Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje
Korisničko ime
Lozinka

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Dječje zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2009., 15:19   #1
Marina-gts
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2009.
Oporavak od operacije slijepog crijeva

Ej. Operirala sam laparaskopski slijepo crijevo u 10 mjesecu 2008. I imam pitanje dali je normalno da me nakon 5 mjeseci počne bolit to mjesto i ti bolovi se ponavljaju već mjesec dana? I ako netko zna jel postoje kakve tablete protiv tih bolova, jer sam pila i lekadol i neofen i nema učinka?
Marina-gts is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 20:15   #2
paluna
Registrirani korisnik

paluna Avatar

Registracija: Jul 2006.
Pošalji poruku preko Skype korisniku paluna
Hm, već je prošlo puno vremena od tvog posta Marina, no nadam se da je sada sve u redu.
Ja sam prošli mjesec operirala laparaskopski slijepo crijevo, točnije 22.06. no došlo je do komplikacija. Poslije operacije mene je i dalje užasno bolio abdomen, a trbuh iz dana u dan je bio tvrđi i veći. Tek četvrti dan su mi se smilovali i stavili me na ultrazvuk i imali su što za vidjeti. Omčice kojima se laparaskopski zašiva mjesto odsječenog crvuljka, jednostavno su pale i naravno sadržaj crijeva je lijepo šetao mojom utrobom. Nakon toga su me još vodili na MR. Bila sam polumrtva. Bolovi....ne pamtim da me je rađanje tako bolilo kao ovo. Naravno odmah sam išla pod nož. Operacija prošla dobro, no morali su mi ostaviti debelo crijevo vani (kolostom). Rekli su mi da će crijevo biti vani jedno 6 tjedana dok se u potpunosti ne smiri upala u abdomenu. Slijedeći tjedan bi mi trebali reći kada da dođem na zadnju operaciju tj vraćanje kolostome. Eh još samo to da preživim
Tako da ljudi moji ako u išta sumnjate, odmah liječniku.

A sad Marina da rana boli dosta vremena i poslije operacije - nažalost i to je istina, no da se to ne bi pretvorilo u zapetljaj crijeva, bolje pitati liječnike.
Nadam se da je s tobom sve ok
paluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 21:11   #3
MalaPlavaLajava
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2009.
paluna, ako smijem pitati, u kojoj bolnici su te to usrećili?
MalaPlavaLajava is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja