Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 19:13   #1
Samosabotaža

Pisem ne da se zalim ili davim druge vec da podjelim i da pitam skromno dali sam jedina ....

Nemogu a da neodgurnem muskarca od sebe, malim sabotazama, ponekada vecim , pokusavam nesto osjecati i bude to malo ali nesto presjece i panika dode i onda "hop na konja" i bjeg sto veci... ahhh koja tortura ali neide i neide sto god da pokusam a tako zelim biti kao i druge zene da gradim to "gnjezdo" i cuvam da budem njeznija i hrabrija...ali

Nekad sam se trudila (mlada) da se potrudim da zadrzim vezu i muskarca da pokazem suzu , emociju da ga volim a sada koliko god zelila guram ih sve, moje srce hladno i sebicno . Dali prolazite kroz slicno? Oba spola? Bilo koje godiste... Ima li nade iz ovog zacaranog kruga ?
adda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:27   #2
Prolazim kroz isto- s onima do kojih mi nije stalo.

Vjeruj mi, kada se pojavi netko koga ćeš smatrati vrijednim tvoje pažnje, nema te sile koja će te spriječiti da ne učiniš sve što možeš da ga zadržiš uz sebe.

Nije problem u tebi, ljubav ne trpi forsiranje.
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:40   #3
Quote:
Miss Dee kaže: Pogledaj post
Prolazim kroz isto- s onima do kojih mi nije stalo.

Vjeruj mi, kada se pojavi netko koga ćeš smatrati vrijednim tvoje pažnje, nema te sile koja će te spriječiti da ne učiniš sve što možeš da ga zadržiš uz sebe.

Nije problem u tebi, ljubav ne trpi forsiranje.
hvala
adda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:44   #4
Quote:
adda. kaže: Pogledaj post
hvala
Ma na čemu to?!
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 20:56   #5
Quote:
Miss Dee kaže: Pogledaj post
Nije problem u tebi, ljubav ne trpi forsiranje.
A odakle tebi to? Izvlacis iz svog primjera... Ima ljudi koji upravo na ljubav bjeze, a ako je nema onda im nije problem.
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 21:00   #6
Quote:
Splinter kaže: Pogledaj post
A odakle tebi to? Izvlacis iz svog primjera... Ima ljudi koji upravo na ljubav bjeze, a ako je nema onda im nije problem.

Evo, odavde:
Quote:
adda. kaže: Pogledaj post
pokusavam nesto osjecati i bude to malo ali nesto presjece i panika
Koliko ja vidim, ona se pokušava zaljubiti, a na to se ne možeš natjerati. Zato sam napisala to što sam napisala.
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 21:02   #7
Quote:
Miss Dee kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim, ona se pokušava zaljubiti, a na to se ne možeš natjerati. Zato sam napisala to što sam napisala.
Ja svejedno mislim da je u njoj problem. Znam da u meni je Znam puno ljudi u kojima je isto. Poznavao sam curu koja nije htjela biti u vezi ako se zaljubi, samo ako nije zaljubljena Ne, nevjerovatno, ali nije srala.
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 21:37   #8
Quote:
Splinter kaže: Pogledaj post
Ja svejedno mislim da je u njoj problem. Znam da u meni je Znam puno ljudi u kojima je isto. Poznavao sam curu koja nije htjela biti u vezi ako se zaljubi, samo ako nije zaljubljena Ne, nevjerovatno, ali nije srala.
Zbilja nevjerojatno!

No, da mi ne nagađamo dalje, Adda, jesi li ti bila zaljubljena u njih, ili si se htjela natjerati da se zaljubiš? Ili nešto treće?
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 22:29   #9
pomalo se prepoznajem u tvome topiku, kod mene ima puno razmisljanja, zelja, analiziranja, a onda kada nekom trebam pokazati da mi je stalo, cini mi se da to ne mogu i ne znam, ali se takodje pitam da li je intenzitet mojih osjecaja zaista toliko jak kao sto se ja lozim da jeste, a moguce je da nije.
*nuclear war on the disco floor*
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:52   #10
Imala sam taj period. Uf...kako sam se stručno sabotirala.
Sad jednostavo ne ulazim u ništa. Ali ništa, ako nema luđačke kemije. I tu mudrost sam otkrila tek ovo lito kad mi se dogodila kemija. Iako sam nakon malo dubljeg poznanstva opet popucala....ne idu mi dublji odnosi. Ali napredovala sam dovoljno da prihvatim bar nešto, virujem da će i ostale traume brzo proć. Dat ću sve od sebe. Valjda sad prvi put u životu i znam šta želim a šta ne. To bi trebalo pomoć...Ali, sve u svoje vrime.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 05:59   #11
Meni je najgorije ako tip pokazuje paznju i brigu i dobro me tretira i tesko mi je a vidim da mi nesto neda da mu dam osjecaje , i trudim se , ponekad silim da nesto i ja osjecam i znam kako mu je jer sam i ja par puta bila odbacena za moju ljubav i bude mi tako zao sto mu nemogu dati sebe u potpunosti... ehh zivote zao mi je njih i osjecam se kriva...

i onda onaj strah i pomisao da cemi se to sve vratiti kada jednog dana se duboko zaljubim
adda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 09:32   #12
Baš sam jutros dolazeći na posao razmišljala o tome
Nije za vjerovati ali ušla sam u brak, udala se za čovjeka kojeg nisam voljela, smatrajući da je lakše ako nema bure osjećaja, neću biti ljubomorna, postavljat ću stvari realno, bazirat ću se na ugodnom životu, poštivat ću ga, i sve će biti lakše.....brak se raspao.
Sada idem iz veze u vezu. U godinu i pol dana uspjela sam naredati 4 veze ako se uopće to vezama može nazvati, isključivo s muškarcima koji su daleko od slike koju sam stvorila o onome kojeg želim. Ponekad mislim da sam s njima isključivo zbog sexa, a kad prođe prva strast, natjeram ih da odu. A taj strah da će mi se sve to vratiti je toliki da počnem cvokotati zubima kad primjetim da bi mi do nekog moglo biti stalo.
Mislim da u svojih 36 godina sam bila 100 puta zaljubljena nikad nisam voljela.
Ne razumijem žene/muškarce koji kažu da imaju neki svoj tip partnera. Kad naiđem na kvalitetnu osobu dobro odglumatam ono što će ga odbiti od mene, a na žalost točno osjetim što neko želi od partnera...mada u principu to i kaže, tako da nisam baš jako pametna.
Hvala bogu pa se ne osjećam krivom, jer mislim da se niko nije uspio zagrijati za mene toliko da bi patio zbog mojih postupaka.
Jedan je želio ozbiljnu vezu, ženu u domu i zajednici, ja sam lumpovala i pila
Drugi je želio ženu s kojom će izlaziti, družiti se, ja sam mu rekla da ga volim i želim provoditi vrijeme uz njega i televizor
Treći je htio samosvjesnu, stabilnu ženu, ja sam bila puna problema jadna i nesigurna
i da sad ne nabrajam, ali otprilike tako to izgleda
ne znam, možda da idem provjeriti hormone ili koji ku..c
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 10:49   #13
Quote:
Miss Dee kaže: Pogledaj post
Prolazim kroz isto- s onima do kojih mi nije stalo.

Vjeruj mi, kada se pojavi netko koga ćeš smatrati vrijednim tvoje pažnje, nema te sile koja će te spriječiti da ne učiniš sve što možeš da ga zadržiš uz sebe.

Nije problem u tebi, ljubav ne trpi forsiranje.

Potpisujem

Neke stvari se ne mogu forsirati... dolaze prirodno. I bolje da ne forsiras, sama bi se osjecala jos gore, a mozda bi i povrijedila nekoga tko to nije zasluzio.

Ne brini, bit ce sve ok, drz se
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 12:09   #14
Quote:
Meni je najgorije ako tip pokazuje paznju i brigu i dobro me tretira i tesko mi je a vidim da mi nesto neda da mu dam osjecaje , i trudim se , ponekad silim da nesto i ja osjecam i znam kako mu je jer sam i ja par puta bila odbacena za moju ljubav i bude mi tako zao sto mu nemogu dati sebe u potpunosti... ehh zivote zao mi je njih i osjecam se kriva...
Kako si ti uopće završila u vezi sa nekim prema kome ne osjećaš ništa, odnosno siliš se da osjećeš bar nešto?
Možda iz sažaljenja prema njemu?

