Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice
Korisničko ime
Lozinka

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 14:09   #81
znam ja
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2013.
Nazalost, mislim da sam se kasno sjetila (termin mi je 4.10.) da bi voljela dulu uz mene na porodu ali mislim da je to jedno prekrasno iskustvo. Zanima me kako inace pronaci dulu i postoji li neka udruga kojoj se mozes obratiti?!?!
znam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 11:29   #82
Alopex
it wasn't me

Alopex Avatar

Registracija: Dec 2003.
drago mi je vidjeti da u Varaždinu prihvaćaju doule, moram priznati da bih voljela proći porod na stolčiću sa doulom, ali pošto sam iz Zagreba, ne znam kako bih to mogla organizirati tu
malo me frka putovati do Varaždina u trudovima, a i površna sam priznajem, ali teško mi je pomisliti da iz Zgb moram putovati u drugi grad na porod

ipak, da budem malo hrabra... Vž doule, vi imate dobru suradnju s bolnicom i postoji li mogućnost posjete vž bolnici skupa s vama? Treba li proći trudnički baš u vž bolnici ili prihvaćaju bilo koji? Iako, i da ga nemam nije da mi mogu zabraniti da se porodim

Jeste li možda imali iskustva u nekoj zgb bolnici (ciljam na sv. duh)? čitala sam iskustvo s Petrove gdje su zabranili Ivani Simić Bodrožić da ide s prijateljicom jer "neće lezbače na porodu"
Doule, pliz javite mi se jer me hvata panika od bolnica i lječničkog osoblja, svaki mjesec sve teže prolazim i regularne preglede, a od bolnica i bolničke atmosfere me hvata želja da zbrišem na Sljeme roditi pa šta bude bude
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 18:31   #83
Tihi-vz
Registrirani korisnik

Tihi-vz Avatar

Registracija: Aug 2007.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Tihi-vz
Quote:
znam ja kaže: Pogledaj post
Nazalost, mislim da sam se kasno sjetila (termin mi je 4.10.) da bi voljela dulu uz mene na porodu ali mislim da je to jedno prekrasno iskustvo. Zanima me kako inace pronaci dulu i postoji li neka udruga kojoj se mozes obratiti?!?!
dovoljno je sa doulom se naći i nekih mjesec dana prije poroda da vidite da li ćete kliknuti zajedno, jer ipak se radi o osobi koja će uz vas biti u najintimnijim trenucima vašeg života.
upravo je nedavno osnovana Hrvatska udruga doula, no tek smo u začecima rada (odobreno je osnivanje udruge prije nekih 2 tj)

Quote:
Alopex kaže: Pogledaj post
drago mi je vidjeti da u Varaždinu prihvaćaju doule, moram priznati da bih voljela proći porod na stolčiću sa doulom, ali pošto sam iz Zagreba, ne znam kako bih to mogla organizirati tu
malo me frka putovati do Varaždina u trudovima, a i površna sam priznajem, ali teško mi je pomisliti da iz Zgb moram putovati u drugi grad na porod

ipak, da budem malo hrabra... Vž doule, vi imate dobru suradnju s bolnicom i postoji li mogućnost posjete vž bolnici skupa s vama? Treba li proći trudnički baš u vž bolnici ili prihvaćaju bilo koji? Iako, i da ga nemam nije da mi mogu zabraniti da se porodim

Jeste li možda imali iskustva u nekoj zgb bolnici (ciljam na sv. duh)? čitala sam iskustvo s Petrove gdje su zabranili Ivani Simić Bodrožić da ide s prijateljicom jer "neće lezbače na porodu"
Doule, pliz javite mi se jer me hvata panika od bolnica i lječničkog osoblja, svaki mjesec sve teže prolazim i regularne preglede, a od bolnica i bolničke atmosfere me hvata želja da zbrišem na Sljeme roditi pa šta bude bude
za sad nemamo još iskustva u bolnicama izvan vž-a, no nije teško kad krenu trudovi lijepo se spakirati i zaputiti za varaždin. radi se o nekih cca sat vremena vožnje, a trudovi ipak najčešće traju duže od 1 sat (pogotovo kod prvorotki).

u vž rodilištu se prolazi tečaj, no posjeta samom rodilištu nije baš česta jer je najveći izgovor "gužva". doznat ću više informacija oko samog tečaja, no do sad je zapravo bilo najvažnije samo platiti, nije ih baš bilo briga dal ste stvarno položili isti. no sad se nešto šuška da vas zapisuju....
trudnički tečaj potreban je samo ukoliko želite pratnju uz sebe. ako idete bez pratnje, sami, tada tečaj nije potreban.
Old 29.08.2013., 18:32   #84
Tihi-vz
Registrirani korisnik

Tihi-vz Avatar

jako puno žena dođe iz zg i drugih mjesta rađati u vž
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 30.08.2013., 11:34   #85
mandy
- - - - - - -

mandy Avatar

Registracija: Mar 2006.
Quote:
znam ja kaže: Pogledaj post
Nije kasno, imaš još dosta vremena

Neznam da li postoji popis negdje.
Ako ti treba preporuka javi se na pp
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 13:08   #86
silver.mouth
Registrirani korisnik

silver.mouth Avatar

Registracija: Jun 2009.
eto cure imate na facebooku https://www.facebook.com/doula.varazdin

i kontakti su gore od doula,(cak i kratko predstavljanje od doula ) savjeti i sve vezano
Old 31.08.2013., 10:55   #87
Tihi-vz
Registrirani korisnik

Tihi-vz Avatar

slobodno se javite meni ili Antoneli za bilo kakve info
Old 31.08.2013., 10:56   #88
Tihi-vz
Registrirani korisnik

Tihi-vz Avatar

uskoro ćemo imati i registar doula, i bit će i besplatna projekcija filma, i radionice...
Old 16.09.2013., 14:48   #89
Alopex
it wasn't me

Alopex Avatar

Registracija: Dec 2003.
http://www.doula.hr/
doule dobile stranicu
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:57   #90
Yamas
pored jezera

Yamas Avatar