Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 23:33   #1
Kako preboljeti/preživjeti ljubav?

Ovo će razumjeti samo neki koji sad to osjećaju.

Svi ste jedamput voljeli i imali "fatalne". Ja svog ne mogu preboljeti, i to mi uništava svaku vezu. Zanima me kako se nosite s tim? Potajno se nadate da ćete jednom biti zajedno? Ili uvjeravate se da život imam puno više toga ponuditi od jedne propale ljubavi i tražite novu ljubav, iako ta nikad nije ni do koljena?
Penellopa is offline  
Old 20.12.2008., 23:43   #2
Kada je propala moja dugogodišnja veza, koju sam tada smatrala tzv. "fatalnom", posve slučajno, ne tražeći, dapače, bez ikakvog interesa za nečime/nekime novim, završila sam sa sadašnjim suprugom.

Jedino što mogu bez sumnje konstatirati - dok god razmišljaš na takav način - niti jedna neće biti ni do koljena bivšoj vezi- točno tako će ti i biti.
I nisi nimalo fer niti prema sebi, uništavajući sama sebi na taj način ikakvu šansu za nešto lijepo, niti prema potencijalnim partnerima - odmah od starta ih "ocjenjujući" i uspoređujući s bivšim, gdje tog bivšeg držiš na tronu.

Ili konačno prihvati da je taj bivši prošlost, ili ga pokušaj vratiti.
Treće opcije, barem po pitanju veze, baš i nemaš.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 20.12.2008., 23:59   #3
Quote:
Penellopa kaže: Pogledaj post
Ovo će razumjeti samo neki koji sad to osjećaju.

Svi ste jedamput voljeli i imali "fatalne". Ja svog ne mogu preboljeti, i to mi uništava svaku vezu. Zanima me kako se nosite s tim? Potajno se nadate da ćete jednom biti zajedno? Ili uvjeravate se da život imam puno više toga ponuditi od jedne propale ljubavi i tražite novu ljubav, iako ta nikad nije ni do koljena?
bila sam 5 godina u vezi sa bivšim...prekinula sam ja,nije mi je bilo teško,jer sam znala zadnjih pol god. da cu to uciniti,nije me ostavljao na miru a to mi je bilo još gore..nakon sto se smirio i prihvatio,tada sam ga htjela nazad..on to nije znao,naravno..to ti je još veća katastrofa...prošlo je neko vrijeme,nisam si htjela dozvoliti da me to uništi.. tada sam našla drugog muškarca koji je stariji od mene dosta,počeo mi se jako sviđati....i već smo zajedno god.dana...odlično se osjećam,ne želim reći da se bivšeg ni ne sjećam ali...prošlo svršeno vrijeme je.. stoga ne posustaj,radi ono što voliš,najprije voli sebe i zaboravi na njega..a to se vjeruj meni,može..
__________________
...look back at me...
chuperak is offline  
Old 21.12.2008., 00:11   #4
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Kada je ...
eto teta ti je sve rekla.
i ja sam bila u toj situaciji (već dva puta ) i skužila da je najbolje prepustiti se. ako ti se tuguje i plače, tuguj i plači, ako ti se divlja, divljaj
ne isplati se siliti na nekaj, požurivati vlastito srce i razbijati glavu oko svega. ako je "suđeno" bit će, a ako nije, onda je i bolje da je što prije završilo.

i spominjala si neke veze, možda bi bilo dobro da se okaniš veza na neko vrijeme i pozabaviš se sobom i time da izgradiš ponovo sve kaj je ta veza porušila. znam da ima ljudi kojima pomaže ona "klin se klinom..." ali ti možda nisi jedna od njih
Žulaj is offline  
Old 21.12.2008., 00:13   #5
Vrijeme liječi sve rane,neće to proći preko noći ali prije ili poslije prođe,može proći i puno godina ili nekoliko dana,ali sve ovisi o tebi,trebaš dati šansu i nekome drugom da te voli ili da ga voliš.Naj gora solucija je da što prije uletiš u neku novu vezu da bi se "osvetila" bivšem,a u biti možeš nauditi samo sebi.
Orion99 is offline  
Old 21.12.2008., 01:10   #6
Penellopa...i sama sam u istoj kozi.
Gotovo je...i znam da nije kraj Svijeta.....ima tjedan dana...ali nemir..unutrasnji nemir....i znam da je svjetlo na kraju tunela...i zasjat ce jos jace nakon svega...smijat cemo se jednog dana kaj smo tipkali ovdje...i trazili neznam ti ja kaj....pusti da vrijeme odradi svoje...boli,ali bit ce jos svega...pusti ga!
__________________
Love is all I need to help me know my name...
gracia30 is offline  
Old 21.12.2008., 05:48   #7
moraš se suočit direktno sa strahom koji te izjeda - jedino rješenje

