Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2008., 17:55   #1
Roses Fashion Outlet

Prvi outlet centar otvara se u kolovozu.
Glavna odlika outlet jest prodaja robnih marki s minimalnim popustom od 30 posto pa do 70 posto s tim da se ne smije prodavati roba s greškom ili krivotvorine.
U kolovozu će biti otvoren prvi hrvatski outlet centar Sveta Helena, 15 kilometara od Zagreba, najavljeno je na današnjoj konferenciji za novinare.
Riječ je o izraelskoj investiciji vrijednoj 45 milijuna eura koja prvi put hrvatsku javnost upoznaje s kupovinom u outlet centrima, inače kreiranoj 70-ih godina prošlog stoljeća u Sjedinjenim Američkim Državama.
Glavna odlika outlet jest prodaja robnih marki s minimalnim popustom od 30 posto pa do 70 posto s tim da se ne smije prodavati roba s greškom ili krivotvorine.
Outlet Sveta Helena prodavat će robu više od 200 svjetskih brandova, a a novo radno mjesto u njemu će naći 400 hrvatskih zaposlenika.
Centar se gradi u dvije faze, od kojih će prva biti otvorena u kolovozu ove godine (54 prodajna dućana na ukupno 12.500 m2), a druga faza s približno istim brojem prodajnih dućana i popratnih sadržaja bit će sagrađena i puštena u rad kroz narednih godinu dana od otvorenja prve faze.
Outlet će izgledati poput manjeg stambenog naselja ili urbanog sela gdje će posjetitelji moći prošetati natkrivenim ulicama, uređenim šetnicima, restoranima i pratećim objektima.
17.6.2008. ; t-portal.

. . . evo naišla sam na ovu vijest i sad me zanima da li znate išta o tome piše da je otvaranje u kolovozu ove godine, što je sada, ali ne vjerujem da je već otvoren. . . pričalo bi se ovdje o tome, jelda?
becca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 18:26   #2
pa nek se požure, kolovoz samo što nije odvez'o.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:40   #3
http://www.priganoutletcenter.com/

http://www.zelina.hr/portal/index.ph...d=19&Itemid=32

Ali nemam dojam da je to gotovo... na gornjem je linku fotka kao u 8 misec.. A kad će se otvorit hmmmm ljeto je do 21.9. pa eto
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 01:20   #4
jedva čekam, al se nadam da ga neće krpati kao cc1, koji se još uvijek popravlja što danju, što noću kad se zatvori
rebecca brandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 20:52   #5
Jel netko bio u tom outletu? Dajte neku recenziju
ivana5540 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:14   #6
pa očito još nije otvoren
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:30   #7
sa stranice: za posjetitelje bez automobila uprava Outleta će organizirati dnevne shuttle autobuse iz Zagreba i drugih gradova u okolici hihi, to mi je baš simpatično. još kad bi stavili popis dućana išla bih si rezervirat kartu
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 12:20   #8
Ah, jedva čekam da se otvori!

Načula sam da će biti Dolce G., Armani, Versace, gomila sportskih brandova.., Benetton, Sisley.. 50-70 trgovina..

Već vidim rulju koja se trga za komade odjeće..skupa samnom..
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 12:50   #9
Jel' se to nalazi pokraj autoceste Zagreb-Macelj?Prošla sam pokraj tog centra za vikend i nije izgledalo kao da je završeno.
strila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 12:56   #10
Quote:
nickthestripper kaže: Pogledaj post
http://www.priganoutletcenter.com/

http://www.zelina.hr/portal/index.ph...d=19&Itemid=32

Ali nemam dojam da je to gotovo... na gornjem je linku fotka kao u 8 misec.. A kad će se otvorit hmmmm ljeto je do 21.9. pa eto
23.9.

A otvorit će se u dogledno vrijeme, neće nikud pobjeći.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 13:21   #11
nedavno sam u extri procitala da se taj outlet otvara u studenom.. nisam sto posto sigurna da je bas pisalo u extri, ali neki takav magazin jest.. sjecam se intervjua sa zenom, to je valjda njen projekt.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:35   #12
outlet centar sveta helena je autocestom prema varaždinu.
a ovaj drugi outlet je roses outlet na autocesti prema maclju (zabok, krapina..) otvara se kroz jedno mjesec dva
Koffee freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:43   #13
blago nama šopingholičarkama na 2 outleta
Koffee freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:56   #14
uf, sve se bojim da ću često biti tamo, jadan moj novčanik
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 15:13   #15
Quote:
Koffee freak kaže: Pogledaj post
blago nama šopingholičarkama na 2 outleta
predivna stvar
strila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 18:17   #16
Samo neka bude po uzoru na USA outlet centre. Znači da se u dućanima nalaze nove kolekcije snižene barem 30%. Ja sam bila u ovom ovo ljeto i skoro mi srce otkazalo od uzbuđenja ;-)
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:30   #17
Imam nekak filing da to neće biti outlet po svjetskim standardima i standardima EU, kao niti obične rasprodaje kod nas. Opet neće biti niti dovoljno veličina, niti dovoljno velikih popusta na sve artikle.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 23:07   #18
uvozit ce i prodavat smece koje se u EU ne moze prodat, i na tome ubirat grdnu lovu, radje se zaletim do Milana
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 13:33   #19
evo link i za ovaj drugi centar: http://www.roses-fashion-outlet.com/cont/index.html
Vienna_vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 14:23   #20
I ja se bojim da ce to bit nesto bezveze, roba stara skoro 5 godina,...... neznam, koja se svo ovo vrijeme vani nije mogla prodat....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.