Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 20:13   #1
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

Registracija: Oct 2006.
Lokacija: U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu
Red Faction Guerrilla [*]

buahahahahahaha, kako dobra igra
teska skoro osam gigi, ali isplati se svaki megabajt (ahm, imam original, nisam skinio sa neta, kunem se u sisatu susjedu)
uglavnom, igra je zivo veselje, histerija i zabava totalna
za one koji neznaju sta je veselje - je da je igra sandbox, iliti ides di oces, radis sta god oces a svijet otvoren - i druga i po meni iznimno vazna stvar - SVE JE UNISTIVO ali SVE SVE SVE
buahahahaha
opalim tipa cekicam da opadne i onda razvalim po obliznjem stupu koji pukne savije se i ravno rokne na papana kojeg sam sjebo dokrajcivsi ga
ili akcija uletis u zgradu i pobacas 5 demolition chargesa i izletis na druga vrata, dok likovi koji te vijaju za tobom i samo puknes dugme i buahahahahaha
za sad je odlicno i cini se da ce biti veselje a dajem preporuku
Old 14.09.2009., 11:00   #2
Ken
Johnny Rico

Ken Avatar

Registracija: Aug 2003.
Jedinica je bila zanimljiva. Dvojka je bila promasaj. Probat cemo ovo, imas kakav screen ? Koja je prica, ili nije ni bitna
Old 14.09.2009., 11:09   #3
Kalashnjikov
Big Boss

Kalashnjikov Avatar

Registracija: Jun 2009.
Igrao sam na X360, u početku mi je bilo fora ali brzo dojadi. Sve je isto, okruženje, gameplay, sve. Trebali su još malo poradit na misijama, sve se svodi na uništavanje zgrada...
Old 14.09.2009., 11:33   #4
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

Lokacija: U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu
ma prica, kao dode dobar decko bratu na mars, i bas fino i pristojno dignu par zgrada u zrak kada dode letjelica EDFa i napravi mljeveno meso od brace, i nakon sto dode doma, zatekne jos veselih EDF momaka koji nezneju jel ovaj gerila il nije, pa jednostavnije ga jednostavno zbusit nego razmisljat... no taman prije nego primi metak, crveni ga spase, i onda cika uzima cekic u ruke, i ko veseli partizan krece da se bori za slobodu, sto u njihovom prijevodu znaci - da razjebe SVE STO POSTOJI lol
i onda ide, podjeljeno u sektore da sa gerilom slupas sve njihovo i obranis svoje
ko sto je kalas reko, postoji mogucnost da ako se ovako nastavi neznam koliko da dojadi, ali meni je sada veselje
sada mi je zabava da pobacam bombi na cestu i fino sjedim u autu dok ne dodje zrtva, raznesem ih ko govna po vinogradu i u najboljem gta stilu odjurim dok me ovi vijaju ko zvjeri
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 14.09.2009., 15:29   #5
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

hahaha koje ludilo
dobio sam sada oruzje koje je zivo ludilo, svatko tko je gledao novi GIDzo film ce se dobro nasmijati i onda zabaviti sa stvarcicom iz jedne od najacih scena tamo
SPOILER: uruzje koje pri udaru napravi oblak nanita koji pozderu svu materiju - ljude, zgrade, sve sve sve pa kad se s time pocne rusiti

sada sam u trecem sektoru, i sve dobro, osim sto mi sad kad malo otezava igra mi ide na zivce sistem
ono, kada napravis krslus, trebas pokupiti pizdarije, a za to treba vremena da se malo promuva okolo, no EDF non stop dolazi, bez obzira koliko ih pokoljes, i dalje dolaze i dolaze i dolaze
i onda te vijaju do beskraja, ali cim se priblizis safe house, odma nestanu i miran si... lol
talk about gta spray shop
Old 14.09.2009., 19:11   #6
Ken
Johnny Rico

Ken Avatar

Registracija: Aug 2003.
GTA uz svemiru, jebenica nabavit cu, kupit od postenog pirata naravno, a ne skidat 8 GB
Old 15.09.2009., 08:56   #7
selogabar
#*&#@$#&*#!

selogabar Avatar

Registracija: Nov 2007.
Mene interesuje postoji li opcija igrat kao FPS ili moras u treceg lica ?
Old 15.09.2009., 10:36   #8
xGAME
-.-

xGAME Avatar

Registracija: Apr 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku xGAME
Samo trece lice je
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 11:08   #9
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

trece lice je, ali sav mehanizam je isti kao u gta4, cak i voznja vozilima
nego gledam da nisam spomenuo ranije, ali igra se odlicno vrti, na mom kompu sve je na high i doslovno leti
ali igra je mogla biti totalni zakon da su napravili rpg sistem, iako ima detalja, ali sve je genericko, jedino sto mozes uzeti misije kada kako gdje hoces, sam odluciti o redosljedu koju ces i kada uzeti
fora mi je koliko puta mi je sada ispalo lakse, posto prvo idem da spustim njihovu kontrolu sektora pa unistavam mete, a onda kada trebam odigrati misiju, bude puno lakse jel se dogodilo da misija je usred rusevina sto sam ih upravo napravio umjesto potpuno naoruzane baze gdje osim misije me svi droni pritiscu
i jos uvijek mi je totalna fora ih klat na principu zamki ili rusenjem objekata na neprijatelje i slicno
a havok engine odlican posao radi kod fizike ca se eksplozija tice - kada im dignes vozilo u zrak, lete ljudi, tockovi, dijelovi, ma sve u tri p*** matere
jedino nekad mi ode na zivac kada raznesem cijelu zgradu i skuzim da se citav krov drzi na nekoj maloj gredi ili slicno, no uglavnom fizika rusenja je manje vise odlicna
Old 15.09.2009., 17:09   #10
selogabar
#*&#@$#&*#!

selogabar Avatar

Registracija: Nov 2007.
Hvala za infoa , znaci da je necu "kupit" , neznam koji mi je k*rac al osim GTA i Mafije druge mi igre s treceg lica ne stimaju , ne mogu objasniti zbog cega je to tako , poslednje na koje sam probao dat sansu je bio Mass Effect al jbg ne ide .
Old 16.09.2009., 07:17   #11
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

mass effect ti se nije svidio?
ovo je sranje naspram MEa

sad sam cini se na zadnjoj kampanji, veselje je i dalje, zanima me sto se sve moze otkljucati, ima isto kao i ME achievements koji daju bonus veselja, tak da bi moglo biti razloga za veseli replay, iako pun kuratz toga gledam treba multiplayer
no koliko god da misije i mete bile dosta dobre i u duhu price, toliko su side misije debilana glupa totalna, jebena arkadica
ono, nisam imao dosta bodova da im unistim kontrolu sektora, i sta cu, uhvatim sidequest da nadopunim bodove

i sada, dodem na lokaciju, i dobijem misiju - "ajd ti napravi diverziju, pa dok oni se bave tobom mi im maznemo neka sranja"
ok, mislim si, bit ce misija da moram nadrkat dronove da me povijaju dok ovi maznjavaju ili nest slicno
kada - pored mene se odjednom stvori missile tank od 150 tona i cim sam se ukrcao pocne dolaziti vojska iako nikoga nije bilo u blizini - 35 vozila
i nista, poharam ja njih - izleti, mission completed - i SVE NESTANE tenk, olupine 35 vozila, lesevi, sve - mir marsovski, cujes kako trava raste
lol
fakat se nisu potrudili ni mrve oko toga, sve genericko
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja