Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje
Korisničko ime
Lozinka

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Dječje zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2005., 11:06   #21
chiquita
čuješ li me jel ti drago?

chiquita Avatar

Registracija: Nov 2002.
iznenadna glavobolja

molim da mi se ne smijete, makar je problem komičan, i da me savjetujete, ako znate kako.

uglavnom, ponekad mi se desi iznenadna glavobolja, oštra bol, koja pulsira. baš onako kao da me netko odjedanput s čekićem u glavu udari.
ali kaj, to mi se dešava samo onda kada se prilikom seksanja koncentriram na orgazam.da, dobro ste pročitali.
e sad, nekad mi se to desi (glavobolja, ne orgazam ) a nekad ne.
jedino logično objašnjenje koje sam si mogla dati da tehnikom disanja odnosno nedisanja prilikom koncentriranja za ...khm, jelte ne omogućavam dovoljno kisika u glavi.
šta bi drugo moglo biti...

no, iako me glava tako zaboli, ja nastavljam sa aktivnostima, završim započeto i sve uredno dalje radim no glavobolja ostane.

ponekad pomaže da si izmasiram sljepoočnice ili tableta.

šta mislite šta mi je?
nikome o ovome još nisam pričala jer se bojim da me ljudi ne ismiju kao ono "ne seksa se jer ju boli glava..." i te fore.

hvala.
Old 08.09.2005., 11:12   #22
joujou
material world

joujou Avatar

Registracija: Jun 2003.
ja sam tri godine za redom (prestalo ove godine ) imala od 3-5 mjeseca iste takve svakodnevne glavobolje.... doduse ne za vrijeme seksa

ponavljalo bi se cijeli dan i to u nekom (bilo kojem) dijelu glave nasumicno... probadajuca bol od 10ak sekundi... i tako kroz cijeli dan po dva mjeseca
i to jacine da bi mi se zavrtilo... i 10 sekundi nisam znala za sebe

nikad nisam otkrila zasto

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 08.09.2005., 11:15   #23
Secundo
Nekada aktivni član

Registracija: Dec 2002.
Tablete su loše riješenje, smanjuju doživljaj pri seksu. Barem meni.

A ovo za koncentraciju nisam znao. Jel orgazam kod žena rezultat misaonog napora? Ono, riješiš pješke diferencialni sustav jednadžbina sa 5 nepoznatih i onda svršiš? Ja sam živio u uvjerenju da se treba opustiti ... Probaj to, možda doživiš orgazam i bez da se koncentriraš. Inaće, hoće glavobolja od previše koncentracije, to sam i ja već doživio. Ali nikad pri tome svršio
Secundo is offline  
Old 08.09.2005., 11:32   #24
chiquita

chiquita Avatar

Quote:
Secundo kaže:
Tablete su loše riješenje, smanjuju doživljaj pri seksu. Barem meni.

A ovo za koncentraciju nisam znao. Jel orgazam kod žena rezultat misaonog napora? Ono, riješiš pješke diferencialni sustav jednadžbina sa 5 nepoznatih i onda svršiš? Ja sam živio u uvjerenju da se treba opustiti ... Probaj to, možda doživiš orgazam i bez da se koncentriraš. Inaće, hoće glavobolja od previše koncentracije, to sam i ja već doživio. Ali nikad pri tome svršio
žu žu fala al to nije to.

ovo moje izrazito nastupa baš i isključivo prilikom seksanja.

sec, ne znam kako bih ti objasnila, to ti je možda recimo isto ko kad ti mantraš u seksu kako bi odgodio recimo svršavanje, e pa tako ja mantram da svršim. ili kad hoću ubrzat stvar pa onda povećam brzinu i tako to.

možda mi i tlak padne ili mi krv počne brže kolati pa i to ima nekog utjecaja...stvarno ne znam.

znam jedino da inače opće ne patim od glavobolja i da nikad s tintarom nisam imala problema.
Advertisement

Advertisement
Old 08.09.2005., 12:22   #25
VelmaX
The Analytical Witch

VelmaX Avatar

Mislim da se meni nešto slično znalo desiti pri masturbiranju, dok sam još bila mlada i neiskusna i "koncentrirala" se na tjelesni podražaj, pa nikako dočekat orgazam i od silnog napora valjda bi mi tlak naglo skočio ili nešto slično, nemam pojma.

Nemoj svršavati na taj način, pokušaj se napaljivati osjećajima, maštom, atmosferom, nađi što ti paše da možeš svršit i bez takvog koncentriranja, uz minimalni tjelesni podražaj.

BTW, ti izgleda patiš od seksualnog mamurluka... gadno.
VelmaX is offline  
Old 08.09.2005., 12:24   #26
chiquita

chiquita Avatar

a jebo vas da vas jebo sad vi mene učite kako svršiti.

Old 08.09.2005., 13:16   #27
NEKsezna
ozbiljan

Quote:
chiquita kaže:
a jebo vas da vas jebo sad vi mene učite kako svršiti.

a jebogati
slušaj iksicu
zhena ti lijepo kazhe
evo, imamo identična iskustva
naime
prilikom masturbiranja i prevelike koncentracije dolazi do suženja vratnih arterija kako bi krfca bolje napunila....jelte organ
i kod tebe je isti
suze ti se vratne arteruje(sve četiri) mozak ti ostane bez kisika
a krfca završi
a štajaznam valjda u stalaktitima i stalagmitima
Old 08.09.2005., 13:21   #28
seti
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2002.
toliko se koncentriras na orgazam da ne skuzis da ti dragi sevom zakucava glavu u rub kreveta ili zid pa te ista gorespomenuta iznenada zaboli. rjesenje: probajte s kacigom
seti is offline  
Old 08.09.2005., 13:51   #29
NEKsezna
ozbiljan

mislim naglasiti
sve je u mozgu, naravno tvojem,
ali i njegovom, kako ste na zajedničkom orgazmičkom zadatku
stoga
je potrebno više aktivnosti i obzira za tvoje stanje s njegove strane
tj
ti se samo opusti i postupi kako ti Velma kaže, i uživaj bez opterećenja i odgovornosti za svoj orgazam,
ako dođe, dođe
ak ne dođe, daj mu nekako do znanja da se mora znojiti od početka
tako će upoznati tvoju novu stranu, možda mu se dpopadne
nikad neznaš.-
Old 08.09.2005., 14:33   #30
chiquita

chiquita Avatar

Quote:
seti kaže:
toliko se koncentriras na orgazam da ne skuzis da ti dragi sevom zakucava glavu u rub kreveta ili zid pa te ista gorespomenuta iznenada zaboli. rjesenje: probajte s kacigom
a jeboooo......
Old 24.02.2006., 11:44   #31
xavierkat
azuloscurocasinegro

xavierkat Avatar

Registracija: Oct 2005.
...neka cudna glavobolja...

...evo jedno malo "panicarsko" pitanje...ako ovdje ima nekih lijecnika mladih ili proroka...ili se vec netko susreo sa slicnim simptomima...

...u zadnje vrijeme imam doista cudne glavobolje: skoro svaki dan, ostre, uvijek me boli samo jedna strana glave i lica (narocito podrucje oko oka), i traju po koji sat...nekada i duze...a kada je glavobolja narocito ostra, osjecam i mucninu...
...uz to, primjetila sam da mi se trese jedna ruka - desna, ista strana kao i glavoboljna strana glave (mislim, nije da se vidljivo trese non-stop, ali recimo odustala sam od juhe jer mi je tesko normalno drzati zlicu, a i na salicu za kavu s vremena na vrijeme moram pripaziti da mi ne ispadne...)
...i prije sam imala glavobolje (duze vrijeme sam bila slabokrvna, pa je pretpostavka bila da je to sve povezano), ali nikada ovako...mislim, nije to nesto strasno, ali pomalo mi pocinje smetati...

...jesam li jedini slucaj ili nekome ovo zvuci poznato?

...unaprijed zahvalna
Old 24.02.2006., 15:33   #32
plavusa
...prirodna...

plavusa Avatar

Registracija: Feb 2006.
hmmm nezvuci bas bezazleno... ja bi se javila doktoru
cim prije...za svaki slucaj.... bolje safe than sorry jel da
mene isto znaju glavobolje mucit, popodne se javljaju i nisu
toliko bolne koliko neugodne, mogu sve radit al me "prati" taj
pritisak u glavi... no inace imam niski tlak i malo sam slabokrvna
pa to pripisujem tome...
plavusa is offline  
Old 24.02.2006., 19:17   #33
Tatsha
grizem

Tatsha Avatar

Registracija: Feb 2005.
ja isto imam frku s glavoboljom, onako migrenoznog tipa, odozada prema naprijed, pojačava se pri pokretima i prati ju mučnina, a najčešće se javlja za vrijeme menge i ovako "lijepih" ciklona. Za početak ću prestati piti kontracepcijske- pijem ih 7,8 god, a one mogu biti uzrok jakih glavobolja, a ak se idući mj. ne popravi stanje, onda budem išla na pretrage.
Tatsha is offline  
Old 27.02.2006., 08:06   #34
Dora K
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2005.
Quote:
xavierkat kaže:
...evo jedno malo "panicarsko" pitanje...ako ovdje ima nekih lijecnika mladih ili proroka...ili se vec netko susreo sa slicnim simptomima...

...u zadnje vrijeme imam doista cudne glavobolje: skoro svaki dan, ostre, uvijek me boli samo jedna strana glave i lica (narocito podrucje oko oka), i traju po koji sat...nekada i duze...a kada je glavobolja narocito ostra, osjecam i mucninu...
...uz to, primjetila sam da mi se trese jedna ruka - desna, ista strana kao i glavoboljna strana glave (mislim, nije da se vidljivo trese non-stop, ali recimo odustala sam od juhe jer mi je tesko normalno drzati zlicu, a i na salicu za kavu s vremena na vrijeme moram pripaziti da mi ne ispadne...)
...i prije sam imala glavobolje (duze vrijeme sam bila slabokrvna, pa je pretpostavka bila da je to sve povezano), ali nikada ovako...mislim, nije to nesto strasno, ali pomalo mi pocinje smetati...

...jesam li jedini slucaj ili nekome ovo zvuci poznato?

...unaprijed zahvalna
Odi neurologu. Trebala bi napraviti pretrage (EEG svakako). Ovako ti je teško reći kaj bi moglo biti, mogu samo nagađati. Može biti svašta, od migrene, do neke forme epi napada.
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 13.03.2006., 08:53   #35
Ing
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2003.
Glavobolja

Ajde mi nek netko odgovori što najbolje uzeti za ove vremanske promjene, naime strašno me boli glava, -a da ne smete za želudac:
Hvala!
Ing is offline  
Old 13.03.2006., 10:06   #36
Tatsha
grizem

Tatsha Avatar

Registracija: Feb 2005.
ja pijem paracetamol (Plicet), najblaži je za želudac, samo moraš uzeti 2kom kod jače glavobolje.
Tatsha is offline  
Old 14.03.2006., 10:08   #37
vinova lozinka
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2003.
Ja sam isto meteoropat i imam velikh problema s Plivadonom, koji mi vrlo učinkovito odnese glavobolju i donese mučninu i povraćanje. Lekadol, dakle čisti paracetamol ne pomaže uopće. Zna li netko koji je to sastojak u Plivadonu kojeg treba zbog mučnine izbjegavati?
vinova lozinka is offline  
Old 14.03.2006., 12:57   #38
zlatokosa.princeza
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2005.
300 mg magnezija i kava

ili

600 mg ibuprofena - ovo je dosta jako za zeludac,ali ako ne uzmes na prazan zeludac onda je ok
zlatokosa.princeza is offline  
Old 14.03.2006., 12:57   #39
zlatokosa.princeza
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2005.
300 mg magnezija i kava

ili

600 mg ibuprofena - ovo je dosta jako za zeludac,ali ako ne uzmes na prazan zeludac onda je ok
zlatokosa.princeza is offline  
Old 16.03.2006., 09:37   #40
sretnodijete
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2006.
Ako ipak na pomogne ni magnezij ni kava ni Lekadol,a tablete su ti koma za želudac imaš i analgetike u obliku čepića(Voltaren npr. ili Knavon),ali samo ako nemaš hemoroide ili neke dr. analne bolesti.
A za lakše glavobolje nekad pomognu i eterična ulja,lavanda npr(ima ih još koja pomažu,ali nisam tak baš upućena).ak ti miris ne smeta,a to je jedino eter. ulje koje možeš direkt na kožu nanosit bez razrijeđivanja.
Nekima pomaže i poticanje cirkulacije(naizmjenično namačeš šake i stopala u toplu pa u hladnu vodu-mada se javiše volim samo ispljuskat hladnom,to mi pomaže,ali kako kome).
Možeš probat čajevima....
Akupunktura je navodno djelotvorna.....
(Sex nekad pomaže ,ako glavobolje nisu baš jake,ne,ne zezam se,meni fakat pomogne)
sretnodijete is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja