Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2020.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 18:08   #41
Thumbs up

Puno najljepših želja HGS-u i njenom predsjedniku,te da postanu najjača stranka u Hrvatskoj i da gospodin Kerum postane premijer i napokon pokrene našu voljenu domovinu!!
Nadam se da će mu se pridružiti ljudi i iz ostalih stranaka (Bandić,Ljuština,Ljubičić,Ćiro Blažević,Anto Kovačević,Luka Podrug,generali Glavaš,Krešić,Ćuk) kao i nezavisni političari(Tomac,Pašalić,Miro Tuđman,Rojs,dr.Buković/Biblija,admiral Domazet-Lošo,Mladen Švarc i Ana Lučić,Mikšić,Paraga) koji znaju kako pomoći Hrvatskoj!!
fripp is offline  
Old 25.09.2009., 18:09   #42
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Pa postoji bitna razlika između te dvije konstatacije,pa evo da sam ja predsjednik stranke isto bih primao Srbe,ali ih u obitelji ne bih htio,problem je ispao kad su neke udruge i Kajin počeli govoriti da su ove izjave pozivanja na linč Srba???što nema veze s mozgom.
Ne bih ulazio u to sto Luka Podrug, Kajin ili neki drugi lik govori, ja bih radije da se drzimo same stranke i Keruma.
A Kerum je zaista izjavio to sto je izjavio. Ako netko smatra da ne zeli Hrvata za zeta ili da Hrvati (ili Srbi) nista dobrog nisu donjeli je naravno jedno, no kad gradonacelnik drugog po velicini grada da jednu takvu izjavu onda je to naravno prilicno problematicno. Ne tvrdim ja da je Kerum imao namjeru potpirivati merznju i netpreljivost, zbog toga ga DORH niti ne goni, ali je vec samo pokretanje diskusije koju je on prouzrocio indikator da drustvu takve izjave jednostavno ne trebaju, a politicari i duznosnici bi trebali posjedovat barem toliko kontrole da se od takvih izjava suzdrze. Kerumov ego je strasno jak i on zbog toga ne razmislja prije nego sto nesto kaze (mozda niti ne moze razmisljat), zbog toga predvidjam da ce njegova politicka karijera biti vrlo neuspjesna jer ce ga svaka budala moc navuc na tanak led i onda masakrirat, odnosno dovest do toga da se sam masakrira. Vec smo culi sto govori o novinarima, sad smo culi i sto misli o hrvatskim gradjanima... moram priznat da sam mislio da ce se ipak malo mudrije ponasat kao politicar, no vrlo brzo ce zavrsit kao marginalac od kojeg ce se svi htjet distancirat.
Ako je zaista domoljub onda nek ubuduce daje izjave koje nece vrijedjat hrvatske gradjane po nacionalnoj osnovi i samo potencirat razne oblike netrpeljivosti. Mozda Kerum zaista ne zna tko je recimo bio jedan Tesla pa stvarno misli to sto misli. Ja osobno smatram da je jedan Srbin Tesla donio puno vise koristi od jednog Hrvata Kutlea, no pravo je Keruma da se samnom ne slaze.
PetBorut is offline  
Old 25.09.2009., 18:11   #43
Quote:
bodulo kaže: Pogledaj post
Meni je dosta ovih koji se kulutrno ponašaju, a doveli su nas na prosjački štap..zato će razni Kerumi i Bandići sve bolje prolazit na izborima..
Sanader je daleko od civiliziranog i demokratski nastrojenog premijera, a na Jacu ne bih trosila slova
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Old 25.09.2009., 18:13   #44
Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ne bih ulazio u to sto Luka Podrug, Kajin ili neki drugi lik govori, ja bih radije da se drzimo same stranke i Keruma.
A Kerum je zaista izjavio to sto je izjavio. Ako netko smatra da ne zeli Hrvata za zeta ili da Hrvati (ili Srbi) nista dobrog nisu donjeli je naravno jedno, no kad gradonacelnik drugog po velicini grada da jednu takvu izjavu onda je to naravno prilicno problematicno. Ne tvrdim ja da je Kerum imao namjeru potpirivati merznju i netpreljivost, zbog toga ga DORH niti ne goni, ali je vec samo pokretanje diskusije koju je on prouzrocio indikator da drustvu takve izjave jednostavno ne trebaju, a politicari i duznosnici bi trebali posjedovat barem toliko kontrole da se od takvih izjava suzdrze. Kerumov ego je strasno jak i on zbog toga ne razmislja prije nego sto nesto kaze (mozda niti ne moze razmisljat), zbog toga predvidjam da ce njegova politicka karijera biti vrlo neuspjesna jer ce ga svaka budala moc navuc na tanak led i onda masakrirat, odnosno dovest do toga da se sam masakrira. Vec smo culi sto govori o novinarima, sad smo culi i sto misli o hrvatskim gradjanima... moram priznat da sam mislio da ce se ipak malo mudrije ponasat kao politicar, no vrlo brzo ce zavrsit kao marginalac od kojeg ce se svi htjet distancirat.
Ako je zaista domoljub onda nek ubuduce daje izjave koje nece vrijedjat hrvatske gradjane po nacionalnoj osnovi i samo potencirat razne oblike netrpeljivosti. Mozda Kerum zaista ne zna tko je recimo bio jedan Tesla pa stvarno misli to sto misli. Ja osobno smatram da je jedan Srbin Tesla donio puno vise koristi od jednog Hrvata Kutlea, no pravo je Keruma da se samnom ne slaze.
Slaežm se da je se trebao kontolirati i paziti što priča,ali eto rekao je i rekao je ono što misli većina naših političara i ljudi(zet Srbin,protiv njihovih tvrtki...),barem se nije pretvarao.ne mislim da će on postati marginalac,njegovo vrimetek dolazi,što se tiče Tesle,ja mislim da je on mislio reći nšta nama iz Srbije nije dobro došlo,ne na naše domaće Srbe.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:14   #45
Quote:
Kerumov ego je strasno jak i on zbog toga ne razmislja prije nego sto nesto kaze
pa Splico je, al gradonacelnik! pera mu ne mozete odbiti
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 18:18   #46
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Što oni nisu civiliziarni??' a meske je civiliziran kad govori za ljude da su seronje i da su za Vrapče????

Ako je Mesic civiliziran, ja pisem iz svemira, ali cinjenica je da neki politicar kao Kerum koji vrijedja jedan dio populacije, koji ne postuje medije u demokratskoj zemlji, koji je bahat, koji je neodgojen ne bi mogao dobiti izbore u nikojoj Europskoj zemlji..

jedino bi u nasoj 'regiji' uspio.

U Britaniji i Francuskoj politicare (ako lose rade narodu) gadjaju jajima i poljevaju juhama, a na nase prosvjede izadje šačica staraca sa slikama Tita (?!)

Stvarno smo mala ali jako zajebana zemlja
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Old 25.09.2009., 18:24   #47
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Slaežm se da je se trebao kontolirati i paziti što priča,ali eto rekao je i rekao je ono što misli većina naših političara i ljudi(zet Srbin,protiv njihovih tvrtki...),barem se nije pretvarao.ne mislim da će on postati marginalac,njegovo vrimetek dolazi,što se tiče Tesle,ja mislim da je on mislio reći nšta nama iz Srbije nije dobro došlo,ne na naše domaće Srbe.
Ako Kerum smatra da bi trebao biti portavoce hrvatskog naroda onda ce on vrlo brzo shvatiti u kojoj zabludi zivi. Da bi politicar bio uspjesan populist, trbeat imat razum kako bi znao gdje je granica onog sto smije rec i onog sto ne smije. Politicar kakav nama treba je ne covjek koji ce govorit ono sto narod zeli cut ili ono sto narod misli vec nam trebaju politicari koji ce narod VODIT i koji ce vuc i poteze koje narod mozda nece razumjet ali od kojih ce narod imat koristi. Smatram da bi svaki politicar trebao shvatit koja je njegova funkcija. ja stvarno ne znam jel on smatra da svojim izjavama pomaze Hrvatskoj ili njenim gradjanima, no siguran sam da ima toliko jak ego da mu je politika samo platforma kako bi mu narod mogao skandiart i podrzavat ga u onome sto on govori.
No ako je zaista tocna ova tvoja teorija pa da ne misli bas to sto je rekao (iako je Kerum rekao da stoji iza svake svoje izjave), bilo bi ga interesantno priupitat zasto bi onda za Zeta htio Srbina iz Hrvatske a ne Srbina iz Srbije (ako kaze da od njih nista dobro nije doslo).
Kako god, Kerum je trenutno dosta uzivljen u svoju ulogu politicara ali stvarno smatram da nije svjestan odgovornosti i obaveza koje ta funkcija za sobom vuce. Tek kad shvati da on mora sluzit narodu i da mora cinit ono sto je u interesu ljudi koji su ga izabrali, tek onda on moze sazrijet u ozbiljnog politicara. Od ovih njegovih izjava smo do sada medjutim imali vise stete nego koristi, otprilike isto ono sto on predbacuje i Srbima.
Ova njegova izjava da on samo govori ono sto 90% naroda misli je najbolji pokazatelj da on zapravo uopce niej svjestan te svoje funkcije i odgovornosti. Nije bitno sto narod misli vec je bitno jel narod o d njegovog rada ima korist ili je nema.
PetBorut is offline  
Old 25.09.2009., 18:25   #48
Pa naravno da želi u Sabor, da si fino osigura imunitet, kao i recimo Jambo još jedan u nizu veleštovanih hrvatskih "poduzetnika".
Turbofolker is offline  
Old 25.09.2009., 18:31   #49
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
Neka im je dole, kod nas ne bude došao.
Pa vi već imate svog Keruma.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:32   #50
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Puno najljepših želja HGS-u i njenom predsjedniku,te da postanu najjača stranka u Hrvatskoj i da gospodin Kerum postane premijer i napokon pokrene našu voljenu domovinu!!
Nadam se da će mu se pridružiti ljudi i iz ostalih stranaka (Bandić,Ljuština,Ljubičić,Ćiro Blažević,Anto Kovačević,Luka Podrug,generali Glavaš,Krešić,Ćuk) kao i nezavisni političari(Tomac,Pašalić,Miro Tuđman,Rojs,dr.Buković/Biblija,admiral Domazet-Lošo,Mladen Švarc i Ana Lučić,Nazif Memedi,Mikšić,Paraga) koji znaju kako pomoći Hrvatskoj!!
Ti se rugaš?
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:33   #51
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Ako je Mesic civiliziran, ja pisem iz svemira, ali cinjenica je da neki politicar kao Kerum koji vrijedja jedan dio populacije, koji ne postuje medije u demokratskoj zemlji, koji je bahat, koji je neodgojen ne bi mogao dobiti izbore u nikojoj Europskoj zemlji..

jedino bi u nasoj 'regiji' uspio.

U Britaniji i Francuskoj politicare (ako lose rade narodu) gadjaju jajima i poljevaju juhama, a na nase prosvjede izadje šačica staraca sa slikama Tita (?!)

Stvarno smo mala ali jako zajebana zemlja
Znaš li za Borisa Johnsona?gradonačelnika londona,Kerum je mila majka prema njemu.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:36   #52
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Znaš li za Borisa Johnsona?gradonačelnika londona,Kerum je mila majka prema njemu.
Jeli to onaj homoseksualac ili novinar?
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Old 25.09.2009., 18:38   #53
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Jeli to onaj homoseksualac ili novinar?
Novinar,što je sad gradonačelnik Londona,pa taj lik nema koga nije izvrijeđao,pa čak i manjine u Londonu,a dobio je bez problema izbore i nitko se ne tuži...
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:38   #54
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
I Franjo nezavršenu srednju školu(trgovačku?)
vazno je da tata goldstein ima i to zavrsenu gimnaziju sto je nesto bolje od savke(dapcevic-kucar) o kojoj na zagrebackom faksu ni traga ni glasa! dobro,glasina ima koje su postale istina .
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 18:40   #55
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
vazno je da tata goldstein ima i to zavrsenu gimnaziju sto je nesto bolje od savke(dapcevic-kucar) o kojoj na zagrebackom faksu ni traga ni glasa! dobro,glasina ima koje su postale istina .
Pa naši komunisti su govorili da je Savka izdala dosta ljudi 48 koji su zavšili na Golom Otoku,kad je studirala...
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:46   #56
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Ko josipović?
Ne, Tuđman
Pali_andjeo is offline  
Old 25.09.2009., 18:46   #57
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Pa naši komunisti su govorili da je Savka izdala dosta ljudi 48 koji su zavšili na Golom Otoku,kad je studirala...
u Egiptu, u izbjeglickim kampovima hrvata s otoka!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 18:50   #58
Talking

Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Pa naši komunisti su govorili da je Savka izdala dosta ljudi 48 koji su zavšili na Golom Otoku,kad je studirala...
I da joj je prof.Marko Veselica kasnih 60-ih cinkao tko ide u Crkvu
I da je Janko Bobetko ranjen na Bleiburgu dok je likvidirao neprijatelje
I da se Franjin tata ustrijelio kao i Slobin(a prvo mamu,ne?)
Hoćeš još,ima toga pun kurac...
fripp is offline  
Old 25.09.2009., 18:52   #59
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Ti se rugaš?
Bože sačuvaj! Kakva ružna riječ!
Ja se samo zajebavam..
fripp is offline  
Old 25.09.2009., 19:04   #60
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Ti želiš reći da si stavio tu sliku zato jer voliš Heineken?,pa ti si kukavica budi hrabar i reci komunist sam,ne mi tu takve isprike davati,što se tiče heinekena i ja ga pijem,pa ne stavljam njegove slike po avatarima.
ma da, ja sam komunista -provalio si me.
nego, ja sam ti vise kao psihijatar koji pacijentu daje sliku pa ga pita sto vidi na istoj. to mi dodje poput lakmus papira jer kao po pravilu desnicari iliti "pravi hrvati" (hrvati po zanimanju) reagiraju bas poput tebe.
matematicar is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.