zajebajem se, al lijepo je kad ti netko pošalje ovu pjesmu.. pamtiš ju, iako si je znao i prije... http://www.youtube.com/watch?v=5MltrnVOG2s
versilov is offline  
Old 21.12.2008., 06:03   #8
Ti samo nemaš sreće s muškima!Ovome si dala previše značenj i previše si ga idealizirala a svi ostali koje si imala, nisu mu ravni prema nekim tvojim osobnim kriterijima, naravno, ne vjeruješ da češ upoznati boljega jer ovaj je tvoj domet.Dok god vlada takvo uvjerenje, strah od samoće i nesnalaženje u situaciji (a taktičar očigledno nisi!) nečeš nači boljega!
jednojaja is offline  
Old 21.12.2008., 06:08   #9
Quote:
Penellopa kaže: Pogledaj post
Ovo će razumjeti samo neki koji sad to osjećaju.

Svi ste jedamput voljeli i imali "fatalne". Ja svog ne mogu preboljeti, i to mi uništava svaku vezu. Zanima me kako se nosite s tim? Potajno se nadate da ćete jednom biti zajedno? Ili uvjeravate se da život imam puno više toga ponuditi od jedne propale ljubavi i tražite novu ljubav, iako ta nikad nije ni do koljena?
Kazu obicno, da ste bili jedno za drugo, ostali bi zajedno. Sto kaze Teta, ili ga pokusaj vratiti nazad ili prihvati, nema ti druge. Ja ne znam sta bih uradila da mi se veza sa sadasnjim raspadne, verovatno ne bih zelela vise da zivim, jer sam sigurna da takvo savrsenstvo veze nikada vise ne bih nasla. Posto vidim da pokusavas sa drugima, onda ta tvoja veza i nije bila bas toliko "fatalna", stvar je samo u tome kada ces naici na nekoga sa kime ces moci da budes srecna.
GlasRazuma is offline  
Old 21.12.2008., 13:25   #10
Možeš prepustiti vremenu ali moglo bi se dogoditi da to predugo traje.
Tebi treba kloužur : BB rina mode on:. Trebaš zaključiti to poglavlje. Raspraviti sama sa sobom (još bolje s njim, ili sa šrinkom) i odlučiti da je gotovo (ako je gotovo). Nema više postavljanja pitanja što bi bilo kad bi bilo? ili dal ću naći drugoga? ili bilo koje drugo pitanje. Nema više pitanja - poglavlje zaključeno . I jedino tada možeš otvoreno naprijed. Inače hodaš kroz život s utegom na nogama.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 21.12.2008., 13:59   #11
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Možeš prepustiti vremenu ali moglo bi se dogoditi da to predugo traje.
Tebi treba kloužur : BB rina mode on:. Trebaš zaključiti to poglavlje. Raspraviti sama sa sobom (još bolje s njim, ili sa šrinkom) i odlučiti da je gotovo (ako je gotovo). Nema više postavljanja pitanja što bi bilo kad bi bilo? ili dal ću naći drugoga? ili bilo koje drugo pitanje. Nema više pitanja - poglavlje zaključeno . I jedino tada možeš otvoreno naprijed. Inače hodaš kroz život s utegom na nogama.
Već predugo traje, par godina. Al' si u pravu, moram raskrstiti sama sa sobom, sa svojom nadom. Toliko je teško jer osjećam kao da gubim sebe s tim, kao da će dio (najsretniji dio) mene nepovratno umrijeti.
Penellopa is offline  
Old 21.12.2008., 14:02   #12
Quote:
Penellopa kaže: Pogledaj post
Već predugo traje, par godina. Al' si u pravu, moram raskrstiti sama sa sobom, sa svojom nadom. Toliko je teško jer osjećam kao da gubim sebe s tim, kao da će dio (najsretniji dio) mene nepovratno umrijeti.
ma neće ništa umrijeti, puno ljudi se jednom tako osjećalo...
mr_sun is offline  
Old 21.12.2008., 14:05   #13
Quote:
Penellopa kaže: Pogledaj post
Ovo će razumjeti samo neki koji sad to osjećaju.

Svi ste jedamput voljeli i imali "fatalne". Ja svog ne mogu preboljeti, i to mi uništava svaku vezu. Zanima me kako se nosite s tim? Potajno se nadate da ćete jednom biti zajedno? Ili uvjeravate se da život imam puno više toga ponuditi od jedne propale ljubavi i tražite novu ljubav, iako ta nikad nije ni do koljena?
Gle, ako je stvarno bila prava ljubav, vratit će ti se, ako nije uzalud patiš... Emocije te varaju... Naletit će bolji, koji će te još više uzdrmati... Takav je život
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Old 21.12.2008., 14:16   #14
Quote:
Penellopa kaže: Pogledaj post
Ovo će razumjeti samo neki koji sad to osjećaju.

Svi ste jedamput voljeli i imali "fatalne". Ja svog ne mogu preboljeti, i to mi uništava svaku vezu. Zanima me kako se nosite s tim? Potajno se nadate da ćete jednom biti zajedno? Ili uvjeravate se da život imam puno više toga ponuditi od jedne propale ljubavi i tražite novu ljubav, iako ta nikad nije ni do koljena?
Prihvatiš da je kraj. Nema nade, nema nikakvog "nošenja" s tim. Prihvatiš taj svoj ožiljak kao dio sebe i ideš dalje.

Nemaš se što uvjeravati. Život IMA puno više toga za ponuditi. Iz nekog razloga si prekinula s tom svojom velikom ljubavi, ne? Ili on s tobom.

Tako je bar bilo sa mnom. Ali lako sad u retro gledat pa to reć. Normalno da sam bila u kurcu jedno vrijeme. Godinu il dve. Proći će te. Heh.

Zadnje uređivanje Perl : 21.12.2008. at 14:27.
Perl is offline  
Old 21.12.2008., 14:18   #15
Quote:
Perl kaže: Pogledaj post
Prihvatiš da je kraj. Nema nade, nema nikakvog "nošenja" s tim. Prihvatiš taj svoj ožiljak kao dio sebe i ideš dalje.

Nemaš se što uvjeravati. Život IMA puno više toga za ponuditi. Iz nekog razloga si prekinula s tom svojom velikom ljubavi, ne? Ili on s tobom.

Tako je bar bilo sa mnon. Ali lako sad u retro gledat pa to reć. Normalno da sam bila u kurcu jedno vrijeme. Godinu il dve. Proći će te. Heh.
Gle amo rež da je duša stiropor.... Ako se neki dečko (mislim konkretno na slučaj) duboko utisne u nju, stvori veliku rupu, koju drugi dečki ne uspiju poslije dovoljno popunit i ostaje praznine, šupljine, bola, kako hoćeš..
E sadd može je neki dodatno proširit ako je bolji....
Slikovito
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Old 21.12.2008., 14:32   #16
Quote:
Logicboy kaže: Pogledaj post
Gle amo rež da je duša stiropor.... Ako se neki dečko (mislim konkretno na slučaj) duboko utisne u nju, stvori veliku rupu, koju drugi dečki ne uspiju poslije dovoljno popunit i ostaje praznine, šupljine, bola, kako hoćeš..
E sadd može je neki dodatno proširit ako je bolji....
Slikovito
Ne volim dramatizirat baš. Ljudi su žilava bića. Svašta se može preživjeti i iz toga izaći još jači.

Rupa ostaje zato što ona to želi. Konstantno razmišlja o njemu i govori si kako je on bio najbolji i kako mu drugi nisu do koljena.

Uostalom, nisam uvjerenja da netko drugi može poštopat naše rupe. Figurativno govoreći naravno.
Perl is offline  
Old 21.12.2008., 14:34   #17
Quote:
Perl kaže: Pogledaj post
Ne volim dramatizirat baš. Ljudi su žilava bića. Svašta se može preživjeti i iz toga izaći još jači.

Rupa ostaje zato što ona to želi. Konstantno razmišlja o njemu i govori si kako je on bio najbolji i kako mu drugi nisu do koljena.

Uostalom, nisam uvjerenja da netko drugi može poštopat naše rupe. Figurativno govoreći naravno.
Može vjeruj mi... Al o tome nevalja razmišljat...To dođe kad-tad, kad ne očekuješ
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Old 21.12.2008., 14:42   #18
Jel' postoji neš' što ti može pomoći da se ne zaljubljuješ? Mislim, meni život ide u kurac, jer meni je svaka ljubav neuzvraćena i ono, patim jebeno, pa jel' postoji nekakav lijek? Nije baš vezano za temu,al' kada već pričate.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 21.12.2008., 14:49   #19
Quote:
Logicboy kaže: Pogledaj post
Može vjeruj mi... Al o tome nevalja razmišljat...To dođe kad-tad, kad ne očekuješ
Ne, ti sam možeš poštopat rupe. Nitko umjesto tebe. Vjeruj mi.
Perl is offline  
Old 21.12.2008., 16:13   #20
Quote:
Penellopa kaže: Pogledaj post
Ovo će razumjeti samo neki koji sad to osjećaju.

Svi ste jedamput voljeli i imali "fatalne". Ja svog ne mogu preboljeti, i to mi uništava svaku vezu. Zanima me kako se nosite s tim? Potajno se nadate da ćete jednom biti zajedno? Ili uvjeravate se da život imam puno više toga ponuditi od jedne propale ljubavi i tražite novu ljubav, iako ta nikad nije ni do koljena?
Penellopa,
Ako je on tvoj Odisej nije fatalan, vratit će se.
Ako si imala toliko veza da on može uništiti svaku onda to i nisu bile veze nego bezveze, a ti onda sasvim sigurno nisi Penellopa i nemaš pravo na Odisejev povratak, a o (prostacima) proscima ću drugi put, do tad probaj zakočiti s vezama bez veze, a moš i zanemariti moje komentare
Georgina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger