Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 00:20   #1
Talking Jessica Simpson cipele

ima netko? probao netko? malo svrljah po netu, nisu mi dostupne u ducanima, cak ni ne znam ima li ih u europi , a strah me naruciti online (iako sumnjam da je i to moguce, barem nije na njenom sajtu) pa me zanimalo ako je itko probao, odnosno kakvi su im kalupi, jesu li jako uske ili normalne i koliko su udobne?
uglavnom, prekrasan mi je dizajn ovih platformica - seksi su, a ne izgledaju kurvasto i nemaju dodanih masnica i previse remenja koji upropaste hrpu cipela koje bi mi se inace svidjele. ako netko preporuca nesto slicno, slobodno napisite prijedlog gdje se mogu naci takve zaobljene slatkice... ili me prikeljite na ''gdje kupiti...''!

hvala!







http://i249.photobucket.com/albums/g...nShot007-3.jpg

http://i249.photobucket.com/albums/g...nShot006-3.jpg
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje me in honey : 13.01.2009. at 09:48. Reason: 4 slike po postu
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:26   #2
Koliko ja znam, Shoe box u Avenue mall-u drži njezine cipele. Nisam nešto posebno obraćala pažnju ali sjećam se da je bilo ovih ljubičastih sa zadnje slike.
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:30   #3
Quote:
mishica2 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, Shoe box u Avenue mall-u drži njezine cipele. Nisam nešto posebno obraćala pažnju ali sjećam se da je bilo ovih ljubičastih sa zadnje slike.
kako nisam primijetila... probat cu ih kad budem opet isla, bas mi se ove zadnje svidjaju samo po obliku, ali ne i uzorak...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:30   #4
Da, ima u shoeboxu. Moja frendica je kupila one kvazi sportske cizme s platformom, veli da nis ne valjaju. A ne znam, grde su te njene...ove koje si ti stavila su ok... al ima puno boljih cipela u shoeboxu! Ja sam vidjela neke s cifom i okruglom petom aaaa valjda ih imaju jos Ali ne kuzim za koji falus su slali stare cipele u one outlete na drugi kraj hrvatske ja dosla po jedne platforme kad ono nema ih vise
Bones&Coffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:37   #5
ja sam probala jedne njene cipke u Shoe boxu, ne da mi se sad tražit fotka i jedino što mogu reći da je to najnestabilnija peta koju sam ikad probala
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:42   #6
naruči s victorie secret. sad su sniženja i možeš dosta jeftino proći.
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 01:49   #7
imam ravne sandale,kupljene u shoeboxu, odlične su mi
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 01:51   #8
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
ima netko? probao netko? malo svrljah po netu, nisu mi dostupne u ducanima, cak ni ne znam ima li ih u europi , a strah me naruciti online (iako sumnjam da je i to moguce, barem nije na njenom sajtu) pa me zanimalo ako je itko probao, odnosno kakvi su im kalupi, jesu li jako uske ili normalne i koliko su udobne?
uglavnom, prekrasan mi je dizajn ovih platformica - seksi su, a ne izgledaju kurvasto i nemaju dodanih masnica i previse remenja koji upropaste hrpu cipela koje bi mi se inace svidjele. ako netko preporuca nesto slicno, slobodno napisite prijedlog gdje se mogu naci takve zaobljene slatkice... ili me prikeljite na ''gdje kupiti...''!

hvala!






ima dućan u city centru one
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.

Zadnje uređivanje me in honey : 13.01.2009. at 09:48. Reason: kvotane 4 slike
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 01:59   #9
one sto sam ja u ducanu vidila su odurne . ja neznam ko moze hodat u tome, ja obozavam stikle al njene su mi bezveze.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:00   #10
Ja sam imala jedne njene jednostavne, s dosta visokom petom, za maturalnu. I odlične su mi
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 02:52   #11
shoebox drži jessica simpson obuću.....znam da ima u city centru i avenue mall-u.....no znam da sam vidjela tu trgovinu na nekom trećem mjestu, ali ne znam gdje još

anyone
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 02:58   #12
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
shoebox drži jessica simpson obuću.....znam da ima u city centru i avenue mall-u.....no znam da sam vidjela tu trgovinu na nekom trećem mjestu, ali ne znam gdje još

anyone
Ilica
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:11   #13
I bio je u Mandiju ali su ga zatvorili
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:15   #14
ja ih imam, slične ovim crnim sa prve slike, nisu nešto naročito skupe,ali su užasno neudobne. Nosila sam ih tri puta, i svaki put sam nakon sat vremena jedva stajala u njima. Užasno neudobno. Moj savjet da ih ne kupuješ, osim ako nemaš auto ili ćeš sjediti veći dio vremena u njima.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:26   #15
moram priznat da mi tako i izgledaju-neudobro.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 15:47   #16
jel netko vidio ove u Shoe Boxu?

p.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 20:40   #17


Ja imam ove iznad i mogu reći da sam izrazito zadovoljna; kad sam ih prvi put stavila na nogu bila sam ugodno iznenađena koliko su mekane iznutra i stabilna. Neposredno prije u Transportu sam probala Miss Sixty salonke koje su bile tvrde ko kamen pa je razlika bila više nego očita.

Naravno da nisu za stajati u njima po deset sati ali nijedne cipele sa petom od 15 cm to nisu
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 20:46   #18
U outletu Sv. Helena isto ima Shoebox i ima njenih cipelica.
Bubišarba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 21:20   #19
ma znam da ima, ali me zanima jeli netko vidio ove koje sam stavila?
p.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 21:39   #20
Inače, ja bih se zaklela da sam ih vidjela (na proljeće, kad sam kupovala ove svoje) i to ili u Westgateu ili u Rosesu. Negdje u podsvijesti mi treperi taj roza baršun
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.