Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 00:46   #1
Smile American Eagle

Dali ima tko kakvih iskustava sa ovim brandom? Prijatelj mi je u Americi pa mi planira kupiti nekoliko polo majica sa kratkim rukavima. Interesira me kvaliteta. THX
messi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 13:22   #2
Quote:
messi10 kaže: Pogledaj post
Dali ima tko kakvih iskustava sa ovim brandom? Prijatelj mi je u Americi pa mi planira kupiti nekoliko polo majica sa kratkim rukavima. Interesira me kvaliteta. THX
ja imam nekoliko stvari od Abercrombia i Hollistera štio je vrlo slično AE, vrlo popularni brendovi za mlade koji polako dolaze i u Evropu. Sa kvalitetom sam iznimno zadovoljan, svaki dolar je opravdan. ako imaš priliku kupi, moj savjet- samo pazi na veličine! Abercrombi su ti više strukirane a Hollister klasičan kroj, AE je isto tako klasičan. Samo kao što rekoh veličine su im malo različitije od evropskih na koje smo navikli (H&M...)
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:14   #3
Exclamation

Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
ja imam nekoliko stvari od Abercrombia i Hollistera štio je vrlo slično AE, vrlo popularni brendovi za mlade koji polako dolaze i u Evropu. Sa kvalitetom sam iznimno zadovoljan, svaki dolar je opravdan. ako imaš priliku kupi, moj savjet- samo pazi na veličine! Abercrombi su ti više strukirane a Hollister klasičan kroj, AE je isto tako klasičan. Samo kao što rekoh veličine su im malo različitije od evropskih na koje smo navikli (H&M...)


HVALA NA SAVJETU,VIDO SAM NA NETU NEKE SLIKICE I SVIĐAJU MI SE NJIHOVE MAJICE.INAČE NOSIM XL VELIČINU, DALI DA UZMEM I NJIHOV XL?
messi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 16:52   #4
Quote:
messi10 kaže: Pogledaj post
HVALA NA SAVJETU,VIDO SAM NA NETU NEKE SLIKICE I SVIĐAJU MI SE NJIHOVE MAJICE.INAČE NOSIM XL VELIČINU, DALI DA UZMEM I NJIHOV XL?
Za AE nisam siguran, bilo bi dobro da ako frend kupuje i proba po sebi.
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 17:08   #5
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
Za AE nisam siguran, bilo bi dobro da ako frend kupuje i proba po sebi.
pa i probat će.baš gledam koliko su stavri u americi jeftinije nego kod nas, katastrofa.stvarno smo banana republika ko da smo svi milijarderi ista stvar u americi jeftinija duplo, ako ne i više.kad mi se frend vračao prije 2 godine s broda dofurao drugom frendu dvoje levi´s traperice za 550 kn, a kod nas ne možeš za te pare kupit jedne. tommy ili lacoste majice su sada na sniženju za nekih 40-50 dolara što je cca 200-250 kn, a kod nas ne možeš kupit ispod 500-600.jako sami najradije bi nekoga , ali nema veze , za dva dana je .
messi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 19:12   #6
da nemozes vjerovat kolika razlika u cijenama... ja sam se vratio sa 2 velika kofera krcata robom.. ovo ljeto opet u shopping

btw zadovoljan sam kvalitetom AE kao i A&F
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 19:58   #7
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
ja imam nekoliko stvari od Abercrombia i Hollistera štio je vrlo slično AE, vrlo popularni brendovi za mlade koji polako dolaze i u Evropu. Sa kvalitetom sam iznimno zadovoljan, svaki dolar je opravdan. ako imaš priliku kupi, moj savjet- samo pazi na veličine! Abercrombi su ti više strukirane a Hollister klasičan kroj, AE je isto tako klasičan. Samo kao što rekoh veličine su im malo različitije od evropskih na koje smo navikli (H&M...)
Abercrombie i American Eagle nebi trpao u isti kos... Abercrombie je kvalitetniji i skuplji od Eaglea... Hollister je jeftiniji brend Abercrombia i on bi se mogao usporedjivat s Ae...


2Messi... Usporedjujes kruske i jabuke... CIjene u USA i cijene u HR... drukcije trziste, drukcija pravila, drukcija konkurencija... KAd si vec krenuo sa svojim bezveze usporedbama zasto ne usporedis kolko dodje npr popravak zuba gore? ili noc u bolnici? Kolko dodje skolovanje? Uostalom imas Ebay a i Abercrombie ti shippa u Hrvatskoj pa kupuj.... Svasta.. Usporedjivat cijene u USA i HR...
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 00:17   #8
ja super zadovoljna sa svim stvarcicama iz american eagle-a
fashionbabie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 00:18   #9
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
Abercrombie i American Eagle nebi trpao u isti kos... Abercrombie je kvalitetniji i skuplji od Eaglea... Hollister je jeftiniji brend Abercrombia i on bi se mogao usporedjivat s Ae...
2Messi... Usporedjujes kruske i jabuke... CIjene u USA i cijene u HR... drukcije trziste, drukcija pravila, drukcija konkurencija... KAd si vec krenuo sa svojim bezveze usporedbama zasto ne usporedis kolko dodje npr popravak zuba gore? ili noc u bolnici? Kolko dodje skolovanje? Uostalom imas Ebay a i Abercrombie ti shippa u Hrvatskoj pa kupuj.... Svasta.. Usporedjivat cijene u USA i HR...

slazem se sa boldanim, ali i ovim ispod samo nebi tila ic off topic
fashionbabie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 01:12   #10
american eagle je kultna marka,šteta što nema u Hrvatskoj njihove robe u prodaji
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 01:17   #11
f.c.b. ne bih se složio sa tobom.kao prvo naši trgovci imaju užasno napuhane trgovačke marže što je najveći razlog tako visokih cijena, a ne nikakva tržišna pravila,ili veličina tržišta.kako tumačiš činjenicu da je tamo ista stvar duplo jeftinija i kvalitetnija?kupi kod nas lacoste majicu i priblžno takvu u sad, pa ćeš vidjet koliko je tamo kvalitetnije. sve što se kupuje kod nas je 2.3. klasa robe, ne pljuem , već je to naša realnost.jednostavno smo premaleni.cura ima polo majicu lacoste nakon nekoliko pranja stisnula se i rukavi razvukli, što nebih smjela s obzrom na činjenicu da košta 800 kn.njihova se roba radi u sad-u a naša u turskoj.

Zadnje uređivanje messi10 : 13.02.2009. at 01:24.
messi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 02:33   #12
Neznam odakle ti to da se odjeca tamo proizvodi samo u SAD-u?
Odjecu koju sam kupio u Americi a pri tom mislim na americke brandove Ralph Lauren, CK, DKNY, Tommy H. isto se proizvodi u Turskoj, Kini, Pakistanu.....i ostalim zemljama s jeftinijom radnom snagom..

To gdje se odjeca proizvodi, nema veze sa kvalitetom! Postoje te predrasude da ako je nesto proizvedeno u "tim" zemljama, da nije kvalitetno, nije original..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 14:39   #13
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
Abercrombie i American Eagle nebi trpao u isti kos... Abercrombie je kvalitetniji i skuplji od Eaglea... Hollister je jeftiniji brend Abercrombia i on bi se mogao usporedjivat s Ae...


