Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak
Korisničko ime
Lozinka

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog, verbalnog šovinizma i ostalih muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 14:27   #1
Darmarko
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2006.
Traperice- dobri modeli, cijene, lokacije?

Di kupit obične, plave traperice, a da su kvalitetne?

Nekad je Levis imao OK modele, ali s godinama imaju sve neke šminkerske, one izlizane, zamazane, poderane i to. Diesel isto. Zadnje sam imao neke S.Oliver, ali su se s obzirom na cijenu vrlo brzo ofucale i raspale, ali dizajnom su mi se sviđale.
Darmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 15:58   #2
OzzyTheMan
Vojvoda

OzzyTheMan Avatar

Registracija: Aug 2005.
Quote:
Darmarko kaže: Pogledaj post

Nekad je Levis imao OK modele, ali s godinama imaju sve neke šminkerske, one izlizane, zamazane, poderane i to. Diesel isto. Zadnje sam imao neke S.Oliver, ali su se s obzirom na cijenu vrlo brzo ofucale i raspale, ali dizajnom su mi se sviđale.
Imaš u Bennetonu sad dosta kvalitetnih modela, a nisu ni skupe
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 16:13   #3
marko356
bacan lignje na gradela

Registracija: Aug 2007.
ovisnik sam o rebatinkama, imam skoro 40 pari pa cu napisat par rici....

u tom cjenovnom rangu jedino sta bi ja kupio je Wrangler, nisam ih dugo kupovao ali kolko se sicam normalna cijena je 600-700Kn, na snizenjima 300-500, imas ih u Branimir Centru u Lee-u, jako su kvalitetne, imaju super krojeva, a jeans je mekan i ugodan
ok kvalitete je i Lee ali im je jeans dosta tvrdi i nije ugodan

od malo skupljih ti svakako preporucam Diesel, super krojevi te nabolji jeans kojeg nadjes za te novce a i skuplje, Diesel radi rebatinke i za ekskluzivnije brandove, npr za Dsquared koje kostaju od 250-500+€, i kvaliteta ima je neupitna
nadalje odlicne krojeve i kvalitetne rebatnike ima Seven Jeans, tj Seven For All Mankind (u Je*s-u ih drze), ali za te novce stvarno nista posebno, materijal je isti kao kod Lee-a, a cijena duplo veca (1200-1800Kn), ja sam 2 para narucio iz USA u pola cijene tako da sam zadovoljan

IN Sportina u Draskovicevoj drzi D&G (sada ima i samo D&G ducan u centru) i VJC (Versace Jeans Couture), normalne su cijene 1300-2500Kn, sta je druge linije previse, ali se na snizenjima koja znaju bit oko 50% zna nac super rebatinki, kvalitetom su skoro kao i Dolce Gabbana i Versace (prve linije)
jos drze i Just Cavalli, Armani Jeans ali ove triba izbjegavat u sirokom luku

svakako izbjegavaj Levis, Mustang, Replay jer je ono psta prodaju u najmanje ruku jadno
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:59   #4
ivanea1
Registrirani korisnik

ivanea1 Avatar

Registracija: Feb 2008.
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
Imaš u Bennetonu sad dosta kvalitetnih modela, a nisu ni skupe
Benneton traperice niš ne valjaju.
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 06.01.2009., 22:19   #5
Cuka
jel te baca

Registracija: Dec 2002.
Levis 501 iz USA.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 01:00   #6
zmaj_xpzt
denser...

zmaj_xpzt Avatar

Quote:
Darmarko kaže: Pogledaj post

pa dobro ima levis tih šminkerskih modela, ja ih ionako baš i ne volim imam dvoje takve, na njima uopće na piše model nego je samo piše levis i neka zvjezdica

doduše ima i klasičnih modela 501 je zakon!
Old 07.01.2009., 12:14   #7
OzzyTheMan
Vojvoda

OzzyTheMan Avatar

Registracija: Aug 2005.
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
Benneton traperice niš ne valjaju.
Inače izbjegavam Benneton i ovo mi je prvi put da sam kupio jedne i to zato kaj mi se čine sasvim OK, dobar model i čvrste, ali vidjet ću za 2 mjeseca jel će se počet raspadat.
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 13:27   #8
marko356
bacan lignje na gradela

Levisice kod nas ne valjaju, nisam ih kupovao dugo al znam da ih je proizvodio Varteks i bile su ocajne, u srednjoj mi je par 501 i 517-ica doslovce poceu "trulit", nakon par miseci, ne znam kolko ima istine u tome ali bile su price da ce Varteks zbog lose kvalitete izgubit licencu od Levisa, ne znam ni jel doslo do toga al u svakom slucaju ako je dovoz se sa istoka i nisu nista bolje

drugo, nije istina da Diesel ima samo isprane i izlizane modele, imaju i klasicnih rebatinki, jako malo ili nikako ispranih, samo triba trazit isto ne volim isprane ali nadjem bez problema odgovarajuce

ako nekog zanima evo ebay shop sa 100% orginal dieselom, dosta su povoljniji, ja sam vec kupovao i prezadovoljan sam

http://shop.ebay.co.uk/merchant/dies...Q_fromZQQ_mdoZ

sta se bennetona tice nije im samo jenas otpad, sva roba im je slicne "kvalitete"
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 09:43   #9
chillout23
Fly with me

chillout23 Avatar

Registracija: Mar 2008.
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
Levisice kod nas ne valjaju i bile su ocajne, u srednjoj mi je par 501 i 517-ica doslovce poceu "trulit", nakon par miseci
Stari, mislim da pričaš gluposti!
Cijeli život nosim Levi's- ice (samo prve su mi bile američke, prije 21 godinu) i nikad ni najmanjih problema
Dapače...nijedne nisu trajale manje od 7-8 godina, pa i duže
Prije 10 dana sam kupil Esprit-ove i super izgledaju i super mi stoje (veli žena ) ali nije mi to k'o Levi's...slažem se da je sve stvar ukusa i da se o njima ne raspravlja...ali stvarno pretjeruješ da ti se nekoliko pari počelo raspadat nakon par mjeseci. BULLSHIT
Uvjeren sam da svi koji nose Levi's-ice znaju da je to nemoguće (kod modela 501).
Sorry ako sam te uvrijedio na bilo koji način, nije bila namjera, ali stvarno pretjeruješ.
Old 08.01.2009., 12:03   #10
marko356
bacan lignje na gradela

lipo je to ali gluposti ne pricam uopce, mislio sam da se samo meni to dogodilo, dok nisam poceo pisat po modi i vidio da veliki broj clanova ima slicna iskustva kao i ja, ako te zanima odi doli pa citaj
meni su se jednostavno na kolinima pocele raspadat, same od sebe, i to 2 para u isto vrime

naravno sa pravim levisicama kakve su se nekad proizvodile se to nebi dogodilo, uostalom stari mi ih je nosio i po desetak godina, ali ovo kod nas je sve redom smece
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 18:20   #11
Deedy
miris borova

Deedy Avatar

Registracija: Sep 2007.
Meni ova Varteksova proizvodnja Levis'a djeluje kao fashion wannabe, kao da na čelu toga stoji, ni manje ni više, neki moskovski general! Image im je u banani, jednom rječju, bljak..

Čestitam marko356 na opservacijama, ovo nije prvi put da imaš što reći o robnim markama

Diesel ima kvalitetne i moderne traperice, cijenom ipak nešto više od mogućnosti budžeta prosječnog 20togodišnjaka (a bogme i puno starijih)

O D&G ne bih ni komentirao smislu kupovne moći, no onda se pitam: kupiti jedne koje koštaju 1200 kn ili troje po 500? Kojima, mahom, nećemo biti zadovoljni (nekima krojem, nekima denimom, a nekima jer će nam se raspasti u pol godine)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 18:35   #12
Pješčani sat
VIP gošća

Pješčani sat Avatar

Registracija: Sep 2006.
upadam padobranski ali evo jedno pitanje: ako niste zadovoljni s ponudom (cjenovno, kvalitetom), zasto se ne zaletite van, sad su rasprodaje?
em jeftinije, em kvalitetnije...
Old 08.01.2009., 19:29   #13
Deedy
miris borova

Deedy Avatar

Registracija: Sep 2007.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
upadam padobranski ali evo jedno pitanje: ako niste zadovoljni s ponudom (cjenovno, kvalitetom), zasto se ne zaletite van, sad su rasprodaje?
em jeftinije, em kvalitetnije...
Zato jer mi muškarci ne kupujemo planski, masu proizvoda.... Svako planiranje u vezi šopinga (osim event. špeceraja) u nama izaziva alergijsku reakciju...

Generaliziram, makar pretpostavljam da velika većina tako razmišlja.. za te vanjske rasprodaje se treba po cijele dane hodati za taj šoping, a poznato je da muškarci imaju koncentraciju za kupovinu do sat, sat i pol...

fak it!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 19:51   #14
Pješčani sat
VIP gošća

Pješčani sat Avatar

daj ne kakaj.
sjedni u auto, bus. odi u prvi evropski grad( Celje, Bec, Graz, stajaznam) kupi traperice ili dva para, popij caj ili
pivu i vrati se kuci
ako ne zelis voziti sjedni u bus koji vozi tamo triput tjedno
ne zaboravi putovnicu jer ne znam jel Slovenci stopaju one bez
i pokazite ovdje kako vam stoje
Old 08.01.2009., 20:14   #15
marko356
bacan lignje na gradela

naravno da se ide vani, lani u Milan i nesto malo oko Firence, ove godine se kupovalo uglavnom na netu tako da nije bilo potrebe, ponuda jeans-a online je vise no ok ako se zna di kupit, za skuplje stvari dobro je imat nekoga u susjedstvu zbog davanja, redovito kad idem kroz austriju navratim u Bratislavu di su mi rodjaci i pokupim neke stvari

mene isto nervira obilazenje ducana tako da mi online shopping najdrazi, ali opet ovisi sta se kupuje, jeans je ok ako znas velicinu i kroj otprilike, od nekih 10+ pari rebatinka kupljenih na netu svake su mi odgovarale savrseno, poloveri i kratke majice isto, dok je ekspedicija kupovanja koznjaka i nekoliko kosulja zavrsila neslavno, sricom pa su uzeli nazad sve

levisice su u USA sigurno kvalitetnije ali mislim da je neisplativo na netu uzimat, prvo jer se stvarno ne zna ko pije a ko placa u vidu krivotvorina, drugo odnos cijena/postarine zna bit i 1:1

isplati se kupovat Diesel, Seven Jeans, Rock&Republic, jer za nekih 100€ sa postarinom dobijes super hlace, koje takodjer ne nosi svaki drugi klinac u gradu
naravno i tu je potrebna velika paznja u vidu fake-ova
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:38   #16
pionir
beskorisnik

pionir Avatar

Registracija: Jun 2006.
ja ne znam jel problem u meni ili hlačama.....koje god kupim,za 2 god se izližu oko međice i počnu pucat......i mustangove,lewisove i od ltb-a.....dođe mi da na placu kupujem......a iznad 500 kn više ne dam......
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 19:30   #17
Zenabr1
Registrirani korisnik

Zenabr1 Avatar

Registracija: Apr 2008.
u amadeusu
Old 11.01.2009., 22:14   #18
marko356
bacan lignje na gradela

Quote:
pionir kaže: Pogledaj post
ja ne znam jel problem u meni ili hlačama.....koje god kupim,za 2 god se izližu oko međice i počnu pucat......i mustangove,lewisove i od ltb-a.....dođe mi da na placu kupujem......a iznad 500 kn više ne dam......
ne znan sta je ltb ali za levis i mustang san vec napisa da triba izbjegavat, pogledaj si Wrangler ili Lee
i bitno je imat vise pari barem 5, ako imas jedne ili dvoje svakako ce se raspast kad ih stalno nosis
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 11:56   #19
Mago de Umago
Master of disaster

Mago de Umago Avatar

Levisice 501
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:35   #20
Mladenac