Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 12:35   #61
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Trebaju biti dovoljno dugi za češkanje.
I prirodni, tako da ih ne trebam pincetom vaditi iz leđa.

Muškarci su jednostavna bića. Ove komplikacije s oslikavanjem i inim pizdarijama izmislile su žene zbog drugih žena.
evo Lastan je u svojoj beskrajnoj mudrosti sve rekao....

cure manite se modnih casopisa i slicnih sranja.....ako se ugledate na te puste trendove i na onu Bekamicu niko vas nece ni stapom taknit......

znaci samo prirodno i jednostavno.....
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:35   #62
ja volim prirodne nokte. onako srednje duzine, lijepog oblika. ne volim crveni lak. to mi izgleda nesto kao -krv i meso- al volim kada su lakirane bezbojnim lakom ili klasicnom francuskom manikurom. to mi je supeeeeeeeerrrrr i jako jenostavno i ne moras se muciti sa odjevnim kombinacijama zbog noktiju....
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:38   #63
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
a prsti ko prsti, prsti ne moš mijenjati. meni su lijepi. ako su ti ovi nokti previše nađiđani onda nisi vidjela moje nokte pa da vidiš što znači nađinđano. sve blješći moj suprug veli da sam dete.
Istina, prste nemožeš birati, hvala bogu nemam ni takve ruke, a ni kao Indira iz Colonije (ona mi je plafon ogavnih ruku) ali kaj nisu to tvoji prsti?
Volim da ruke izgledaju uredno, a ne pretjerano nađinđano, osim kao što sam navela ukoliko nije nekakva posebna prigoda. Nije mi guba kad perem wc ili suđe sa cirkonima na noktima.
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 13:06   #64
zenski nokti mogu biti jako oruzje...zasto Sanader nije uspio a Jace je...ee zbog noktiju...malo je Pahora poceskala noktima doli i on je ubrzo propjevao visoki c.....

http://img196.imageshack.us/img196/5...icajaio.th.jpg
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 13:30   #65
nokti.......koga boli briga......muškarci ne gledaju nokte......jedna je lakirala,sadašnja ih grize......as if i care.......
Old 13.09.2009., 13:40   #66
Quote:
leon23 kaže: Pogledaj post
zenski nokti mogu biti jako oruzje...zasto Sanader nije uspio a Jace je...ee zbog noktiju...malo je Pahora poceskala noktima doli i on je ubrzo propjevao visoki c.....

http://img196.imageshack.us/img196/5...icajaio.th.jpg
Old 13.09.2009., 14:09   #67
Quote:
unsa kaže: Pogledaj post
bijeli lak i srednje dužine
potpis!
Old 13.09.2009., 14:19   #68
volim nokte takve da kada prodje po mojim ledjima ostave crven trag ali da me ne razdere............
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 14:30   #69
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Nije tu bila nikakva ljubav u pitanju
onda si opet bio na Thomsonu?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 16:21   #70
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Istina, prste nemožeš birati, hvala bogu nemam ni takve ruke, a ni kao Indira iz Colonije (ona mi je plafon ogavnih ruku) ali kaj nisu to tvoji prsti?
.
ne kaj imaš nešto protiv mene?

Quote:
Volim da ruke izgledaju uredno, a ne pretjerano nađinđano, osim kao što sam navela ukoliko nije nekakva posebna prigoda. Nije mi guba kad perem wc ili suđe sa cirkonima na noktima.
pa moji su uredni, to mi je najbitnije, ali imaju po sebi cvjetiće i cirkončiće.....pokazala sam ih frendu jednom nedavno i pitam ja: kaj ne izgledaju malo dječje? veli on: pa, da ali ti si sva dječja...e pa sad, nisam očekivala takav odgovor, ali očito mi se nokti uklapaju u imiđž.

Zadnje uređivanje izgubljena : 13.09.2009. at 17:10.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 16:41   #71
Quote:
umorna kaže: Pogledaj post
ajmeee, predivni su!
i ja geliram nokte svaka 2-3 tjedna, ne smatram to bacanjem novca
predivni su, ne volim dugačke.. stavljam mutni gel (mliječnorozi) i neki ukras na to.. uvijek su predivni..
ne mogu vjerovati da je mnogima od vas to ružno, očito niste vidjeli dobro napravljene nokte
Pa i najbolje zgelirani nokti izgledaju debelo...i to je ono što mi je užas!
Old 13.09.2009., 16:46   #72
Quote:
div kaže: Pogledaj post
najviše ih volim čvrsto zabijene u mojoj guzici, svih deset, dok gospođica svršava...
Mmm, lijepo od tebe..Dobar dečko

Ja imam onako, nešto duže, ali ne prejako. Usavršila sam french tehniku kod kuće, pa ne moram hodat da mi to drugi sređivaju..

Svi kažu da su jako lijepi, izgledaju prirodno, a pošto su i čvrsti ostavljaju one krasne tragove na tuđim leđima..I guzi..
Old 13.09.2009., 17:19   #73
moji su kratki. ne volim onaj osjećaj kad stisnem šaku a nokti mi se zabiju 10 cm u meso. kako sam ajmo reć gotičarka, većinom su mi crni, ljubičasti ili crveni, ali ona fina tamnije, krvavocrvena
one svijetlije nijanse crvene su mi nekako kurvanjske.
zanimljivo mi je vidjeti na curi neke lude boje, tipa žutozelena, tirkizna, drečavo narančasta, također su mi vizualno lijepi i dugački, fino gelirani, nokti sa šljokicama, crtkarijama i sl. umjetni su mi bezveze i besmisleni. ali mi je ružno kad netko grize nokte pa ima nokat površine 2 mm kvadratna, a meso oko nokta vani izbočeno.

dečko mi ne voli duge nokte, niti one super sređene na ovaj maloprije navedeni način. lak mu je ok, samo da nije rozi i buni se kad mi narastu mrvicu duži, jer ga svako malo zagrebem pa bude "auč auč"

Quote:
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 20:39   #74
ove 2 su mi mljac.. sad bi ih ozenio samo zbog ruku

http://2.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4r...ls-designs.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4r...-designs-4.png
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 20:45   #75
imam pitanje: zasto se svim frajerima svida bijeli lak za nokte? nikad mi to nece bit jasno.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 20:50   #76
Quote:
Jesu li tebi ovo ružni nokti?

http://i43.tinypic.com/2eof9yx.jpg
Da, unaprijed isprike ako su tvoji. Ovi "detalji" izgledaju kao neka nečistoća.

Ontopic: volim jednostavne nokte s bezbojnim lakom koji se lako zabijaju u leđa.

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
imam pitanje: zasto se svim frajerima svida bijeli lak za nokte? nikad mi to nece bit jasno.
Možda se po boji može prepoznati narav nositeljice? Jarko crvena, problemi. Bijeli, nešto manje problema.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:04   #77
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Da, unaprijed isprike ako su tvoji. Ovi "detalji" izgledaju kao neka nečistoća.

Ontopic: volim jednostavne nokte s bezbojnim lakom koji se lako zabijaju u leđa.

Možda se po boji može prepoznati narav nositeljice? Jarko crvena, problemi. Bijeli, nešto manje problema.
tu sliku sam našla na topicu o geliranju noktiju, tamo ima svega...meni je to uvijek zanimljivo pogledati http://www.forum.hr/showthread.php?t=52512&page=245

Inače meni bijeli nokti izgledaju sablasno. ajd frenč, ali cijeli pa bijeli horor.

ovi nokti su mi presmješni, imaju nešto klaunsko u sebi http://picturepush.com/public/1759684

kajjazam, meni se sviđa kad su nokti zanimljivi, šareni, šljokasti blesavi ali da se ipak ne pretjera.

zakaj svi briju na jednostavnost i običnost..to je tak dosadno.

Zadnje uređivanje izgubljena : 13.09.2009. at 21:16.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:07   #78
Vezano uz topic, strašno me zanima odgovor muških ovdje.

Smatrate li da je ovo sexy?

http://www.youtube.com/watch?v=JPSGW2eaUC8

Ja se iskreno ne mogu načudit komentarima ispod...
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:07   #79
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post

mislis?

a-u...... onda sam ja neka skroz problematicna.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:19   #80
Quote:
Inače meni bijeli nokti izgledaju sablasno. ajd frenč, ali cijeli pa bijeli horor.
Ja sam jednom vidio frenč nokte, izgledali su mi ko neki dodatak za penjanje po vanjskom oplatu Enterprizea. No ja sam jednostavan momčić pa što ja znam.

Quote:
zakaj svi briju na jednostavnost i običnost..to je tak dosadno.:hebemu
Pričamo o noktima ili općenito? Zašto bi jednostavno moralo biti dosadno?

Quote:
Shuriken kaže: Pogledaj post
Vezano uz topic, strašno me zanima odgovor muških ovdje.

Smatrate li da je ovo sexy?

http://www.youtube.com/watch?v=JPSGW2eaUC8

Ja se iskreno ne mogu načudit komentarima ispod...

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
mislis?

a-u...... onda sam ja neka skroz problematicna.
Kaže se "zanimljiva".

(Vidi kako sam naučio multiquote!)
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.