Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2009., 15:11   #1
strujanje u nogama, bol u prsima, zglobovima, kostima

Nadam se da mi moze netko dati koristan savjet, vec oko 4 tjedna imam te simptome koje nisam nikad ranije imala.

Pocelo je sve sa bolom u rucnom zglobu, na kome se zatim pojavila mala loptica. To mi se desavalo i ranije i prepisala sam to intenzivnoju upotrebi kompjutera.

No, taj kronicni i ne jaki bol u rucnom zglobu najednom je 'buknuo' prije par tjedana, zatim su me poceli boljet ostali zglobovi, noge, ruke. Temperatura 37.5 navece ali bolovi jaci.
Bila kod doktora, testirali me na reumatski artritis, pokazalo se negativno, svi uobicajeni nalazi ok osim ESR malo povisen ( Erythrocyte sedimentation rate)
i ostale vrste artritisa koje se mogu testirat negativne

Ta bol u rukama i nogama trajala je oko 3 tjedna, sad ju je zamjenilo nekakvo strujanje u nogama i rukama koje osjecam kao hladno, kao da se najeziz na hladno, i to strujanje je konstantno.

Pored toga imam bol u prsima na desnu stranu grudnog kosa, i tu se ponekad javi to strujanje, strujanje u prstima i gornjem dijelu nogu i ponekad kao otrne zadnji dio glave. EKG uredan.

Doktori ne znaju sta sve to izaziva. Ja sam uvjerena da bi mi antibiotici pomogli ali mi ne daju antibiotike dok ne ustanove sto mi je a to je spor proces.

Pored toga imam oticanje u nogama i cini se kad uzmem nesto za izbacit tecnost kao caj od maslacka onda se situacija popravi.

Pusac sam i konzumiram jako puno kave i dosta dugo vremena provodim na kompjuteru.

Molim savjet jer sa ovim je dosta neugodno zivjeti.
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.