Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 23:37   #81
Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
Zašto se onda u tropima ratuje? jeli im to od nervoze jer im je vruće? Nisu pošli na sjever pa sad poludili koliko stoljeća stoju na jednom mjestu?

Jel to neka šala,sarkazam ili što ?Ajmo malo o statistici.Provjeri koliko je ratova izbilo na sjevernoj polutci i koliko su žrtava su odnijeli ti ratovi.Samo u drugom svj.ratu je nastradalo više ljudi nego što ih je ikada nastradalo u povijesti planete zemlje ,a ne ekvatora.Atomske bombe su stvorene gdje drugdje nego na sjevernoj polutci.Civilizacija i najogavnije bolesti su stigle sa sjevera.Sjetimo se samo španjolaca koji su zarazili čitave civilizacije južne amerike i na taj način ih skoro istrijebili.O čemu ti ?
Fali nama sunca ovdje gore što utječe na našu psihu i agresivno ponašanje.Ne znam dali si ikada bio negdje u nekoj tropskoj državi ali tamo su ljudi opušteni i smireni.Život ide sporo i lagano.Ljudi su veseli.Ja kad sam se vratio iz Kerale trebalo mi je 2.mj da se naviknem na ljude ovdje.Meni su ljudi ovdje na robote izgledali.Sve je bilo kao u borgovskom brodu.
WuYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 23:56   #82
Trebali ste napraviti neku anketu, ovako je nepregledno.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 10:32   #83
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
OK, neću se raspravljati s ljudima kojima je glavni argument (kvaziargument) appeal to nature.
Mislila sam da smo koliko-toliko ozbiljni.
Budite pozdravljeni i želim vam svima koji imate žal za tropima da se tamo i preselite.
Uživajte.
Nećeš raspravljati jer nemaš argumenata kojima bi potkrijepila svoje tvrdnje.
Najbolje da jedan izvuče appeal to nature, drugi appeal to unnantural i tako završe svaku raspravu? Navedeni su konkretni i pojedinačni primjeri i da si u pravu iste bi bilo lako oboriti. Kao što bi bilo i pristojnije napustit raspravu bez da druge optužiš da su pristrani ignoranti.
I ti uživaj zakrabuljena ispod nekoliko slojeve odjeće dok se ne dokopaš nekog grijanog prostora. Šteta što te vani ne može zagrijati tvoje uvjerenje kako živiš u prikladnijoj okolini. Koliko si uvjerena da si u pravu-bojim se da bi došlo do spontanog izgaranja

P.S. Što se tiče onog očitog trolanja o ratovanju u tropima-na kraju je lik zatrolao samog sebe. Sunce zbilja utječe na čovjekovo raspoloženje, i to pozitivno
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.