Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2009., 20:40   #1
The Last Remnant [*]

Igra ko? Ja poceo prije tjedan dana i dopada mi se. Prvi rpg nakon Witchera koji me drzi pred kompom. Definitivno nije za svaciji ukus ali meni rastura.

Prvo izasao na xboxu i tamo su ga posrali jer je imao dugi loading time, trzao je i slicno. Srecom Pc verzija ne pati od tih boljki.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 15:08   #2
Predobra igra, napokon neki noviji jrpg za pc. Ali i tezak, pojedini bossovi su fakat nemoguci
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 15:48   #3
Aaa, to je jrpg? Namjeravao sam ju nabaviti kad-tad, al ako je jrpg za PC(!) onda ide na prioritetnu listu!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 18:20   #4
Quote:
Mracnjack kaže: Pogledaj post
Predobra igra, napokon neki noviji jrpg za pc. Ali i tezak, pojedini bossovi su fakat nemoguci
Koji te muci trenutno? Mozda sam ga koknuo
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 19:02   #5
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Koji te muci trenutno? Mozda sam ga koknuo
Neki zmaj prokleti, Bei Li, tak nekak u onoj mocvari, spawna ti se na Kosmos sidequestu. Napravi mi wipe svih 3 party-a u prvih par turnova.
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 19:15   #6
Quote:
Mracnjack kaže: Pogledaj post
Neki zmaj prokleti, Bei Li, tak nekak u onoj mocvari, spawna ti se na Kosmos sidequestu. Napravi mi wipe svih 3 party-a u prvih par turnova.
Nije dio questa i mozes ga izbjeci, ako je to onaj quest di pazis na onu glupu plavusu, a jedno 90% sam siguran da je.

Inace bosovi koji tak lupaju cijeli parti odjednom ima jedna caka kod njih. Nikad ne napadaj sa svima, nego recimo sa 1 ili 2 uniona. Ostali stoje sastrane i hilaju i rezaju ove, jer vecina tih monstera mogu na taj nacin napasti samo one koji njih napadnu. Sjeti se ovog savjeta dok budes mlatil Gates of Hell .
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 03:36   #7
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Nije dio questa i mozes ga izbjeci, ako je to onaj quest di pazis na onu glupu plavusu, a jedno 90% sam siguran da je.

Inace bosovi koji tak lupaju cijeli parti odjednom ima jedna caka kod njih. Nikad ne napadaj sa svima, nego recimo sa 1 ili 2 uniona. Ostali stoje sastrane i hilaju i rezaju ove, jer vecina tih monstera mogu na taj nacin napasti samo one koji njih napadnu. Sjeti se ovog savjeta dok budes mlatil Gates of Hell .
Je, to je taj. Provukao sam se pored njega na kraju... Mislim da sam GoH rijesio voc. Sad sam taman prosao onih 6 baza, pa odoh u dark forest dalje pratit glavni quest.
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 10:17   #8
Ja sam isto tu ali meni se ne zuri vec bildam ekipu. Si otvorio sva 3 gilda?
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 18:06   #9
3 guilda??? Znam za 2, drugi je onaj di pokupis Jagera. Koji je treci??? Mislim da cu usporit sad i rjesavat ove guild questove, jer bi mogao imat problema na new game+...
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 19:10   #10
Treceg dobis na dva nacina sjecam se samo jednog, treci quest od Caedmona ga otvara. Valjda znas ko je to i imas ga.

Ja sam sada malo zapeo na Fallenu, tip je jednostavno brutalan i ostali mu nisu do koljena, a nemam vise gdje grindati statse, sad sam na br 75...a moram ga ubiti jer on daje kljuc za ancient ruinse sto je rekli bi ljudi iz wow-a end game instanca. A fora s Fallenom je da ako odem predaleko prema kraju igre quest jednostavno nestane.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 00:18   #11
Angry

Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Treceg dobis na dva nacina sjecam se samo jednog, treci quest od Caedmona ga otvara. Valjda znas ko je to i imas ga.

Ja sam sada malo zapeo na Fallenu, tip je jednostavno brutalan i ostali mu nisu do koljena, a nemam vise gdje grindati statse, sad sam na br 75...a moram ga ubiti jer on daje kljuc za ancient ruinse sto je rekli bi ljudi iz wow-a end game instanca. A fora s Fallenom je da ako odem predaleko prema kraju igre quest jednostavno nestane.
Vec vidim da cu i ja tu negdje zapest...
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:40   #12
Question THE LAST REMNANT

Navodno jako dobar jRPG... pa me zanima malo iz prve ruke dal je ko igral i kakva su iskustva... prema dosadašnjim informacijama da ima jako puno klasa, itema, monstera.....

itko???
__________________
JLZ
keke013 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.04.2009., 01:26   #13
Ja zavrsio jucer... Jako dobra igra, makar je malo za...an nacin borbe ( u ponekim trenucima ti se cina da nemas kontrolu, kaos)... Ali odigrat cu jos jednom, sad kad mi se otvorila hard tezina, sa lovom i componentsima iz prosle igre
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 01:54   #14
izgleda mi ko digimoni...haahahaha...pa me zato zanima jel se mogu ta cudovista i zmajevi borit i za tebe??
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 10:51   #15
Ne bas. Ustvari ne znam kaj ti podrazumijevas za cudovista. Ovi s 4 ruke, ljudi ribe, pa ovi maleni, ako na njih mislis onda da. I dobijes remnante za koristiti ali jako rijetko.

Nebi bas reko da je slicno pokemonu, digimonu i ostalima..zapravo nije mi palo na pamet to uopce dok sam igral. Po nacinu kak radis oruzja, skupljas ekipu i farmas materijale i monstere dosta mi je slicno wowu bilo. A combat sistem je definitivno dosta unikatan. Klasa ima mali milijon, ratnika koje vodis sa sobom isto, oruzja da ne nabrajam, ma ima svega..questova gomilu isto, skrivenih stvari mali milijon.

E mracnjak kak si fallena rijesil? ...i koji ti je najaci lik bil?
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:04   #16
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
E mracnjak kak si fallena rijesil? ...i koji ti je najaci lik bil?
Fallen, to je onaj sidequest, ne??? Ma nisam pol sidequestova odigrao, pa sad igram onaj new game u kojem ti ostaje lova, komponente, mape, itd....

Ovaj put cu pazit da sve rijesim

Najjaci lik.... Hmmmmmm. Jager, Baulson i David
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:57   #17
Fallen ti je inace a to se svi slazu najtezi boss u igri.. quest dobijes nakon 6 baza na disku 2, a prije nego udes u underwalt...znaci cim udes quest je nestao..a recimo da ga moras ubiti jer jedino on ima kljuc za ancient ruinse koja je masivna baza puna teskih bosova,mobova i itema i to za veliki br..ako ne ides tamo nakon recimo br 70 vec nemas gdje dizati statse, a tamo obicni mob dok ga ubijes daje 2-4 statsa po liku, + tamo padaju stvari koje trebas da napravis najaca oruzja za sebe i ostale.

Gl s ubijanjem Fallena na hard hehehe

Ps..

spoiler..











Treba da vidis kako je Duke of Ghor jak leader
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:50   #18
Ne kužim... mislim tek sam počel igrat i vodim onog lika (Raš) koji se pojavi na početku šta se može širit party na više likova za sad mi se samo pridružuju neki likovi kako za koju misiju... ???
__________________
JLZ
keke013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:13   #19
Napokon sam i ja počeo ovo igrati, jednostavno nije došlo na red ranije.

Igra je začuđujuće dobra i zarazna, sami početak je nekako zbrda-zdola, dosta zbunjujući, no nakon par sati igra postane puno razumljivija te s vremenom sve bolja i bolja. Combat sistem je prilično zanimljiv i jedinstven, "dizanje levela" također, sviđa mi se da igrač ne može (potpuno) direktno utjecati na put kojim njegov lik kroči. Dosta "osnova" baš i nije preočito u prvom igranju, tako da se služim Last Remnant wiki-om naveliko, no svejedno već sada vidim da će me igra držati do kraja.
Također sam se poprilično začudio kako je igra -teška. Stvarno treba promisliti prilikom odabira unita, koga (i koliko) napasti, itd. Bossovi mogu biti lagani, ali također i nemoguće teški, sve ovisi o taktici kojom se igrač služi. I to mi se stvarno sviđa.

Edit: Zaboravio sam napomenuti bitnu stvar za sve koji koriste Win7: Ako vam je svaki loading odvratno dug, rješenje je sljedeće:
Task Mananger -> Processes -> desni klik na "TLR.exe" -> Set Affinity -> CPU 0 ili CPU 1. Igra ima problema na Win7 sa multi-core procesorima.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 26.12.2010. at 18:19.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 18:43   #20
Ja sam je počeo igrat kad je izašla, stavio na pauzu i godinu dana nakon sam je tek završio (trebalo mi mjesta na kompu, a igram ima 12gb )
Igra je dosta dobra, ali prema kraju više je volje nisam imao igrat, možda jer sam samo nju igrao nekoliko dana za redom, pa mi monotona postala :S
Inače, spectre, naigrat češ se, meni je dobrih 100+h trebalo da je prođem, uključujući i grindanje, rješavanje svih mogućih questova, itd.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.