Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa
Korisničko ime
Lozinka

Plava šapa Udomljavanje i akcije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2009., 10:54   #1
veke
Registrirani korisnik

veke Avatar

Registracija: Apr 2009.
Postoji li koji azil u Splitu osim onog od Filipovićke?

Vidim da se ovdi na forumu dosta pasa udomljuje iz zagrebačkih azila... i stalno su neke nove slikice... akcije... i najdraže mi je kad pored topica vidim UDOMLJEN!!!!

Zašto nema nikog iz Splita?

Ja nisam ni znala da u splitu postoji ikakav azil... i kad sam razmišljala kojeg pasa da kupim prija mi je rekla a zašto ne bi otišla do azila na Duilovu (od Filipovićke) i udomila kojeg!

Nisam pojma imala da je tamo azil a prošla sam nebrojeno puta kraj njega jer živim u Stobreču i tamo često odemo u šetnju do Žnjana.....
Uglavnom ovo je rezulatat posjete tom azilu

Dixi čistokrvna mješanka

I sad u Stobreču ima jedan pasonja lutalica... veći bijelo-crni... a neznam koga zvati... osim Filipovičke?
veke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 11:09   #2
scottie
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2008.
Ajme kako je prekrasna tvoja čistokrvan Dix...obožavam ovakve peseke, stvarno su jedinstveni... sorry na off topicu, ali morala sam ovo reć.

Nadam se da će se javiti netko tko je upoznat sa situacijom u Splitu....
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 11:13   #3
lapdog
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2007.
Bravo na posvajanju! I moja mala je od tamo! Jako ti je slatka curica.

Ima udruga Arka, oni su u Solinu, ali, kao i kod Filipovićke, kao i u svakom prihvatilištu u Hrvatskoj, mjesta za prihvat novih životinja kronično nedostaje. Pokušaj, naravno, i sa azilima, ali možda netko od tvojih poznanike, prijatelja, netko sa vrtom bi ga smjestio. Prvo treba samostalno pokušati pomoći, ako ne ide, obrati se azilima. Ponavlajm, neznam hoćeš li uspjeti, jer je mjesta za sve njih premalo. A ljeti ih bude najviše napuštenih.

I prvo provjeri dli je pas nečiji (markica, čip, tetovaža), raspitaj se dali ga netko poznaje u susjedstvu, dali su ga viđali, znaju li čiji je.

Sretno!
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 11:45   #4
veke
Registrirani korisnik

veke Avatar

Registracija: Apr 2009.
Morat cu ga uslikat... idem baš iduću sedmicu cjepit svoje pasonjice pa da stavim na oglasnu poloču.... a mogu pitat i u mojim ljubimcima zoo shoppu da stavim oglasić da se udomljava... naravno ako nema čip... povest cu i njega do veta da vidi ima li ga... pitom je... ali dosta onako "šugavo" izgleda... mršav je... mi smo mu dali jest... i ako ga neko nije izbacio na ulicu postoji mogucnost da je dolutao... moja i još dvi ženkice su tople... a oni to nanjuše na 2 km )) možda je zbog toga zbrisao od kuće ))))) stvarno sam smotana... nisam se sitila da bi ga mogla uslikati i zaljepiti uokolo po ducanima i stupovima ))
veke is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 18.06.2009., 12:06   #5
lapdog
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2007.
Vidi jel ima čip, pokušaj ga smjestiti (privatno/azili) i onda obavjest na net, na plakatićima, na radio da je nađen.

Nadam se da se ipak izgubio, iako, ljeto je, puno ih je napuštenih svakog dana.

Pokušaj mu pomoći
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja