Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2009., 00:49   #1
Exclamation Ermenegildo Zegna

Otvorio se Ermenegildo Zegna (http://www.zegna.com/) u Kaptol Centru pred par tjedana (zapravo mislim da jos nisu ofisli otvoreni). Ono sto me zanima je imate li, momci, njihova odjela i kako ste njima zadovoljni? Jesu li vrijedni tih novaca ili se ipak u tom cjenovnom rangu odlucujete za nesto drugo? Sto?
Raspisite se
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 03:10   #2
Nemam ništa s potpisom Zegna, ali koliko sam informiran to je generalno po pitanju odnosa cijene i kvalitete najcijenjenija firma. Iako imaju više linija odjeće,o svima sam čuo riječi hvale,a za odijela prve linije da su najbolje što se može kupiti na tržištu. Uostalom, proizvode odijela za mnoge druge dizajnere, primjerice najbolja Versace odijela su Zegna odijela
Što kupiti?! To ovisi o tome što tražiš,izgled,kroj,kvalitetu...ako je kvaliteta u prvom planu,onda teško da ćeš nać nešto optimalnije od potpisa Zegna.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 07:43   #3
I najveći su potrošači kašmira,imaju najveću tvornicu tkanina.
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 09:15   #4
pozdrav,

kako se kreću cijene njihovih odjela? dobila sam njihov prospekt...pa prije nek odem tamo...
kišica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.