Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2009., 22:59   #1
Krijesnica, obasjavač za pješake (i pomoć za vozače)

Pozdrav,

predstavljamo novi proizvod na hrvatskom tržištu, imamo par pitanja, te nas zanima vaše mišljenje.
Vozači, da li na vrijeme uočavate pješake na cesti npr. po mraku, kiši, snijegu, općenito u uvjetima slabije vidljivosti?
Pješaci što činite da bi vas vozači bolje vidjeli?
Proizvod koji želimo predstaviti je "Krijesnica", svijetleći predmet (privjesak) koji se upotrebljava za zaštitu pješaka u cestovnom prometu noću, po mraku i danju za slabije vidljivosti (kiša, magla, snijeg)..

Više pogledajte u videu na http://www.krijesnica.info/.
__________________
Opširnije o sponzoriranim temama na Forum.hr i naručivanju
Sponzorirana tema is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 15:54   #2
ovo mi se čini skroz fora ...zapravo, da nikada nisam razmišljao na ovaj način, a redovito pi*dim po kmici jer ne vidim bicikliste skoro pa dok nisam metar ispred ...
IvekGoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 05:58   #3
Uvođenjem i upotrebom krijesnica u školama u Velikoj Britaniji u tri godine je broj povrijeđene djece u prometu smanjen za 50%.
Da li je vaš učenik vidljiv na putu u školu i iz škole doma?
Zar crna kronika mora biti najbolja reklama Krijesnici?
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 06:59   #4


Mislim, ideja je OK, ali reklame se plaćaju.
moonyena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 15:08   #5
Ajmo, malo života

Jeste li pogledali video na www.krijesnica.info
Što mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=RP95Zv51xT8
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 03:30   #6
još videa

http://www.pedsafe.com/roa134x/pedes...&id=&chapter=0
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 19:01   #7
Ako je to čudo od krijesnice tako dobro, zašto je nema u trgovinama, knjižarama, benzinskama?
Gdje nek ju kupim?
dandy816 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 20:45   #8
moje opažanje

Dok sam čuo za krjesnicu mislil sam da je to opet nekva morska glupost z istoka.
No, pošto je uvoznik na forumu djelil krijesnice zabadav i ja sam poslo mail i jučer su nam stigle te krjesnice koje nam je poslal uvoznik kao nagradu za poslan mail.
Bilo nam je malo smešno, ali me žena nagovorila pa smo navečer smo hitili probu. nas štiri smo se razmeknuli jedno dvajst-trdesti metri i tak smo išli po cesti. I kaj reči nego da stvar štima. Sveti kaj nora.
Bitno se vidlo da auti usporavlejo.
Meni se čini to v redu.

Luka
lukmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 21:27   #9
Quote:
moonyena kaže: Pogledaj post


Mislim, ideja je OK, ali reklame se plaćaju.
sponzorirana tema znači da je plaćena

meni fora izgledaju te krijesnice.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 21:38   #10
Ruku na srce, trebalo je sponzorirati temu da dođe do vas. Sponzoriram teme s Krijesnicama cijelu 2009. godinu gdje god stignem s jednim ciljem : da pješaci zasjaju!
Na žalost, izgleda kao problem što je to plaćeno. Ali tvrdim da nije problem jer Krijesnica spašava glavu.

Samo da vidite reakcije na cesti. Vozači zaista usporavaju a Krijesnica se zaista po mrklom mraku vidi iz daleka. I po kiši. I po magli. I po snijegu.
Evo jučer nakon poduže vremena u selu Šenkovcu nedaleko od Čakovca naišli smo na pješake s Krijesnicama., navečer oko 21.30h
Praznik za oči. Lijepe su, čarobno svijetle i razveseljavaju vozače umjesto plasiranja sočnih psovaka.
Odlične su. Vide se. Vidljivi ste. Sigurni(ji) ste. Dokazano.

Pišite, pitajte, vičite
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 19:09   #11
Mogli ste proči bar bez ovih fora da otvarate nove nickove pa sami sebe hvalite ovdje. (lukmel,dandi816,ivekgoran)
Kolembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 19:18   #12
Quote:
Kolembo kaže: Pogledaj post
Mogli ste proči bar bez ovih fora da otvarate nove nickove pa sami sebe hvalite ovdje. (lukmel,dandi816,ivekgoran)
Svi ste dobrodošli u društvo osvijetljenih pješaka, bez obzira kojim putem stigli.
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 19:51   #13
Daj krijesnica reci čovjeku gdje nek kupi krijesnicu:

Quote:
dandy816 kaže: Pogledaj post
Ako je to čudo od krijesnice tako dobro, zašto je nema u trgovinama, knjižarama, benzinskama?
Gdje nek ju kupim?
Koliko ja vidim lik je potpuno dezorjentiran, nisam baš siguran jel mu dobro, bahahahaha
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 05:50   #14
Još malo pa škola.
www.krijesnica.info
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 04:33   #15
Sigurno u školu, sigurno iz škole, sigurno na posao i s posla, sigurno preko zebre i kroz grad, sigurno u šetnju i dućan, sigurno u jogging i šetnju psa.
BITI VIDLJIV - BITI SIGURAN. Uključite vijuge i pogledajte video. Mrak je sve bliže, i sve dužže . . . .brrrrrrr . . . . . .

http://www.pedsafe.com/roa134x/pedes...&id=&chapter=0
http://www.youtube.com/watch?v=RP95Zv51xT8
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 20:52   #16
Why a pedestrian reflector?

The question we are most commonly asked to answer is ... Why should I wear a reflector?

Our response is always the same ... Be Seen - Be Safe

Simply put, you should wear a personal, pedestrian reflector whenever you go for a walk in the dark or in other, low-light conditions.

Without one, it is difficult for a motorist to see you, both in built-up areas and along country roads.

Pedestrian safety is of utmost importance from sunset to dawn. Your risk of accident increases from dusk and there is no guarantee you are going to be visible to motorists, even with street-lights.

Most accidents involving pedestrians happen in built-up, urban areas, where street-lights are almost always lit from sundown. Street lights help you to see where you are walking, but that does not mean that you are very visible.

In the dark, the human eye has difficulty seeing contrasts, even in well lit streets.

When it is raining and the road is wet, everything becomes even darker. Street-light efficiency is lower than normal, objects are harder to discern and your risk suddenly increases.

These are just some of the reasons WHY you need to wear a reflector
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 06:03   #17
Hvala svima koji ste naručili Krijesnice. Iz početka bude djetetu i Vama možda malo glupo nositi ju (kao kak je bilo i meni i mojima), ali uskoro postane zabavno kad vidite kako svi gledaju u Krijesnicu. Kad se priviknete na nju ne možete više izaći po kmici bez nje jer imate onaj poznati osjećaj da Vam nekaj fali. Sljedeća pošiljka mi stiže poslije 01.09. pa će trebati samo malo strpljenja.
Ostali, mislite na svoje učenike i na sebe. Ovo nije patka, Krijesnica zadovoljava stndard EN 13356 koji jasno govori koliki mora biti odsjaj predmeta za preventivu u prometu. Isto tako Krijesnica ima CE certifikat.
VAŽNO! Nemojte brinuti kako izgledate drugima s Krijesnicom, možda budete baš Vi ponukali nekoga da upotrebljava Krijesnicu i s time ga spasili od nesreće. Ko sumnja promijenit će mišljenje.
PAMET U GLAVU, KRIJESNICU U RUKU!
www.krijesnica.info
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 06:06   #18
Odgovaram na pitanje iz maila svima : cijena je navedena na www.krijesnica.info
12 kn/komad + troškovi poštarine.
krijesnica.info is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 00:10   #19
imam ideju. napravite ogrlice za mace. bez zajebancije.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 02:01   #20
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
imam ideju. napravite ogrlice za mace. bez zajebancije.
Ja bi to odmah kupila. Imam dvije mace .
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.