplatiti.
Meni treba samo isprobavanje perika jer se zelim nakratko osisat, a svugdje gdje sam probala virtualno to napravit na fotki imaju malo izbora kratkih frizura,pa sam mislila ako kojim slucajem u ducanu ima vise izbora
lidija81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 18:16   #7
mozda ce ti pomoci ova tema

https://www.forum.hr/showthread.php?t=132757

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 00:32   #8
kako prebojati periku?

za maškare mi treba prebojati periku, a ne znam kako.... imam crnu periku, mislim da je od sintetike (barem su mi tako rekli u frizerskom salonu). Kako se može ta perika prebojati u bijelo? zapravo ne cijela, nego pola perike, desna polovica treba biti bijela, a lijeva ostati crna. Koja sredstva su mi zato potrebna? I treba mi detaljan postupak kako to mogu napraviti, jer ovo je prvi put da koristim takvo nešto. I pomoć mi treba hitno!!!

(ukoliko trebate fotku perike, mogu je fotografirati preksutra)

hvala unaprijed
guskan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 00:35   #9
Quote:
guskan kaže: Pogledaj post
za maškare mi treba prebojati periku, a ne znam kako.... imam crnu periku, mislim da je od sintetike (barem su mi tako rekli u frizerskom salonu). Kako se može ta perika prebojati u bijelo? zapravo ne cijela, nego pola perike, desna polovica treba biti bijela, a lijeva ostati crna. Koja sredstva su mi zato potrebna? I treba mi detaljan postupak kako to mogu napraviti, jer ovo je prvi put da koristim takvo nešto. I pomoć mi treba hitno!!!

hvala unaprijed
Nikako ili kupi boju za lažni snjeg i pošpricaj
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 00:37   #10
bi li to primilo tu boju? ne bi to otpadalo?

ako bi otpadalo, bi li pomoglo kada bih prešpricao prvo s tom bojom, pa onda s lakom za kosu možda?

ima li još za kupiti tog spreja za lažni snijeg i gdje?
guskan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 00:55   #11
mozda bi se moglo necim izbijeliti?
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 13:33   #12
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
mozda bi se moglo necim izbijeliti?
Ma nemožeš izbjeliti sinitetiku, pogotovo ne crnu sintetiku u bijelo
A probaj nabaviti sprej za grafite, kreč bijeli, imaš ih za kupiti u Draškovićevoj odmah kraj stanice (mislim da je Kemoboja)...
Da ti nije palo na pamet blajh stavljati

Zadnje uređivanje NinaLady : 11.01.2009. at 14:58.
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 14:07   #13
sintetika se ne moze prefarbati farbom za kosu nikako.
jedino ovo sto su ti devojke vec predlozile, neki sprej tipa tog za sneg ali mislim da ce to katastrofalno izgledati izgledace kao da ti je sneg napadao na glavu
nijedan sprej za privremeno farbanje kose ne prima na sintetiku
hair_extensions is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 14:26   #14
tražim u telefonskom imeniku i nigdje ne mogu naći u Osijeku trgovinu koja se zove Kemoboja jeste li sigurni da postoji u Osijeku? Gdje se još u Osijeku može kupiti bijeli sprej za grafite?

BTW ljudi hvala puno svima!!!!
guskan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 15:00   #15
Quote:
guskan kaže: Pogledaj post
tražim u telefonskom imeniku i nigdje ne mogu naći u Osijeku trgovinu koja se zove Kemoboja jeste li sigurni da postoji u Osijeku? Gdje se još u Osijeku može kupiti bijeli sprej za grafite?

BTW ljudi hvala puno svima!!!!
Sori ja sam pričala za Zagreb, ak niš naruči s neta... sprej za snjeg je loša ideja, ali sprej za grafite bi mogao kolko tolko upaliti... al opet ne vjerujem da će lijepo izgledati, a dobro sad crno bijela perika i da je od najkvalitetnije prave kose nemože dobro izgledati...
Btw, kaj ćeš biti za maškare?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 20:57   #16
Cruella de Vil negativka iz 101 Dalmatinca

BTW zašto kažeš da ne može dobro izgledati?
guskan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 22:05   #17
Quote:
guskan kaže: Pogledaj post
Cruella de Vil negativka iz 101 Dalmatinca

BTW zašto kažeš da ne može dobro izgledati?
Ma za maškare će super izgledati ali općenito, cijeli dojam crno bijele perike mi je fujkav
Sori guskan mislila sam da si muško
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 22:23   #18
i jesam muško samo sam ove godine odlučio nešto novo, i eto maskirat ću se u Cruellu šta onda što je ženski lik
guskan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 23:00   #19
jasno da ce biti cruella, bas htjedoh pitati

fora je kad se muski oblace u zene...za maskare, jel
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 23:06   #20
da, za maškare. hehehe

drago mi je da me razumiješ
guskan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.