Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2009., 15:15   #1
Inozemstvo i putovanja - natalna pitanja

pretražujem malo ovaj naš forum i vidim da nigdje nema govora o tome
mene osobno jaaako zanimaju daljine pa zato i započinjem ovu temu...
jasno je da 3. kuća predstavlja ona kraća i svakodnevna putovanja, posjete, izlete i slično a 9. kuća ona duža, daleka, strance... 4. kuća predstavlja dom, pa ako je naglašena vjerojatno smo skloniji ostati tu gdje jesmo... a eto saznala sam da i 12. predstavlja inozemstvo, svako inozemstvo... dakle, to bi bile najvažnije kuće za (ne)putovanja...
ima li netko osobnih iskustava, "školskih" primjera života, rada, studija, turističkog puta u inozemstvo?!... da dođemo do nekih zaključaka...

Zadnje uređivanje maria_5359 : 12.05.2009. at 16:07.
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 15:19   #2
meni su prazne i 3. i 4. i 9. i 12. kuća?! ok to još ne mora ništa značiti...
vrh 4. u djevici (vladar otišao u 8. u vodenjaka)
vrh 3. kuće u lavu (vladar otišao isto u 8. u vodenjaka)
vrh 9. u vodenjaku (vladar uran otišao u 6. u strijelca)
vrh 12. u blizancima (vladar isto u 8. u vodenjaku) wtf?!
i šta sad to znači što su mi vladari 3., 4. i 12. otišli u 8. u vodenjaka?! i što mi je vrh 9. isto tamo?!
vladar 3. i 9. su mi u sekstilu... orbis NULA!

jupiter na 29 stupnju jarca (znači isto zamalo u vodenjaku) u 7. kući

e sad! pošto mi je vrh 9. na 27 stupnju vodenjaka čitala sam da se to već računa kao da je u ribama ali čini mi se da ni to ne mjenja situaciju previše jer mi je i taj vladar u 6. ali u jarcu - znači vladari oba znaka 9. kuće su mi u 6. polju!
strijelac na početku 6. (radno mjesto u inozemstvu, rad sa strancima?)...

molim ljude dobre volje da mi pomognu u dešifriranju ove moje zagonetke... postoji li mogućnost da moj posao bude moj okidač za putovanja ili šta je to?! a ovo s 8. kućom pogotovo ne kužim?!

evo i moja natalna http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

Zadnje uređivanje maria_5359 : 12.05.2009. at 16:08.
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 15:46   #3
evo i nekoliko odličnih linkova na tu temu...

http://cn.truveo.com/Dusko-Savic-Ast...vo/id/35353292
http://www.astrorion.com/zivot.htm
http://www.astro-house.com/inostranstvo.php
http://lisa.rs/horoskop/pitajte-nase...stranstvo.html
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 01:23   #4
u 3 .kući imam 4 palnete sve u lavu ,a vladar 3 mi je u 4.,valjda zato bar dosad nisam mnogo putovala ,vani nikad samo kraća putovanja u HR a u 9 nemam ništa ,a vladar je neptun koji u 7
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 14:03   #5
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
u 3 .kući imam 4 palnete sve u lavu ,a vladar 3 mi je u 4.,valjda zato bar dosad nisam mnogo putovala ,vani nikad samo kraća putovanja u HR a u 9 nemam ništa ,a vladar je neptun koji u 7
postavi kartu ako nije problem da malo proučavamo mi koje nas zanima... thnx!
Old 14.05.2009., 14:20   #6
maria
a sta je sa 6 kucom - (posao, zdravlje)? Meni je 6 kuca postavljena u znaku strijelca (inostranstvo) i kod mene vazi.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 14:26   #7
Quote:
Bosanka_88 kaže: Pogledaj post
maria
a sta je sa 6 kucom - (posao, zdravlje)? Meni je 6 kuca postavljena u znaku strijelca (inostranstvo) i kod mene vazi.
naravno da je bitno u koju kuću se položi strijelac ali ima mnogo toga što ukazuje na inozemstvo... pa eto ovdje smo da istražujemo! to bi bilo jer je i meni vrh 6. u strijelcu ajde postavi kartu pa da vidimo ostatak... da malo učimo...
Old 14.05.2009., 14:32   #8
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
naravno da je bitno u koju kuću se položi strijelac ali ima mnogo toga što ukazuje na inozemstvo... pa eto ovdje smo da istražujemo! to bi bilo jer je i meni vrh 6. u strijelcu ajde postavi kartu pa da vidimo ostatak... da malo učimo...
ti ne zivis u inostranstvu? posto takodjer imas 6 u strijelcu.

evo karte:
http://de.tinypic.com/view.php?pic=14w5eon&s=5

takodjer kod mene
vladar 7 kuce u 6 - partner se moze upoznati u inostranstvu ili cak biti stranac itd.
nastavi!
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 14:43   #9
Quote:
ti ne zivis u inostranstvu? posto takodjer imas 6 u strijelcu.

evo karte:
http://de.tinypic.com/view.php?pic=14w5eon&s=5

takodjer kod mene
vladar 7 kuce u 6 - partner se moze upoznati u inostranstvu ili cak biti stranac itd.
nastavi!
ne, ja ne živim u inozemstvu... još 6. kuća je isključivo vezana uz posao, navike, zdravlje itd... a ono što u tvojoj karti upućuje na život u inozemstvu su:
vladar 4. kuće (doma i domovine) u 3. kući,
merkur u 4. kući,
mars u 9. kući (inozemstva)
vladar 9. u 6. kući (posla!) i još uz to u strijelcu!
12. kuća u blizancima a vladar u 4. kući (doma)... mogla bi sad pisati sto godina...
Old 14.05.2009., 14:49   #10
Quote:
ne, ja ne živim u inozemstvu... još 6. kuća je isključivo vezana uz posao, navike, zdravlje itd... a ono što u tvojoj karti upućuje na život u inozemstvu su:
vladar 4. kuće (doma i domovine) u 3. kući,
merkur u 4. kući,
mars u 9. kući (inozemstva)
vladar 9. u 6. kući (posla!) i još uz to u strijelcu!
12. kuća u blizancima a vladar u 4. kući (doma)... mogla bi sad pisati sto godina...
uhh!
nisam ni znala da ima toliko pokazatelja!
12 kuca u bliznacima- promjeniti
za mars u 9 sam znala-mars-vojska, vojnik, pa sam ja radi rata otisla.

a kako bi se vidio povratak u domovinu? kod mene izgleda to ne dolazi u obzir?
posto sam asc.u raku i veliki patriota voljela bih se jednog dana vratiti ali nista od toga, zar ne ili cak vise mozda otici negdje dalje.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:03   #11
Quote:
uhh!
nisam ni znala da ima toliko pokazatelja!
12 kuca u bliznacima- promjeniti
za mars u 9 sam znala-mars-vojska, vojnik, pa sam ja radi rata otisla.

a kako bi se vidio povratak u domovinu? kod mene izgleda to ne dolazi u obzir?
posto sam asc.u raku i veliki patriota voljela bih se jednog dana vratiti ali nista od toga, zar ne ili cak vise mozda otici negdje dalje.
pa baš sam ti htjela reći kako je kod tebe sve to jako isprepleteno i čini mi se da ima šanse da se vratiš... sunce ti je u 4. kući to bi vjerojatno bio pokazatelj tvoje vezanosti za domovinu, a ovaj vladar 12. kuće (znači iz inozemstva) otišao je u kuću tvog doma-tako da ja mislim da ćeš se vratiti... a mars iz devete je u opoziciji sa venerom iz 3. ukazuje na razdvajanje od predmeta ljubavi, nesretno djetinjstvo i prisilni put... ali NAPOMINJEM da i sam još istražujem taj beskraj astrologije pa možda da pitaš još nekoga? svoju kartu ne znam i ne znam protumačiti... valjda sam previše subjektivna...
Old 14.05.2009., 15:07   #12
Quote:
pa baš sam ti htjela reći kako je kod tebe sve to jako isprepleteno i čini mi se da ima šanse da se vratiš... sunce ti je u 4. kući to bi vjerojatno bio pokazatelj tvoje vezanosti za domovinu, a ovaj vladar 12. kuće (znači iz inozemstva) otišao je u kuću tvog doma-tako da ja mislim da ćeš se vratiti... a mars iz devete je u opoziciji sa venerom iz 3. ukazuje na razdvajanje od predmeta ljubavi, nesretno djetinjstvo i prisilni put... ali NAPOMINJEM da i sam još istražujem taj beskraj astrologije pa možda da pitaš još nekoga? svoju kartu ne znam i ne znam protumačiti... valjda sam previše subjektivna...
bas zanimljivo.
ide ti dobro od ruku da protumacis tudje al svoje nikako
uvijek je tako, sa vecinom.
al sve u svemu hvala ti na odgovorima, pa ako se nam neko pridruzi, a sigurno hoce, pitat cu ga

p.s. imam neki osjecaj da ti zelis da odes u inostranstvo? pa postavi kartu da protumacimo, ti sama i ostali ce ti sigurno pomoci
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:33   #13
Quote:
bas zanimljivo.
ide ti dobro od ruku da protumacis tudje al svoje nikako
uvijek je tako, sa vecinom.
al sve u svemu hvala ti na odgovorima, pa ako se nam neko pridruzi, a sigurno hoce, pitat cu ga

p.s. imam neki osjecaj da ti zelis da odes u inostranstvo? pa postavi kartu da protumacimo, ti sama i ostali ce ti sigurno pomoci
pa zato sam i otvorila temu: da dođem do odgovora... moja karta je u prvom postu a nemam ni toliku želju odeliti odavde koliko putovati, putovati, putovati...

e da a možeš li malo pomoći o kojoj se državi kod tebe radi?! nemoj reći ali probaj malo navesti...
Old 14.05.2009., 15:38   #14
Quote:
pa zato sam i otvorila temu: da dođem do odgovora... moja karta je u prvom postu a nemam ni toliku želju odeliti odavde koliko putovati, putovati, putovati...

e da a možeš li malo pomoći o kojoj se državi kod tebe radi?! nemoj reći ali probaj malo navesti...
susjeda (soseda) od Hrvatske
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:43   #15
Quote:
susjeda (soseda) od Hrvatske
slovenija? evo tražim po netu i nigdje ne mogu naći koji znak ili planet predstavlja tu zemlju?! nastavit ću tražit...
Old 14.05.2009., 15:54   #16
Quote:
slovenija? evo tražim po netu i nigdje ne mogu naći koji znak ili planet predstavlja tu zemlju?! nastavit ću tražit...
da. negdje sam procitala da je djevica
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:58   #17
Quote:
da. negdje sam procitala da je djevica
to bi imalo smisla ali ne mogu još uvijek naći? našla sam da je hrvatska predstavljena djevicom, ali bosnu i sloveniju
Old 14.05.2009., 16:03   #18
Quote:
to bi imalo smisla ali ne mogu još uvijek naći? našla sam da je hrvatska predstavljena djevicom, ali bosnu i sloveniju
ovako
koliko sam ja dosad saznala
da je Bosna predstavljena znakom Bika (uzivamo u hrani, muzici itd)
a Hercegovina jarac (malo vise ozbiljniji )
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:08   #19
Quote:
ovako
koliko sam ja dosad saznala
da je Bosna predstavljena znakom Bika (uzivamo u hrani, muzici itd)
a Hercegovina jarac (malo vise ozbiljniji )
mjesec ti je u biku a mjesec je onaj koji predstavlja dom i domovinu! i možda bi se mogla vratiti u srednjim godinama, 30-e možda? a gdje to mogu naći, je l znaš možda?
Old 14.05.2009., 16:14   #20
evo nesto sam gledala tvoju natalnu
vladar devete u sestoj

VLADAR DEVETE U ŠESTOJ KUĆI ima svakodnevnu i praktičnu filozofiju, njegovu religiju, koja je dovoljno jednostavna da bi s njom udobno živeo. Jednostavna i delotvorna, retko učena i duboka, a često prožeta smislom za humor. Može raditi kao predavač, nastavnik, ino-trgovina, uvoz-izvoz, špedicija. Posao može biti sa stranim zemljama ili dalekim predelima.

-znaci ne trebas da zivis u inostranstvu, mozes takodjer dosta da se bavis sa strancima, mozda putovanja, posao sa stranim drzavama itd.

a za ove ostale aspekte nisam nasla

Quote:
a gdje to mogu naći, je l znaš možda?
sta? kojim znakom je predstavljena pojedina drzava ili naveden tekst sto se tice povratka? ako je ovo drugo, ne bih znala.

Zadnje uređivanje Bosanka_88 : 14.05.2009. at 16:20.
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.