Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija
Korisničko ime
Lozinka

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 14:06   #1
DrTony
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2008.
Teretana Gripe

Pozdrav. Treba mi teretana na Gripama. Trenutno idem u Spartan Gym (bivsi Olymp), ali smanjili su broj sprava, kardio sprave su im zahrdjale, a ni klimatizacija nije na visini.

Zato me zanima ima li koja dobra teretana, moze biti i skuplja, samo da valja i da nije prevelika guzva.

Cuo sam za teretanu Radman na Blatinama i kazu da je to prije bila najbolja teretana u gradu. Kako je sada tamo? Ima li jos nesto na tom i okolnom podrucju?

thx
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 16:04   #2
Gutaperka
User awaiting e-mail confirmation

Registracija: Mar 2008.
neko vrime sam išao u Radmana i mogu reć da je stvarno dobar.Samo ne znam kako sad stvari stoje jer više nisam tamo.

Dobra ti je ona na Baćama ispod restorana,zimi pogotovo kad možeš trčat na traci i gledat more.Dovoljno je prostrana a čini mi se da nema gužve.

Ja sam u Championa pokraj Jokera,nije loša ali najbitnije da nema gužve i da mi je blizu.

A ako hoćeš nešto najbolje ajde u Gulivera u Solinu,mislim da se plaća unaprid po godine ili godinu dana a nema čega nema tamo i sve je novo i nema gužve.Po mom mišljenju možda malo preskupo.

Meni osobno nije loš ni Dijan Gym.

A za ovu na Gripama nisam siguran jel otvorena za javnost
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 18:28   #3
DrTony
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2008.
Cekaj koja na Gripama nije otvorena za javnost, mislis Radman?

Znaci li to da samo neki odabrani mogu tu ici?

BTW, a kakva je ona novootvorena teretana u Jokera. Cujem da je ogromna kao i Guliver, a da nije tako bezobrazno skupa.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 18:54   #4
Gutaperka
User awaiting e-mail confirmation

Registracija: Mar 2008.
Quote:
DrTony kaže: Pogledaj post
Cekaj koja na Gripama nije otvorena za javnost, mislis Radman?

Znaci li to da samo neki odabrani mogu tu ici?

BTW, a kakva je ona novootvorena teretana u Jokera. Cujem da je ogromna kao i Guliver, a da nije tako bezobrazno skupa.
ja znam za onu teretanu na Gripama di je dvorana,ulazi se s parikrališta na zapadu,na nju mislim.Nisam siguran ali mislim da nije otvorena za javnost nego je za potrebe košarkaša.Ako je to ista na koju mislimo.

Radman je na Blatinama u atomskom skloništu,iznad onog semafora kraj bolnice Firule.Osima ako Radman nije otvorio još neku ali za to ne znam.

U Jokera nije loša,3xtjedno dođe nekih 275 kn i nije baš nešto velika,osim ako je u međuvremenu nisu proširili a to lako mogu provjert jer u Jokera idem skoro svaki drugi dan.U samoj teretani sam bio prije pola godine pa ako su šta u međuvreemenu proširili za to ne znam.Ja idem u Championa koji je odmah do Jokera,ne penjem se na 4-ti kat,nema gužve i 100 kn je jeftinije nego u Jokera a teretana nije loša.
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja