Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 14:37   #1
Je li koja trudnica imala vene na vagini u trudnoći?

Trudnice ili one koje su to bile!Dali je koja od vas imala vene u trudnoći na vagini i dali su vam kasnije prošle?
ngru5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:30   #2
evo ti link


to se događa, ali rijetko, koliko ja znam...
posjeti liječnika
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:33   #3
ps. još nešto sam našla klik
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:31   #4
Khm
Meni su stidne usne vanjske poprilično natečene, baš sam neki dan mislila otvoriti temu jesu li kome natečene, onak ko da su se zdebljale i u srijedu na pregledu ću baš pitati ginicu šta je to i jesu li to te vene na vagini možda..
ngru kako to kod tebe izgleda?
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 13:52   #5
I meni je isto tako,pretpostavljam da to mora tako bit...ne zabrinjavam se,još malo pa će to sve proć
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 15:53   #6
I meni su isto u prvoj trudnoći bile ko u Ciganovića ...

Mogu vam reći, otkad sam rodila, više ništa nije kako je bilo . U ovoj trudnoći mi uopće nisu otečene vanjske usne, ali iznutra me rastura kao da imam baš vene. Gore mi je ako duže sjedim ili ležim, kao da krv zaostaje, pa stvara bolni pritisak, ne znam, a možda su to samo neke tetive, ili nešto drugo. Ponekad gotovo ne mogu nogu dignuti koliko me sve boli u vagini i preponama, a onda par minuta hodam ko reumatična starica s dva umjetna kuka. I stidna kost me isto zna dobrano boliti. Pitala sam zadnji put doktora što bi to bilo, kaže da ne zna.
moonyena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 16:04   #7
Quote:
moonyena kaže: Pogledaj post
... iznutra me rastura kao da imam baš vene. Gore mi je ako duže sjedim ili ležim, kao da krv zaostaje, pa stvara bolni pritisak, ne znam, a možda su to samo neke tetive, ili nešto drugo. Ponekad gotovo ne mogu nogu dignuti koliko me sve boli u vagini i preponama, a onda par minuta hodam ko reumatična starica s dva umjetna kuka. I stidna kost me isto zna dobrano boliti. ...
e takvi identični bolovi su mene mučili do prije par dana 2 tjedna u komadu. Pitala sam čak nekoliko doktora o čemu se radi i od svih sam dobila isti odgovor:kako se bliži porod, zdjelica se širi i to izaziva jako neugodne bolove iz čista mira ( i to najčešće kad mirujem! ) a osim toga i kako se beba spušta to isto stvara pritisak ''dolje'' pa imaš osjećaj ko da ćeš se raspast!
eto nadam se da ti je sad lakše ...ima nas još s takvim problemom, jedina razlika je šta je meni ovo prva trudnoća, a tebi kao vidim druga.
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 17:24   #8
Hvala, Sandrić, samo to ti mene muči već unatrag nekoliko mjeseci, tako da mislim da su ipak vene, obiteljski sam sklona tome.
moonyena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:45   #9
ja to imam.u trudnoći je baš izražena a poslije se smanji.ali je tu.ne boli uopće.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 18:36   #10
Imam problem i ne znam ima li to ikakve veze s venama ili čime, al ne znam gdje bih pitala a da ne otvaram bespotrebno temu, pa ću ovdje...
Sinoć, naime, nakon velike, poprilicno bolne nuzde, ostalo je nekoliko kapi krvi na papiru dok sam se brisala odnaprijed. Zbilja se radilo o malo krvi, ali dovoljno da se sledim od straha. Otisla sam pod tus i shvatila da na svu sreću ne krvarim iznutra nego da imam povrsinsku ranu na lijevoj velikoj usni!
Nisam se seksala skoro 2 mjeseca, dakle nije od toga. Nisam se nigdje povrijedila, a ranica izgleda kao tanka posjekotina. Groznicavo sam razmisljala sto bi to moglo biti i sjetila se kako me traperice vec dugo vremena jako zuljaju između nogu i da mi je ponekad bilo bolno i sjedit i hodat, jako neugodan osjecaj stezanja, peckanja, zuljanja... Neke ex trudnice su mi rekle da je to od toga i da ne brinem. Danas sam u haljini i nemam nikakvih problema za razliku od jucer. Iz kuce izbivam 14h dnevno jer radim.
U sestom sam mjesecu i dosad je sve bilo uvijek u redu i sa mnom i sa bebom.
Mislite da to zbilja moze biti to?
Nisam bolesna, ne izvodim nikakve egzibicije....Zbilja ne znam sto da si mislim. Kontrola mi je za 2 tjedna i ne znam bih li trebala otici prije ili sto?
Beba se rita najnormalnije, nista me ne boli.....
Joj, prva trudnoca...
Sad mi je jasnije zasto se moji roditelji i dan danas brinu radi mene kao da mi je pet...
Hvala, cure.
VeselaVjestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 18:41   #11
definitivno bi trebala vidjeti zašto ti se koža raspuknula.
i definitivno moraš paziti da si ne navučeš kakvu zarazu ili upalu na tu ranu.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 19:19   #12
Da li je ok i ako vanjska usna vagine otekne u ranijim mjesecima? Meni je 4 i pol mjeseca trudnoće i probada me u vagini i u vanjskoj usni vagine i vidim da je usna otećena. Sve ostalo mi se čini ok.
meallan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 23:04   #13
e sad ste mi dale misliti, večers ću malo proučiti svoju veličanstvenu i tako ne znam što raditi u kupaoni dok mi se bademovo ulje upija
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 10:16   #14
Quote:
VeselaVjestica kaže: Pogledaj post
Sinoć, naime, nakon velike, poprilicno bolne nuzde, ostalo je nekoliko kapi krvi na papiru dok sam se brisala odnaprijed. Zbilja se radilo o malo krvi, ali dovoljno da se sledim od straha. Otisla sam pod tus i shvatila da na svu sreću ne krvarim iznutra nego da imam povrsinsku ranu na lijevoj velikoj usni!
Draga, ne brini ništa, često se dogodi da trudnice mogu malo krvariti od naprijed jer moraju jako tiskati stolicu. Bilo bi dobro da paziš da jedeš raznoliko, jogurte, vlakna, onu hranu koja potiče stolicu. I, nemoj tiskati na wc-u, sjedni, uzmi novine i čekaj da samo krene. Nemoj jesti čokoladu za kuhanje, od nje se teško kaka.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:42   #15
Samo još nešto, te se vene povuku i odu nakon poroda, ja pitala.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 12:51   #16
Da li je ok i ako vanjska usna vagine otekne u ranijim mjesecima? Meni je 4 i pol mjeseca trudnoće i probada me u vagini i u vanjskoj usni vagine i vidim da je usna otećena. Sve ostalo mi se čini ok.
meallan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 16:55   #17
evo nešto na tu temu......
http://www.gradjanski.co.yu/navigacija.php?vest=23391
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 17:02   #18
Quote:
VeselaVjestica kaže: Pogledaj post
Imam problem i ne znam ima li to ikakve veze s venama ili čime, al ne znam gdje bih pitala a da ne otvaram bespotrebno temu, pa ću ovdje...
Sinoć, naime, nakon velike, poprilicno bolne nuzde, ostalo je nekoliko kapi krvi na papiru dok sam se brisala odnaprijed. Zbilja se radilo o malo krvi, ali dovoljno da se sledim od straha. Otisla sam pod tus i shvatila da na svu sreću ne krvarim iznutra nego da imam povrsinsku ranu na lijevoj velikoj usni!
Nisam se seksala skoro 2 mjeseca, dakle nije od toga. Nisam se nigdje povrijedila, a ranica izgleda kao tanka posjekotina. Groznicavo sam razmisljala sto bi to moglo biti i sjetila se kako me traperice vec dugo vremena jako zuljaju između nogu i da mi je ponekad bilo bolno i sjedit i hodat, jako neugodan osjecaj stezanja, peckanja, zuljanja... Neke ex trudnice su mi rekle da je to od toga i da ne brinem. Danas sam u haljini i nemam nikakvih problema za razliku od jucer. Iz kuce izbivam 14h dnevno jer radim.
U sestom sam mjesecu i dosad je sve bilo uvijek u redu i sa mnom i sa bebom.
Mislite da to zbilja moze biti to?
Nisam bolesna, ne izvodim nikakve egzibicije....Zbilja ne znam sto da si mislim. Kontrola mi je za 2 tjedna i ne znam bih li trebala otici prije ili sto?
Beba se rita najnormalnije, nista me ne boli.....
Joj, prva trudnoca...
Sad mi je jasnije zasto se moji roditelji i dan danas brinu radi mene kao da mi je pet...
Hvala, cure.
nosiš tijesne traperice u 6. misecu trudnoće?
Radiš 14 sati dnevno u 6. misecu trudnoće?
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 17:03   #19
stidne vene.
nisu toliko ceste, ali ni toliko rijetke. nazalost ja sam medju "sretnicama" koje ih imaju. grozne su. poslije prvog poroda su se povukle odmah. ja sam u cudu gledala kako mi je pikina opet ko nova!
a sada su jos vece nego prije (strah me da mi ne popucaju - ginekolog mi je rekao da se to tesko zasije, usrala sam se ziva) a ja se nadam da ce opet nestati kao i poslije prvog poroda.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 03:22   #20
Question pojasnite zbunjenoj djevojci

Ma jel vi stvarno imate proširene vene unutra, na vagini? Pa kako ste to uočile? Ili to boli?
I gdje je ta vanjska usna vagine? Zar vagina ima usne? Koliko usana ima

Ili ipak na stidnici? *neuka* *netrudna*
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.