2Messi... Usporedjujes kruske i jabuke... CIjene u USA i cijene u HR... drukcije trziste, drukcija pravila, drukcija konkurencija... KAd si vec krenuo sa svojim bezveze usporedbama zasto ne usporedis kolko dodje npr popravak zuba gore? ili noc u bolnici? Kolko dodje skolovanje? Uostalom imas Ebay a i Abercrombie ti shippa u Hrvatskoj pa kupuj.... Svasta.. Usporedjivat cijene u USA i HR...
To što kažes stoji u vezi usporedbi, sama cijena je pokazatelj da se radi o kvalitetnijem brandu.Možda sam trebao uzet ko usporedbu recimo Aeropostale,al nema veze htio sam samo sugerirat da postoje odlične marke za vrlo pristupačnu cijenu. Imam i Ruehl odjeće isto tako podmarka A&F ali skuplja ali zato savršena- toplo preporučujem
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 16:01   #14
Messi upravo to.. Mali smo... To je najveci problem... Kad smo mali trgovci mogu radit sta zele i zezat nas sa velikim marzama...

Tako je .. aeropostale i eagle bi mi isli u isti kos... Abercrombie je ipak dosta iznad ... Mene jedino sad zeza dolar.. Ovo ljeto sam kupovao dolar po 4.6 , a sad je 5.8... Na 3 abercrombie majice se osjeti razlika dosta...

e da.. Kako dolazite do te robe ? rodbina? Evo ja npr imam lika koji mi to kupi u ducanu pa mi posalje u HR bez naknade :-) Nisam mu se vec dugo javio.. Morao bi jel cu uskoro nesto narucivat ;-)
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 17:55   #15
na sve žive načine, nešto sam dobio o frenda iz USA, nešto sam naručio sam ali preskupo. A što se tiče dolara kakvo vrijeme dolazi mogo bi još više skočit u odnosu na kunu, a onda by, by naručivanje is Amerike.
btw imam jednu polo abercrombie plavu majcu koju sam naručio i prevelika, ako je netko zainteresiran...
Sad smo malo previše otišli od teme
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 19:44   #16
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
na sve žive načine, nešto sam dobio o frenda iz USA, nešto sam naručio sam ali preskupo. A što se tiče dolara kakvo vrijeme dolazi mogo bi još više skočit u odnosu na kunu, a onda by, by naručivanje is Amerike.
btw imam jednu polo abercrombie plavu majcu koju sam naručio i prevelika, ako je netko zainteresiran...
Sad smo malo previše otišli od teme


koje je velicine?cijena?
messi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 19:47   #17
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
Messi upravo to.. Mali smo... To je najveci problem... Kad smo mali trgovci mogu radit sta zele i zezat nas sa velikim marzama...

Tako je .. aeropostale i eagle bi mi isli u isti kos... Abercrombie je ipak dosta iznad ... Mene jedino sad zeza dolar.. Ovo ljeto sam kupovao dolar po 4.6 , a sad je 5.8... Na 3 abercrombie majice se osjeti razlika dosta...

e da.. Kako dolazite do te robe ? rodbina? Evo ja npr imam lika koji mi to kupi u ducanu pa mi posalje u HR bez naknade :-) Nisam mu se vec dugo javio.. Morao bi jel cu uskoro nesto narucivat ;-)

imam frenda koji rai u casinu na brodu pa dolazi 18.4.pa Abercrombie je u cijenovnom razredu sa tommy-jem i lacoste, a ne znam u kvaliteti dali moze konkurirati
messi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 20:52   #18
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
na sve žive načine, nešto sam dobio o frenda iz USA, nešto sam naručio sam ali preskupo. A što se tiče dolara kakvo vrijeme dolazi mogo bi još više skočit u odnosu na kunu, a onda by, by naručivanje is Amerike.
btw imam jednu polo abercrombie plavu majcu koju sam naručio i prevelika, ako je netko zainteresiran...
Sad smo malo previše otišli od teme
velicina? slika?
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 14:14   #19
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
velicina? slika?
veličina M
http://picasaweb.google.hr/mmiljac/AfPolo#
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 11:05   #20
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
american eagle je kultna marka,šteta što nema u Hrvatskoj njihove robe u prodaji
Ima u Beogradu Prije 2 godine sam si kupila visoke platnene tenisice (slične starkama) i još uvijek se nisu raspale za razliku od starki koje sam kupila kasnije i platila ih više
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.