Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2003., 23:30   #1
Liječenje Džinnima i istjerjivanjem đavola u 21. stoljeću

Ljudi svasta izmisljaju u ime vjere i religije , culi smo za sve moguce uradjeno u ime Boga ( od ratova , pa mrzna , pa ubijanja civila ) danas cemo cuti najprimitivniji oblik zloupotrba vjere:


svi ste culi za izraz ZAPISI i HODZA koji te mogu izlijeciti od svih mogucih neizlijecijvih oboljenja , poznati su bili Hodza u Bosnu koji su zaradjivali miljune na racun jadnika kojima nije nista ostalo kao nada osim ovih lopova

u dvadest prvom vijeku mi jos uvijek cujemo za lecenje putem komunikacija sa Dzinnima i istjerivanjem Djavola
evo jedn link koji govori o tome , ima cak i broj telefone ako imas neke tegobe mozes slobodno da od njih trazis pomoc i spavaj mirno jer za sve imaju lijeka , ima cak i opcije lijecenje online (znate ono , kako tehnologija napreduje tako i oni)

prvo : evo link da mozete citati sve opcinito

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/

kazu da su neke Bolest izazvane SIHROM (tj.crnom magijom) , i da taj koji uradi sihr je sihrbadz (neznam odakle su te izraze)

DRUGO: simptomi sirhbadzija su najzanimljiviji:

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/simptomi.html

1. Stalna bol u zelucu
2. Povremena glavobolja koja ne prestaje sa uzimanjem medicinskog lijeka
3. Jaka tegoba u predjelu prsa, narocito poslije ikindije pa do kasno u noc
4. Uzasni snovi
5. U snu vidi kao da pada s visokog mjesta
6. U snu vidi zivotinje koje ga tjeraju
7. Utrnutost jednog dijela tijela
8. Stalna bol
9. Bol u krstima
10. Stalna bol u jednom od udova
11. Peiodi napada (zivcani grcevi)
12. Paraliza nekog od dijelova tijela
13. Mjenjanja muzeve slike u ocima zene i zene u ocima muza, tako da muz vidi svoju zenu u ruznom liku, makar ona bila izrazito lijepa. Razlog je tome sto sejtan (sotona, vrag, djavo) koji je zaduzen za sihr (crna magija) njeno lice cini ruznim, prikazujuci svoj lik na njenom licu i obrnuto.
14. Vidjenje zarucnika u ruznom liku
15. Odvratnost prema susretima
16. Iznenadno pretvaranje ljubavi u mrznju
17. Uvelicavanje povoda za svadju i raskol iako su oni beznacajni
18. Odvratnost opsihrenog prema svakom djelu koje poduzima njegov supruznik
19. Odvratnost prema mjestu gdje sjedi njegov supruznik. Tako cete vidjeti covjeka koji je van kuce sasvim normalan, ali sa ulaskom u kucu osjeti zestoku tjeskobu.
20. Pretjerana ljubav i zaljubljenost
21. Zestoka zelja za spolnim opcenjem
22. Slijepa poslusnost
23. Pojava nesuglasica medju bracnim drugovima
24. Covjek vidi nepomicne stvari kako se krecu, a pokretne vidi stabilnim i nepomicnim
25. Malog vidi velikim a velikog vidi malim
26. Odsutnost duha, smetenost i velika pospanost
27. Nejasan smusen govor
28. Netremicno gledanje u jedno mjesto
29. Zelja za samocom
30. Potpuna povucenost u sebe
31. Stalna sutnja
32. Smirenost, nepokretnost i konstatna ljenost
33. U snu cuje kako ga neko doziva
34. Cuje glasove koji ga dozivaju, a nevidi osobe
35. Prestanak rada jednog cula


naravno ako imas jedno ili vise od tih SIHRBADZNIH TEGOBA ti se obracaj njima i nista se nemoras briniti jer za sve su nasli neki SIHRBASKI lijek

znate li da uzrok sterilnosti je ustvari SAJTAN (Djavo)

procitate ove mudrosti ovdje :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/medicina.html

kazu:

Prilikom prelaska iz testisa u spermni kanalic, spermatozoidima je potrebna sluzava tecnost koju luci tzv.˝ Kuperova zlijezda˝ i izliva je u spermin kanalic odakle se hrani spermatozoidi koji su stacionirani u njemu. Na ovom mjestu sejtan (sotona, vrag, djavo) poduzima drugi dio svog posla, a to je da sprijeci ˝Kuperovu zlijezdu˝da luci tecnost. Tada spermatozoidi pohranjeni u sperminom kanalicu ne nalaze hranu i umiru te kao takvi nisu u stanju da oplode.

sve smo culi ali ova cuda jos nisam

dok za sterilnost kod zena su krivi DZINNI :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/medicina.html

Ako je oboljeli zena, nekada dzin pusti da oplodnja uspije, ali prekine trudnocu prije nego plod sazrije. To cini tako sto prekine venu u maternici i izazove krvarenje te tako nastane pobacaj. Cesto se pobacaj, uzrokavan od strane dzina, ponavlja.

vrlo zanimljivo ucenja , link je vrlo zabavan ..moete ga staviti pod (MUST READ)

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/

na kraju nemojte zaboraviti da uzmite broj telefona ko zna mozda ce trebati

pozdrav

Zadnje uređivanje Rima : 29.01.2003. at 00:48.
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:35   #2
Ima li nesto protiv ljudske gluposti? Stvarno je bezgranicna.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:43   #3
procitaj ovdje :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/vatikan.html

cak ppostoji vojska od Dzinna ..kao i vojska od sajtana

ako kliknes na LINKOVI sve ce ti biti jasno
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:48   #4
a ovdje mozes citati , metoda kako DZINNI ulazii u ljudsko tijelo (a to sve u dvadest prvom vijeku)

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/...%20tijelo.html
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 00:00   #5
sad nakon ovog uvoda , zamolila bih Shadya da (umesto da se bavi Ademom i Biblijom) da nam malo objasni ovo sa Dzinnima i sihrbadzima , i kako su njegovi suvjernici mogli otkriti ove mudrosti..
a da postavim njemu nekoliko interesantnih pitanja:

1.da li u Kuranu pise o postojanja ovih Dzinni a kakvi su
2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima
3.da li je istina da Dzinni mogu izazvati bolseti (recimo steriljnost)
4.da li islam prizna ove metode najsavremenije tehonologije
5.na kraju pitrala bih Shadya , u slucaju ako tvoje djete (ne daj Boze) razboli , da li ces ga voditi u Sihrbasku ambulantu ili u najblizu bolnicu

hvala unapred
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 00:11   #6
Thumbs up

Tako je !

Nek se konačno i Muslići(to ja tak od milja ) pokrenu!
Roga Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 04:32   #7
Quote:
Rima kaže: "Sad nakon ovog uvoda , zamolila bih Shadya da (umesto da se bavi Ademom i Biblijom) da nam malo objasni ovo sa Dzinnima i sihrbadzima , i kako su njegovi suvjernici mogli otkriti ove mudrosti..."
Rima,
kao prvo, trebaš da shvatiš da ti nemaš kilažu da meni odredjuješ čime ću ja da se bavim i šta ću da pišem. Za to trebaš još da rasteš.

Drugo, ne znam zašto samo mene ovdje prozivaš, zašto se ne obratiš svim muslimanima?!? Ako si se ti svadjala sa vehabijama na islam Bosni po pitanju Džinna, sa mnom se nisi! Ako su te oni napali u vezi toga, ja te nisam, pa ne moraš mene da prozivaš, prozovi njih da ti oni daju detaljnije odgovore.

Treće, ti dobro znaš da ja nisam vehabija i da nisam sklon razmišljanju na ovu temu. Ja sam se veoma jasno distancirao po tom pitanju da me ne stvari ne interesiraju, pa čak sam rekao robu Molostivog da je do mene došla jedna takva video kaseta koja prikazuje takve stvari, i da sam ja tu video kasetu bacio u rijeku. Dakle, ne znam zašto specijalno mene prozivaš, osim ako misliš da možeš sa mnom da se prepireš?
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 04:44   #8
Na tvoja pitanja sada ću odgovoriti iz kurtoazije, ali znaj da ti se ne isplati prepirka i nemoj me pokušavati isprovocirati. Dakle, evo odgovora.


