Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Lokalni izbori 2009.
Korisničko ime
Lozinka

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2009., 11:40   #1
polikita
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2009.
Thumbs down Vaše mišljenje o dosadašnjem radu Župana u Brodsko-posavskoj županiji

po meni je 14 000 nezaposlenih na 180 000 ljudi malo puno!
Škicam malo na netu projekte ludnica!
Sušiona voća i povrća u Vrpolju stvorila gubitke od 70 000 000.00 kuna i kao ne znaju što će! Stranica im katastrofa! Nije mi jasno od kud takvi gubitci! A Podravka uvozi povrće za Vegetu iz kine! žalosno! di je tu uskok di je državni zavod za reviziju!
Nigdje nema niti jednoga članka niti razjašnjenja od gospode iz uprave Sušionice di su novci otišli! 70 milijuna kuna ojhaaaa

Slobodna zona ĐĐ na web stranicama nije bilo osvježavanja godinu dana!
Sve neki megalomanski projekti a ljudi sve siromašniji i siromašniji!

BDP u Brodskoj županiji je 3500 Eura a državna razina je 7600!
Jadno
i oni govore idemo dalje!

Samo se nadam da će ljudi napokon doći pameti! i poslati ih dalje!

Molio bih vas da prokometiramo malo o svemu ovome
Hvala
polikita is offline  
Old 04.05.2009., 11:44   #2
polikita
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2009.
još jedna digresija ;(

Stopa nezaposlenosti 24,8%
polikita is offline  
Old 06.05.2009., 08:42   #3
balalayka
Registrirani korisnik

balalayka Avatar

Registracija: Jan 2009.
neovisno o stranci koju predstavlja, mislim da župan i nije loš izbor,
koliko oni drugi, manje eksponirani a više "zaslužni" za ovakvo stanje u cijeloj županiji. isti koji vuku svoje položaje i utjecaje od doba Metera i sličnih.
Nije župan ni porezna uprava, ni državna revizija, niti ima čarobni štapić kojim će mahnuti i počisitit svu gamad koja se nakotila zadnjih 15ak godina.
tako da, nisam sklona hdz-u ali sam za to da mu se da prilika - ako zbog ničeg drugog onda zato jer ne vidim neku bolju mogućnost.
jer ako i maknemo ovoga, pozadina ostaje ista.
Old 13.05.2009., 12:40   #4
zagic
Registrirani korisnik

zagic Avatar

Registracija: Jan 2007.
Župan kao osoba nije loš. Samo mu je društvo koje ga je izabralo katastrofa. Sve propaliteti, od sočkovića do nikice-stevice...ali su zato popljačkali sve što se moglo.
i sad su se svi našli na jedno listi.. za uskok savršena lista.
ne moraju dalje tražiti... od veterinarske, preko leovića itd.. do kičeeca i vam-inga... pljačke posvuda
Old 19.05.2009., 13:49   #5
havoc
vox populi

havoc Avatar

Registracija: Nov 2007.
Tri gavrana na kuli frankovačkoj

U Slavonskom Brodu, kasabi što je otplovila od veza matične, bosanske obale i u potpunoj havariji se nasukala na slavonske hridi, digla se kuka i motika na jednu heretičku vezu, pa pijanim sokacima odjekuje: „Haram, haram!“

Nisam namjeravao oponašati nobelovca, slavnog hrvatskog otpadnika Ivu, ali povuklo me, možda mi je u krvi, jer i moj praprapradjed Andrić je s princom Eugenom prošao dolinom Bosne kroz gradove, bježeći od osmanlijske osvete za paljevinu Sarajeva.

Glavni brodski park je dom gavranova, ptičurina za koje sam načuo da su inteligentne, čak da ih se može pripitomiti i naučiti ljudskom govoru, međutim takvih čudesa u Brodu nisam vidio. Pokušavali su brodski kapetani i drugi časnici istrijebiti te ptičurine iz parka, no uzalud, pa na kraju odustaše.

U brodskom pijanom sokaku, sada punom šminkerskih kafića, kroma i mesinga, nekada je bila čuvena kavana „Kod tri gavrana“, a vlasnik i većina gostiju su bili članovi petpostotne, utjecajne židovske manjine. Čitao sam da su neki od njih bili utemeljitelji Stranke prava u Brodu na Savi, koju je od oca domovine naslijedio njihov pokršteni sunarodnjak Josip Frank. Ta činjenica nije ih spasila otpremanja u logore smrti frankovačkih sljedbenika, no začudo, trojica potomaka vlasnika kavane „Kod tri gavrana“ danas su ugledni građani Broda.

Jedan je upravitelj kazališno-koncertne dvorane i knjižnice, drugi je svjetski priznat operni pjevač, a treći inženjer, vrlo vješt, koliko ga osobno poznajem i kandidat za dogradonačelnika na prošlim izborima, u ime selotejp-stranke.

Nakon izbora za brodskog župana, vladajući oligarsi, tobožnji baštinici ideja svehrvatske pomirbe, pokušavaju Brođane uvjeriti da je potpuno neprimjerena postizborna koalicija pravaša, crnih frankovaca, s crvenim Gavranom.

Matu sam upoznao na braniku domovine, tijekom Oluje, a on braniteljskog staža imade puno više od mene, ali i od svojih glasnih osporavatelja. Gavran je sve preživio, nisu ga uništili, ni istrijebili iz Broda, ma koliko to pokušavali i sada je ugledan geodet.

Čuvaju li gavranovi brodsku frankovačku kulu i hoće li se ona srušiti u crne mrsunjske vode ako bi se uništili? Nikada više, pustite ih na miru letjeti.
Old 19.05.2009., 18:40   #6
komitent 1
Registrirani korisnik

komitent 1 Avatar

Registracija: Feb 2009.
Nema nama pomoči u Brodsko- Posavskoj županiji , ljudi su zatupljeni sve im je adz , ajde još nekako bi razumio da se narod okoristio
( samo 400 obitelji si je pomoglo )

Zadnje uređivanje komitent 1 : 19.05.2009. at 18:53.
komitent 1 is offline  
Old 22.05.2009., 08:31   #7
balalayka
Registrirani korisnik

balalayka Avatar

Registracija: Jan 2009.
Quote:
zagic kaže: Pogledaj post
Župan kao osoba nije loš. Samo mu je društvo koje ga je izabralo katastrofa. Sve propaliteti, od sočkovića do nikice-stevice...ali su zato popljačkali sve što se moglo.
i sad su se svi našli na jedno listi.. za uskok savršena lista.
ne moraju dalje tražiti... od veterinarske, preko leovića itd.. do kičeeca i vam-inga... pljačke posvuda
Sa ovim se slažem u potpunosti.
I zato kažem da nije bitno tko će biti na mjestu župana.
Jer nijedan neće maknuti mariće, leoviće i sočkoviće (i dr) sa vrha na kojemu stoje i pljuckaju po ostalima.
Tako da, grafit na zgradi kod bivše slastičarne korzo točno kaže - Kad bi izbori nešto mijenjali bili bi ilegalni
Old 31.05.2009., 21:01   #8
Luciferia
Muluc

Luciferia Avatar

Registracija: Mar 2008.
Žalosno je što ljudi JOŠ UVIJEK ne znaju da Marušić nema veze sa županom . Sočković je još uvijek boss
Luciferia is offline  

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja