Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2003., 22:12   #1
Sim City 4

Ima li netko?
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 22:21   #2
Ima.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 22:42   #3
A moze li netko biti dobar i poslati mi to?
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 22:56   #4
Poštovanje, ja sam djelatnik MUP-a.

CyberDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 00:41   #5
I ? Jel dobar?
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 02:20   #6
ma dobar je garant, pitanje je jel brz?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 08:29   #7
Erm... poslati? Ne bavim se takvim stvarima.

Dobar je (ali to nije doslo po defaultu jer su IMHO prosla dva nastavka bila losa) i osrednje je brz... zoom je spor, ali inace mi ide bez problema na P4 1.4.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 12:34   #8
Nije li ipak lakse i jeftinije skinut sa neta nego trazit tu da ti neko posalje???
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 22:08   #9
Thumbs up

Vako... Nabavio pred tjedan dana, i od onda igram 6-8 sati dnevno. Idem spavati oko 4 i budim se u 7. Pitanje je koliko cu jos tako izdrzati. Igra je definitivno najbolji nastavak serijala dosad, nadmasila je gotovo sva ocekivanja. Puno je teza od 3000, zapravo, na samom pocetku, uzasno teska, ali kasnije, kako to vec bude, krene. Igrati, igrati.
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 23:16   #10
ja nabavil od nekog pirata, ali mi je tip uvalio neke sjebane cedeje, pa mi ne radi ni instalacija.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 23:28   #11
Zakomplicirali su ga dozlaboga. "Najbolja" je ona nova stvar 'commute time', živce sam zbog nje izgubio.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 02:08   #12
a cemu, zapravo, sluzi commute time? ja nisam, barem dosad, primijetio neki veci utjecaj toga na igru.
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 12:11   #13
Commute time je vrijeme koje im treba da dođu do posla (i nazad).
Sa tim nema problema kad ti je grad negdje ispod 40 000. Kad je iznad 50000 počinje sranja, jer ne želi se svaka vrsta residenta voziti busom/podzemnom/freewayom. Javni transport su totalno usrali jer je užasno neiskorišten.
Moj je savjet da odgodite kupnju 8 ili full igranje )SC4 sve dok ne izađe patch broj dva. Vele da se tom zakrpom se ispravljaju neke jako frustrirajuće stvari u igri.
Moj 'najdraži' bug je onaj kad imaš maksimalni request za rezidentse, ali kad postaviš resident zone nitko se ne useljava. Zatim ti počinju srati da nemaju posao, a ima praznih tvornica i commercial zgrada, pa onda ti zoniraš još istih, pa se one ,naravno , ne grade. Užas!!!!
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 18:50   #14
Da li ikome ova igra radi kako spada???
Meni čim počme loadirati neki grad odmah me baci natrag na desktop.
A radio je normalno cijeli prvi dan (6 sati igranja).

P.S. Instalirao sam patch.
Tsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 00:01   #15
Izasao je novi pathc. Krasi ga 200-tinjak ispravljenih stvari i poprilicna nekompatibilnost sa piratskim verzijama igre. Pravo im budi.
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 04:44   #16
Uf-uf a ja tek pocela sa trojkom nedavno
i isto mi se cini da je puna rupa, npr. prodaja vode nikak ne funkcionira.

Mislim da ce SC4 pricekati neko vrijeme dok odigram i neke druge igrice.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 23:36   #17
Nakon instalacije prilikom pokretanja igre javi mi se poruka > Please insert correct CD-ROM, select OK and restar aplication. Da li netko yna [to je to, please
Petra001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 23:42   #18
Quote:
Petra001 kaže:
Nakon instalacije prilikom pokretanja igre javi mi se poruka > Please insert correct CD-ROM, select OK and restar aplication. Da li netko yna [to je to, please
a jedi li presnimila crack?
nalazi ti se na prvom ili drugom cd-u ufolderu crack, taj fajl morasš cpy-pejstat u folder di ti je igra instalirana
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 23:46   #19
Quote:
CyberDog kaže:
Poštovanje, ja sam djelatnik MUP-a.

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 23:47   #20
Ni na jednom ni drugom cd-u nema foldera crack, da li znaš gdje se može crack za simcity4 skinuti s neta.

thanx
Petra001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.