Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2009., 19:40   #1
Sycho
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2007.
The Last Remnant [*]

Igra ko? Ja poceo prije tjedan dana i dopada mi se. Prvi rpg nakon Witchera koji me drzi pred kompom. Definitivno nije za svaciji ukus ali meni rastura.

Prvo izasao na xboxu i tamo su ga posrali jer je imao dugi loading time, trzao je i slicno. Srecom Pc verzija ne pati od tih boljki.
Old 01.04.2009., 14:08   #2
Mracnjack
Murja ili čajanka....

Registracija: Apr 2005.
Predobra igra, napokon neki noviji jrpg za pc. Ali i tezak, pojedini bossovi su fakat nemoguci
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 14:48   #3
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Registracija: Jun 2006.
Aaa, to je jrpg? Namjeravao sam ju nabaviti kad-tad, al ako je jrpg za PC(!) onda ide na prioritetnu listu!
Old 01.04.2009., 17:20   #4
Sycho
Registrirani korisnik

Quote:
Mracnjack kaže: Pogledaj post
Predobra igra, napokon neki noviji jrpg za pc. Ali i tezak, pojedini bossovi su fakat nemoguci
Koji te muci trenutno? Mozda sam ga koknuo
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 02.04.2009., 18:02   #5
Mracnjack
Murja ili čajanka....

Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Koji te muci trenutno? Mozda sam ga koknuo
Neki zmaj prokleti, Bei Li, tak nekak u onoj mocvari, spawna ti se na Kosmos sidequestu. Napravi mi wipe svih 3 party-a u prvih par turnova.
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 18:15   #6
Sycho
Registrirani korisnik

Quote:
Mracnjack kaže: Pogledaj post
Neki zmaj prokleti, Bei Li, tak nekak u onoj mocvari, spawna ti se na Kosmos sidequestu. Napravi mi wipe svih 3 party-a u prvih par turnova.
Nije dio questa i mozes ga izbjeci, ako je to onaj quest di pazis na onu glupu plavusu, a jedno 90% sam siguran da je.

Inace bosovi koji tak lupaju cijeli parti odjednom ima jedna caka kod njih. Nikad ne napadaj sa svima, nego recimo sa 1 ili 2 uniona. Ostali stoje sastrane i hilaju i rezaju ove, jer vecina tih monstera mogu na taj nacin napasti samo one koji njih napadnu. Sjeti se ovog savjeta dok budes mlatil Gates of Hell .
Old 03.04.2009., 02:36   #7
Mracnjack
Murja ili čajanka....

Quote:
Nije dio questa i mozes ga izbjeci, ako je to onaj quest di pazis na onu glupu plavusu, a jedno 90% sam siguran da je.

Inace bosovi koji tak lupaju cijeli parti odjednom ima jedna caka kod njih. Nikad ne napadaj sa svima, nego recimo sa 1 ili 2 uniona. Ostali stoje sastrane i hilaju i rezaju ove, jer vecina tih monstera mogu na taj nacin napasti samo one koji njih napadnu. Sjeti se ovog savjeta dok budes mlatil Gates of Hell .
Je, to je taj. Provukao sam se pored njega na kraju... Mislim da sam GoH rijesio voc. Sad sam taman prosao onih 6 baza, pa odoh u dark forest dalje pratit glavni quest.
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 09:17   #8
Sycho
Registrirani korisnik

Ja sam isto tu ali meni se ne zuri vec bildam ekipu. Si otvorio sva 3 gilda?
Old 03.04.2009., 17:06   #9
Mracnjack
Murja ili čajanka....

3 guilda??? Znam za 2, drugi je onaj di pokupis Jagera. Koji je treci??? Mislim da cu usporit sad i rjesavat ove guild questove, jer bi mogao imat problema na new game+...
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 18:10   #10
Sycho
Registrirani korisnik

Treceg dobis na dva nacina sjecam se samo jednog, treci quest od Caedmona ga otvara. Valjda znas ko je to i imas ga.

Ja sam sada malo zapeo na Fallenu, tip je jednostavno brutalan i ostali mu nisu do koljena, a nemam vise gdje grindati statse, sad sam na br 75...a moram ga ubiti jer on daje kljuc za ancient ruinse sto je rekli bi ljudi iz wow-a end game instanca. A fora s Fallenom je da ako odem predaleko prema kraju igre quest jednostavno nestane.
Old 03.04.2009., 23:18   #11
Mracnjack
Murja ili čajanka....

Angry

Quote:
Treceg dobis na dva nacina sjecam se samo jednog, treci quest od Caedmona ga otvara. Valjda znas ko je to i imas ga.

Ja sam sada malo zapeo na Fallenu, tip je jednostavno brutalan i ostali mu nisu do koljena, a nemam vise gdje grindati statse, sad sam na br 75...a moram ga ubiti jer on daje kljuc za ancient ruinse sto je rekli bi ljudi iz wow-a end game instanca. A fora s Fallenom je da ako odem predaleko prema kraju igre quest jednostavno nestane.
Vec vidim da cu i ja tu negdje zapest...
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 14:40   #12
keke013
Registrirani korisnik

keke013 Avatar

Registracija: Mar 2007.
Question THE LAST REMNANT

Navodno jako dobar jRPG... pa me zanima malo iz prve ruke dal je ko igral i kakva su iskustva... prema dosadašnjim informacijama da ima jako puno klasa, itema, monstera.....

itko???
Old 14.04.2009., 00:26   #13
Mracnjack
Murja ili čajanka....

Ja zavrsio jucer... Jako dobra igra, makar je malo za...an nacin borbe ( u ponekim trenucima ti se cina da nemas kontrolu, kaos)... Ali odigrat cu jos jednom, sad kad mi se otvorila hard tezina, sa lovom i componentsima iz prosle igre
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 00:54   #14
grdobina031
Registrirani korisnik

grdobina031 Avatar

Registracija: Jul 2008.
izgleda mi ko digimoni...haahahaha...pa me zato zanima jel se mogu ta cudovista i zmajevi borit i za tebe??
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 09:51   #15
Sycho
Registrirani korisnik

Ne bas. Ustvari ne znam kaj ti podrazumijevas za cudovista. Ovi s 4 ruke, ljudi ribe, pa ovi maleni, ako na njih mislis onda da. I dobijes remnante za koristiti ali jako rijetko.

Nebi bas reko da je slicno pokemonu, digimonu i ostalima..zapravo nije mi palo na pamet to uopce dok sam igral. Po nacinu kak radis oruzja, skupljas ekipu i farmas materijale i monstere dosta mi je slicno wowu bilo. A combat sistem je definitivno dosta unikatan. Klasa ima mali milijon, ratnika koje vodis sa sobom isto, oruzja da ne nabrajam, ma ima svega..questova gomilu isto, skrivenih stvari mali milijon.

E mracnjak kak si fallena rijesil? ...i koji ti je najaci lik bil?
Old 14.04.2009., 11:04   #16
Mracnjack
Murja ili čajanka....

Quote:
E mracnjak kak si fallena rijesil? ...i koji ti je najaci lik bil?
Fallen, to je onaj sidequest, ne??? Ma nisam pol sidequestova odigrao, pa sad igram onaj new game u kojem ti ostaje lova, komponente, mape, itd....

Ovaj put cu pazit da sve rijesim

Najjaci lik.... Hmmmmmm. Jager, Baulson i David
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 11:57   #17
Sycho
Registrirani korisnik

Fallen ti je inace a to se svi slazu najtezi boss u igri.. quest dobijes nakon 6 baza na disku 2, a prije nego udes u underwalt...znaci cim udes quest je nestao..a recimo da ga moras ubiti jer jedino on ima kljuc za ancient ruinse koja je masivna baza puna teskih bosova,mobova i itema i to za veliki br..ako ne ides tamo nakon recimo br 70 vec nemas gdje dizati statse, a tamo obicni mob dok ga ubijes daje 2-4 statsa po liku, + tamo padaju stvari koje trebas da napravis najaca oruzja za sebe i ostale.

Gl s ubijanjem Fallena na hard hehehe

Ps..

spoiler..

Treba da vidis kako je Duke of Ghor jak leader
Old 14.04.2009., 13:50   #18
keke013
Registrirani korisnik

keke013 Avatar

Registracija: Mar 2007.
Ne kužim... mislim tek sam počel igrat i vodim onog lika (Raš) koji se pojavi na početku šta se može širit party na više likova za sad mi se samo pridružuju neki likovi kako za koju misiju... ???
Old 26.12.2010., 16:13   #19
Spectre
Schadenfreude

Spectre Avatar

Registracija: Jun 2006.
Napokon sam i ja počeo ovo igrati, jednostavno nije došlo na red ranije.

Igra je začuđujuće dobra i zarazna, sami početak je nekako zbrda-zdola, dosta zbunjujući, no nakon par sati igra postane puno razumljivija te s vremenom sve bolja i bolja. Combat sistem je prilično zanimljiv i jedinstven, "dizanje levela" također, sviđa mi se da igrač ne može (potpuno) direktno utjecati na put kojim njegov lik kroči. Dosta "osnova" baš i nije preočito u prvom igranju, tako da se služim Last Remnant wiki-om naveliko, no svejedno već sada vidim da će me igra držati do kraja.
Također sam se poprilično začudio kako je igra -teška. Stvarno treba promisliti prilikom odabira unita, koga (i koliko) napasti, itd. Bossovi mogu biti lagani, ali također i nemoguće teški, sve ovisi o taktici kojom se igrač služi. I to mi se stvarno sviđa.

Edit: Zaboravio sam napomenuti bitnu stvar za sve koji koriste Win7: Ako vam je svaki loading odvratno dug, rješenje je sljedeće:
Task Mananger -> Processes -> desni klik na "TLR.exe" -> Set Affinity -> CPU 0 ili CPU 1. Igra ima problema na Win7 sa multi-core procesorima.

Zadnje uređivanje Spectre : 26.12.2010. at 17:19.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:43   #20
xGAME
-.-

xGAME Avatar

Registracija: Apr 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku xGAME
Ja sam je počeo igrat kad je izašla, stavio na pauzu i godinu dana nakon sam je tek završio (trebalo mi mjesta na kompu, a igram ima 12gb )
Igra je dosta dobra, ali prema kraju više je volje nisam imao igrat, možda jer sam samo nju igrao nekoliko dana za redom, pa mi monotona postala :S
Inače, spectre, naigrat češ se, meni je dobrih 100+h trebalo da je prođem, uključujući i grindanje, rješavanje svih mogućih questova, itd.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja