Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 10:13   #21
Quote:
katjaa kaže: Pogledaj post
a jooj, ostavi se tok majmumčića, kaj će ti takav koji slini za nekom kozom a ne primjećuje ljepoticu kraj sebe... ni ne zaslužuje te...
uostalom nikad ne bi dopustila da me se uspoređuje sa bivšom ma kakva ona bila
ja
nisam ničija zamjena
a to je takva katastrofa da ni ja sama ne mogu vjerovati da sam to prosla...
toconja is offline  
Old 22.10.2009., 10:14   #22
...zadivljen sam plitkoumnoscu nekih ljudi ovdje....pa ima li kod vas ikad rjesavanja nekog problema, razgovor, komunikacija, pitanje-odgovor, nesto nekako s necim zbog necega ili je sve crno bijelo, odma ga ostavljaj.....prekidaj...budi original budi kopija....pa pola vas sto kazete da to sebi nikad nebi dopustile, vjerujem, da bi se bas vama tako nesto moglo desiti, a sad navalite sa postovima....MA NIKAD...KO JA ?????......MOJ KARAKTER !!!! bla bla bla
dis is offline  
Old 22.10.2009., 10:18   #23
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?
Ti njemu reci - "a gle druškane, ti recimo nisi ni do koljena mom bivšem i stoga od ovog trenutka, ti si bivši, aj bok"

Nego, da ne djetinjarimo više., ne kužim, ali fkt.ne kužim zašto si u vezi s nekim tko te mentalno i emocionalno vara sa ex curom i još uz to radi budalu od tebe pred svojim prijateljima...
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 22.10.2009., 10:22   #24
nek si bude opet s njom ak može....

Glupan!!!
Amy Mc23 is offline  
Old 22.10.2009., 10:25   #25
ujme, jos jedan majmun...
I kao sto je receno placipicka...zamisli samo koliko trubi i cmizdri tim svojim frendovima o toj bivsoj kad ga ovi jos uvik demonstrativno sazalijevaju...
Ja bi to odjebala prije zadnjeg takta prve slinave pismice, a ti vidi sto ces sa tim patnikom.
choupette is offline  
Old 22.10.2009., 10:26   #26
Quote:
dis kaže: Pogledaj post
...zadivljen sam plitkoumnoscu nekih ljudi ovdje....pa ima li kod vas ikad rjesavanja nekog problema, razgovor, komunikacija, pitanje-odgovor, nesto nekako s necim zbog necega ili je sve crno bijelo, odma ga ostavljaj.....prekidaj...budi original budi kopija....pa pola vas sto kazete da to sebi nikad nebi dopustile, vjerujem, da bi se bas vama tako nesto moglo desiti, a sad navalite sa postovima....MA NIKAD...KO JA ?????......MOJ KARAKTER !!!! bla bla bla
Nisam niti ja za takve "savjete" odmah na prvu, ali oni su vec godinu dana zajedno, a on evidentno i prilicno otvoreno jos uvijek razmislja o bivsoj i cmizdri na neke njihove pjesme.

Oprosti, ali ako nakon tog citavog vremenskog perioda to nije dokaz velikog nepostovanja prema njoj (a onda prema njihovoj intimi i odnosu) i emocionalne izdaje, onda ne znam sto bi se jos trebalo desiti. Jebote, dala mu je godinu dana za koju kitu?

O cemu imaju razgovarati? Da ga drzi za rucicu i draga po kosici dok mu cure smrklji po njezinom ramenu od tuge i cmizdrenja za bivsom? Pliz.
Hatsepsut is offline  
Old 22.10.2009., 10:29   #27
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Nisam niti ja za takve "savjete" odmah na prvu, ali oni su vec godinu dana zajedno, a on evidentno i prilicno otvoreno jos uvijek razmislja o bivsoj i cmizdri na neke njihove pjesme.

Oprosti, ali ako nakon tog citavog vremenskog perioda to nije dokaz velikog nepostovanja prema njoj (a onda prema njihovoj intimi i odnosu) i emocionalne izdaje, onda ne znam sto bi se jos trebalo desiti. Jebote, dala mu je godinu dana za koju kitu?

O cemu imaju razgovarati? Da ga drzi za rucicu i draga po kosici dok mu cure smrklji po njezinom ramenu od tuge i cmizdrenja za bivsom? Pliz.
Ok, ali je gore napisala da se tako nesto nije nikako desavalo i da je on sjajan prema njoj...(NE ne branim ga niti ga opravdavam) ali ako su imali idilican odnos godinu dana i on poslije godinu dana prvi put kaze tako nesto onda smatram da to nije za ostavljanje, vjesanje, i slicne destruktivne mjere....samo kazem da s obzirom da je prvi put, da su vam savjeti malo ostri....a nije bas da je rekao....moja bivsa se bolje kara od tebe....
dis is offline  
Old 22.10.2009., 10:29   #28
Quote:
dis kaže: Pogledaj post
...zadivljen sam plitkoumnoscu nekih ljudi ovdje....pa ima li kod vas ikad rjesavanja nekog problema, razgovor, komunikacija, pitanje-odgovor, nesto nekako s necim zbog necega ili je sve crno bijelo, odma ga ostavljaj.....prekidaj...budi original budi kopija....pa pola vas sto kazete da to sebi nikad nebi dopustile, vjerujem, da bi se bas vama tako nesto moglo desiti, a sad navalite sa postovima....MA NIKAD...KO JA ?????......MOJ KARAKTER !!!! bla bla bla
Gle, nemoj se uzrujavati, ja ću ti sad nešto lijepo reći. A to je sljedeće. Nije sve crno bijelo kako si ispravno zaključio, niti je dakako rješenje na prvi znak problema prekidati, dramatično odlaziti i sl. Međutim, my dear postoje situacije kad je razgovor izlišan, kao recimo u konkretnom slučaju. Pa sad - što bi autorica po tvom mišljenju trebala s njim razgovarati? Da mu kaže npr." od sad pa na dalje, nemoj više patiti za bivšom, nemoj više misliti na nju i neka te ništa ne podsjeća na nju, dobro? Ja sam ti san svih snova, jelda i to ćeš reći svojim prijateljima, zar ne?"
I don't think so.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Old 22.10.2009., 10:30   #29
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
ujme, jos jedan majmun...
I kao sto je receno placipicka...zamisli samo koliko trubi i cmizdri tim svojim frendovima o toj bivsoj kad ga ovi jos uvik demonstrativno sazalijevaju...
Ja bi to odjebala prije zadnjeg takta prve slinave pismice, a ti vidi sto ces sa tim patnikom.
A i ja bih tako nesto odgovorila da citam TUDJU temu, bas isti savjet bih imala za udijeliti.. Al naravno, nije sve tako crno i bijelo kao sto izgleda, jer vam stvarno nisam dala puno informacija..
A sad ce mi taj "patnik" doc na kafu, pa cu vidjeti sta i kako, valjda cu imat muda da zucnem, jer mi je sinoc bilo na pameti samo kako pobjeci kuci..
patishpanja is offline  
Old 22.10.2009., 10:31   #30
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Dobro je, niko jos nije rekao da sam ja placipicka

-izotonik69 jeste, prvi i jedini mu je to kiks, inace stvarno mu nema ravnoga koliko se prema meni dobro odnosi.. zato sam i pitala Da li presutjeti ili ipak nekako preci preko toga..

-dina2404 ne ide, obozava mog oca, shvatio bi to kao kompliment

Ne znam raja, mozda i ja previse dramim, al sinoc mi je stvarno doslo preko glave.. Jebate, k'o da ja nisam imala veza prije njega Haman da kad musko voli pa izgubi, to je katastrofa da joj nema ravne, a zensko, ma to je vec proci, nista bitno..
cek ja nisam skuzila u kom kontekstu je to rekao?
u kontekstu: "sve ste zene iste" ili "nasao sam joj dostojnu zamjenu" ili " ne volim te stoboms am zbog tog sto licis na nju"..???
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 22.10.2009., 10:35   #31
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
cek ja nisam skuzila u kom kontekstu je to rekao?
u kontekstu: "sve ste zene iste" ili "nasao sam joj dostojnu zamjenu" ili " ne volim te stoboms am zbog tog sto licis na nju"..???
U kontekstu da još pati za bivšom koja ga je ostavila i udala se za drugog.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 22.10.2009., 10:39   #32
Quote:
dis kaže: Pogledaj post
...zadivljen sam plitkoumnoscu nekih ljudi ovdje....pa ima li kod vas ikad rjesavanja nekog problema, razgovor, komunikacija, pitanje-odgovor, nesto nekako s necim zbog necega ili je sve crno bijelo, odma ga ostavljaj.....prekidaj...budi original budi kopija....pa pola vas sto kazete da to sebi nikad nebi dopustile, vjerujem, da bi se bas vama tako nesto moglo desiti, a sad navalite sa postovima....MA NIKAD...KO JA ?????......MOJ KARAKTER !!!! bla bla bla
Evo vis, ja ne bi sa takvim koji prvo razgovara sa cilom ekipom o svojim ljubavnim jadima, dok meni prodaje ljubav pricala apsolutno nis...
Sto se tu ima za pricati uopce?
Ajd da mu nije svejedno za bivsu, to jos kuzim (mada mi je i to kriticna situacija), ali da jos cmizdri okolo drustvu i to u tolikim razmjerima da mu ovi jos uvik "daju saucesce"....
Ja sebi takvog balesu ne bi, a autorica neka vidi.
I porazgovara, ako je to njen fah.


Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Ti njemu reci - "a gle druškane, ti recimo nisi ni do koljena mom bivšem i stoga od ovog trenutka, ti si bivši, aj bok"

Nego, da ne djetinjarimo više., ne kužim, ali fkt.ne kužim zašto si u vezi s nekim tko te mentalno i emocionalno vara sa ex curom i još uz to radi budalu od tebe pred svojim prijateljima...
A sto se tu ima za kuziti, cura je valjda zaljubljena, voli, stogod...
Uglavnom, racio steka, sa cime se mogu poistovjetiti.
Bitno je da progleda sto prije i da se ubuduce vise postuje i ne dozvoli si biti sporedni instrument.
choupette is offline  
Old 22.10.2009., 10:40   #33
Reci mu da se skulira... i da konacno rijesi te svoje patnje, prekine izigravati zrtvu i shvati da zivot ide dalje, i da ti zasluzujes postovanje... ako ono sto on u tebi voli ima veze s nekim drugim onda on tebe niti ne voli bas previse...

Sva sreca pa nijedan moj bivsi nema veze s onim prijasnjim
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 22.10.2009., 10:46   #34
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
U kontekstu da još pati za bivšom koja ga je ostavila i udala se za drugog.
Uf, od svih, to je najgori mogući kontekst.

Da joj je rekao - glupava si ko' bivša, to bi i moglo proć.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 22.10.2009., 10:48   #35
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?
ovisi koliko si karakterno jak sudac....ako si Collina direktni crveni....Ako si neki drugi tip i to mu je baš prvi prekršaj, onda opomena pred isključenje, uz osebujnu nikad u povijesti dužu bukvicu , jer naravno ti nećeš bit ničija zamjenska violina, neka izvoli prebolit svoju pičkastu prirodu i neka dobro razmisli da li želi biti s tobom takvom kakvom jesi ili bi još malo bio Vasa Ladački, što je slika koju ti nemaš namjeru gledat iz VIP lože.

iako osobno tipujem da je ishod isti, ali ako te veseli....
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 22.10.2009., 10:50   #36
Quote:
dis kaže: Pogledaj post
ali ako su imali idilican odnos godinu dana i on poslije godinu dana prvi put kaze tako nesto...
Upravo u tome je najveca tragedija! GODINU dana joj je bacao krafne u oci, a i sebi vjerojatno.

A onda ona odjednom otkrije da mu je ocito bila samo neka vrsta (propalog) pokusaja terapije? Ne vidim kakav to razgovor moze vratiti iznevjereno povjerenje, a i nadoknaditi njezino vrijeme i ulozene emocije.
Hatsepsut is offline  
Old 22.10.2009., 10:52   #37
Pa ne vidim problem, čovjek je pogodio srž.

Bivša ga je ostavila, i otišla za drugog, a postavljačica topica je ista bivša....tj. bit će :-)
Nick Fallin is offline  
Old 22.10.2009., 10:53   #38
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?

ne bi. no way.

kako nisi dosad skužila da još 'boluje' za njom?
nemoj pristat na ulogu 'tješilice za seks'.

sretno.
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Old 22.10.2009., 10:54   #39
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
A i ja bih tako nesto odgovorila da citam TUDJU temu, bas isti savjet bih imala za udijeliti.. Al naravno, nije sve tako crno i bijelo kao sto izgleda, jer vam stvarno nisam dala puno informacija..
A sad ce mi taj "patnik" doc na kafu, pa cu vidjeti sta i kako, valjda cu imat muda da zucnem, jer mi je sinoc bilo na pameti samo kako pobjeci kuci..
Ja bi tako i sebi odgovorila, da mi se nakon prvog i jedinog puta dogodila situacija di me neki iduci momak usporeduje sa bivsom...
Ovo sa njegovom ekipom sto ti prolazis, nisam nikad ni prosla, fala Jezusu.
I da, neke situacije jesu crno-bile, to sto ih ti oces pretvoriti u sive je drugi par posotola.
I dalje drzim da ti je tip u kurcu i da jos uvik ima itekakve osjecaje za bivsu.
Pitam se kako ce samo taj vas razgovor rijesiti te njegove "repove".
Jer emocije ne nestaju, niti nastaju nikakavim razgovorima.
Druga stvar; to sto sama spominjes da ces "valjda imati muda" je znakovito, posto ukazuje da imas problema sa samopouzdanjem.
Sto me i ne cudi, jer osoba koja sama sebe postuje nece si dozvoliti da je momak javno usporeduje sa bivsom.
choupette is offline  
Old 22.10.2009., 10:58   #40
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?
i sta sada???

meni je bivsa rekla kako najvise voli kada sam osisan ful kratko, skoro pa na 0,(a niti jednoj osim nje se to nije svidjalo), decko prije nje je bio osisan tako i u svemu je skoro vidjela njega....zasmetalo mi je malo....ali brzo je proslo......ako zelis da ti veza opstane morat ces preci preko toga jer ovako ces samo sebe dovesti do ludila a ako kazes njemu on ce te smatrati posesivno ljubomornom i opet moze doci do prekida
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger