Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija
Korisničko ime
Lozinka

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2007., 14:49   #1
lola84
Registrirani korisnik

lola84 Avatar

Registracija: Apr 2007.
Pošalji poruku preko Yahoo korisniku lola84
Blizanci

svi ne mrze pa moram da se drzimo zajedno pa ajde da vas vidim bilznace mogu reci sta hocu i sta misle za sebe a ostale pa samo recite nesto lose

Zadnje uređivanje normall : 17.06.2007. at 20:35. Reason: naslov teme -pisalo BLIZNACE
lola84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 15:09   #2
lola84
Registrirani korisnik

lola84 Avatar

Registracija: Apr 2007.
Pošalji poruku preko Yahoo korisniku lola84
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Ja sam glupa Ne razumijem šta si napisala??
ako si bliznak u horoskop reci nesto ljepo za to ako nisi onda nesto lose
lola84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 15:31   #3
sagan
Registrirani korisnik

sagan Avatar

Registracija: Jun 2007.
Quote:
lola84 kaže: Pogledaj post
heheh ma ipak sam makedonka i ne idem mi sjajno hrvatski ali trudim se
Ah to ok!! Ja gledam jesam li ja prolupala
Već sam pisala o tome da su mi blizanci omijleni znak,i da su mi bukvalno sve bliske prijateljice blizanci..Vesele,opuštene,pričljive,spremne na zabavu,ništa im nije teško,nisu sujetne ni zlobne ....dosta sam vas nahvalila.
Međutim neke su i neodgovorne,lakovjerne,ne drže riječ..
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:26   #4
Drakulj
Taj mračni predmet želje

Drakulj Avatar

Registracija: Feb 2007.
Evo i ja ću reći nešto lijepo, i ja sam blizanka i jako volim svoj znak
Volim i druge blizance
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 17.06.2007., 20:59   #5
betiboop
Registrirani korisnik

i ja blizanka, sve najbolje o sebi mislim i o zenskim blizancima inace a o muskim blizancima sve najgore, nema goreg znaka
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 23:46   #6
Drakulj
Taj mračni predmet želje

Drakulj Avatar

Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
i ja blizanka, sve najbolje o sebi mislim i o zenskim blizancima inace a o muskim blizancima sve najgore, nema goreg znaka
Ma nije valjda! Možda si naletila na krive ljude. Neki su grozne osobe bez obzira na znak u kojem su rođeni. Ja recimo imam posve suprotna iskustva s muškim blizancima.
Old 18.06.2007., 06:46   #7
jehoshua
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2006.
eto i mene blizanke. ima nas svakakvih, ali općenito sve zadržavaju onaj optimistični ton u razgovoru i svemu što rade. mislim da nas je sagan najbolje opisala
za muškarce baš i nisam ziher...khm...
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 08:10   #8
Saradonija
Seginus

Saradonija Avatar

Registracija: May 2007.
Nisam Blizanka već Ovan/Škorpija, al imam muža Vodenjak, podznak i mjesec u blizancima.
Pa onda ovako. Obožavam blizanačku radoznalost, zabavnost, komunikativnost, široke interese, zaigranost, a iritira me ponekad kad priča satima i nezna stat i vidjet da me zamara. Odličan govornik al slab slušaoc. Uvijek u sukobu izvrće činjenice. Nije lažljiv, već zaboravi detalje pa nekad nadoda činjenicu nekad oduzme. Ipak, uvijek pun iznenađenja.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 19:41   #9
Hella Good
miss Tipfeler

