Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Farma 2009.
Korisničko ime
Lozinka

Farma 2009. "Selebritiji" i drugi put u blatu

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2009., 01:23   #61
pistacija
Registrirani korisnik

pistacija Avatar

Registracija: May 2005.
Quote:
vice ab kaže: Pogledaj post
tek sad na farmi vidin da lik uopće nije tako ni loš,u nikoga se nedira i u svome je filmu....
i meni bas tako djeluje ali tko zna moza iz bubimire 1000 vragova vire za sada nek takav ostane, ovi glasniji ce prije poispadati a onda ce dobiti i on svojih 5 min...

Luka.... sad ce tebi projektantica objasniti ukratko
Projekt je kad ti recimo kao jedan veeeeeliki ljubitelj emisije Farma favoriziras Bubija i argumentirano pokusas stati na njegovu stranu a usput, na temi nekog drugog farmera, KOJI TI ZBILJA IDE NA ONU STVAR (jer eto tak se potrefilo i antipaticniju osobu niti si cuo niti vidio u zivotu), pises npr., sto je antipaticni farmer izjavio pa se cudis, pa ti ide na zivce ako natjera u plac neku osobu, pa ti ide na zivce jer ne uvazava sugovornika i nema pojma o zivotu a u stanju je svakog komentirati , pa ti ide na zivce jer ponizava i ismijava druge "slabije".... Dakle, tvoj favorit i ti ste totalna suprotnost od ove antipaticne osobe. E onda se nadje njih 5 koji isto prvih cca 1.5-2 mjeseca dok traje show pljuju takvu osobu,ismijavaju , cude se skupa sa tobom a odjednom onda tih 5 pocinje obozavati osobu po kojoj su pljuvali, neka se valjda kao ekipica stvori pa moraju za istu osobu navijat inace to nije to .... Uglavnom ima oko 10 obozavatelja takve antipaticne ( + svatko od njih ima barem 1 nick dodatno ) a medju njima ima i onih koji su sa tom osobom i prijatelji i tu pocinje show. Tih 10 onda trube npr. da si u rodu sa bubijem, da si mu brat ili sestra, ne dopustaju ti da mozda budes u pravu, ne dopustaju ti ni da pises na temi najantipaticnije osobe koju si vidio na tv-u( necu ni spominjati psovke od pocetka na tvoj racun, pokusaji vredjanja i sl. na koje ostajes "hladan", pisu ti da si opterecen ovo ono a onda te njih 10 u malo malo spomene na ovaj ili onaj nacin, cak i kad nije u pitanju vise emisija Farma i onda si ti blesav a njih 10 nije ) . Po zlu i da stvar bude gora u emisiji petkom neki rodjak od npr. Bubija pozdravi LUKU (tebe) sa foruma i zahvali ti se (valjda covjek citao forum il sta vec) i eto ti jos dodatne urote Uzalud par starih forumasa (koji navijaju isto za ovu antipaticnu) sa nekih drugih foruma koji tvrde da si veliki obozavatelj farme i da si svake godine isti , zarko navijas, zarko kritiziras... da skratim, dakle..... TI imas projekt a u biti jedino tko ima projekt u cijeloj toj prici je onih gore 10 ljudi (+ njihovi dupli nickovi) koje spomenuh - kuzis i kao secer na kraju zamisli (ne) srece, gledatelji prepoznaju ljudske kvalitete i tvog Bubija za kojeg si navijao puna 3 mj. i Bubi pobjedi - onda tek slijedi rafalno sa svih strana, namjestaljka, projekt, to se potplatilo bla bla

U svakom slucaju Bubi se dobro drzi, ne mjesa se gdje mu nije mjesto, ne prica puno ( i bolje jer kad pogledas sta imas uopce i pricati sa tonjom, simonom, antom i sl. likovima ).
Mene sto se tice i ako se pokaze da je covjek sa svim ljudskim osobinama nek odnese sve novce pa makar nista ne progovorio cijeli show, mislim bolje i to nego da radi budalu od sebe, zabavlja gledatelje cijelo vrijeme a postavi se prema drugim ukucanima kao djubre

Zadnje uređivanje pistacija : 06.03.2009. at 01:47.
pistacija is offline  
Old 06.03.2009., 08:08   #62
dinis
pahuljica

dinis Avatar

Registracija: May 2007.
U svakom slucaju Bubi se dobro drzi, ne mjesa se gdje mu nije mjesto, ne prica puno ( i bolje jer kad pogledas sta imas uopce i pricati sa tonjom, simonom, antom i sl. likovima ).

ne priča punočovjek nije riječ progovorio otkad je došao ni bu, ni a, ni grub
Old 06.03.2009., 09:03   #63
Efica
Registrirani korisnik

Efica Avatar

Registracija: Apr 2008.
Quote:
dinis kaže: Pogledaj post

ne priča punočovjek nije riječ progovorio otkad je došao ni bu, ni a,ni grub

ipak je progovorio
http://www.tportal.hr/showtime/farma...ljao-ruke.html
Efica is offline  
Old 06.03.2009., 10:12   #64
luka lik
Banned

Registracija: Dec 2008.
Quote:
pistacija kaže: Pogledaj post
i meni bas tako djeluje ali tko zna moza iz bubimire 1000 vragova vire za sada nek takav ostane, ovi glasniji ce prije poispadati a onda ce dobiti i on svojih 5 min...

Luka.... sad ce tebi projektantica objasniti ukratko
Projekt je kad ti recimo kao jedan veeeeeliki ljubitelj emisije Farma favoriziras Bubija i argumentirano pokusas stati na njegovu stranu a usput, na temi nekog drugog farmera, KOJI TI ZBILJA IDE NA ONU STVAR (jer eto tak se potrefilo i antipaticniju osobu niti si cuo niti vidio u zivotu), pises npr., sto je antipaticni farmer izjavio pa se cudis, pa ti ide na zivce ako natjera u plac neku osobu, pa ti ide na zivce jer ne uvazava sugovornika i nema pojma o zivotu a u stanju je svakog komentirati , pa ti ide na zivce jer ponizava i ismijava druge "slabije".... Dakle, tvoj favorit i ti ste totalna suprotnost od ove antipaticne osobe. E onda se nadje njih 5 koji isto prvih cca 1.5-2 mjeseca dok traje show pljuju takvu osobu,ismijavaju , cude se skupa sa tobom a odjednom onda tih 5 pocinje obozavati osobu po kojoj su pljuvali, neka se valjda kao ekipica stvori pa moraju za istu osobu navijat inace to nije to .... Uglavnom ima oko 10 obozavatelja takve antipaticne ( + svatko od njih ima barem 1 nick dodatno ) a medju njima ima i onih koji su sa tom osobom i prijatelji i tu pocinje show. Tih 10 onda trube npr. da si u rodu sa bubijem, da si mu brat ili sestra, ne dopustaju ti da mozda budes u pravu, ne dopustaju ti ni da pises na temi najantipaticnije osobe koju si vidio na tv-u( necu ni spominjati psovke od pocetka na tvoj racun, pokusaji vredjanja i sl. na koje ostajes "hladan", pisu ti da si opterecen ovo ono a onda te njih 10 u malo malo spomene na ovaj ili onaj nacin, cak i kad nije u pitanju vise emisija Farma i onda si ti blesav a njih 10 nije ) . Po zlu i da stvar bude gora u emisiji petkom neki rodjak od npr. Bubija pozdravi LUKU (tebe) sa foruma i zahvali ti se (valjda covjek citao forum il sta vec) i eto ti jos dodatne urote Uzalud par starih forumasa (koji navijaju isto za ovu antipaticnu) sa nekih drugih foruma koji tvrde da si veliki obozavatelj farme i da si svake godine isti , zarko navijas, zarko kritiziras... da skratim, dakle..... TI imas projekt a u biti jedino tko ima projekt u cijeloj toj prici je onih gore 10 ljudi (+ njihovi dupli nickovi) koje spomenuh - kuzis i kao secer na kraju zamisli (ne) srece, gledatelji prepoznaju ljudske kvalitete i tvog Bubija za kojeg si navijao puna 3 mj. i Bubi pobjedi - onda tek slijedi rafalno sa svih strana, namjestaljka, projekt, to se potplatilo bla bla

Mene sto se tice i ako se pokaze da je covjek sa svim ljudskim osobinama nek odnese sve novce pa makar nista ne progovorio cijeli show, mislim bolje i to nego da radi budalu od sebe, zabavlja gledatelje cijelo vrijeme a postavi se prema drugim ukucanima kao djubre
Ah kužimali ovdje stvarno nije riječ o the projektu.Evo obećavam da ću se suzdržvati pisanja milješnja o drugim likovima
Old 06.03.2009., 10:34   #65
Vilibald
22:22/ziDić :D

Vilibald Avatar

Registracija: Aug 2007.
Quote:
...
počela sam čitat,ali nemam snage.jel pisalo da mod mora biti uz tebe.i da moraš vrbovat neke forumaše pa shodno tome treba imati puuuuuno puuuuuno vremena

neću otvarat stare rane
Old 06.03.2009., 10:35   #66
pistacija
Registrirani korisnik

pistacija Avatar

Aj Bubi je malo lijen? ne bi prljao ruke Bubi me sad eto razocarao, ne volim lijencine

p.s.Ja se nista ne bum suzdrzavala
pistacija is offline  
Old 06.03.2009., 12:16   #67
Njushkalo
znatiželjan