Imao sam curu koja se ponašala slično kao ti ali ja sam se njoj sviđao za razliku od tebe, i jako je uživala biti u mom društvu i udvaranju međutim kad bi poželio nešto više gurala bi me od sebe i bježala, i kad bi ja ohladio svoje osjećaje prema njoj, ona bi počela trčati oko mene i paliti me jer istini za volju vi cure-žene imate tu žicu i sposobnost napaliti nas dečke-muškarce. Točno znate što treba uraditi u određenom trenutku da nas napalite i zainteresirate.
I ja bi naravno ponovo zagrizao mamac, a tko ne bi?
Međutim priča bi se ponovila i tako u krug, i to je potrajalo prilično dugo
dok ja nisam prekinuo svaki kontakt sa njom. Znam da joj je i dan danas žao kao i meni ali jednostavno nije više išlo tako.
 
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:12   #15
mislim da sam ja imala/imam taj problem...kad je on oko mene ja ga doslovno guram od sebe,govorim da mi nije stalo i onda se udaljimo neko vrime...e,a kad ga vidim s nekom curom onda bi želila da je moj i opet nekako završim s njim...to nam se već par puta događalo...neznam zašto to radim...možda zbog toga šta sam svjesna da ga mogu imat kad želim...ispadam bitch prema njemu...ali neznam koliko će imat živaca i dopustit mi da se tako poigravam s njim...
__________________
volim te budalo mala...:)
maša_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:25   #16
ma meni to uopće nije izdvojen slučaj
sa svakim jednako
nije stvar koliko mi ko dopušta
čim je gusto ja bježim
redovito
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:37   #17
Quote:
fantazy kaže: Pogledaj post
Jedan je želio ozbiljnu vezu, ženu u domu i zajednici, ja sam lumpovala i pila
Drugi je želio ženu s kojom će izlaziti, družiti se, ja sam mu rekla da ga volim i želim provoditi vrijeme uz njega i televizor
Treći je htio samosvjesnu, stabilnu ženu, ja sam bila puna problema jadna i nesigurna
i da sad ne nabrajam, ali otprilike tako to izgleda
ne znam, možda da idem provjeriti hormone ili koji ku..c
Mozda bi valjalo da je bio netko tko je htio TEBE. Sto god ti nosila sa sobom. Razmisli o tome.
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 14:32   #18
Quote:
Splinter kaže: Pogledaj post
Mozda bi valjalo da je bio netko tko je htio TEBE. Sto god ti nosila sa sobom. Razmisli o tome.
ne znam
moguće
zato mi nije jasno kad neko kaže da ima određeni tip partnera u koji se ja jednostavno ne želim uklopiti
možda je to baš pobuna protiv toga

