Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2008., 10:27   #1
Question Jungla cipele

ekipa dobro jutro...jučer sam u jednom dućanu (ex bis step) u splitu pronašla ludilooooo cipele marka JUNGLE..ne znam da li ih je netko od vas već kupio i kako su se pokazale. pokušala sam na internetu pronaći katalog da još malo bolje bacim look ali nisam uspjela, ako netko zna neka stavi link..
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:31   #2
e tako ti nešto slično izgledaju te jungla ili jungle...a cijena im je oko 499 kn za one malo više ili 299 kn za one niže....gospođa u dućanu mi je čak rekla da se neke peru u mašini na 30 stupnjeva. imaju cipele koje sam ja nosila kad sam bila mala one koje su do gležnja i imaju vezice...mogu biti od brušene kože ali i od prave kože jel znaš o kojima govorim...ajme kad sam ih vidjela uffffffffff
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:45   #3
Quote:
mare74 kaže: Pogledaj post
ekipa dobro jutro...jučer sam u jednom dućanu (ex bis step) u splitu pronašla ludilooooo cipele marka JUNGLE..ne znam da li ih je netko od vas već kupio i kako su se pokazale. pokušala sam na internetu pronaći katalog da još malo bolje bacim look ali nisam uspjela, ako netko zna neka stavi link..
koji je to dućan?
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:48   #4
to ti je ispod cvjećarnice MIA u samom gradu...ma cipele su totalni mrak
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:05   #5
evo i ja guglam ali ne mogu nikako naci...to je bas brand ili style?
da pitas tetu u ducanu imaju li oni nekakav website pa da ga tu zaljepis?


edit: mozda je to neka Z marka iz turske pa zato ne mozemo naci
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:08   #6
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
edit: mozda je to neka Z marka iz turske pa zato ne mozemo naci
I ja sam isto pomislila, ako ćemo pravo.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:12   #7
cure mislim da nije nikakva marka Z iz Turske jer da ih vidite kako dobro zgledaju mmmmmmmmm autra ću ja kupiti sebi pa vam poslikam...i još nešto ako imate njihovu karticu dobijete popust, a pošto je moja frendica jučer kupila kod njih cipele ona je dobila karticu i račun a teta mi je rekla da ja dodjem sutra s njezinim računom i onda ja dobijem odmah popust i još mi daju karticu.....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:14   #8
Quote:
mare74 kaže: Pogledaj post
cure mislim da nije nikakva marka Z iz Turske jer da ih vidite kako dobro zgledaju mmmmmmmmm autra ću ja kupiti sebi pa vam poslikam...i još nešto ako imate njihovu karticu dobijete popust, a pošto je moja frendica jučer kupila kod njih cipele ona je dobila karticu i račun a teta mi je rekla da ja dodjem sutra s njezinim računom i onda ja dobijem odmah popust i još mi daju karticu.....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
jungle karticu ili karticu ducana koji prodaje jungle cipele?

nego...daj ti pitaj tetu imaju li te cipele neki website ili ce mozda pisati na onim prospekticima koje ces dobiti uz cipele pa nam onda tu stavi
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:34   #9
mislim da se radi o jungle kartici jerbo u tom ducanu imaju samo te cipelice.....hoću hoću sve daljne informacije očekujte sutra ili najkansije prekosutra.......
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 20:27   #10
I ja sam htjela otvoriti topic o ovim cipelama jer sam se oduševila kad sam bila u dućanu, a iskreno nikad prije nisam čula za njih. Potraga na interentu je bila neuspješna, izuzev par rezultata na nekim američkim stranicama gdje se prodaje više robnih marki. Cipele lipe kožne, slatke, udobne... Mislim uložit u jedan par sad kad dođu čizme, pa ako netko ima iskustva s njima, pliz neka napiše.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 22:05   #11
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
evo i ja guglam ali ne mogu nikako naci...to je bas brand ili style?
..
edit: mozda je to neka Z marka iz turske pa zato ne mozemo naci
Jungla je brand španjolske tvornice Romulo Benedi iz Zaragoze. Riječ je o obući prosječne kvalitete i ide u vrlo jeftinu cjenovnu kategoriju za europske proizvodjače, no svakako su bolji od potpunog smeća koje se moze naći u npr. Office shoesu (Rocket dog, BC footwear i slicno) ili od apsolutno najjefinije europske kategorije kao brand 'Cubanas' (Shoe be do). Jungla se kvalitetom može mjeriti s brandom Pepe Jeans koji je, samo zbog plaćanja skupe licence imena, skuplji.

Jungla se vec deset godina prodaje u zagrebačkom Importanne centru, a trenutno je tamo, u vrlo maloj ponudi, na izdisaju, u ducanu Flying shoes (odmah do ugostiteljskog dijela centra). Jednako mala i jos manja ponuda je u King Crossu.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 13:23   #12
junglice

Imam jedne jungla kožne cipele više od tri godine i apsolutno isto izgledaju kao prvog dana kad sam ih kupila, a nosila sam ih zbilja često. Jako su udobne i nemam nikakvih zamjerki za njih, jedino ih sad malo manje nosim iz razgloga što su mi dosadile .
PS: Kupila sam ih u Zagrebu u importane centru.
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:34   #13
Quote:
agni kaže: Pogledaj post
Imam jedne jungla kožne cipele više od tri godine i apsolutno isto izgledaju kao prvog dana kad sam ih kupila, a nosila sam ih zbilja često. Jako su udobne i nemam nikakvih zamjerki za njih, jedino ih sad malo manje nosim iz razgloga što su mi dosadile .
Super preporuka!
Uh, nadam se da ću i ja uskoro postati ponosna vlasnica .
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 09:12   #14
jupiiiiii..kupih si jučer te krasne cipele....nisam jučer stigla ih slikat ali nada se da ću danas......eto bbc vidiš da su to kvalitetne cipelice....jesi čula što sve drugi kažu
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 10:04   #15
Quote:
mare74 kaže: Pogledaj post
jupiiiiii..kupih si jučer te krasne cipele....nisam jučer stigla ih slikat ali nada se da ću danas......eto bbc vidiš da su to kvalitetne cipelice....jesi čula što sve drugi kažu
Hehe, imas pravo. Slazem se. Evo, za usporedbu, Talijani njihovu obucu stavljaju u klasu medio - fine, a Skechers u klasu nize (medio).
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 17:12   #16
Quote:
mare74 kaže: Pogledaj post
jupiiiiii..kupih si jučer te krasne cipele....nisam jučer stigla ih slikat ali nada se da ću danas......eto bbc vidiš da su to kvalitetne cipelice....jesi čula što sve drugi kažu

Hej mare74, daj mi reci jesu li stigle i čizme ili još prodaju one niske cipele? Nisam zadnjih desetak dana bila u centru, pa nemam pojma čitaj - :zaglibi u Jokera:
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 18:54   #17
u četvrtak kad sam ja bila bilo je i čizama ja ih nisam probala jer nažalost ni jedne mi ne idu na nogu....oprostite ali sliku ne mogu prebaciti neki problem sa slikama imama
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 22:14   #18
Hvala na info. Moram onda naći vremena sljedeći tjedan izvidit kakvi su im modeli čizama.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 23:27   #19
jungla cipelice...

ljudi..evo da se ukljucim u raspravu..
cipele jungla su stvarno zakon..imala sam do prije par godina prekrasne gležnjerice na vezanje boja cikalme..najbolje cipele do tad koje sam imala...
preporucujem svima...
baš ovih dana razmišljam ic po nove...
ako mi možete reci di se još mogu kupitt u zg.osim u importane centru...
vrazicak_xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:31   #20
Baš sam ja danas bila u Importaneu i teta je rekla da uopće neće dobivati gležnjače i čizme od Junglea.. imaju samo onaj ostatak od ljetnih cipelica.. Jel zna netko gdje ih se još može nabaviti u Zagrebu? Nekak mi se baš neda ići do Splita samo radi cipela..
majki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.