Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 20:29   #1
Ivan Ratkovic (sr.) - Hakija (R.I.P.)

Danas je, nakon duge i teske bolesti, umro Ivan Ratkovic (senior), poznat po domenama magija.com i hdz.com. Pretpostavljam da ga vecina ovdje zna.
Iako nikad nisam djelio njegove svjetonazore i u malo cemu se sa njim slagao, poznavao sam ga u real life i respektirao ga, najvise zbog toga sto se nikada nije ustrucavao "pokazati srednji prst" mediokritetnoj i malogradjanskoj okolini. Oduvijek sam ga dozivljavao kao anarhistu koji koristi "magiju", ne bi li ukazao na "ocite propuste svakodnevice". Zao mi je. Steta
Simultan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 04:11   #2
RIP Ivan Ratkovic.
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 05:26   #3
Quote:
Simultan kaže: Pogledaj post
Danas je, nakon duge i teske bolesti, umro Ivan Ratkovic (senior), poznat po domenama magija.com i hdz.com. Pretpostavljam da ga vecina ovdje zna.
Iako nikad nisam djelio njegove svjetonazore i u malo cemu se sa njim slagao, poznavao sam ga u real life i respektirao ga, najvise zbog toga sto se nikada nije ustrucavao "pokazati srednji prst" mediokritetnoj i malogradjanskoj okolini. Oduvijek sam ga dozivljavao kao anarhistu koji koristi "magiju", ne bi li ukazao na "ocite propuste svakodnevice". Zao mi je. Steta
Well, I'm puzzled
Nightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 10:41   #4
Quote:
Simultan kaže: Pogledaj post
Danas je, nakon duge i teske bolesti, umro Ivan Ratkovic (senior), poznat po domenama magija.com i hdz.com. Pretpostavljam da ga vecina ovdje zna.
Iako nikad nisam djelio njegove svjetonazore i u malo cemu se sa njim slagao, poznavao sam ga u real life i respektirao ga, najvise zbog toga sto se nikada nije ustrucavao "pokazati srednji prst" mediokritetnoj i malogradjanskoj okolini. Oduvijek sam ga dozivljavao kao anarhistu koji koristi "magiju", ne bi li ukazao na "ocite propuste svakodnevice". Zao mi je. Steta
Neka mu je vječna slava. On bio je jedan od istinskih heroja i boraca protiv licemjerja ovoga društva.
__________________
Smisao je cirkularni labirint u umu onih koji ga traže: Radujmo se bez povoda. Slavimo bezdan, prepoznajmo emisare biločega, uzašle sanjare, lutalice po strasti. Uzađimo po tutnjavi pjesme, od Najvećeg Oka krhotina rasutih kroz prostranstvo ponora. Podajmo se opijumu razvrata duginih boja u tmini. Strmoglavljujem se i uzlazim.
Ra-Hoor-Khuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:44   #5
Quote:
Ra-Hoor-Khuit kaže: Pogledaj post
Neka mu je vječna slava. On bio je jedan od istinskih heroja i boraca protiv licemjerja ovoga društva.
lažni moral je uvjek bio i uvjek će biti prisutan.
ja sam da se sruše sve izkompleksirane društvene norme.
živjela anarhija
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:03   #6
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
živjela anarhija
Dejjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 07:10   #7
Bio je čudan čovek. Znao sam da je u zatvoru, ali nisam znao da je bolestan. Sućut ožalošćenima.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:56   #8
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Bio je čudan čovek. Znao sam da je u zatvoru,
Bio u zatvoru. Izasao je iz zatvora negdje na proljece 2007.
Simultan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 12:25   #9
Neka mu Satan ponese dušu u Vječne Šume.
__________________
Smisao je cirkularni labirint u umu onih koji ga traže: Radujmo se bez povoda. Slavimo bezdan, prepoznajmo emisare biločega, uzašle sanjare, lutalice po strasti. Uzađimo po tutnjavi pjesme, od Najvećeg Oka krhotina rasutih kroz prostranstvo ponora. Podajmo se opijumu razvrata duginih boja u tmini. Strmoglavljujem se i uzlazim.
Ra-Hoor-Khuit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.