Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 09:44   #1
Veneto banka

Kakva je veneto banka,imate kakvih iskustva sa ovom bankom!

HVALA
Dražen DLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 14:58   #2
Veneto banka

Zanime me ima li tko iskustva sa njima, opcenito kakvi su, tekuci racun, kakvi su kod odobrenja kredita....jel istina da nisu u HROK-u....

hvala
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 16:04   #3
Quote:
dancika kaže: Pogledaj post
Zanime me ima li tko iskustva sa njima, opcenito kakvi su, tekuci racun, kakvi su kod odobrenja kredita....jel istina da nisu u HROK-u....

hvala
istina je da nisu u HROK-u i zato se mnogi odlučuju diči kredit kod njih, samo što je gužva, dogodi se da moraš čekati mjesec dana da ti odobre kredit.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:20   #4
ima možda netko više informacija o njima? ...prvi put sad čujem za tu banku, a razmišljam već neko vrijeme o rješavanju stambenog pitanja ...znam da ne znači da su loši ako za njih nikad nisam čula, al opet ...bolje pitat
__________________
E bas se necu potpisat!
Kaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:19   #5
Quote:
Kaly kaže: Pogledaj post
ima možda netko više informacija o njima? ...prvi put sad čujem za tu banku, a razmišljam već neko vrijeme o rješavanju stambenog pitanja ...znam da ne znači da su loši ako za njih nikad nisam čula, al opet ...bolje pitat
iskreno, oni ti nisu za rješavanje takvog pitanja kao što je stambeno, imaju previsoke kamate, bolje ti je da se obratiš ZABI, PBZ, RBA, Volks, Splitska i ostale nama već dosta poznate banke.
Ovi su ti više za rješavanje nenamjenskih kredita za one koji su u HROK-u kao neplatiše.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:42   #6
Quote:
Kaly kaže: Pogledaj post
ima možda netko više informacija o njima? ...prvi put sad čujem za tu banku, a razmišljam već neko vrijeme o rješavanju stambenog pitanja ...znam da ne znači da su loši ako za njih nikad nisam čula, al opet ...bolje pitat
preko njih možeš kupiti stan u orešju kod sv.nedelje, gradi ga tvrtka ramgrad. imaš ave na web stranici www.ramgrad.hr
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 23:44   #7
prije su se zvali gospodarsko kreditna banka... pa su ih preuzeli talijani i promijenii ime...

informiraj se malo ako zelis

googlaj
i pogledaj nekaj o njima u biltenu o bankama od HNB-a

pozdrav
cry wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 23:06   #8
ok

Zadnje uređivanje dancika : 21.07.2009. at 23:13.
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:29   #9
jel tko dizao nenamjenski kredit kod njih? koji su uvjeti, na webu pišu uvjeti samo za stambeni kredit. dal traže da se prebaci plaća kod njih.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 07:49   #10
Quote:
dancika kaže: Pogledaj post
Zanime me ima li tko iskustva sa njima, opcenito kakvi su, tekuci racun, kakvi su kod odobrenja kredita....jel istina da nisu u HROK-u....

hvala
od nedavno su u hroku... ima na njihovoj stranici pod krediti, a i na hrokovoj stranici.
lugović is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 13:14   #11
Quote:
lugović kaže: Pogledaj post
od nedavno su u hroku... ima na njihovoj stranici pod krediti, a i na hrokovoj stranici.
Prije su neki klijenti išli u Banco Popolare, Imex, Veneto i sl., da bi izbjegli HROK, a sada te banke nemaju ni taj adut
Makar je postotak dobrih klijenata među "tim klijentima" puno slabiji...
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 14:19   #12
Ooooo...

Ako se odlučite za podizanje kredita u VB pripremite se na - čekanje i odugovlačenje.
Pogotovo ako ste pravna osoba, ali ni fizičke osobe nisu toga pošteđene. Moje iskustvo ide ovako:

sakupljanje dokumentacije je trajalo od početka lipnja do početka rujna ove godine - svaki put kad bismo donijeli sve zahtjevane dokumente, bili bi potrebni još neki za koje nam niszu prthodni put rekli - kao da nismo bili tamo kad su nam nabrajali što sve treba ili pak mi bismo trebali to znati sami po sebi... prvi neprofesionalni ili čudni poslovni pristup, malo sumnje, ali dobro, nije strašno...

Eto, dokumentacija i zahtjev za kredit zaprmljeni 03.09.2009. Krenula procedura, odobravanje po odborima, Rijeka, Zagreb, Rijeka itd... navodno, kako su nam rekli 24.09.2009. kredit je odobren!! Yey...

Eh, sad isplata... vele u roku 10-ak dana... pa onda prije 3 tjedna su nam rekli - isplata za 2 tjedna... e pa nije... pa u direktorica u Rijeci više ne zna što bi nam rekla, veli pitajte Zagreb, Zagreb - pitajte Rijeku... i takooo - neprofesionalno, a kamate idu... jer kredit je investicijski - za nekretninu, rok iz ugovora davno probijen...

I konačno jasno - banka se preplasirala, podijeljeni krediti i dosegnut limit (NBH) za ovu godinu vjerojatno već u prvih 6 mjeseci, a da ne pričamo o silnim lošim kreditima koje je podijelila prije ulaska u HROK... i sad ih ne može naplatiti... novinari bi rado rekli - banka nelikvidna...

Eto, naše iskustvo, pa tko voli nek izvoli... i uživajte u muljanjima, izmišljotinama koje će vam reći da bi otgnuli isplatu, zavlačili je do... tko zna, mi ćemo biti sretni ako nas isplate do nove godine... (koje?)

Nadam se da će direktor/ica vaše poslovnice imati bolju maštu i biti domišljatija u otezanju od ove naše, da vam barem dio te priče i iskustva bude zabavan ;-)
0bananarama0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 16:56   #13
Dal netko ima kakva novija iskustva s ovom bankom?

Kolegica bi kod njih uzela kredit za stan. Na netu su informacije šture ili nikakve a trebamo informaciju iz prve ruke...

Hvala.
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 22:08   #14
Prijateljica ima tekući i stambeni kod njih i jako je zadovoljna. Dosta su brzi i dostupni, nema niti jednu zamjerku.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.