Hella Good Avatar

Registracija: Jun 2006.
zivjeli blizanci imam i sestru blizanku osim što sam u horoskopu blizanac, i još mi je merkur u blizancu i štošta... preopako
Old 18.06.2007., 20:01   #10
sagan
Registrirani korisnik

sagan Avatar

Ma blizanci su genijalci!
Dodaću da se ne skidate s telefona
I radite 5-6 stvari istovremeno
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:10   #11
polyhymnia
Explosion of Creativity

polyhymnia Avatar

Registracija: Apr 2005.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku polyhymnia Pošalji poruku preko Yahoo korisniku polyhymnia
moja seka je blizankica... jako se dobro slažemo ali ono što mi zna smetat je baš ta brbljavost bez granica i brzopletost, ponekad... al opet možda se s godinama "obuzda"

ali ono što sam primjetila vezano za znak blizanca i što mi je vrlo zanimljivo (a pročitala sam to na malo mjesta - uglavnom vezano uz internet sajtove, nažalost nemam knjigica još) je da su mnoge lezbijke blizanke. blizanke često znaju biti manje ili više muškobanjaste, kao da taj znak nosi mnogo muške energije sa sobom također, kad se venera ili (pogotovo) mars nalaze u blizancu ili 3. kući. općenito dvojni znakovi često upućuju na sklonost prema istom spolu (može biti i biseksualna) ali kod žena blizanki pogotovo. ne poznajem puno lezbijki, ali evo od 4 njih 3 su blizanke. a jedna biseksualka je podznak i mjesec blizanac (a znak vaga).
zanimljiva je i povezanost merkura, koji je vladar blizanca i djevice, sa tom temom u mitologiji: merkur odnosno hermes je s venerom odnosno afroditom imao dijete hermafrodita
hehe

ah jesam se raspisala... no eto, meni je takvo gledanje vrlo zanimljivo i promatrah to pa sam to morala negdje podijeliti...možda još nekom bude zanimljivo :
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:12   #12
Opasny
Banned

Registracija: May 2007.
Ja sam blizanac
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:19   #13
Noemi
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2004.
kako atipicno od blizanca da otvori ovakav topic

ko kaze da nas ne vole
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:24   #14
sagan
Registrirani korisnik

sagan Avatar

Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
moja seka je blizankica... jako se dobro slažemo ali ono što mi zna smetat je baš ta brbljavost bez granica i brzopletost, ponekad... al opet možda se s godinama "obuzda"

ali ono što sam primjetila vezano za znak blizanca i što mi je vrlo zanimljivo (a pročitala sam to na malo mjesta - uglavnom vezano uz internet sajtove, nažalost nemam knjigica još) je da su mnoge lezbijke blizanke. blizanke često znaju biti manje ili više muškobanjaste, kao da taj znak nosi mnogo muške energije sa sobom također, kad se venera ili (pogotovo) mars nalaze u blizancu ili 3. kući. općenito dvojni znakovi često upućuju na sklonost prema istom spolu (može biti i biseksualna) ali kod žena blizanki pogotovo. ne poznajem puno lezbijki, ali evo od 4 njih 3 su blizanke. a jedna biseksualka je podznak i mjesec blizanac (a znak vaga).
zanimljiva je i povezanost merkura, koji je vladar blizanca i djevice, sa tom temom u mitologiji: merkur odnosno hermes je s venerom odnosno afroditom imao dijete hermafrodita
hehe

ah jesam se raspisala... no eto, meni je takvo gledanje vrlo zanimljivo i promatrah to pa sam to morala negdje podijeliti...možda još nekom bude zanimljivo :
Možda puno pišem ovdje nadam se,dragi blizanci da se ne ljutite
Na ovo sam morala reagovati.
Jedna od mojih brojnih prijateljica blizanaca je biseksualna.
Ona još ima jakog marsa u 8-moj u konjunkciji sa suncem.
Ostale su vrlo strejt
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:32   #15
polyhymnia
Explosion of Creativity

polyhymnia Avatar

Registracija: Apr 2005.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku polyhymnia Pošalji poruku preko Yahoo korisniku polyhymnia
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Možda puno pišem ovdje nadam se,dragi blizanci da se ne ljutite
Na ovo sam morala reagovati.
Jedna od mojih brojnih prijateljica blizanaca je biseksualna.
Ona još ima jakog marsa u 8-moj u konjunkciji sa suncem.
Ostale su vrlo strejt
još da napišem nadam se da moj post nije nekom izgledao kao da su mnoge blizanke gay, već da su mnoge gay cure blizanke ili bi ako je u pitanju neki drugi dvojni znak. ne pokušavam generalizirati na način blizanka = lezbijka
to je samo jedna podudarnost koja se javlja kod dvojnih znakova a pogotovo blizanki.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 21:50   #16
B52
bijela psina

B52 Avatar

Ne znam ja sam primjetio da sam ful ok dok mi se netko ne zamjeri... tada obožavam nekakvu osvetu i to žešću... Jesam li jedini, jel to ima veze sa znakom, pojma nemam... znam da je loše nekom željeti zlo al...
... e da i znam se neki put pretvarati radi nekog cilja...

Da li sam samo osoba koja je svjesna svoje loše strane ili sam samo blizanac i ništa više?
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:46   #17
unspeakable
shucks!

unspeakable Avatar

Registracija: Dec 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku unspeakable
Mislim da osvetoljubivost nije istaknuta karakteristika blizanaca. Dvoličnost već je
Old 18.06.2007., 23:38   #18
betiboop
Registrirani korisnik

Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
hehe

ja znam dva muska gaya, od toga jedan strijelac, drugi blizanac

muskobanjavost ti dodje od previse mentalne energije koja spada pod muski princip, yang. ima toga u svakom znaku, mora se jos nesto podudarati ko sto je sagan rekla sunce konjukcija mars. inace ja znam vecinom jako zenstvene blizanke. inace su blizanci po prirodi dvospolci ili bespolci i uvijek se to nekako izrazava. ja se neki put izrazavam u muskom neki put u zenskom rodu. muski blizanci znaju tako biti feminizirani i jako su losi u sexu, i perverzni. i u svadjama se izvrdavaju i vrijedjaju ko pickice. sad ce pasti komentari, sreca da je ovo pretezno kokosji podforum

meni je drago sto sam blizanka ali svjesna sam da mi tako bas nije lako funkcionirati kao zena. lezba nisam mada bi bilo pametno da to postanem, medjutim ne mogu se uvijek uklopiti u normalne zenske standarde. recimo, vazno mi je jako zensko prijateljstvo i da imam svoje drustvo i da mogu izlaziti i putovati bez muza i kad se udam, ako se udam a s ovim stavom bas i necu. pa cak kad bi i nasla nekog tipa kome ce to biti normalno sigurno ne bi imala s kim to raditi jer su moje prijateljice konzervativne i muz im je svetinja. mislim, i meni bi muz bio svetinja al zasto bi mu kao svetinji tako nesto smetalo? dok je normalno da oni izlaze sa svojim drustvom, idu na jedrenje bez zenskih itd. ja nikad nisam kuzila zasto moraju postojati te razlike kad svi imamo slicne potrebe. i zasto bi im ja morala svaki dan kuhati? to je djir ovdi u dalmaciji
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:47   #19
betiboop
Registrirani korisnik

Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ne znam ja sam primjetio da sam ful ok dok mi se netko ne zamjeri... tada obožavam nekakvu osvetu i to žešću... Jesam li jedini, jel to ima veze sa znakom, pojma nemam... znam da je loše nekom željeti zlo al...
... e da i znam se neki put pretvarati radi nekog cilja...

Da li sam samo osoba koja je svjesna svoje loše strane ili sam samo blizanac i ništa više?
nemoj se zamarati, to je prvo sto kazu za blizance ali to je dezinformacija. blizanci nemaju dva lica nego milijardu, svaki dan drukcije misle i drukcije se osjecaju ja ne vidim sto je tu nenormalno jer ako se zvijezde non-stop pomicu to znaci da se i situacija non-stop mijenja i da moramo biti u toku.

osim toga, svi znakovi se pretvaraju da bi dosli do nekog cilja i svi nesto glume, sto put vise i s opasnijim namjerama nego blizanci. tako da se ja time ne opterecujem. a ti provjeri tog skorpiona i plutona, stvarno malo opasno zvucis
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:49   #20
betiboop
Registrirani korisnik

Quote:
unspeakable kaže: Pogledaj post
Mislim da osvetoljubivost nije istaknuta karakteristika blizanaca. Dvoličnost već je
ako je prisutan i skorpion ili pluton malo naglasen onda smo jako, jako zlocesti
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja