Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 19:35   #521
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Dobitak na lotu:

tranzitni Mars iz 2. kuće kvadrat na vl. 5. Sunce u 11.
tranzitni Jupiter trigon na vl. 11. Uran u 2.
i tranz. Ju kvadrat Venera

Tu su natalno dobro povezana polja 2.,5., i 11.
Vl. 5. u 11.
vl. 11. u 2.
vl. 2. kvadrat vl. 11.
I sam Mars je u 11, u trigonu na vl. 11.

On često dobiva.
Meni je vladar 2.u 11.polju.
Vladar 8. u 5.polju(uran)-lova od drugih.Taj isti uran u 5.polju polju radi konjukciju na saturn(koji je opet vladar 8.)-saturn blokada,a dalje ću napisati zašto.
Vladar 5.polja mi je u 11.polju(mars).

Uredno mi se tokom života(radi stelijuma u 11.polju koje je umetnuto i ima dispozitora merkura-um)događa da ne uplatim a dobijem intuitivnu potvrdu da to napravim-kada smo kod igra na sreću.
Rezultat?...dva puta sam pogodio 6 na 7/39 a da nisam uplatio i vidio brojeve koji su izašli od toga kola.
Uredno mi se događa i sa online klađenjem-zaboravim uplatiti parove,idući dan pogledam rezultate i naravno pogodim....uvijek se radi o velikim iznosima jer se volim igrati na veliku lovu.

Kod online klađenja obožavam igrati na puno parova odjednom,zato i uvijek izgubim!Ali fascinira me činjenica da me konstantno zajebe po jedan ili dva para.
Kladim se iz zabave-dispozitor petog polja jupiter na MCu u ovnu i radi umne stimulacije-vladar 5.polja mars u blizancu....stoga ne čudi da me kod kockanja više privlaći samo "mozganje"nego orjentacija na dobitak.
Old 25.04.2017., 19:44   #522
Baš sam danas čitala ovu temu i evo podignuta, sad ću umisliti da mi je to neki znak da igram.

Mislila sam dok mi je tranzitni jupiter u 2 kući da zaigram kad krene direktno u 6mjesecu, ali kako je vladar 5k.saturn, a 11 mjesec nema nekog optimizma, ,
dal onda trebam gledati da tranzitni jupiter udara sve te vladare, da luduju svi skupa?!

Inače od malena sam igrala loto i razne srećke, imala sam manje dobitke, sitne, u kasinu sam bila par puta i u 90%posjeta dobila, povremeno igram loto, npr, 2,3 godina ništa ne uplatim pa me uhvati i koji put uplatim, kad vidim da nema dobitka baci me u depru, doživim razočarenje kao da jedino ja nisam dobila a ne i milijoni drugih ljudi, i onda na par godina zaboravim na loto.
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:42   #523
Sada vidim da sam prije već pisala o dobitku tog istog (mog oca) koji je bio veći i dogodio se, nevjerojatno, ali kad je Mars bio na istoj poziciji kao sad.

Bio je i tranz. Ju tek ušao u 5. polje i stao na natalni Pl, što je samo po sebi slika novca. Tranz. Ur 90 Ve. A tranz. Sa 90 vl. 5. polja ga nije zakinuo. Možda bi dobio više, ali nije onemogućio dobitak.

Sitnije dobitke, po par stotina kuna ima redovito, to ni ne pišem.

Ne znam...netko ni na bolje tranzite ne bi dobio ni 100 kn.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 00:15   #524
Ima li ovdje nekog tko se doslovce obogatio lutrijom?
Jer
ako ima tog jednog (u svijetu uvijek ima bar tog jednog) a onda bi zanimalo ne njegove natalne karte već onaj koji ga uputio/usmjerio do zlatnog dobitka, e taj nas interesira.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 02:18   #525
Nema takvih ovuda, bar mislim.

ja se zezam iz šupljega u prazno. U zadnje vrijeme sam čak i na dobrom putu.
Uglavnom ništa.

A oni koji imaju natalno predispozicije će dobit, gledali tranzite ili ne
Old 02.05.2017., 03:11   #526
Ok, kad nema onda nema, i sve što ima je nekih horoskopaca koji navedu sretne brojeve znaka ti, zbilja po njima tek smo korak do milionera, dođe mi pitati koji to znak vlada las vegasom gradom si kockarnicom... i kaj to opće 'las' da nije lasom ljude robujte (?)

Moj tata je čitav život furao lutrije, ponekad dobio iznose al daleko od značaja, uglavnom sve u svemu familija mu rekla 'kolko si potrošio lutrijskim si križićima bilo bi ti bolje da si lovu uplatio na bankovski račun, zavredio bi si penziju', al kaj sad, tata mi bio znak djevica, dobri ekonomisti (
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 01:22   #527
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Nema takvih ovuda, bar mislim.

ja se zezam iz šupljega u prazno. U zadnje vrijeme sam čak i na dobrom putu.
Uglavnom ništa.

A oni koji imaju natalno predispozicije će dobit, gledali tranzite ili ne
To ono proučavanje neke knjige, oće li to do penzije?

Zanimljiv tekst o lutriji i kako je dobitak ubio Abrahama Shakespearea http://www.astromarkt.net/astrology_...-lottery-html/
ja imam vezu Urana i jupitera zamijenili mjesta, i fortunu u desetoj. Idemo lotooo
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:40   #528
http://www.astrology-answers.info/in...a-na-sreu.html - prema ovim pokazateljima, ja imam 28 bodova, ali jednostavno ne znam iz čega su ih izračunali, jer u mom horoskopu baš nije naglašen dobitak od lutrije... imam praznu 5.kuću, Saturna u 2, Marsa u 8... to je prije bogu za plakat nego za bilo kakvu sreću pa i dobitak...

Neki od aspekata koje imam, a da su možda "indikativni" ...
Jupiter 0 Uran ( da je u 5.kući bilo bi super, ali su u 7...)
Mjesec 120 Venera 120 Pluton
Fortuna u Lavu (ali u 6.kući, pa opet nije neka sreća... )
...
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:54   #529
Ja imam 37 bodova po toj stranici i da su mi prikazali da imam 1 bod opet bi igrao lutriju jer sam optimist sto se tice toga. Osjecaj koji ne mozes objasnit (nadam se da se necu smijat sam sebi i mojim "osjecajima" za 30 godina kad ne dobijem nista ).
Old 05.05.2017., 19:22   #530
Imam 28 bodova, ali malo su mi nelogični, pod ovim Novac i materijalno sticanje imam najviše bodova za lutriju.

više od 25 bodova: Pokazatelji u horoskopu bogatstva od igara na sreću daju vrlo velike šanse da dobijete na lutriji. Preporučujemo da igrate igre na sreću. Setite se naše preporuke kada dobijete
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:03   #531
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ima li ovdje nekog tko se doslovce obogatio lutrijom?
Jer
ako ima tog jednog (u svijetu uvijek ima bar tog jednog) a onda bi zanimalo ne njegove natalne karte već onaj koji ga uputio/usmjerio do zlatnog dobitka, e taj nas interesira.
Ja sam dobio cca 100 tisuca eura na kladi, nisam imao pojma do tad o natalnim dok mi jednom nije jedan rekao kad sam ga pitao nesto o ljubavi, da je meni jako istaknuto to polje za lutriju.Inace imam pluton u skorpionu u 2 kuci, mislim da je to rekao da ima veze sa lutrijom.
Takodjer imam Jupiter sextile Uran, sta je kao bitno kod dobitaka.

Zadnje uređivanje lunarni : 05.05.2017. at 22:18.
lunarni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:25   #532
Quote:
lunarni kaže: Pogledaj post
Ja sam dobio cca 100 tisuca eura na kladi, nisam imao pojma do tad o natalnim dok mi jednom nije jedan rekao kad sam ga pitao nesto o ljubavi, da je meni jako istaknuto to polje za lutriju.Inace imam pluton u skorpionu u 2 kuci, mislim da je to rekao da ima veze sa lutrijom.
Pluton u škorpionu ima cijela generacija ljudi, u 2.kući donosi novac, ali ne mora značiti da je od lutrije.
Jupiter sekstil Uran također imaju cijele generacije, također nije bitan... osim ako ti Jupiter i/ili Uran nije u 5.kući...

Trebali bismo vidjeti cijelu natalnu kartu, da vidimo eventualne aspekte koji donose dobitak...
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:42   #533
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pluton u škorpionu ima cijela generacija ljudi, u 2.kući donosi novac, ali ne mora značiti da je od lutrije.
Jupiter sekstil Uran također imaju cijele generacije, također nije bitan... osim ako ti Jupiter i/ili Uran nije u 5.kući...

Trebali bismo vidjeti cijelu natalnu kartu, da vidimo eventualne aspekte koji donose dobitak...
Neznam ovdje zalijepiti tu natalnu, komp mi se pokvario, a preko mobitela nisam nikad, al ako ti se da pogledat...znaci 22.06.1985, 11.40h, Koprivnica.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:46   #534
Quote:
lunarni kaže: Pogledaj post
Mah, i meni došlo pitat tatu jel mu bilo do ljubavi kad mi onog dana reko zamisli brojeve i upiši ih (a ja zažmirila, pomislila, napisala napamet, pa me posle poslao do kladionice, potom iza se hvalio dobio je na lutriji al nikad samnom nepodjelio enu kunu), i onda još enim istim navratom, a meni klincu puko film pa mu odgovorih od sad si nosi sam, tata posle dva desetljeća uplaćivao i padalo mu više nultom, zato mu familija rekla otkači se više jednom kockarnice, pa i je pod starost odustao od svega, rekoh vam ekonomista djevica (
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:56   #535
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Neznam ovdje zalijepiti tu natalnu, komp mi se pokvario, a preko mobitela nisam nikad, al ako ti se da pogledat...znaci 22.06.1985, 11.40h, Koprivnica.
Da, Jupiter je u 5.kući

Zanimljiv horoskop, posebno kad se gledaju aspekti za dobitnika na lutriji/kladionici...

Jupiter uopće nije u aspektu sa vladarom 2. (Venera) kao ni s planetom u 2.(Plutonom)
Vladar 2. i 5. su u opoziciji, a valadar 5. i 11. u kvadratu
Vladar 5. je u kvadratu s planetom u 5.kući (Jupiterom)
Vladar 5. je Saturn...

Vladar 5. je u 3.kući, a vladar 2. u 9...

Što bi se reklo, niđe veze...

Ali eto, Jupiter u 5. i Pluton u 2. ipak izgleda djeluju... čak i bez drugih pokazatelja...
( Pluton u 2-oj kuci: Ove osobe ocekuje veliki finansijski uspeh, ali cesto kao rezultat nekih cudnih i mutnih finansijskih poslova. Prihodi mogu da dolaze sa vise strana i da dobiju veliki odjek u javnosti.
Izvor: G.L.Dammar)

Jupiter u 5. uvijek donosi novac kroz zabavu, sport, kocku... (a kladionica je valjda svo troje... )

A izgleda da aspekti vladara 2, 5. 8. i 11. djeluju i kad su napeti, tj. i kvadrati i opozicije (nekako bi se očekivalo da moraju biti trigoni ili barem sekstili...)

btw. rođen si u isti sat (ali ne i isti datum) kad i ja, samo (naravno) dosta godina kasnije...
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:56   #536
@lilarose001

Eto, znaci i nije bas nesto idealna karta za lutriju, mozda i nije sve u natalnoj, tko bi to znao...inace hvala za ovo objasnjenje o tim aspektima...
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 02:31   #537
Moj bivsi je imao nevjerojatnu srecu u svemu sto spada u igre na srecu, poker aparati, kladionica, poker, rulet....you name it....nije skoro nikad igrao, sjeo bi i opppa brze pare, nisam nikad mogla vjerovat koliko ima srece...

Njegovo sunce je u strijelcu i u tijesnoj konjukciji s Neptunom u Strijelcu, oboje u 5.kuci. Jupiter i mjesec su na istom stupnju, dakle tocna konj. i to u 2.kući (manji novčani dobici?) ...ASC u Lavu.
spiridonova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:55   #538
Mavis Wanczyk

23 April 1964,
6.10am
Southbridge, Massachusetts,

Koja konstalacije je kod Mavis, dovela do dobitka
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:09   #539
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Mavis Wanczyk

23 April 1964,
6.10am
Southbridge, Massachusetts,

Koja konstalacije je kod Mavis, dovela do dobitka
Uran, Pluton i Mjesec u 5.kući, vladar 5.kuće i 2. kuće (Merkur) u aspektu s planetama u 5... (2 trigona i 1 kvadrat), i konjukciji s Jupiterom...
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 04:33   #540
Imam li ja kakve srece s dobicima po karti? Nisam igrao godinama, odlucim prosli tjedan uplatiti jackpot zbog nekakvog ludog predosjecaja i dobijem par stotina kuna..
http://tinypic.com/r/4gjigy/9
MorpheusCap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.