Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2015., 16:14   #5921
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ja bi to ipak nazvala nešto manje zajtjevnom ljubavnicom. Ili onom koja želi ostaviti taj dojam, frajerice. Jer drugoj strani nije stalo za neš više. Posklizne se puno žena na tom terenu, nadajući se intimno nečem drugom. Zbilja ne vidim svrhu. Al ajde pratim
Ček, FF su osobe koje se jebu, a ne polažu jedno drugome račune, između ostalog, druže se. Ljubavnici se jebu, ali se nisu poznavali prije nego su se počeli jebat(ili makar se nisu družili), ali i dalje makar jedno od njih ima partnera
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:17   #5922
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ja bi to ipak nazvala nešto manje zajtjevnom ljubavnicom. Ili onom koja želi ostaviti taj dojam, frajerice. Jer drugoj strani nije stalo za neš više. Posklizne se puno žena na tom terenu, nadajući se intimno nečem drugom. Zbilja ne vidim svrhu. Al ajde pratim
Svrhu cega?
Casual sexa? Fuck friendsa? A mozda se i koji muskarac tako poskliznuo
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:20   #5923
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ček, FF su osobe koje se jebu, a ne polažu jedno drugome račune, između ostalog, druže se. Ljubavnici se jebu, ali se nisu poznavali prije nego su se počeli jebat(ili makar se nisu družili), ali i dalje makar jedno od njih ima partnera
Krivo, nije nuzno da su se ff znali prije, mogli su se upoznati i posexati se i odluciti biti u ff odnosu.

Ljubavnici..cek
Jebemu, koliko imas godina, nista ne kuzis, pa necu ja sve tu objasnjavati
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:33   #5924
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Svrhu cega?
Casual sexa? Fuck friendsa? A mozda se i koji muskarac tako poskliznuo
Toking tu mi?

Neg kak. Uglavnom, mogu shvatiti situaciju gdje ljudi koji su bili u vezi, braku, u nekim godinam, završivši solo, žele takav nekakav odnos, jer naprosto s nekim drugim imaju djecu, imovinu, zahtjevnu karijeru,...,, i samo žele parcijalno iskustvo, kao da dojdu na dobru predstavu. Unaprijed izdvojivši vrijeme i u najboljem izdanju

Drugim riječima, sve je ok, ak je indikacija dobra. Ne vidim svrhu kod mladih i nevezanih. Mensečini da je tu puno ranjene pješadije i poprilično velikih gubitaka.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:42   #5925
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Toking tu mi?

Neg kak. Uglavnom, mogu shvatiti situaciju gdje ljudi koji su bili u vezi, braku, u nekim godinam, završivši solo, žele takav nekakav odnos, jer naprosto s nekim drugim imaju djecu, imovinu, zahtjevnu karijeru,...,, i samo žele parcijalno iskustvo, kao da dojdu na dobru predstavu. Unaprijed izdvojivši vrijeme i u najboljem izdanju

Drugim riječima, sve je ok, ak je indikacija dobra. Ne vidim svrhu kod mladih i nevezanih. Mensečini da je tu puno ranjene pješadije i poprilično velikih gubitaka.
yes to you
this is not war its love

Ovisi s kime ulazis u ff odnos. I taj ff odnos se moze pretvoriti u nesto vise. I vjeruj mi znam dosta zena koje obuku gacice, kazu thanks zurim vidmo se

Teoritiziras
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 18:10   #5926
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Krivo, nije nuzno da su se ff znali prije, mogli su se upoznati i posexati se i odluciti biti u ff odnosu.

Ljubavnici..cek
Jebemu, koliko imas godina, nista ne kuzis, pa necu ja sve tu objasnjavati
Ako su se upoznali i pojebali, onda su samo jebači, nisu jebači-prijatelji
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 18:13   #5927
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post

I taj ff odnos se moze pretvoriti u nesto vise.
Ne slazem se s ovom tvrdnjom, jer analogijski izlazi iz okvira logicnosti, a na emotivno/spiritualnom levelu takav preokret je ne moguc jer je indoktriniran u samoj esenciji sasvim drugacijom energijom, sasvim drugacijim procesima koji su nakeljeni i koji su postali obrazci ponasanja u osobi i implementrani su i uzgojeni unutra.

To bi bio totalni preokret koji bi morao ukljucivati zahvat od sa strane nekako, neku vrstu preprogramiravanja, necega...

Poligamija se uzgaja, monogamija se uzgaja, ta vanjska stanja tog i takvog nekog manifesta sadrze u sebi uzasno puno podelemenata koji su staticni i skoro apsolutni, a nusprodukt su cijelog niza odluka u zivotu i cijelokupnog lifestyla opcenito, itd...

Kompletna socioloska kategorija, vrlo kompleksna. Preokreti unutar takvih domena nacelno nisu moguci i primjenjivi 100% na primjercima ciji obrazci su predefinirani vrlo cesto na nesvjesnom ili polusvjesnom, sto vlastitim odlukama, sto stjecajima razno raznih okolnosti, itd...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 00:34   #5928
Puno filozofirate premalo hebete.

Fuck friends (sve govori) di piše ko je u vezi a ko nije.
__________________
Tko leti taj vrijedi, tko vrijedi taj leti, tko ne leti taj ne vrijedi.
Johnnie Flyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 04:18   #5929
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ne slazem se s ovom tvrdnjom, jer analogijski izlazi iz okvira logicnosti, a na emotivno/spiritualnom levelu takav preokret je ne moguc jer je indoktriniran u samoj esenciji sasvim drugacijom energijom, sasvim drugacijim procesima koji su nakeljeni i koji su postali obrazci ponasanja u osobi i implementrani su i uzgojeni unutra.

To bi bio totalni preokret koji bi morao ukljucivati zahvat od sa strane nekako, neku vrstu preprogramiravanja, necega...

Poligamija se uzgaja, monogamija se uzgaja, ta vanjska stanja tog i takvog nekog manifesta sadrze u sebi uzasno puno podelemenata koji su staticni i skoro apsolutni, a nusprodukt su cijelog niza odluka u zivotu i cijelokupnog lifestyla opcenito, itd...

Kompletna socioloska kategorija, vrlo kompleksna. Preokreti unutar takvih domena nacelno nisu moguci i primjenjivi 100% na primjercima ciji obrazci su predefinirani vrlo cesto na nesvjesnom ili polusvjesnom, sto vlastitim odlukama, sto stjecajima razno raznih okolnosti, itd...
Slagao se ili ne slagao ali previse filozofiras i teoretiziras. Ja pricam iz iskustava
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 20:44   #5930
Takvu vezu je tako teško naći u RL
ssoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:28   #5931
Ako sam s nekim deckom npr u psp odnosu jer je rekao prijatelji i sex,da trenutno se boji vezat, da li tu ima sanse ikad da i bude nesto. Ako npr me stalno ljubi, drzi za ruku.ne samo kad je sex nego opcenito kad nije kad se nademo,kad smo setali kaze moram te zagrlit pa me primio za ruku, puse daje stalno, njeznosti. kad smo na klupici isto.izgleda prirodno ne isforsirano, jel to tipican psp?
Madonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:31   #5932
je..
to rade svi muski koji ga umoce u svoje prijateljice.

ajd sad procitaj to sto si napisala... kak je to tipican ff odnos? prije izgleda ko pocetak neke veze.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 15:49   #5933
Ili ff odnos gdje on želi priliku za popuniti ostala mjesta na klupi Ne znam kako vi na tim usputnim seksovima, ali ja se ne ponašam drugačije nego bih se ponašao da sam s istom osobom u vezi Doduše, ni sa curom se ne balim po parku, kad ju imam. Seks bi već bio opcija
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:27   #5934
Quote:
Madonia kaže: Pogledaj post
Ako sam s nekim deckom npr u psp odnosu jer je rekao prijatelji i sex,da trenutno se boji vezat, da li tu ima sanse ikad da i bude nesto. Ako npr me stalno ljubi, drzi za ruku.ne samo kad je sex nego opcenito kad nije kad se nademo,kad smo setali kaze moram te zagrlit pa me primio za ruku, puse daje stalno, njeznosti. kad smo na klupici isto.izgleda prirodno ne isforsirano, jel to tipican psp?
Po ovome što si napisala vi i jeste u vezi. On se malo boji pa se ogradio tim pravilom. Ali sve je isto kao u vezi, a poslije se možda opusti pa prizna sam sebi da je u vezi
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:09   #5935
Ja nešto ne vjerujem u takve odnose. Mislim da će kad-tad jedna od te dvije osobe početi nešto više da osjeća.

Jedino u što bih mogla donekle povjerovati da bi trajalo kao čisto samo seks jeste da to bude jaaako rijetko ili čisto jednom, ali mislim da bi se opet poslije nekako poremetio taj neki prijašnji odnos.

Ne znam. Ne vjerujem da dvoje ljudi mogu se nalaziti duže vremena čisto samo zbog seksa, a da jedno od njih kad-tad ne počne željeti nešto više.
Adianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:11   #5936
Quote:
Adianna kaže: Pogledaj post
Ja nešto ne vjerujem u takve odnose. Mislim da će kad-tad jedna od te dvije osobe početi nešto više da osjeća.

Jedino u što bih mogla donekle povjerovati da bi trajalo kao čisto samo seks jeste da to bude jaaako rijetko ili čisto jednom, ali mislim da bi se opet poslije nekako poremetio taj neki prijašnji odnos.

Ne znam. Ne vjerujem da dvoje ljudi mogu se nalaziti duže vremena čisto samo zbog seksa, a da jedno od njih kad-tad ne počne željeti nešto više.
Tako na kraju i završi kolko sam imala prilike pročitati na forumu.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:18   #5937
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Tako na kraju i završi kolko sam imala prilike pročitati na forumu.
Pa ima na forumu hrpa takvih tema, a i u životu sam čula za x slučajeva koji tako završe, a znam i iz svog iskustva.

Mislim da to u teoriji uvijek zvuči super ''eto samo to i ništa više, bit će tako'', ali u praksi..... Drukčije bude na kraju gotovo uvijek.
Adianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:32   #5938
Jedno počne željeti više i izjasni se. Drugo, ako mu to ne odgovara, valjda prekine odnos. Ili koristi situaciju, jer mu tako odgovara. Ili ovo prvo uopće ne kaže, kako ne bi ugrozilo nastavak viđanja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:40   #5939
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Jedno počne željeti više i izjasni se. Drugo, ako mu to ne odgovara, valjda prekine odnos. Ili koristi situaciju, jer mu tako odgovara. Ili ovo prvo uopće ne kaže, kako ne bi ugrozilo nastavak viđanja
Kako god okreneš, u svakom od tih scenarija - jedno je nezadovoljno ili povrijeđeno ili ako već nije, na kraju hoće biti sigurno.

Dobro je ako si ti taj koji zna šta želi, samo to i ništa više. Kad si na drugoj strani, nije baš lijep osjećaj.
Adianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:55   #5940
Pa imate film "friends with benefits", sad bi rekao kako završi, ali možda neko želi pogledat
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger