Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 22:47   #1
Shopping u Srbiji

Postovani...

Zanima me kakav je shooping u BG-u naspram ZG-a. Konkretno me zanima za ducane tipa Hilfiger, Gant, Diesel, Ralph lauren, Lacost...

dali ima tih ducana i kako se krecu cijene.... posto imam neki posao u bg.u da znam dali se isplati potrositi vrijeme shopingirajuci...


Unaprijed hvala vasa moja malenkost
Moja_Malenkost is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:53   #2
Ima svih tih marki koje si nabrojala,a u delta city-u imas veliki broj svetskih brandova,tu ti je sve na jednom mestu,a po gradu imas i ostalih brandova.Ja bas sutra idem u delta city,tamo ima prodavnica inditexa (pull&bear,stradivarrius,oysho).....koliko sam ja iz ovog pf videla uglavnom je sve slicno kao i u Zagrebu.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:03   #3
inace nabrojao... (musko)


a kako se krecu cijene ???
Moja_Malenkost is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 13:42   #4
Iste kao u HR ili nešto veće.
JK 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 13:59   #5
Cijene su ti više manje iste kao u Zagrebu. Izbor je OK.

Ja sam u delty city platila miss sixty traperice 100 kuna manje nego u Zagrebu, ali to ovisi i o trenutnom tečaju dinar - kuna.

Općenito imaš nekih brendova kojih nema kod nas - meni su recimo bile fora manual torbe.
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 17:32   #6
Quote:
hro kaže: Pogledaj post
Cijene su ti više manje iste kao u Zagrebu. Izbor je OK.

Ja sam u delty city platila miss sixty traperice 100 kuna manje nego u Zagrebu, ali to ovisi i o trenutnom tečaju dinar - kuna.

Općenito imaš nekih brendova kojih nema kod nas - meni su recimo bile fora manual torbe.
Te manual torbe imaš i kod nas Znam to, jer mi se sestrična pohvalila kako ju je kupila u njihovom dućanu u jednom od Mercator centara. Ali nije mi se usudila reći koliko ju je platila.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 18:10   #7
shopping u novom sadu

zanima me jel bio ko u zadnje vrijeme tamo i kakve su cijene? hvala...
kraljica.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 20:08   #8
U Hr je šoping neuporedivo boli nego u Sr.
Pa vi imate Louboutin,Blahnik,7 jeans....imate La mer kreme,Sisley kozmetiku...pričala mi je drugarica da u Splitu ima neki super mol,valjda se zove Joker ili sl.
Meni kad trebaju cipele i torba moram u Italiju...tužno.
Blago vama
fatalnasrpkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:20   #9
Mislim da Blahnika imas i u Bg...u TQ Plazi,Njegoseva...znam da imaju Jimmy Choo

A Lacoste u Bg...svi idu u onaj u Kneza,al daleko bolji je onaj kraj vukovog spomenika,...kraj skupstine...taj ima skoro pa sve sto se da naci i u novinama
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:17   #10
Nema u Plazi Blahnik a Jimmy Choo dobiju otprilike 2-3 nova modela a sve ostalo je iz prastarih kolekcija a po ceni novih modela
Za taj Lacoste si u pravu,ulica je Dragoslava Jovanovića,ako nekome treba
fatalnasrpkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 14:00   #11
Zna li netko ima li Miss sixty u Novom Sadu i ako da gdje se točno nalazi i jel valja? Iz Slavonije sam, ovdje u Osijeku se upravo zatvara jedan jedini, a i što se tiče veličina bio je katastrofa, od jenog odjevnog komada dolazila su svega dva tri komada pa je u mojoj veličini bio svaki deseti odjevni predmet. Pa me zanima kako je tamo?
ŠTO DA RADIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 16:01   #12
Može li mi netko reći ima li u Novom Sadu neki trgovački centar tipa Avenue Mall ili nešto slično, da su trgovine na jednom mjestu da ne moram tražiti po gradu.Imaju li Mango, Zaru i slične trgovine i jesu li cijene niže nego kod nas? Hvala unaprijed
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 16:29   #13
meni se prosli put ucinilo da su zara, p&b, stradivarius, bershka jeftiniji u bg nego u zg :S sto li?
idem sad krajem juna ili u zg ili u bg maksuz u shopping pa sad ne znam sta da izaberem...
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.