Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2009., 14:59   #1
Aždaja

Neznam dal ima već tema,al koliko sam vidla,nema.
Zanimaju me vaša iskustva sa odjećom od Aždaje.Dojmovi i kritike.A može i koja slikica nečega što ste tamo kupili ili što želite.

Ja baš čekam dostavu,bit će sljedeći tjedan...sve sa ove slike:

http://www.azdaja-boutique.com/datas...Extension=.jpg
satira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:01   #2
a za one koji neznaju ovo je stranica od Aždaje:
http://www.azdaja-boutique.com/
satira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:34   #3
Moji dojmovi su uglavnom dobri

zadnje sto sam narucila je ovo






i boje za kosu, tj. preljeve koji mi nazalost nisu stigli
Malice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:40   #4
moji dojmovi su loši.. već sam rekla na par mjesta zašto pa mi se neda ponavljati
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:55   #5
nisam bas za goticku odjecu...
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:16   #6
Prije je bila ok, cijene su bile prihvatljive, a i oblekica je nečemu ličila.
Sad su cijene urnebesne, za manje pare se može iz Engleske il Amerike naručit :/
A i nekako mi odjeća više nije baš nešt.
starblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:06   #7
A ja sam prezadovoljna, kupila sam od njih korzet, suknju i crveno crne čarape. Korzeti im uopće nisu skupi obzirom na predivne krojeve, materijal i ostale atribute koje imaju.

http://www.azdaja-boutique.com/hr/pr...eti/overbust/2

Korzet je ovaj prvi crveni sa crnom čipkom.

http://www.azdaja-boutique.com/hr/pr.../duge-suknje/5

Suknja prva na slici, crna sa mašnicama

A i to što kažeš za naručivanje iz Engleske, to su ti konfekcijski korzeti i znam da nisu baš nešto kvalitetni ali mogu poslužiti. Ipak ručni rad ima svoju cijenu i mislim da se nema šta isčuđavati tome jer ima masu posla oko izrade korzeta
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:07   #8
Quote:
satira kaže: Pogledaj post
Neznam dal ima već tema,al koliko sam vidla,nema.
Zanimaju me vaša iskustva sa odjećom od Aždaje.Dojmovi i kritike.A može i koja slikica nečega što ste tamo kupili ili što želite.

Ja baš čekam dostavu,bit će sljedeći tjedan...sve sa ove slike:

http://www.azdaja-boutique.com/datas...Extension=.jpg
Koliko će te doći sve to?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:09   #9
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
ajde ajde..
jbg, sta sad, trebalo je napisat vrijednost 100 kn i bok
A u tome je stvar? Hvala šta si mi to rekla
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:10   #10
Quote:
Nesi kaže: Pogledaj post
@Piggy: jel to mozda islo pouzecem? (ne vidim kako bi inace na cedulji pisala cifra od 1100+ kn)
if yes, then se nuzno mora navesti puna cijena - jer posta mora isporuciti Azdaji pare
nadalje, posta uzima trosak ovisno o parama koje transferira...

tako da, slanje pouzecem je skuplje od slanja obicnom postom, ali osigurava posiljatelja da ce dobiti pare
Je, mislim da je to, jer sam morala otić s tom ceduljicom do pošte uplatiti lovu i pridigniti paket.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:11   #11
evo meni danas stigo moj drugi korzet, čak nisam morala ni ponedjeljak čekat! u četvrtak javili da je poslan. a naručen prije nekih 2 tjedna i super je!
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 19:15   #12
ja sam zadovoljna, naručila jedan underbust i jedan overbust korzet, oba crna i baš su mi stavila sam već slike oba na temu o korzetima.
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 23:52   #13
Sa svime sam jako zadovoljna Posljednje šta sam naručila je bilo ovo;



S time da me je bolero toliko ugodno iznenadio... brokat je zaista prekrasan, ne vidi se na slici ali ima neki divan barokni reljefni uzorak
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 23:57   #14
Jedino što već jedno dulje vrijeme čekam ovu torbicu, izgleda da je nemaju na skladištu... ima već 3 tjedna... sad će 4. Ali koliko mogu kasniti sa isporukom a da budu više nego Neckermann i Quellle- hehe, njih čekala jednom 3 mj... strašno!

__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 00:32   #15
ja aždaju čekam šest. lol.
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 02:10   #16
Moji dojmovi vise nego losi

Postarina previsoka.
Odjeca tak tak kvalitete, upitne nosivosti (sto se mene osobno tice) i k tome previsoke cijene.
Sve to mogu narucit izvana za duplo manju lovu + dode za par dana (sto i radim narafski ).
Neprofesionalnost.

Sve u svemu:
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 02:28   #17
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
Jednostavno su pitali za vrijednost paketa, valjda za slucaj da izgube da ti moraju nadoknadit, kao mjera osiguranja nemam pojma..
yup, za neki tip posiljki ovisno o cijeni raste cijena usluge, mislim da za svu paketnu postu + jos neke pismovne ovisno o opcijama
te oni garantiraju povrat navedene vrijednosti
so, samo bedak bi napisao da stvar vrijedi ispod 80 kuna da izbjegne vecu postarinu ako se radi o skupoj stvari - jer ako se izgubi, posta vraca onaj iznos koliko je navedeno i ne tice ih se sto je u stvari unutra....
tako da, na mjestu osobe koja se bavi web prodajom, ja osobno nikad ne bih napisala manju cijenu od stvarne, mozda bih cak i uvecala da se pokriju i troskovi dostave....


Quote:
Emma Lumina kaže: Pogledaj post
naručena je suknja, na početku 10 mjeseca prošle godine. da sam naručila s kraja svijeta ne bi joj toliko trebalo. ok, možda i bi, ali nisam naručiila s kraja svijeta, a i nekako mislim da ona tu ni ne nabavlja robu .
da li si dobila 'narudjba je zaprimljena' mejl?
koliko puta si poslala upit sto je s tim predmetom?
da li su ti ikad javili da je predmet poslan?
(apropo onoga da treba dati sto vise informacija, bez namjere ikoga braniti/napadati - ali ako pises protiv nekoga, pristojno je popisati sav info kojim raspolazes kako bi tvoja tvrdnja citateljima imala izvjesnu tezinu... inace je se moze smatrati samo pukim naklapanjem na forumu, kao sto osobno smatram mnoge 'izjave' o raznim ljudima i firmama... )

as I said before - postoje mnogi slampavi postari a o njiima ovisimo i nemremo si pomoci...
cak niti pisanje sluzbenog prigovora ne pomaze.... cak ni poboljni prigovor ne pomaze.... trust me, I know what I'm talking about....

sto se nabavke tice - to je bar jednostavno - ako pise da je azdaja proizvodjac - onda to radi ona uz eventualnu nabavku stuffa za izradu
ako pise netko drugi da je proizvodjac - onda se to nabavlja od nekamo drugamo

jednostavno je, covjek pita pa dobije odgovor ne znam koliko si ti pitala, ja osobno jesam, i dobila sam odgovore na sva pitanja koja su me zanimala...

a i generalno se tako ponasam prema svim firmama/prodavacima od kojih me nesto zanima - pitam... ako ne dobijem odgovor u roku tjedan dana, a jako me zanima - pitam ponovno... ako i dalje nema odgovora prodavaca krizam iz popisa pozeljnih...

doduse, jednako se ponasam i kad trebam informaciju, bilo od privatnih doktora, labosa, prodavaca na aukcijama, firmi koje prodaju robu, firmi koje prodaju uslugu...
fascinantno je koliko stvari covjek moze dobiti i saznati - ako samo pita
Nesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 09:48   #18
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Jedino što već jedno dulje vrijeme čekam ovu torbicu, izgleda da je nemaju na skladištu... ima već 3 tjedna... sad će 4. Ali koliko mogu kasniti sa isporukom a da budu više nego Neckermann i Quellle- hehe, njih čekala jednom 3 mj... strašno!

ja imam ovakvu crvenu


tam sam se oblačila za maturalnu, tak da imam i ovaj korzet


i ovu suknju(ne, u živo ne izgleda ovako odvratno )


a dragi mi je tamo kupio moje drage čizmice
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 12:13   #19
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Moji dojmovi vise nego losi

Postarina previsoka.
Odjeca tak tak kvalitete, upitne nosivosti (sto se mene osobno tice) i k tome previsoke cijene.
Sve to mogu narucit izvana za duplo manju lovu + dode za par dana (sto i radim narafski ).
Neprofesionalnost.

Sve u svemu:
Je, poštarina je bezobrazno visoka, a nosivost....pa neću od sebe raditi cirkus i u toj robi ići negdi van na pijanku!
I ja sam si naručila preko e-baya, ali to se ne može uspoređivati sa ručnim radom
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 12:14   #20
Mene zanima za koju prigodu si naručivala ovaj komplet?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.