Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2009., 11:29   #1
Šupendare - pouke, osvrti i slično

Prvo za temu i za onog ko se tog sjetio... no smatram da bi na jednom mjestu trebali koncentrirati i akumulirati mudrosti koje smo iz nje naučili/spoznali... ja pročitah max. 30% teme stoga ima pozvanijih da kažu koju, ali da probam, a sve u nastojanju da bude što manje šupendara na ovome svijetu (ako je to moguće) i da ljudi uće ne na vlastitim nego na tuđim greškama (ovo je još i manje moguće ali... možda... neko... nekad...)

Pa da probam... klonite se "neshvaćenih umjetnika", ocvalih rokera ili onih koji se "bore protiv sustava", protiv "trulog građanskog morala" i sl. gluposti ... koje su u 99,99% slučajeva čisto mentalno izdrkavanje i opravdavanje za vlastitu lijenost, nesposobnost i zgubidanstvo
Umjetnik kažeš? Slikar...? Cool. Jesi gdje imao možda kakvu izložbu? Nisi kažeš. OK, jel si pohađao ili završio akademiju? Nisi ni to... formalno obrazovanje samo zatupljuje veliš...
Pare ti nisu bitne a nemaš ni za malu pivu, koju bi popio naravno kad neko drugi plaća. OK, umjetniče. BOOOOK

Ako već glumite sponzora onda se probajte ne zaljubiti u sponzorušu, nego kao i svi "pametni" sponzori svako tolko ju zamjenite za bolju/mlađu/ljepšu... a ako se pak zaljubite probajte ne baš i zadnju paru skucati na nju. Ak vas voli voljet će vas i da joj date poklon za 500 kn, a ako vas ne voli neće vam pomoći ni da joj kupite novu mečku... i da, ak već imate love probajte nać neku koja također ima love i za koju možete barem pretpostaviti da nije s vama zbog viška ojra na vašem računu nego vas ipak i možda voli zbog vas a ne zbog ojra

Posesivnost i ljubomora nisu odraz ljubavi neko straha, papanluka, nesigurnosti u samog sebe i svoje sposobnosti.
Kad vam micek uzme mobitel i kopa po njemu, kad vam dragi brani da se nalazite sa svojim frendovima/društvom, kad vaša ljubav dobije fraze jer ste eto u gradu pozdravili nekog dečka, ili vam pak brani da se šminkate i oblačite kako vam odgovara i sl. to ne znaći da vas voli najviše na svijetu nego da je bolesnik + papična totalna + kreten kojeg se treba kloniti... Kloniti ono ODMAH, ono JUČER

Al ga ja volim pametovati, ajd bar priznajem

Nastavite niz.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 11:36   #2
I još jedna stvar... poznati ženskari i poznate "fufe" i nisu najbolji materijal za zaljubljivanje.
Ok, svaka slobodnija osoba će se prije ili kasnije zaljubiti, prije ili kasnije postati vjerna, ili ako ništa drugo shvatiti da je vrijeme da se smiri... no prije toga će izjebati (u mozak ) masu bivših... kolika je šansa da si upravo TI ta/taj koji će ga/ju smiriti i odvratiti od jebenja maltene svega kaj hoda/širenja nogu svemu kaj hoda... pa šanse svakako postoje ali koliko su velike? Ako s takvima i imate posla probajte ih samo sexualno iskorištavati a nikako se zaljubiti u iste. Uh, al sam pametan... Uh, čuvajte se self help pisci eto nove zvijezde na zvjezdanom nebu self help otkrivanja tople vode
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 11:40   #3
odlika šupanderstva i je vjera da će se oni promijeniti zbog nas šupandera
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 11:43   #4
Što se mora nije teško -- zato Legione
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 12:55   #5
Naučila sam da neki ljudi baš dobro pišu, da neki drugi imaju baš dobre priče iz života, a neki treći - i jedno i drugo. I da bi se iz toga, uz malo redaktorskog truda, mogla napraviti zgodna zbirka pričica. Čak sam si, za sebi doma u ćušpajz (čitaj: ne, neću nikome poslat, potrudite se sami) složila selekciju hajlajtova od cca stotinjak kartica iz kojih su izbačeni svi komentari između postova, smjalići, grljenja, cereci i ostalo. Samo priče, i to samo one najbolje i/ili najbolje napisane. Mrak
__________________
Smoke-free od 10. 01. 2012.
Cyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 12:56   #6
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Što se mora nije teško -- zato Legione
nešto te se često spominje na kokošinjcu na jednoj temi u ne baš ugodnom kontekstu
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:05   #7
Mene se spominje?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:14   #8
Ja sam ih pročitao tako, možda malo manje od tebe, a zaključci su mi isti.
I zabavne su za pročitati.

Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
nešto te se često spominje na kokošinjcu na jednoj temi u ne baš ugodnom kontekstu
A kako si ti izašla s Kokošinjca i zalutala ovamo, ha?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:31   #9
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Mene se spominje?
neeee, gnotija, nešto je zakuhao
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:32   #10
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
A kako si ti izašla s Kokošinjca i zalutala ovamo, ha? -Stipe

zapravo ja sam ti davnih dana, potekla odovuda, pa zalutala na kokošinjac i tamo se ugnijezdila
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:39   #11
Naučio sam da ima ljudi s znatno dramatičnijim životima od mojeg. Osim toga, da iz nekog razloga postoji pozitivna korelacija između kvalitete i duhovitosti pisane riječi, te iznosa dramatike i šupendarstva. Što bi i bilo za očekivati da su priče izmišljene, ali vjerujem da nisu
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 13:51   #12
Naučila sam da je prava ljubav (ili zaljubljenost) samo ono što te čini sretnim i od čega se ugodno osjećaš STALNO. Bez iznimke. I da su žene s Filozofskog nekako rizična skupina.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:28   #13
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Pa da probam... klonite se "neshvaćenih umjetnika", ocvalih rokera ili onih koji se "bore protiv sustava", protiv "trulog građanskog morala" i sl. gluposti ...
... i prodavač(ic)a/skladištar(k)i...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:50   #14
naučio si pisat
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:58   #15
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
... i prodavač(ic)a/skladištar(k)i...
Zašto? Pa te nešto rade... nisi ono ne shvačene skladištarke
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:59   #16
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
naučio si pisat
Samo ti se čini
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:05   #17
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Zašto? Pa te nešto rade... nisi ono ne shvačene skladištarke
ova je dobra.

Quote:
spy kaže: Pogledaj post
naučio si pisat
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
ne shvačene...
I još bolja!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:15   #18
Naucili smo da:

-zene imaju puno vece izglede za postati supendara od muskaraca
(osim ako se pravi muski sampioni skrivaju, to je sport u kojem zene itekako vode)

-da kad se jednom uspostavi takav odnos osobe imaju tendenciju "ici do kraja"

-da je moguce da partneri takozvanih "supendara" daju sve od sebe kako bi se onaj drugi trgnuo i raspalio ih po glavi, (vape za udarcem natrag) ali, uzalud...
jer (osim iznimaka, primjer koji je napisala forumasica Death of Art) supendare pobozno postuju pocetno dodijeljene uloge


- da su supendare zapravo vrlo sretne u svojoj nesreci, jer to je za njih "sveta misija"
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:17   #19
da je mesijanski sindrom zajebana stvar
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:22   #20
Quote:
gerbengoy kaže: Pogledaj post
Naucili smo da:

-zene imaju puno vece izglede za postati supendara od muskaraca
(osim ako se pravi muski sampioni skrivaju, to je sport u kojem zene itekako vode)
E pa sad... nisam siguran ali možda...
Naime vidjeh da je dosta cura pričalo svoje šupendarske doživljaje dok su još bile u srednjoj školi ili pak mlađe punoljetnice ... a redovito su naletavale na frajere koji bi bili po 5, 6, 7 godina stariji i koji su mogli takvim curicama valjati šprehe koje su one bome pušile i popušile... dok dečkići u tim godinama hvataju ili vršnjakinje ili +, - godinu, dvije... možda nekaj ima u tome
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.