Njushkalo Avatar

Registracija: Mar 2009.
Quote:
f_1 kaže: Pogledaj post
a komentira se.. pa

eno kažu u inmagazinu dobio i titulu Posvuduše br.1

a the projekt je način na koji je lik pobijedio u bb kojeg su 2 forumaša tu na razne () načine uzdizali i tvrdili da ga uopće ne poznaju a istina sasvim drugačija
a gdje su oni uopće sad,valjda od sramote ne mogu doć
Old 06.03.2009., 13:02   #68
mali_oglasnik
ženski korisnik

mali_oglasnik Avatar

Registracija: Jun 2008.
prvi put u životu da ni ja nisam mogla pročitat, a inače uvažavam svačije pisarije

jesu li spomenuti krivi prijenosi s max tv-a, potencijalno krvno srodstvo s pobjednikom, baniranje jednih te istih ljudi od strane jedne te iste moderatorice
ne mogu se sad svega sjetit, na jedvite jade, ali sam uspjela nastavit sa životom nakon potopa
Old 06.03.2009., 14:00   #69
ginger
nerazumna

ginger Avatar

Registracija: Aug 2004.
O čemu vi uopće govorite ? Ne kontam ništa
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Old 06.03.2009., 15:15   #70
ginger
nerazumna

ginger Avatar

Registracija: Aug 2004.
Kakvo je to muško koje će pustit ženu da poteže drva pored njega normalnog i u snazi ?
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Old 06.03.2009., 15:19   #71
larina
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2008.
Quote:
ginger kaže: Pogledaj post
Kakvo je to muško koje će pustit ženu da poteže drva pored njega normalnog i u snazi ?
sve ženske tamo su više muško, nego on..
buci - buci...plišana igračka..
larina is offline  
Old 06.03.2009., 18:43   #72
pistacija
Registrirani korisnik

pistacija Avatar

I kako ti je Bubi anemija teska jel zgodan, nezgodan, pa moras imat neko misljenje...

Meni je bio odlican dok ga nisam vidla u drustvu menimrske osobe (ali puno manje mrske od recimo one iz BB showa) I ovdje mi je bas Bubi super ispao , inace nije mi nesto spesl
http://www.tportal.hr/ResourceManage...=7643&fmtId=20
pistacija is offline  
Old 06.03.2009., 18:44   #73
Betty Su
Registrirani korisnik

Betty Su Avatar

Registracija: Dec 2008.
Meni taj tip nije zgodan...... fali mu "ono nešto"...... Ne djeluje mi muževno...... Nije to moj tip muškarca....
Betty Su is offline  
Old 06.03.2009., 18:47   #74
parachutes
Registrirani korisnik

Registracija: May 2006.
Quote:
Zabrinuta sam jer kod pojedinaca sve to nekako otislo kao u zescu bolest o tome stvarno vise necu
oćeš nan još i par kila kokaina u gepeK/iza zidića podmetnit :mamić:
parachutes is offline  
Old 06.03.2009., 18:53   #75
Vilibald
22:22/ziDić :D

Vilibald Avatar

Registracija: Aug 2007.
Quote:
Betty Su kaže: Pogledaj post
Meni taj tip nije zgodan...... fali mu "ono nešto"...... Ne djeluje mi muževno...... Nije to moj tip muškarca....
i meni

Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
oćeš nan još i par kila kokaina u gepeK/iza zidića podmetnit :mamić:

pored ovakvih postova se ne mogu koncentrirat na farmu

i pjer ,kaj si se moral slikat s onim u rukama

idem se obuć za veliki derbi,pardon duel:
rofl:...u piđamu
Old 06.03.2009., 20:16   #76
Njushkalo
znatiželjan

Njushkalo Avatar

Registracija: Mar 2009.
Go,Bubi go...HOME!
Old 06.03.2009., 22:32   #77
iiii
itekako

iiii Avatar

Registracija: Sep 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku iiii
za bubija sam tek danas polovila da je tamo

a bubamara - daj više il šuti, ili priznaj. meni tak svejedno i nek je onaj ni kriv ni dužan pobjedio. a projekt familije je bio i točka kaj da ljepim slike, agencijo nepokretna
Old 06.03.2009., 22:49   #78
Astrice
Banned

Astrice Avatar

Registracija: Jan 2006.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Astrice Pošalji poruku preko Skype korisniku Astrice
Tihi iz "Otpisanih"
Old 06.03.2009., 22:59   #79
nevanevičicaa
Registrirani korisnik

nevanevičicaa Avatar

Registracija: Sep 2008.
Quote:
iiii kaže: Pogledaj post
za bubija sam tek danas polovila da je tamo

a bubamara - daj više il šuti, ili priznaj. meni tak svejedno i nek je onaj ni kriv ni dužan pobjedio. a projekt familije je bio i točka kaj da ljepim slike, agencijo nepokretna
opet se otvaraju stare rane............. kako kome...
nevanevičicaa is offline  
Old 06.03.2009., 23:08   #80
Astrice
Banned

Astrice Avatar

Registracija: Jan 2006.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Astrice Pošalji poruku preko Skype korisniku Astrice
Ajmo se vratit na temu.Pun mi klinac oftopićkarenja.

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja