Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 11:54   #1
Cryostasis [*]

Nadam se da ima igraca ove ruske igre koja vrlo podsjeca na bioshock.
Odigro malo i zapeo na nekim vratima i ne znam dalje... ajoj.

Sve u svemu djeluje kao odlicna igra, te sigurno najbolja igra ove godine zasada
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 12:37   #2
Opisi detaljnije gde si zapeo pa ti mozda pomognemo , ako ne ondak www.google.com . Inace igra je odlicna.
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 13:20   #3
Meni je igra bolja od Bioshocka Sad sam negdje na 13. levelu, ili oko njega, i nisam naišao niti jedan teži puzzle.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 16:09   #4
Quote:
Thechosentwo kaže: Pogledaj post
Odigro malo i zapeo na nekim vratima i ne znam dalje... ajoj.
Srećom u igri ima samo par vratiju pa svi znamo o kojima je riječ.
Da nisu ona sa pun kurac kvaki a jedna fali?
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:27   #5
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Meni je igra bolja od Bioshocka
Ma da?

A na cemu vi to vrtite i kako ide? Vidim da se ljudi zale da igra grozno trza i da radi na samo jednoj CPU jezgri.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:50   #6
Istina je da koristi samo jednu jezgru, no moj relativno jeftini C2D E6750 @ 2.66GHz pokreće igru bez problema, makar i samo s tom jednom jezgrom. Jedino mi zna zatrzati kad odjednom izleti 'neprijatelj' iza zavoja. Više mi se čini da bi 3-4 GB RAMa poboljšalo igru (ja imam samo 2) nego podrška za obje jezgre.

Šta se tiće same igre, ima super atmosferu, cijelo vrijeme si u stanju napetosti i iščekuješ kad će ti nešto izletiti. Neki su se jadali da su prostorije iste, no ne slažem se. Većina radnje se odvija na jednom te istom brodu, pa je normalno da su, ne znam, vrata ista, no usprkos tome ima stvarno puno različitih soba, hodnika, hala itd. Ima i jedinstven sistem pričanja priče (storytelling) putem papirića koje nalazite uokolo, te putem fleshbacka i Mental Echo sposobnosti (ući u zadnje trenutke života preminulog mornara i čak i promijeniti nejgove odluke, tj. spasiti ga).
Uglavnom, igra mi je super, za razliku od većine današnih igara dosta je duga, ne prođe se u jednom danu i vrijedi ju zaigrati!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:51   #7
Moja konfiguracija je trunkicu jača od preporučene (Athlon 64 X2 6000+, 2Gb RAM, 8800GTS) i čak ni na low detaljima neide skroz glatko. Zanimljivo je da oni dijelovi di se ulazi u tijela idu potpuno glatko, a normalan dio igre šteka. Tak da sam moral radit kompromis i na kraju sam igru odigral na kombinaciji medium / low detalja i 1024x768 rezi.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:55   #8
Ne znam.

Moja konfa je:
CPU: C2D E6750 @ 2.66 GHz
GPU: 8800 GT, lagano tvornički overclockan
RAM: 2 GB 800 MHz DDR2

Igram na 1680x1050 rezoluciji, sve na High osim Shadows na Mid.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:05   #9
Quote:
LORD-KINKY kaže: Pogledaj post
Srećom u igri ima samo par vratiju pa svi znamo o kojima je riječ.
Da nisu ona sa pun kurac kvaki a jedna fali?
Da, pardon na mojoj jasnosti E preso sam taj dio sa vratima.
Sada sam zapeo na drugom djelu. Uglavnom jedan lik se popne na stepenice,a drugi ga upuca i para ga sprzi i padne dolje. Kada krene taj flash imam za pokupit neki sipku ili kljuc koju mogu bacit... Kontam da trebam onog gore lika pogodit sto puca??? barem mislim, ali nikako da uspijem. Nadam se da sam dobro objasnio.

Sto se tice trzanja i optimizacije obavezno treba neki patch.
Ja imam 3.0 duo, 4 gb rama i grforce 8800 gt i svejedno ne ide glatko. tako da igram na low postavkama... Ne volim trzanje,a ovu igru ionako igram zbog atmosfere i price,a ne zbog camera blura ili prdnem ti u lice efekti do jaja 12x
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:08   #10
Pokupi ključ s poda. No nemoj ga baciti. Malo pogledaj oko sebe
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:18   #11
Quote:
LORD-KINKY kaže: Pogledaj post
Moja konfiguracija je trunkicu jača od preporučene (Athlon 64 X2 6000+, 2Gb RAM, 8800GTS) i čak ni na low detaljima neide skroz glatko. Zanimljivo je da oni dijelovi di se ulazi u tijela idu potpuno glatko, a normalan dio igre šteka. Tak da sam moral radit kompromis i na kraju sam igru odigral na kombinaciji medium / low detalja i 1024x768 rezi.
Posto vidim da je igras tek sad , sigurno imas englesku verziju i mozda ona nije dobro optimizirana , ja sam izigro rusku verziju jos pre mesec dana i mogu rec da je isla izvrsno , nikakvih bagova ili slicno , glatko ko po ledu . Doduse nije mi ni komp slab (MB-MSI X48C , CPU-Q9300 , 2x2Gb ram , HD4870) al ne mnogo jaci od tvog , probaj stavit nove graficke drajvere mozda se poboljsa .
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:23   #12
Quote:
Thechosentwo kaže: Pogledaj post
Da, pardon na mojoj jasnosti E preso sam taj dio sa vratima.
Sada sam zapeo na drugom djelu. Uglavnom jedan lik se popne na stepenice,a drugi ga upuca i para ga sprzi i padne dolje. Kada krene taj flash imam za pokupit neki sipku ili kljuc koju mogu bacit... Kontam da trebam onog gore lika pogodit sto puca??? barem mislim, ali nikako da uspijem. Nadam se da sam dobro objasnio.

Sto se tice trzanja i optimizacije obavezno treba neki patch.
Ja imam 3.0 duo, 4 gb rama i grforce 8800 gt i svejedno ne ide glatko. tako da igram na low postavkama... Ne volim trzanje,a ovu igru ionako igram zbog atmosfere i price,a ne zbog camera blura ili prdnem ti u lice efekti do jaja 12x
Prvo pokupi kljuc sa poda , potom na 5 metara u desno imas ventil koji moras zavrtiti s tim kljucom da zaustavis paru , nikako ga ne bacaj na lika sto puca
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:32   #13
E puno hvala
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:14   #14
Quote:
selogabar kaže: Pogledaj post
Posto vidim da je igras tek sad , sigurno imas englesku verziju i mozda ona nije dobro optimizirana , ja sam izigro rusku verziju jos pre mesec dana i mogu rec da je isla izvrsno , nikakvih bagova ili slicno , glatko ko po ledu . Doduse nije mi ni komp slab (MB-MSI X48C , CPU-Q9300 , 2x2Gb ram , HD4870) al ne mnogo jaci od tvog , probaj stavit nove graficke drajvere mozda se poboljsa .
Ma, odigral sam igru prije nekih 3 tjedna, skinul sam i najnovije drivere ali nije baš pomoglo. Ali da, bila je engleska verzija pa je moguće da je u tome stvar. Da sam znal da ruska verzija ima engleski titl ziher bi nju nabavil, ovak sam išel na sigurno. Jebiga. A možda je problem u premalo memorije na grafičkoj (320Mb).
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 00:15   #15
Upravo sam prošao igru. I... wow.

Sama priča (i podpriča) na kraju ispadnu dosta filozofske, mora se malo razmisliti da se shvati cijela igra. No to mi se sviđa.

Ima 3 kraja, točnije, 3 načina kako doći do kraja (koji je isti za sve), ovisno o tome koji prst na kraju odaberete (shvatit ćete kada dođete do toga ). Idem sada probati sva 3 kraja, pa možda percepiram priču na neki drugi način.

Edit: Nema neke velike razlike. U svakom od krajeva ispravite ranije počinjenu pogrešku na drugi način, pokažete malo samilosti i dobrote u liku koji inače to nije pokazao tijekom igre. Ajde, pričat ću više o tome kad još netko prođe igru, da ne spoilam previše
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 18.03.2009. at 00:35.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 14:29   #16
Jel za igru ima patch ili je najavljen??? To me zanima zato sto mi je ovo igra nakon dugo vremena da me ovoliko drzi pred monitorom. Stvarno je odlicna,ali neoptimiziranost totalno ubija dozivljaj.
Ili ima neko drugo rjesenje poput fixa ili drivera???
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 14:32   #17
Nema patcha. Trpi
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 15:11   #18
a jebemu krv sad kad svi toliko hvale moram i ja u nabavku,a baš sam konto da ću preskočit jer recenziju koju sam vidio je slaba i dosta se ljudi žali....ali ajde ovaj put ću vjerovat "forum hr" ekipi
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 15:23   #19
To je jednostavno takav tip igre. Ili će ti biti dosadna i monotona, ili ćeš uživati u njoj
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 19:11   #20
Ja i uzivam u igri i patim
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.