Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2008., 19:29   #1
Panama Jack

Zanimaju me vasa iskustva s doticnom markom obuce
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 12:25   #2
imam njihove čizme 4 godine - od brušene kože izvana i krzna iznutra....tako da su mi super tople preko zime, ne propuštaju, pa ih nosim i po kiši i po snijegu...iako ih u zadnje vrijeme nema baš svugdje za kupiti kao prije...jedino sam ih vidjela u Peku i Gajevoj...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:40   #3
di u gajevoj?i u kojem peku?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 17:14   #4
U Peku u CC1 i u onom na Ilici blizu Trga, a vidio sam ih i u jednom dućanu (ne znam kak se zove) u Importanne Centru nasuprot Replaya.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 20:26   #5
Dižem ovu temu jer zbilja mislim da je neopravdano zanemarena. Molim mokryja za razumijevanje.

Nakon što sam lani kupila Panamine sandale i zaključila kako nisam nosila udobnije, uvijek njuškam po Peku, nadajući se kakvom sniženju. Ali izbor često nije velik.

Ovog ljeta kupila sam još jedne, nešto prefino.

Jesenas nađem gležanjače, nepropusne, tople, mekane, udobne, mrak. NA -14 stopala najtopliji dio tijela. Inače baš ne volim hvaliti bez provjere, ali sad kad imam njihova četiri artikla mogu stvarno potvrditi da je riječ o dobrim, solidnim stvarima koje vrijede novaca.

Nije mi jasno, što ih više i češće nema u ponudi. Ja za sad vidim samo u Peku u Ilici.
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 15:01   #6
Imam dvoje njihovih cizama i stvarno mogu reci da su vrhunske,kvalitetne...tople su,ne propustaju...ma
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 16:48   #7
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu jer zbilja mislim da je neopravdano zanemarena. Molim mokryja za razumijevanje.

Nakon što sam lani kupila Panamine sandale i zaključila kako nisam nosila udobnije, uvijek njuškam po Peku, nadajući se kakvom sniženju. Ali izbor često nije velik.

Ovog ljeta kupila sam još jedne, nešto prefino.

Jesenas nađem gležanjače, nepropusne, tople, mekane, udobne, mrak. NA -14 stopala najtopliji dio tijela. Inače baš ne volim hvaliti bez provjere, ali sad kad imam njihova četiri artikla mogu stvarno potvrditi da je riječ o dobrim, solidnim stvarima koje vrijede novaca.

Nije mi jasno, što ih više i češće nema u ponudi. Ja za sad vidim samo u Peku u Ilici.
skroz se slažem s tobom i radim isto, odlična marka obuće i strašno udobna....
mislim da se može naći u svakom Peku
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 16:52   #8
ja sam sboje gležnjače kupila ove zime i stavrno su odlične. Kupila sam ih u peku u cc1 i mislim da su bile na sniženju, ali vrijede svake lipe
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 16:54   #9
imam i ja 2 čizmi...same pohvale za kvalitetu...prve sam kupila prije 6 godina, druge prošle godine i odlične su za zimu, kišu, bljuzgu, snijeg

ima ih u svim peko trgovinama u zg, ali se jako brzo prodaju....peko u CC1 ima sniženje 40 % na PJ...ostali su ovi ženski modeli na slici...

skroz iznutra podstavljene krznom...



isto podstavljene krznom skroz, osim na ulošku...

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 19:47   #10
tak mi je zao kaj sam kupila timberlandice umjesto njih tek kad sam ih kupila neka cura je stavila slike panama jack cizmi, jok kad je napisala da su podstavljene iznutra htjel sam si kosu iščupati od jada
gamer314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:10   #11
Allexis svaka čast Svaki put gledam tu marku u Peku, ali nikako da uhvatim nekakvo veliko sniženje. Čini mi se da niti nisu nikada na sniženju od 50% i više

http://www.peko.hr/Zenska/tabid/62/c...R/Default.aspx
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:17   #12
Na sniženju su u peka, mislim 40 posto, baš jučer smo gledali ja i MM za njega neke...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:21   #13
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
imam i ja 2 čizmi...same pohvale za kvalitetu...prve sam kupila prije 6 godina, druge prošle godine i odlične su za zimu, kišu, bljuzgu, snijeg

ima ih u svim peko trgovinama u zg, ali se jako brzo prodaju....peko u CC1 ima sniženje 40 % na PJ...ostali su ovi ženski modeli na slici...

skroz iznutra podstavljene krznom...


...kupujem si ove crne ovih dana...divne su, udobne i tople, nadam se da ću ih moć nosit i po laganoj kišici ako ih dobro nasprejam
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:35   #14
ja sam mislila da su ovo iznad muške doduše bile su na stalaži sa muškim cipelama...a možda imaju muške i ženske
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:36   #15
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Allexis svaka čast Svaki put gledam tu marku u Peku, ali nikako da uhvatim nekakvo veliko sniženje. Čini mi se da niti nisu nikada na sniženju od 50% i više

http://www.peko.hr/Zenska/tabid/62/c...R/Default.aspx
pratim njihove cijene otkad sam ih prvi put kupila i max sniženje je bilo 40 %...žao mi je što prve godine nisam kupila i crvene kad su se snizile....nakon toga više nisu imali u toj boji...al stvarno su kvalitetne čizme....iako sam rijetko vidjela po gradu nekoga da nosi PJ...uglavnom svi nose timberlandice od tih vodonepropusnih...

vidjela sam u AM i ove...moja cima ima takve tamnosmeđe, al nisam pogledala cijenu, pa ne znam koliko su sada...stara cijena je bila 1100 kn...te su baš deklarirane kao waterproof na originalnoj i hrvatskoj etiketi...iznutra su skroz podstavljene krznom...



gica --> moje su isto brušena koža, model mirabella, kupljene prošle godine i jedne slične od prije par godina...nijedne ne propuštaju...nosim ih samo po kiši, snijegu i bljuzgi....baš sam ih kupila za takvo vrijeme, jer za suho imam bronxice...redovito stavljam impregnacijski sprej i uvijek su mi stopala suha i topla
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:02   #16
gdje si ih u avenue vidjela?
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:09   #17
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
pratim njihove cijene otkad sam ih prvi put kupila i max sniženje je bilo 40 %...žao mi je što prve godine nisam kupila i crvene kad su se snizile....nakon toga više nisu imali u toj boji...al stvarno su kvalitetne čizme....iako sam rijetko vidjela po gradu nekoga da nosi PJ...uglavnom svi nose timberlandice od tih vodonepropusnih...

vidjela sam u AM i ove...moja cima ima takve tamnosmeđe, al nisam pogledala cijenu, pa ne znam koliko su sada...stara cijena je bila 1100 kn...te su baš deklarirane kao waterproof na originalnoj i hrvatskoj etiketi...iznutra su skroz podstavljene krznom...



gica --> moje su isto brušena koža, model mirabella, kupljene prošle godine i jedne slične od prije par godina...nijedne ne propuštaju...nosim ih samo po kiši, snijegu i bljuzgi....baš sam ih kupila za takvo vrijeme, jer za suho imam bronxice...redovito stavljam impregnacijski sprej i uvijek su mi stopala suha i topla
Stvarno odlično izgledaju - i udobno
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:36   #18
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ja sam mislila da su ovo iznad muške doduše bile su na stalaži sa muškim cipelama...a možda imaju muške i ženske

...ne znam, mislila sam se između njih i uggsica, al ove su mi puno ljepše, elegantnije (nosim 41, onda moš mislit kolike uggsice izgledaju na mojoj nozi), a jednako su tople
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:47   #19
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
gdje si ih u avenue vidjela?
jedino Peko drži PJ...

osim u AM, bilo je takvih i u AC i ilici...

btw. gica --> uzmi crni sprej za impregnaciju, meni je prozirni ostavio bijelo po crnoj brušenoj koži
nisam imala crni jer sam potrošila, pa stavila prozirni
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:59   #20
... hvala , viš to mi uopće ne bi palo na pamet, vjerojatno bi i uzela prozirni...da imam za sve
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.