ne znam
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 15:20   #19
Možda je i dobro ne moć volit. Ja sam bila zaljubljena puno puta, strast sam isto tako osjetila puno puta, ne bila u mogućnosti da uzvratim ljubav zaista divnim osobama - bezbroj puta. Volila sam samo jednom. I kad gledam...bez svrhe i razloga. I još volim. I to mi nije donilo ništa nego patnju. Ogromnu količinu patnje. Mogu radit šta god želim, di god želim ,s kim god želim...Život mi je poprilično ispunjen, pogotovo šta se tipova tiče, uvik ima netko tko mi zvizde skida s neba. A ja iako svjesna da nije za mene, iako ga čak i ne želim, pogotovo ne onakvog kakav je bio prema meni...u srcu mi samo on. Reka mi je jednom prijatelj da ne zna dali da me žali ili da mi zavidi, jer nikad nije upoznao nekog tko je toliko volio. Ne želim da me se žali, ali nikom to ne bi poželila. Volit zbog onog šta znam da je u njemu, a ni on sam ne zna da to ima, a još manje to pokazuje pa da me opravda. Odvratno.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 15:24   #20
Quote:
Miss Dee kaže: Pogledaj post
Prolazim kroz isto- s onima do kojih mi nije stalo.
Vjeruj mi, kada se pojavi netko koga ćeš smatrati vrijednim tvoje pažnje, nema te sile koja će te spriječiti da ne učiniš sve što možeš da ga zadržiš uz sebe.
Nije problem u tebi, ljubav ne trpi forsiranje.
ne bi se složila sa ovim,da ti nije stalo do osobe.postoje različiti ljudi,različita ponašanja,različita iskustva.
tko zna kakva su dosadašnja iskustva autorice teme,kakve veze,koliko bi tome mogao doprinjeti njezin odnos sa ocem,način ili kriteriji kod odabira partnera? nije baš tako jednostavno.
jer ako pogledaš ima cura koje vole "zloćeste dečke",face,a mirniji dečki i oni koji ih neće muljati i koji će im pokazati osjećaje,držati ih kao kap vode na dlanu,ti su im dosadni.di je tu problem,u njima.
znam jednu curu koja se ne može zaljubiti u normalnog dečka,nego je s tipom koji ju ponižava,vara,a onda kaže da što je gori prema njoj to ga ona više voli.
možda je problem u tome,što bi pokazivanjem svojih osjećaja postali ranjivi,što je ipak lakše ostvariti površne veze,nego se upustiti u odgovornost kao što je veza.
ima također cura kojima su očevi bili alkoholičari,agresivci,i što je najbolje na kraju završe sa takvim tipom.to je čisti mazohizam.one su jednostavno naučene na takav obrazac ponašanja i sve ostalo im je čudno.
pitanje je i koliko volimo sebe,koliko smo spremeni dati,da li ljubav uopće možemo dati i znamo ju primiti,da li uopće mislimo da zaslužujemo biti voljeni na pravi način?
osoba kojoj su od malih nogu govorili da ništa ne valja,da ne vrijedi,vrlo vjerojatno će odabrati tipa koji će se tako prema njoj i ponašati.
nisam sad tu neki psihić,ali ponekad je problem od toga da se netko ne može zaljubiti ili da bježi od veza,puno dublji od toga da nam do nekoga nije stalo ili da nismo zaljubljeni.dok je nekome ljubav nešto prekrasno,drugome može biti najgora mora.
naravno,ne znamo koliko godina ima autorica,ako je jako mlada,onda naravno da će htjeti probati što želi,jer se još traži,ali ako govorimo o ljudima u zrelijim godinama,onda tu očito postoji problem,jer bi trebali znati što žele i pokušati to ostvariti,a ne bježati od ljubavi.
da ljubav se ne može forsirati,ali ponekad je problem puno dublji od toga da nam se netko ne sviđa.

Quote:
fantazy kaže: Pogledaj post
-udala se za čovjeka kojeg nisam voljela, smatrajući da je lakše ako nema bure osjećaja, neću biti ljubomorna, postavljat ću stvari realno, bazirat ću se na ugodnom životu, poštivat ću ga, i sve će biti lakše.....brak se raspao.
-Sada idem iz veze u vezu. U godinu i pol dana uspjela sam naredati 4 veze ako se uopće to vezama može nazvati, isključivo s muškarcima koji su daleko od slike koju sam stvorila o onome kojeg želim.
-A taj strah da će mi se sve to vratiti je toliki da počnem cvokotati zubima kad primjetim da bi mi do nekog moglo biti stalo.Kad naiđem na kvalitetnu osobu dobro odglumatam ono što će ga odbiti od mene, a na žalost točno osjetim što neko želi od partnera...mada u principu to i kaže, tako da nisam baš jako pametna.
-Jedan je želio ozbiljnu vezu, ženu u domu i zajednici, ja sam lumpovala i pilaDrugi je želio ženu s kojom će izlaziti, družiti se, ja sam mu rekla da ga volim i želim provoditi vrijeme uz njega i televizor
Treći je htio samosvjesnu, stabilnu ženu, ja sam bila puna problema jadna i nesigurnai da sad ne nabrajam, ali otprilike tako to izgleda
ne znam, možda da idem provjeriti hormone ili koji ku..c
evo dobrog primjera.Fantazy,nemoj ovo shvatiti kao kritiku ili uvredu,ali mislim da je prema ovome što si napisala problem puno dublji od toga da ti se netko ne sviđa ili da je riječ o hormonima.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.

Zadnje uređivanje Roly : 12.11.2008. at 15:33.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.