Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 16:23   #1
Fruit of the loom

pozdrav !
zna li itko gdje u zagrebu(u centru) ima za kupiti majce te marke ? imam jednu crnu s kapuljačom sa ciferšlusom i htio bi si opet kupit istu pošto mi je ova več cijela izblijedila
koste is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 16:57   #2
u rotonda centru u jurišićevoj, tina šport trgovina, -1 etaža.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 17:02   #3
konačno normalna tema o pravoj modi

meni su osobno naj njihove kapuljačače bez cifa
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 00:25   #4
Fruit of the loom ima u Tina športu kod Cibone (pored onih trashy peri deri trgovina)
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 20:53   #5
odmah da kažem svima da ta trgovina tina ima preblesavo radno vrijeme. u ciboni subotom ne rade uopće. a radnim danom čak od 10 sati do, pazite sad - 18!! otišla sam odmah potom u shoping centar prečkom s nadom da ću tamo uspjeti kupiti što mi treba, i iako piše da radi do 20, već u 19.15 nikoga nema. trgovina zatvorena. naživcirali su me toliko da ne znam dal ću ikad više kročit u tu trgovinu!
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:25   #6
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
konačno normalna tema o pravoj modi

meni su osobno naj njihove kapuljačače bez cifa
Više nisu tako kvalitetne... moja urnebesno crvena jest zadržala oblik, ali pamuk je pun onih gombica na površini premalo muzike za te pare
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 18:32   #7
dižem staru temu!
di još u zgu postoje takve majice?
postoji još koje mjesto ili se sve zatvorilo?
znam da ima ducan u jurišićevoj, al on radi od 10h do 13h
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 14:03   #8
Dižem i ja staru temu!
Je li ova marka prisutna u nekom većem tržnom centru u Zagrebu, ili negdje u centru grada?
Konkretno mi trebaju njihove gaće (odlične su!), a iako su u mom gradu do nedavno imali i to, prestali su ih prodavati, sad samo dukseve, majice...
Dolazim u ZG sljedeće sedmice, pa da se opskrbim.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 17:12   #9
Znalo ih se naći u Intersparu...ili je to još bio Ipercoop?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:48   #10
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Dižem i ja staru temu!
Je li ova marka prisutna u nekom većem tržnom centru u Zagrebu, ili negdje u centru grada?
Konkretno mi trebaju njihove gaće (odlične su!), a iako su u mom gradu do nedavno imali i to, prestali su ih prodavati, sad samo dukseve, majice...
Dolazim u ZG sljedeće sedmice, pa da se opskrbim.
fruit of the loom imaju 3 dućana u zagrebu na ovim adresama:
Tina fruitloom, TPC Prečko, Slavenskog 1, tel 01/2320-068; Tina fruit, Rotonda centar, Jurišićeva 19, tel 01/4852-891; Tina standard, Tržnica Savica, Lastovska 2a. što se tiče centra grada najbliži ti je onda ovaj u jurišićevoj. možeš ih nazvati na navedene brojeve telefona pa pitati imaju li gaće u prodaji.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 10:51   #11
Da, guglao sam i pronašao te adrese. Pošto sam autom, nije mi problem ni do ovog TC Prečko, mislim da ću tamo, a na sajtu stoji i da ih imaju u ponudi. Hvala!
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.