1.da li u Kur'anu pise o postojanja Dzinna, i kakvi su?
Odgovor: Da, u Qur'anu časnom piše da oni postoje! Jedno se poglavlje i zove "Džinni" a ja vjerujem da je Qur'an časni Objava. A kakvi su džinni - to ne znam! Nikad ni jednog nisam vidio i ne znam šta se pod tim podrazumjeva. A vjeruješ li ti da džinni postoje?


2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima.
Odgovor: Meni nikada nije trebala takva komunikacija, niti sam ikada pokušao, niti me to zanima! Ko s tim hoće da se bakće, neka ga.


3.da li je istina da Dzinni mogu izazvati bolesti (recimo sterilnost)?
Odgovor: Mislim da su to o sterilnosti vehabijske gluposti, i sa islamom nemaju nikakve veze. (ne znam zašto ove stvari samo mene pitaš).


4. da li islam prizna ove metode najsavremenije tehonologije.
Odgovor: Koje metode?!? O kakvoj savremenoj tehnologiji se radi?!? Nisi ništa napisala u svom pitanju!


5. U slucaju ako tvoje djete (ne daj Boze) razboli , da li ces ga voditi u Sihrbasku ambulantu ili u najblizu bolnicu?
Odgovor: U bolnicu naravno! Ti si mene očito pomiješala sa vehabijama sa IslamBosne, a dobro znaš kako ja stojim sa njima.

________________
P.S. Upamti, Rima! Nemoj ubuduće samo mene prozivati, ja ti nisam one ublehe sa IslamBosne. Ako ti se svadja, svadjaj se sa njima, a mene zaobidji.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 06:38   #9
Vahsi, jel' jos uvek osecas simptom broj 2?
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 06:53   #10
Gizmo, ne razumijem te.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 07:05   #11
Quote:
Rima kaže: Čak postoji vojska od Dzinna... kao i vojska od sajtana! Ako kliknes na LINKOVE sve ce ti biti jasno.
Rima, Da li ovo negiraš vojske šejtanske, vidim da ti je smiješno? Možda se pod "vojske" podrazumjeva "skupine". Evo za tebe nekih stavaka:

"O sinovi Adamovi, neka vas nikako ne zavede satan, kao što je roditelje vaše iz raja izveo, skinuvši s njih odjeću njihovu, da bi im stidna mjesta njihova pokazao! On vas vidi, on i vojske njegove, odakle vi njih ne vidite." (Qur'an časni, 7:27) -- "vojske Iblisove..." (Qur'an časni, 26:95) itd.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 09:25   #12
Quote:
Shady kaže:
Rima,
kao prvo, trebaš da shvatiš da ti nemaš kilažu da meni odredjuješ čime ću ja da se bavim i šta ću da pišem. Za to trebaš još da rasteš.

Drugo, ne znam zašto samo mene ovdje prozivaš,
prozivam te jer si ti autor najmanije 5-6 topika ..pitanja za krscane .. pa sam mislila da je red i za pitanja za Shadya

drugo nemoj gledati na moj nik ..mogu ga menjati kad hocu ,, znaci koja sam ja je namanije vazno sad idemo :
pitanja :
da li bi dozvolio da te neki SIHRBADZIJA lijeci svoje djete

i dali je istina da mnogi muslimana iz Bosne (evropska zmlja) lijece zapisima

hvala na suradnju
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 09:30   #13
Quote:
Shady kaže:


2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima.
Odgovor: Meni nikada nije trebala takva komunikacija, niti sam ikada pokušao, niti me to zanima! Ko s tim hoće da se bakće, neka ga.
Shady nije pitanja da li ti mislis vec da li u Islamu ima takve mudre vjerovanje da sa Dzinnima mozemo komunicirati
jer an ovom ISLAMSKOM SAJTU PISE da lijecenje se sastoji o tome sto Sihrbadzija komunicira sa Dzinnima onda taj mu Dzini kaze da li je jedan Sajtan usao u bolisnikovu tjelo ili da li Dzinni drzi mu testis pa nemoze praviti djecu

znaci nezanima nas tvoj stav vec stav Islama (sjecas se ti si pitao Krscanina sta pise u Bibliji)

onda zanima me da li je istina da iza minstrualnih tegoba stoji IFRITI ..objsni nam molim te taj izraz IFRIT sta su IFRITI

jos da dodam:
za mene i vjerovatno za mnogi ovdje , nema nikakva razlika izmedju Vehavbija , Shija ,ili kako god , svi ste muslimani za nas

hvala Shady za trud
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 09:34   #14
Quote:
Shady kaže:
Rima, Da li ovo negiraš vojske šejtanske, vidim da ti je smiješno? .
well dragi Shady , ako si otvarao taj link sto sam dala ovi tvrde da je za vrijeme rata u Bosnu ..Vatikan poslao vojsku Shajtana
pa im je Allah pomagao vojskom od Dzinija..


otvaraj linkpa citaj na Bosansko laHkom jeziku
otvaraj link , idi na pitanja i odgovora i biraj pitanja o vezi vojske dzinija

inace nema sta nema ....

hvala Shady , pozovi i gorcin da te pomogne , neka ostavi sad sveto trojstvo i neka nam ovo objsnjava please please
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 10:40   #15
Go away Shady, dajte nekog Efendiju !!!

Jedan Turčin kojega sam jedanpot upoznao a zanima se za koješta rekao je kako Kuran NE dozvoljava kontakt sa
djinijima, i kako djiniji sami bježe od pobožnog čovjeka, ali
praksa očito postoji...

(njie mi rekao ništa bitno više)

Ma meni se sve to čini isto ko i naše Vile i Patuljci...s geografskom razlikom samo što
popovi hoće da se sluša njih, a ne "Duhove prirode"....


(Definicija ....Što je to uopće Duh prirode ...Vila, Djinni,
Whatever....

Jednostavno nemrem vjerovat da takva pojava o kojoj nas
svjedoci i vidioci stoljećima izvješćuju,
i to pod ozbiljnim rizikom da budu proglašeni ludima
i socijalno marginalizirani

bude shvaćana tako neozbiljno-kako među skepticima, tako i među lakouvjerljivima.

Pa čak i danas takve pojave zovu letečim tanjurima, a djine malim zelenima LOL...(my diagnosys )...valjda zato jer je u modi tehnologija.


Možda bi ovo trebalo prebaciti na Znanost....(nadam se da su znanstvenici otvorenog duha nezaraženog dogmom i praznovjerjima spremni malo progruntat taj
neobično zanimljiv fenomen....ako se usude)

Postoje li takvi bestjelesni entiteti ?
Koje su njihove moći ?
Gdje i kako ih možemo kontaktirati, ili barem percipirati?
Koja su njihova pravila ponašanja,
Može li komunikacija između "našeg" svijeta i "njihovih"
svijet(ova) biti skladna?
Što od njih možemo doznati i kako to znanje smijemo koristiti u
svakodnevnom životu ?

Jesu li to stvarna bića ili su to percepcije
arhetipova koji se zbog nečega u nekome trenutku na neki
način otkriju pojedincu iz neizmjerljive dubine i tajanstvenosti nesvjesnog uma...


Ima netko ozbiljan s mudima za raspravit ovakve stvari ???


Ako netko kaže da Djina i slične ekipe ne može biti "stvarno" jer su to samo "projekcije nesvjesnog uma"...neka razmisli malo o tome koliko cijeni vlastiti um, naročito onaj duboki ....
i tajne koje može u tom umu otkriti.
Roga Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 11:35   #16
Prije nego što pogledam silne linkove koje je Rima postavila želim nešto da kažem.

Rima ovo što si pisala i tvoj stav koji je iz toga vidljiv je kao i moj od prije nekoliko godina kad su u pitanju ove stvari

ALI...

od tada sam čuo, saznao, pročitao, vidio, doživio stvari nakon kojih mogu reći da moj stav od prije par godina i ovaj tvoj sadašnji nisu tačni.

Jako mnogo bi se moglo reći o ovome, jako mnogo.

One simptome koji su navedeni kao mogući znakovi crnomagijskog napada su u velikoj mjeri tačni ako ne i potpuno tačni. Znam za slučajeve koji su imali baš neke od tih simptoma i za koje je kasnije dokazano da su bili pod magijskim napadom.

I velika je istina da su neke hodže izuzetno jake u skidanju crne magije. To hodže rade uz pomoć Kur'ana jer su za razliku od pravoslavnih i katoličkih sveštenika proučavali svoj sveti spis na taj način, proučavali su mogućnosti Kur'ana da pomogne u tim stvarima i došli su do izuzetnih rezultata koji potvrđuju Kur'an kao sveti spis. To je plus za hodže a veliki minus za pravoslavne i katoličke sveštenike koji to nisu proučavali u Svetom Pismu mada sam gledao muslimana koji ljudima pomaže i Kur'anom i Svetim Pismom.
Nije tajna da su mnogi pravoslavci išli pa i dan danas idu hodžama da im pomognu kad su bili magijski napadnuti i hodže su im pomagale. Lično znam za slučajeve u kojima su hodže mnogo pomogle, pa i život spasile.

Danas, ovih godina, na našim prostorima (moguće čitava SFRJ ali baš znam za Srbiju i Bosnu) ima izuzetno mnogo crne magije. Ima je toliko da kad bi ljudi o tome imali pravo znanje kao što nemaju - mozak bi im se okrenuo. Ali ljudi vole ostati u nekom svom svijetu gdje misle da oni sve kontrolišu, da im niko iz vana ne može nauditi, posebno ne na neke suptilnije načine kao što je magija, ne vole znati i čuti da postoje stvari koje ne mogu da shvate, od kojih ne mogu da se brane (iako bi mogli ali ne znaju kako). Ima dosta psihologije ovde. Mnogi ljudi u sve ovo ne vjeruju zato što ne žele da u ovo vjeruju a ne zato što nema smisla i argumenata da se u ovo vjeruje jer ima, o itekako ima, samo kad bi htjeli malo da prouče ovo bez predrasuda svašta bi vidjeli.

Mnogi su u ove stvari povjerovali tek onda kad su bili napadnuti. Prije toga su ovo smatrali za gluposti i kad su bili napadnuti su se pokušali liječiti na neke normalnije načine tipa zvanična medicina i slično a kad su vidjeli da to ne daje rezultate i da se počinju dešavati stvari koje baš i nisu normalne (nisu obična gripa i slično) onda obično nakon dosta patnje i vremena od nekoga koga poznaju dobiju savjet da se obrate osobama koje skidaju crnu magiju a pošto će čovjek sa problemima sve uraditi ne bi li ih se riješio onda i odu kod takve odobe, ovim im detektuju magijski napad i skinu ga za kratko vrijeme kao da ga rukom odnesu. Mnogi su nakon ovakvih iskustava povjerovali u postojanje crne magije i magije uopšte.

Ti napadi se ne mogu uvijek lako skinuti, neke osobe se za pomoć obrate prekasno da bi im se pomoglo.

Neko sa ovih prostora je rekao da je svaka treća ili četvrta osoba na ovim prostorima pod uticajem crne magije. Taj podatak je možda šokantan ali mislim da nije daleko od istine. Ja sam se šokirao kad sam vidio neke stvari, mislio sam da crnu magiju rade samo krezube babe sa sela ali kad sam saznao da to jako mnogo rade djevjke koje žive po gradovima, djevojke koje imaju dvadesetak godina...ostao sam bez teksta. Znam za ovakve slučajeve.
Vader is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 11:36   #17
Evo jedne potvrde onoga što sam znao a to je da na našim prostorima ima crne magije više nego u okolnim zemljama, sticajem okolnosti sam nedavno došao do knjige "Balkansko proročanstvo", objavljene 1996. godine koja predstavlja zbirku proročanstava o ovom vremenu. Tekst koji slijedi je od Keti Ivanove zvane mama Keti koja je Bugarska proročica i smatra se za nasljednicu Vange. Evo šta je ona rekla kad je bila u Jugoslaviji:

Quote:
Što se Jugoslavije tiče još uvijek nije završen period nevolja. Sve ono što se na dotičnom tlu događa samo je materijalizacija misli ljudi koji tu žive. Dakle, problem je u glavama mnogih ljudi i to se preko noći ne može prevazići. Magija je vaše zlo.
"Decenijama radim u Bugarskoj", priča mama Keti, "Ovde sam bila tek dva dana i ogroman broj ljudi sjatio se da im vidim ponešto iz prošlosti ili budućnosti. Iznenađujuće je koliko kod vas ima nesreće. Poređenja radi u Bugarskoj se ne živi tako dobro, ili imam utisak da su ljudi, bar za nijansu srećniji. Drugo veliko čudo koje sam doživjela je veliki broj vaših ljudi koji se nalaze pod uticajem zlih sila i magije! Kod nas je magija "bezazlenija", radi se obično o ljubavnoj, a kod vas su mnogi ljudi pod uplivom magova koji se bave najtežom i najpogubnijom - magijom koja ubija. Ne čudim se ratu koji je izbio u Jugoslaviji.
Mama Keti naglašava da možda neće svima biti po volji da se o tome priča ali da je uticaj magije dokazana stvar. U svijetu čuveni dr Georgi Lozanov sa još čuvenijeg Instituta za sugestologiju i parapsihologiju, dokazao je da čovjek može prenijeti svoje misli na drugog čovjeka i tako mu nanijeti zlo. U parapsihologiji govori se o "negativnom uticaju ljudskih misli", a u narodu o crnoj magiji. Radi se međutim o istoj stvari.
Priča Keti Ivanova: "Magija je upliv u tuđe misli, bilo svojim mislima ili ritualima koji su stari koliko i čovječanstvo. Ipak, civilizovan čovjek ne treba da "eksperimentiše" sa opasnim silama koje može da prizove. Moć psihe je ogromna, ali njeno korištenje za nanošenje zla je nedopustivo duhovnom biću. Magija, ili negativni duševni uplivi su opasne rabote i to kako za onoga na koga je uperen nišan zla, podjednako i za onoga ko barata dotičnim silama. Time se ne treba baviti! Ipak, ponavljam, kod vas je mnogo onih koji trpe psihičke uticaje magijskog djelovanja. Ja to mogu najbolje da vidim i nimalo nisam sretna zbog toga." Keti Ivanova kaže da u Bugarskoj ima ljudi koji se po selima bave magijom ali da njihovo djelovanje ni izdaleka nije tako mnogobrojno i ubitačno kao ovo naše. Kod seoskih magova i žena koje se izdaju za vračare Bugari najviše naručuju "ljubavne čini" dok su Jugosloveni ekstremni i u ovom pogledu - oni od vračara zahtijevaju da ubiju njihovog "neprijatelja"!
Keti Ivanova kaže: "I jedni i drugi, i vračare i njihove mušterije su moralne nakaze, dostojni najdubljeg prezira. Za zlo koje izazivaju ne mogu se iskupiti ni na ovom ni na onom svijetu. Jedina magija koju smatram za "bijelu" i dozvoljenu je čista ljubav. To je ujedno i najveća Magija."

Ovo je samo potvrdilo ono što sam znao.

Crna magija je danas veliki biznis na ovim prostorima. Ima ljudi koji nabacuju crnu magiju po narudžbi, dođeš im i kažeš da želiš nekome baciti crnu magiju, oni ti kažu šta trebaš da uradiš (doneseš od osobe kojoj želiš nauditi...), kaže ti cijenu, platiš i ovaj odradi posao. Isto tako mnogi za određenu cijenu više ili manje uspješno skidaju crnu magiju. Vjerovatno ima istih osoba koje rade i jedno i drugo.
To što neka osoba traži novac za skidanje crne magije uopšte ne mora da bude znak da je ta osoba prevarant i da ne može pomoći, bila bi velika greška ovako razmišljati.
Istina je da ima svakakvih osoba, da ima običnih prevaranata ali bila bi greška generalizovati (čemu su ljudi često skloni).
Vader is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 11:46   #18
Mislim da bi se ja komotno mogel s ovim preseliti na znanost :


Nemrem vjerovat da su ovdje sami papci koji su se usrali od "crne magije", osim Rime koja je lijepo tražila da se malo rasvijetli fenomen.

Vaderu, kak ti je dugo trebalo da skužiš da takve djevojke
stvarno madjijaju ????

Pa općepoznato je da su one the most powerfull
u bacanju čini.
Roga Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 14:11   #19
Rima kaže:
u dvadest prvom vijeku mi jos uvijek cujemo za lecenje putem komunikacija sa Dzinnima i istjerivanjem Djavola


Rima, poznata je činjenica da je Isus a i Njegovi apostoli također su izgonili zle duhove i liječili ljude. Kad je čovjek pao u njegov um su se uselili zli duhovi ili demoni. Svaki onaj koji prezire istinu i Bozji Zakon on postaje rob Sotonin i rob zlih anđela.

Kad je Isus došao mnogi su u ono vrijeme bili bolesni i opejsdnuti zlim duhovima. Sotona je radio svim silama da što više unakazi ljudski rod kako bi onemogućio da ljudi prihvate vijest Evandjelja.

Ista slika je i danas, mnošto ljudi je bolesno i opsjednuto, i jedini lijek je Isus koji ih može iscijeliti. Samo iskreno pokajanje i duhovno ozdravljenje može doprinijeti i tjelesnom ozdravljenju.

Svi oni koji omalovažavaju Bozji Zakon su lažni iscjelitelji i prevaranti.
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:04   #20
Vadere hvala lijepa na ovako bogat post , vrlo zanimljive informacije , iskreno nisma nikada ranije ciula za ove stvari
ja neznam ima li zaista crna magija i oboljenje crne magije , ja mislim da u ovo vrijeme takve stvari su neprihvatljive
jer smo ipak u 21 vijeku vijek informatike , nauke , dans kloniraju ljude , stigli su na mjsesc , za nekoliko decenje cemo mozda ici na mras , Jupiter ..za mene ovo je sama neka glupost

prije 1000-1500 godina ljudi nisu znali sta je recimo halucinacija pa kazu da su komunicirali sa Dzinnima znas
ali sad ja mislm da je to previse za jedan noramlan zdrav razum

no sto je zalosno , kad pricas sa ljudima koji u to vjeruju (recimo ovi iz Bosne koji su i napravili tog sajta) oni su tako uvjereni da je to tako a da svako drugacije vjerovanje je nevjerstvo
to je vrlo zalosno da mladi ljudi vjerovatno i skolovani da vjeruju u takve gluposti..
ja se izvinjavam vadere bez obzira na tvoje tvrdnje ja ipak mislim da je smjesnio i glupo:

meni je bilo najsmijesnije ono objsnjenje uzrok sterilnost kod muskarca pa kazu:
da jedan Dzinni ceka tog muskarca dok ima sex , onda stisne njegvi sjemeni kanali i tako sprecava spermatozoidima da izlaze (<<<<CISTA FIZIKA ZNAS>>>).kakave besmislice i glupost


zato sam pitala Shadya (jer su ipak njegovi suvjernici) da nam objasni to umesto da ganja Krscanin i druge Krscane po forumima sa pitanjima o trojstvu

poznavajuci islam (to je usput neki sasvim drugi islam) ja sam citala da islam zabranjuje takve gluposti , jer se smatra prevarom

sad neznam ,konacno sam shvatila da ima mnogo verzija islama neke verzije su stvarno uzas

pozdrav i hvala za trud ..
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.