Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 22:01   #1
Kad si jadna šupendara (priče iz prošlosti) :D

Dakle, ovo je svojevrsni nastavak topica "dosadno mi je", samo kaj bi na ovom raspravio o vremenima kad smo bili jadne bijede bez ponosa i trpili sve kaj nam je tadašnja kurva/pederčina servirala/o na stol. Neki nedavni primjeri su me uputili u činjenicu da takvi ljudi jednostavno postoje, ne čak samo u jednoj vezi, pa me interesira kako su vas kurve ili pederčine tlačili.

Recimo, mene je bivša jebala ko medveda, a ja sam bio bolestan i nisam si mogao pomoć, pa sam gutao njena govna veličine onih sjevernog medvjeda ili čak slona, mamuta, nešto. A vi?

------------------------------------------------------------------------------------
Best of supendara - 142 ŠUPENDARSKA POSTA KOJA JE DOBRO PROČITATI PRIJE SMRTI (uredila krflnk, nuklearna korisnica )

Za one lijene kojima treba vodic kroz ovo cudoviste od teme.

- Nex
------------------------------------------------------------------------------------

Zadnje uređivanje Nex : 08.08.2009. at 13:59.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:07   #2
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Recimo, mene je bivša jebala ko medveda, a ja sam bio bolestan i nisam si mogao pomoć, pa sam gutao njena govna veličine onih sjevernog medvjeda ili čak slona, mamuta, nešto. A vi?

preopćenito....daj neki konkretni primjer gutanja govana....
__________________
ne da mi se stavljati potpis....
dr.bitch is offline  
Old 30.04.2009., 22:09   #3
Ajd... Bilo je vruće ljeto dve hiljade i peto... Bila je mrlja užasno ljubomorna i posesivna, napominjem, bez razloga, unatoč činjenici da sam svirac nisam šalabajzao okolo, nego sam bio vjeran pas... Al ne, iz dana u dan trrr trrr trrr trrr... Naravno od svirke me nebi odgovorilo ni 13567 nikakvih jebenih Evi Mendez ni sličnih bakarača, tako da je njen popizditis dotle došao da me prevarila sa svojim rođakom, s kojim je i dan danas sretna, sa svim onim predivnim metalic masnicama po glavi... -Jeben je taj život, ne?
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:14   #4
Quote:
dr.bitch kaže: Pogledaj post
preopćenito....daj neki konkretni primjer gutanja govana....
O, rado. Mislim, nisam ja gutao govna samo na njeno inzistiranje, to je bilo tek kasnije, nego sam bio tolika šupčina da sam praktički molio da mi servira novo govno te ga konzumirao kako bih i najfiniju deliciju iz nekog fensi hotela u dubrovniku.

Super mi je bilo dok mi je zabranila da budem smetlar (7 soma mjesečno, rad noću, dani ostanu za svirat, jebena plaća za 2002. godinu) jer neće ona imat dečka smetlara. Pa sam joj lijepo reko "koji kurac me jebeš, ti si prodavačica".

- Ja sam PRODAVAČICA?
- Pa onak, radiš u dućanu ko prodavačica, ne?
- PRODAVAČICA? TO SAM JA TEBI?!
- Ne, realno. Prodavačica si.
- Ok, vrijeđaš me, neću više pričat s tobom.

Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:16   #5
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
O, rado. Mislim, nisam ja gutao govna samo na njeno inzistiranje, to je bilo tek kasnije, nego sam bio tolika šupčina da sam praktički molio da mi servira novo govno te ga konzumirao kako bih i najfiniju deliciju iz nekog fensi hotela u dubrovniku.

Super mi je bilo dok mi je zabranila da budem smetlar (7 soma mjesečno, rad noću, dani ostanu za svirat, jebena plaća za 2002. godinu) jer neće ona imat dečka smetlara. Pa sam joj lijepo reko "koji kurac me jebeš, ti si prodavačica".

- Ja sam PRODAVAČICA?
- Pa onak, radiš u dućanu ko prodavačica, ne?
- PRODAVAČICA? TO SAM JA TEBI?!
- Ne, realno. Prodavačica si.
- Ok, vrijeđaš me, neću više pričat s tobom.

Dritsone jesi razmišljao ti o stand-up komediji...? Dobro, ak si pijan može i na sjedeć...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:18   #6
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Dritsone jesi razmišljao ti o stand-up komediji...? Dobro, ak si pijan može i na sjedeć...
Ležećki. Imade se vremena. Za stand up treba pripremat materijale, a meni disciplina nikad nije bila odveć drag moment.

Nego, imam ja tih primjera ko isus plastičnih križeva po svijetu.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:21   #7
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ležećki. Imade se vremena. Za stand up treba pripremat materijale, a meni disciplina nikad nije bila odveć drag moment.

Nego, imam ja tih primjera ko isus plastičnih križeva po svijetu.
-Neznam kak se pališ na pare, al mogo bi pre unovčit ove svoje kalvarije, napravi neku knjižicu bar, onak sa ilustracijama... Tipa: "Jebite se, a nemojte plakat"

__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:21   #8
[QUOTE=Drito Konj;20312232]O, rado. Mislim, nisam ja gutao govna samo na njeno inzistiranje, to je bilo tek kasnije, nego sam bio tolika šupčina da sam praktički molio da mi servira novo govno te ga konzumirao kako bih i najfiniju deliciju iz nekog fensi hotela u dubrovniku.
QUOTE]

ok...evo, najgora stvar koju sam dopustila da mi šupčina napravi je bilo to što nisam otišla na jednu djevojačku večer, jer sam se zavaravala da je njegova opsesivno-posesivna ljubav ono nešto najbolje što mi se dogodilo u životu ....a to je bilo otprilike ovako:

ON: ja bih volio da ti tamo ne ideš, ne zato što ja tebi ne vjerujem, već znaš, tamo će možda biti drugih frajera koji će ti se nabacivati, a ja to ne bih volio...
JA: ali kakve veze to ima s nama? pa znaš da te ne bih prevarila, pa to je samo djevojačka...
ON: ako me zaista voliš, nećeš otići....


__________________
ne da mi se stavljati potpis....
dr.bitch is offline  
Old 30.04.2009., 22:23   #9
Moj mi je bivši nakon par mjeseci montirao glupavu situaciju da me provjeri. Ništa ne sluteć, uletila sam grlom u jagode i 'pala' test. Uslijedila je tortura od par dana, u kojoj sam ja teleći zanemarila činjenicu da nitko nije bogom dan da se služi takvim trikovima i umjesto da ga odjebem u treptaju uplakanog okeca; ja sam se osjećala blagoslovljeno s takvom veličinom od muškarca koja je 'prešla preko svog principa' i primila me natrag na daljnje preodgajanje.

Završilo je tako da su se neki drugi principi ispostavili kao šuplja priča bez pokrića.

U svakom slučaju, dobra škola.
iexplorer is offline  
Old 30.04.2009., 22:23   #10
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
-Neznam kak se pališ na pare, al mogo bi pre unovčit ove svoje kalvarije, napravi neku knjižicu bar, onak sa ilustracijama... Tipa: "Jebite se, a nemojte plakat"

Ah, knjiga će uskoro. Bar neš.

Quote:
dr.bitch kaže: Pogledaj post
[
ok...evo, najgora stvar koju sam dopustila da mi šupčina napravi je bilo to što nisam otišla na jednu djevojačku večer, jer sam se zavaravala da je njegova opsesivno-posesivna ljubav ono nešto najbolje što mi se dogodilo u životu ....a to je bilo otprilike ovako:

ON: ja bih volio da ti tamo ne ideš, ne zato što ja tebi ne vjerujem, već znaš, tamo će možda biti drugih frajera koji će ti se nabacivati, a ja to ne bih volio...
JA: ali kakve veze to ima s nama? pa znaš da te ne bih prevarila, pa to je samo djevojačka...
ON: ako me zaista voliš, nećeš otići....


Ma dobro, to je kurac. Ali dobro, neka.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:27   #11
ja sam...


obrisala iz mobitela broj dobrog lika kod kojeg sam mogla uvijek imat smještaj u centru Londona, i kojem sam se btw. sviđala...



I poslije prekinula s pederom, a broj lika nisam nikad više dobila a i lik mi se presto javljat jer sva opsjednuta tadašnjim dečkom, nisam odgovarala na sms-ove i ostala govna,....










kako mi je krivo bilo kad sam prekinula a to sam napravila zbog "njegove ljubavi" pihhhh






Drito Konj, al fakat, ka'š prestat bit tolko vulgaran?


__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Old 30.04.2009., 22:30   #12
Quote:
Jade84 kaže: Pogledaj post
ja sam...
obrisala iz mobitela broj dobrog lika kod kojeg sam mogla uvijek imat smještaj u centru Londona, i kojem sam se btw. sviđala...

I poslije prekinula s pederom, a broj lika nisam nikad više dobila a i lik mi se presto javljat jer sva opsjednuta tadašnjim dečkom, nisam odgovarala na sms-ove i ostala govna,....

kako mi je krivo bilo kad sam prekinula a to sam napravila zbog "njegove ljubavi" pihhhh

Drito Konj, al fakat, ka'š prestat bit tolko vulgaran?
A, ja sam odjebo predobru pičku dok sam živio u irskoj. Tjela me ženit, kuhala je i svršavala ko na traci. Zvala me k sebi u viksu u grčkoj besplatno i sve to, a ja nisam htio ić jer sam imao "nerješene stvari u hrvatskoj". Naravno, vratio sam se u zagreb i kurva me nakon tjedan dana ostavila.

A vulgaran nikad neću prestat bit.

@drbić - daj, boli te kurac, moraš žešće sagnut kičmu da bi se to zvalo gutanje govana.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:34   #13
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
A, ja sam odjebo predobru pičku dok sam živio u irskoj. Tjela me ženit, kuhala je i svršavala ko na traci. Zvala me k sebi u viksu u grčkoj besplatno i sve to, a ja nisam htio ić jer sam imao "nerješene stvari u hrvatskoj". Naravno, vratio sam se u zagreb i kurva me nakon tjedan dana ostavila.

A vulgaran nikad neću prestat bit.

@drbić - daj, boli te kurac, moraš žešće sagnut kičmu da bi se to zvalo gutanje govana.

ovo gore nije bio primjer gutanja govana, već loše procjene...jebat ga...

a ovo drugo, fakat me boli k.... ne jebe me više niš' u životu....
__________________
ne da mi se stavljati potpis....
dr.bitch is offline  
Old 30.04.2009., 22:38   #14
ja na žalost nemrem izdvojit poseban primjer gutanja govana jer je moj život proces gutanja govana

al drugi put nemoj pičci reć da oćeš bit smetlar nego službenik u Zagrebačkom Holdingu odjel čistoća
spy is offline  
Old 30.04.2009., 22:40   #15
hm.. jedenje govana.. morao sam zvati curu svaki dan na telefon i pričati pol sata minimum. kad kažem 'morao', mislim na činjenicu da bi sutradan doživio durenje i cviljenje i čak i vrištanje jednom, pa bih se ispričavao da kako sam bezosjećajan i kako vidi zaista nisam pokazao da te volim jer ništa ne kaže 'volim te' kao rutinski telefonski poziv i mrmljanje 'aha' dok ona priča. osim toga sam ju svaki jebeni put čekao po 20 min do pol sata na svaki jebeni dogovor (tako sam pokazivao da ju volim, oh) osim toga se vjerojatno jebala s svojim 'najboljim frendom'. ali šta jest jest, dobro se jebala.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:41   #16
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
ja na žalost nemrem izdvojit poseban primjer gutanja govana jer je moj život proces gutanja govana

al drugi put nemoj pičci reć da oćeš bit smetlar nego službenik u Zagrebačkom Holdingu odjel čistoća
Pa dobro, i moj, ali ovo je o gutanju govana u vezi.

Kad sam došao u irsku, gledao sam oglase za posao. "Waste disposal engineer" je bilo jedno od traženijih zanimanja, btw.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:42   #17
aphex

ja bih popizdila da tip iskazuje svoju ljubav prekomjernim zivkanjem na telefon

Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:43   #18
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
hm.. jedenje govana.. morao sam zvati curu svaki dan na telefon i pričati pol sata minimum. kad kažem 'morao', mislim na činjenicu da bi sutradan doživio durenje i cviljenje i čak i vrištanje jednom, pa bih se ispričavao da kako sam bezosjećajan i kako vidi zaista nisam pokazao da te volim jer ništa ne kaže 'volim te' kao rutinski telefonski poziv i mrmljanje 'aha' dok ona priča. osim toga sam ju svaki jebeni put čekao po 20 min do pol sata na svaki jebeni dogovor (tako sam pokazivao da ju volim, oh) osim toga se vjerojatno jebala s svojim 'najboljim frendom'. ali šta jest jest, dobro se jebala...
...s tim najboljim frendom.

Pa i ova moja bivša je bila dno govna, brijem da se jebala sa svakim ciganom koji ju je pitao za poluosovinu. Pa ju je vjerojatno poluosovio na svoju osovinu.

Nedavno sam naletio na slučaj di pička frajeru laže, ali onak, sve IKAD, a on, naravno da mora sumnjat, ali u prilici da sazna kaj se događa, govori "ja stvarno ne želim ništa znat. stvarno". I sad, probam se sjetit dal sam bio baš tolika pičkica i mislim da nisam. Nah, nisam.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:45   #19
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
"Waste disposal engineer"
da inžinjer.. vidio sam negdje za perača prozora da piše nešta ko 'izvođač radova poboljšanja iluminacije ureda i ostalih radnih prostora'
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:47   #20
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
...s tim najboljim frendom.

Pa i ova moja bivša je bila dno govna, brijem da se jebala sa svakim ciganom koji ju je pitao za poluosovinu. Pa ju je vjerojatno poluosovio na svoju osovinu.
cekaj
jesu ovo muske paranoja ili ona stara sve su zene kurve
Mantis Religiosa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.