Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, žalbe, komentari

Poruke, žalbe, komentari Vaše primjedbe, ideje,žalbe, komentari. Kako da Forum bude bolji i uljudniji.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2009., 23:58   #1
Žalbe na kartone [Pročitati uvodni post]

Quote:
dini5 kaže: Pogledaj post
A gdje se sada žaliti na karton?
Ovđe.

Ovaj topic služi samo za žalbe na vlastite kartone i na njemu nije dopušten nikakav off, spam, advokatura ni bilo što izvan okvira njegove namjene.

Nica

Zadnje uređivanje Nica : 15.10.2013. at 13:02. Reason: dodatak
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:13   #2
Prije tri dana dobila sam karton za ovaj post.

Crveni, lijepi, zasluženi.
Dakle, ne žalim se na svoj karton.

No, samo tri dana kasnije, za istu stvar (vrijeđanje forumaša), određeni moderator dobio je žuti karton za ovaj post.

Čini li se to meni ili netko radi razliku između moderatora i "običnih" forumaša?
Old 19.03.2009., 17:52   #3
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Prije tri dana dobila sam karton za ovaj post.

Crveni, lijepi, zasluženi.
Dakle, ne žalim se na svoj karton.

No, samo tri dana kasnije, za istu stvar (vrijeđanje forumaša), određeni moderator dobio je žuti karton za ovaj post.

Čini li se to meni ili netko radi razliku između moderatora i "običnih" forumaša?
Budući da je moderatoru karton udijelila administratorica (koja spada u rijetke koji to uopće mogu učiniti), a vrlo vjerojatno moderator ionako ne može popiti ban skupljanjem kartona, žuti je dovoljan. Tim više što on znači upravo upozorenje: "nastavi tako i bit će problema".
Recimo, raspizdi admine i više nisi moderator.
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:17   #4
Quote:
Budući da je moderatoru karton udijelila administratorica (koja spada u rijetke koji to uopće mogu učiniti), a vrlo vjerojatno moderator ionako ne može popiti ban skupljanjem kartona, žuti je dovoljan. Tim više što on znači upravo upozorenje: "nastavi tako i bit će problema".
Dali smijem pitati koja je točno tvoja uloga na forumu.
Uvijek se igraš nekakog glasnogovornika ,pa nisu ovi iz vodstva nepismeni da neznaju odgovoriti.
M a R k O is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:57   #5
Quote:
M a R k O kaže: Pogledaj post
Dali smijem pitati koja je točno tvoja uloga na forumu.
Uvijek se igraš nekakog glasnogovornika ,pa nisu ovi iz vodstva nepismeni da neznaju odgovoriti.
on je wannabe
Old 19.03.2009., 21:55   #6
Dobih karton na ovoj temi za vrijeđanje forumaša..

http://www.forum.hr/showthread.php?t=432742&page=3

Molim da mi se ukaže, gdje je tu vrijeđanje forumaša a ako se ustanovi da ga nema, kao što ga nema, molim da mi se karton makne..

i ako može obratiti pažnju na postove jimmy jazza koji vrijeđa u svakom postu nekažnjeno a ja dobijem karton i 45 bodova u kojima nikoga ne vrijeđam niti išta slično.

Molim da se tu nešto poduzme. Hvala.
Old 19.03.2009., 22:03   #7
Ako misliš na ovaj karton, nema problema:

"Ma nisu oni nikakav ponos hrvatskog naroda. Vidiš da su svi lopovi.
."

Ima još razloga, ali su na drugom postu
"Tebe samo ostaje za žaliti. Samo laješ a nemaš nijedan argumanet za ponudit za svoje bedastoće.

ne nisu, hercegovci uzeli ni vlast ni novac, niste im dali, ne ti osobno jer ti si nitko i ništa, nego oni s mentalnim sklopom koji je sličan tebi. Kako ste ih fino namamili u rovove dok su oni s mentalnim sklopom poput tvoga trpali džepove sa onim užagrenim očima punim pohlepe i nedostatkom srama, ili zbrisali vanka. Onda ste im prodavali uspješno parole. Šta ćeš glupi pa nasjednu. Ipak vi imate škole u licemjerju i podvalama. Stoljećima vježbano kako druge zajebat pa ih onda još optužiti.

uostalom tebi treba oduzeti pravo glasa, ti si fucking dijaspora.

Eto..., nadam se kako je sad sve jasno
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 22:10   #8
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Ako misliš na ovaj karton, nema problema:

"Ma nisu oni nikakav ponos hrvatskog naroda. Vidiš da su svi lopovi.
."

Ima još razloga, ali su na drugom postu
"Tebe samo ostaje za žaliti. Samo laješ a nemaš nijedan argumanet za ponudit za svoje bedastoće.

ne nisu, hercegovci uzeli ni vlast ni novac, niste im dali, ne ti osobno jer ti si nitko i ništa, nego oni s mentalnim sklopom koji je sličan tebi. Kako ste ih fino namamili u rovove dok su oni s mentalnim sklopom poput tvoga trpali džepove sa onim užagrenim očima punim pohlepe i nedostatkom srama, ili zbrisali vanka. Onda ste im prodavali uspješno parole. Šta ćeš glupi pa nasjednu. Ipak vi imate škole u licemjerju i podvalama. Stoljećima vježbano kako druge zajebat pa ih onda još optužiti.

uostalom tebi treba oduzeti pravo glasa, ti si fucking dijaspora.

Eto..., nadam se kako je sad sve jasno
Ne nije jasno. Dao si mi karton za vrijeđanje forumaša a navodiš rečenicu gdje ja govorim kako se za hercegovce govore da su lopovi. I ja dobijem karton gdje ne tvrdim da su oni lopovi, nego navodim da drugi tako govore. Jel ti znaš čitati s razumjevanjem.

jimmy jazz vrijeđa hercegovce i "vlaje" najgrubljim rječnikom bez ikakvih sankcija a meni dadneš karton jer ja samo navodim njegovo vrijeđanje.

Ima li molim ovdje netko nadređeni modu da ovo razjasnimo iako je sve čisto svakom ko zna čitati s razumjevanjem, da ja nikoga nisam vrijeđao u spomenutom postu..
Old 19.03.2009., 22:14   #9
Pa kolega, nije problem ako želite da vam se s tog posta makne crveni karton za vrijeđanje i dodijeli isti za drugi navedeni post u kojem ste dobili samo žuti karton. Što se mene tiče, nema problema..

EDIT: Zatraženo
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 22:19   #10
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Pa kolega, nije problem ako želite da vam se s tog posta makne crveni karton za vrijeđanje i dodijeli isti za drugi navedeni post u kojem ste dobili samo žuti karton. Što se mene tiče, nema problema..
Dobro, barem skriveno priznanje da si mi dao totalno bezveze karton za post u kojem nije bilo nikakvog vrijeđanja. Ama baš nikakvog.

A za onaj post gdje si mi dao žuti pa sad bi ga pretvorio u crveni, ajde nekako bi išlo iako ja tu nikog nisam eksplicitno vrijeđao..ako navedem nečiji mentalni sklop to nije vrijeđanje. Svi imamo neki mentalni sklop. Nisam nikoga vrijeđao na način na koji se to karakterizira vrijeđanjem a najmanje to radim na način jimmy jazza. Jedini inkrimirani pojam je taj što sam rekao da "laje". Za to i za "ne seri" koliko ja znam nikad se nije dobijalo karton inače nitko ne bi pisao.

Mislim možeš ti to, ali nemaš podlogu.
Old 19.03.2009., 22:21   #11
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Dobro, barem skriveno priznanje da si mi dao totalno bezveze karton za post u kojem nije bilo nikakvog vrijeđanja. Ama baš nikakvog.

A za onaj post gdje si mi dao žuti pa sad bi ga pretvorio u crveni, ajde nekako bi išlo iako ja tu nikog nisam eksplicitno vrijeđao..ako navedem nečiji mentalni sklop to nije vrijeđanje. Svi imamo neki mentalni sklop. Nisam nikoga vrijeđao na način na koji se to karakterizira vrijeđanjem a najmanje to radim na način jimmy jazza. Jedini inkrimirani pojam je taj što sam rekao da "laje". Za to i za "ne seri" koliko ja znam nikad se nije dobijalo karton inače nitko ne bi pisao.

Mislim možeš ti to, ali nemaš podlogu.
Nema ništa skrivenog bojim se...prvo sam dao žuti kao upozorenje, ali dobro. drugi puta ne budem.
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 13:25   #12
Pritužba na shree kali.
Kartoniraje na podforumu na kojem nije mod.
Puštanje spojlera na VZ5.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 13:27   #13
Moderatorica je greškom dodijelila karton na podforumu na kojem ona nije mod. čim je to vidjela javila se sa zamolbom da se taj karton ukloni, što sam i učinila (čim sam se probudila).

Isprika i od mene i od moderatorice, uz napomenu da se to ponekad dešava, ali ćemo nastojati da se dešava što rjeđe
Bellwether is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 13:32   #14
Quote:
Bellwether kaže: Pogledaj post
Moderatorica je greškom dodijelila karton na podforumu na kojem ona nije mod. čim je to vidjela javila se sa zamolbom da se taj karton ukloni, što sam i učinila (čim sam se probudila).

Isprika i od mene i od moderatorice, uz napomenu da se to ponekad dešava, ali ćemo nastojati da se dešava što rjeđe
Hvala Lijepo Vrijeme.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:05   #15
Quote:
Bellwether kaže: Pogledaj post

Yep. Kao što sam to učinila na PM, u znak dobre volje ponavljam javno - slučajno sam dlap1307 dodijelila karton na pdf-u na kojem nisam moderator. I zbog toga se ponovno ispričavam i njoj i adminima i modovima Offtopica.

Nije bilo namjerno.
Old 20.03.2009., 20:56   #16
imam i ja prituzbu!!
ja sam na dijelu Informaticke tehnologije (podforum: Internet) otvorila novu temu "Splektomat" gdje sam poslavila pitanje zasto je ukinuta ta stranica (evogac: ovaj ovdje ). Nakon objave mog pitanja moderator scripta elegans fe mi je udijelila crveni karton. Na moje pitanje (preko PM-a) zasto sam ga dobila, odgovor je bio: "napisala sam na topiku al napisat cu jos jednom, na stranici je objasnjeno zasto je trenutno nedostupna.". Nakon toga objasnila sam joj da je objasnjenje ukidanja stranice bilo stavljeno nakon mog postavljanaj teme i na slovenoskom jeziku koji ja ne razumijem. Medjutim, scripta elegans fe mi na to nije odgovorila.

Mislim da nisam zasluzila niti zuti karton a kamoli crveni jer nisam prekrsila niti jedno pravilo foruma nego sam samo postavila pitanje.

Zadnje uređivanje mejan : 20.03.2009. at 21:05.
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:16   #17
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
moderator scripta elegans fe mi je udijelila crveni karton.
Mislim da nisam zasluzila niti zuti karton a kamoli crveni jer nisam prekrsila niti jedno pravilo foruma nego sam samo postavila pitanje.
i meni djeli kartone i to odma crveni zaovo:
http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=405
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 18:19   #18
Ne razumijem zašto te taj karton buni.
Tvoj post je bio Quote + " ", tj. samo jedan smajlić. Takvi postovi nisu konstruktivni te su čisti primjer trollanja po forumu, te su kao takvi i podložni kažnjavanju.
Old 21.03.2009., 19:35   #19
moram pazit sto cu napisat da me slucajno netko nebi "kartonirao". ali nadam se da cete znat procitat izmedju redova: scripta elegans fe bi trebala malo ublaziti svoje kriterije za kaznjavanje clanova foruma
Old 21.03.2009., 19:42   #20
daj pogledajte za sta je jos dala crveni:
Klikni na link

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.