Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet
Korisničko ime
Lozinka

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu. Podforumi: Navijači, Hrvatski nogomet

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2004., 21:36   #1
SUTON(ašica)
mooderatorica

Registracija: Sep 2003.
Navijanje/simpatiziranje klubova.... kojih klubova?

Ovaj topic otvaram pa pomalo i iznervirana glupošću Ken-a i oskara kruške. Dakle, ta legendarna dvojka se na topicu italija 2003/04 sprda s time kako netko može navijati za romu kad je inter veći klub od rome i kako roma nikad nije bila niti će biti velik klub (padale su tu i usporedbe s rijekom) i da kaj ja sad oću s tom romom...

a ja se pitam...

pa kaj treba navijati samo za velike klubove koji su osvojili puno trofeja?
dal je veličina kluba mjerilo za to koga ću ja simpatizirati?
zašto se stalno povlači to sprdanje...kao osvojili su samo 3 naslova, koji papci, za razliku od milana ili koga već...pa zar sam ja trener,predsjednik,igrač tog kluba? čuj ja nikako osim svojim navijanjem i podrškom nemogu utjecati na rezultat, a s druge strane kakve veze imaju navijači velikog kluba za sve trofeje nekog kluba? vrlo male..i meni bi bilo draže da su se više naosvajali, ali šta je tu je... Što sad, za takve klubove ne treba navijati jer su manje vrijedni..

moram priznat da ne kužim. najlakše je simatizirat klub koji uvijek pobijeđuje ili je pri vrhu?

lako je biti navijač brazila, pokušaj biti navijač cipra... jedino pametno što je cola ikad rekla ili napravila...
SUTON(ašica) is offline  
Old 04.04.2004., 21:46   #2
Ken
Johnny Rico

Ken Avatar

Registracija: Aug 2003.
haha pa naravno da ti možeš navijati za bilo koga.
a rijeka i roma su savršeno usporedivi klubovi--svaka u svojoj ligi
pa ja navijam za Pazinku koja je 3 odiza u 3 HNL....

ali činjenica je da Roma nije veliki klub....i to je to
Old 04.04.2004., 21:47   #3
Ali G
Chick Magnet

Ali G Avatar

Registracija: Jan 2003.
činjenica. Ja sam počeo navijati za inter negdje 96 - kad su još bili djorkaeff, simeone... odonda su osvojili samo kup uefe 98. Ali ja ih i dalje volim. I nema veze šta im je organizacija kluba u banani, šta prodaju najbolje mlade igrače, a kupuju neke grke ili šta ti ja znam, ja i dalje navijam za njih i nadam se da će next season biti bolje. Eto. I to je jednostavno tako.
Old 04.04.2004., 21:50   #4
SUTON(ašica)
mooderatorica

Quote:
Ken kaže:
haha pa naravno da ti možeš navijati za bilo koga.
a rijeka i roma su savršeno usporedivi klubovi--svaka u svojoj ligi
pa ja navijam za Pazinku koja je 3 odiza u 3 HNL....

ali činjenica je da Roma nije veliki klub....i to je to
sorry kaj ti to moram reći ali svakim slovom postaješ sve gluplji...
SUTON(ašica) is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 04.04.2004., 22:02   #5
_wes_
Registrirani korisnik

_wes_ Avatar

U Hrvatskoj DINAMO!!!
Uz njega nekak mi je drag Zagreb...

Italija Inter (i to od kad je Kanu dosao iz Ajaxa)... mrzim Milan i Juventus... uz Intera nekak su mi dragi Roma i Fiorentina (nadam se da ce se oporavit i vratit)...

U ostalim ligama nemam neke favorite ali recimo da su mi dragi Valencia, Athletic Bilbao, Ajax (ali samo u euro natjecanjima), Celtic.... hmmm.... neznam koga bi jos stavio...

Ali postoji i lista koju MRZIM : to su Man.Utd, Barcelona, Bayern, O.Marseille, Partizan i Zvezda, Milan i Juve...

Zadnje uređivanje _wes_ : 04.04.2004. at 22:45.
_wes_ is offline  
Old 04.04.2004., 22:24   #6
Galijun
Dammir !!!!!

Galijun Avatar

Registracija: Jun 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Galijun
Od velikih klubova volim jedino Borussiu Dortmund i Valenciu, ostale manje-vise ne podnosim.

Ali se tesko pitanje postavlja kako se mjeri veliki klub. Po uspjesima sada ili po tradiciji. Pa jedan Nottingham Forest je prije bio bog i batina europskog nogometa, danas je blize 2. ligi (3. ligi po naski) neg prvoj ligi. Real Madrid je prije bio samo jaki klub (i to do prije deset godina), a sada je bog i batina. Manchester Utd. drzi relativnu konstantu, kao i Bayern Munchen.

Apsurdno je govoriti kako je Inter veci klub od Rome. Bez obzira kaj mozda imaju vise trofeja u riznici, ne mogu zivjeti na staroj slavi. Pa jedna Roma je trenutno puno blize Scudettu neg Inter (iako potonji moze CAK i osvojiti kup UEFA).

Intera ne podnosim, bas kao ni Milana te Lazia. Juventus mi je oke, najdraza Roma makar je to daaaaaaaaaleko od onog sto osjecam prema: Sparti Prag, Borussiji, Herthi, Panathinaikosu, Celticu...
Galijun is offline  
Old 04.04.2004., 22:38   #7
rossonero
misses next match

rossonero Avatar

Registracija: Oct 2003.
eto samo ime mi kaze za kog navijam, ko klinac prije nekih 6-7 godina sam slucajno kupio milanov dres, onaj bijelo-crveno-crni, a jos i kad sam cuo da je Boban u Milanu to je bilo to, i jos volim Dinamo oduvijek,kad vidim ove ljude koji su u Dinamu i kakva je situacija u klubu, neznam uopce kaj bi rekao vise, jad i bijeda, balkan, 1000 svijetlosnih godina od europskog nogometa
ta dva kluba volim
rossonero is offline  
Old 04.04.2004., 22:54   #8
Baklja
Rasprodaja umjetnosti

Baklja Avatar

Registracija: Dec 2002.
Re: Navijanje/simpatiziranje klubova.... kojih klubova?

Quote:
SUTON(ašica) kaže:
Ovaj topic otvaram pa pomalo i iznervirana glupošću Ken-a i oskara kruške. Dakle, ta legendarna dvojka se na topicu italija 2003/04 sprda s time kako netko može navijati za romu kad je inter veći klub od rome i kako roma nikad nije bila niti će biti velik klub (padale su tu i usporedbe s rijekom) i da kaj ja sad oću s tom romom...

a ja se pitam...

pa kaj treba navijati samo za velike klubove koji su osvojili puno trofeja?
dal je veličina kluba mjerilo za to koga ću ja simpatizirati?
zašto se stalno povlači to sprdanje...kao osvojili su samo 3 naslova, koji papci, za razliku od milana ili koga već...pa zar sam ja trener,predsjednik,igrač tog kluba? čuj ja nikako osim svojim navijanjem i podrškom nemogu utjecati na rezultat, a s druge strane kakve veze imaju navijači velikog kluba za sve trofeje nekog kluba? vrlo male..i meni bi bilo draže da su se više naosvajali, ali šta je tu je... Što sad, za takve klubove ne treba navijati jer su manje vrijedni..

moram priznat da ne kužim. najlakše je simatizirat klub koji uvijek pobijeđuje ili je pri vrhu?

lako je biti navijač brazila, pokušaj biti navijač cipra... jedino pametno što je cola ikad rekla ili napravila...
Sve kaj si napisala stoji.
Osim ovog da navijači nemaju utjecaja na rezultate kluba.. S tim se ne bi složio. Ne postoji veliki klub bez organizirane podrške navijača koji ih prate na njihovim gostovanjima.

Svaki navijač koji iskreno voli svoju momčad jednako vrijedi.
Bio on navijač Reala, Barcelone, Milana, Rome ili navijač Dinama, Pazinke, Dubrave itd.
Old 04.04.2004., 22:55   #9
Baklja
Rasprodaja umjetnosti

Baklja Avatar

Quote:
Galijun kaže:

Intera ne podnosim, bas kao ni Milana te Lazia. Juventus mi je oke, najdraza Roma makar je to daaaaaaaaaleko od onog sto osjecam prema: Sparti Prag, Borussiji, Herthi, Panathinaikosu, Celticu...
A kaj osjecas prema Sparti Prag, Borussiji, Herthi, Panathinaikosu, Celticu,...?
Old 04.04.2004., 23:04   #10
Serse
Forum je moj život

Serse Avatar

klasika za ovaj forum. cijela tema ITALIJA 03/04 je o tome. oskar je na ignore, ken je na dobrom putu i bolje vise ne raspravljat o tome.
Serse is offline  
Old 05.04.2004., 06:29   #11
oskar kruška
Mr. Ferpect

oskar kruška Avatar

Registracija: Jan 2004.
Re: Navijanje/simpatiziranje klubova.... kojih klubova?

Quote:
SUTON(ašica) kaže:
Već mi je malo dojadilo sprdati se s tvojim postovima. Dobro, priznajem , smiješni su , ali šta je previše.... Ajde, smiješna curo, sad pokušaj naći gdje sam se ja to sprdao sa Romom i tvrdio da je Inter veći klub od Rome. I da se fol čudim kako neko može biti navijač Rome. Ja se mogu samo čuditi tebi jer ti se stanje izgleda ozbiljno pogoršava... Moje saučešće.
Old 05.04.2004., 06:32   #12
oskar kruška
Mr. Ferpect

oskar kruška Avatar

Quote:
Serse_Cosmi kaže:
oskar je na ignore, ken je na dobrom putu i bolje vise ne raspravljat o tome.
:asshole:
Old 05.04.2004., 14:00   #13
pera_detlic
zaljubita 'tica

pera_detlic Avatar

Registracija: Nov 2003.
Omiljen klub: Crvena Zvezda
Italija: Lazio (sad malo slabije od kako je otišao Stanković)
Engleska: Liverpool, Manchester Utd
Španija: Real Sociedad
Nemačka: -
Francuska: od nedavno pratim PSG (zbog Ljuboje i Boškovića)
Holandija: -
Portugal: -
Škotska: Celtic
Danska: Silkeborg
Češka: Sparta
Hrvatska: Rijeka (od kako su umalo osvojili titulu)
Bosna i Hercegovina: Leotar
Grčka: Olimpiakos
pera_detlic is offline  
Old 05.04.2004., 16:22   #14
robybaggio
Messija

robybaggio Avatar

Registracija: Feb 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku robybaggio
Ja najviše simpatiziram Kashima Antlerse iz Ibarakija. Tek toliko da se zna.
Old 05.04.2004., 17:32   #15
SUTON(ašica)
mooderatorica

Quote:
pera_detlic kaže:
Italija: Lazio (
jako puno minus bodova
SUTON(ašica) is offline  
Old 05.04.2004., 18:40   #16
MEP
Ljubav, a ne đir 1950

MEP Avatar

U Hrvatskoj Hajduk, a drag mi je i Zadar
U Italiji Juventus
I to je to

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Old 05.04.2004., 18:49   #17
MEP
Ljubav, a ne đir 1950

MEP Avatar

Quote:
nostalgicar kaže:
je mi idu na ***** ovakovi topici to je nevjerovatno
Zbog.....

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Old 05.04.2004., 19:52   #18
Baklja
Rasprodaja umjetnosti

Baklja Avatar

Quote:
nostalgicar kaže:
sve se ovo raspravljalo vec bog zna kolko puta.na ovaj ili onaj nacic
Istina, meni nije jasno kako se uvijek sve svede na nabrajanje svojih omiljenih klubova.. (a neki vidim dodaju i omražene iako nema nikakve veze s topicom).
Old 05.04.2004., 20:10   #19
Galijun
Dammir !!!!!

Galijun Avatar

Registracija: Jun 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Galijun
Quote:
Baklja kaže:
A kaj osjecas prema Sparti Prag, Borussiji, Herthi, Panathinaikosu, Celticu,...?
Volim Cesku kao zemlju, samim tim i sve njene klubove. Sparta mi je na vrhu. Dobrim djelom zato jer obozavam Prag. Ali nemam nis protiv Slavije, Slovana Liberec, Sigme, Teplica. Kad god igraju oni u Euro kupovima, navijam za njih. Borussiu odmalena volim, stovise, obozavam ih. Kad su u nju dosli Rosicky i Koller, postala mi je no.1 u Njemackoj. Herthu najvise volim radi Simunica i Kovaca. Jel trebam spominjati zasto, s obzirom da navijam za Dinamo, navijam i za Celtic?? Panathinaikos obozavam isto radi toga sto su Hrvati ostavili velik trag tam. Iako sam i prije navijao za sve klubove di igraju nasi, to nije vise slucaj i sada sam bas navijac ovih 5 klubova...
Galijun is offline  
Old 05.04.2004., 21:12   #20
Baklja
Rasprodaja umjetnosti

Baklja Avatar

Quote:
Galijun kaže:
Volim Cesku kao zemlju, samim tim i sve njene klubove. Sparta mi je na vrhu. Dobrim djelom zato jer obozavam Prag. Ali nemam nis protiv Slavije, Slovana Liberec, Sigme, Teplica. Kad god igraju oni u Euro kupovima, navijam za njih. Borussiu odmalena volim, stovise, obozavam ih. Kad su u nju dosli Rosicky i Koller, postala mi je no.1 u Njemackoj. Herthu najvise volim radi Simunica i Kovaca. Jel trebam spominjati zasto, s obzirom da navijam za Dinamo, navijam i za Celtic?? Panathinaikos obozavam isto radi toga sto su Hrvati ostavili velik trag tam. Iako sam i prije navijao za sve klubove di igraju nasi, to nije vise slucaj i sada sam bas navijac ovih 5 klubova...
Jesu to oni "tv osjećaji" ili ima tu nešt više?
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja