Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2009., 14:28   #1
Iznajmljivanje kuće ili stana za doček Nove godine

Valjda sam na dobrom mjestu postavio temu ako nisam molim lijepo da se premjesti.Zainteresiran sam za Iznajmljivanje kuće za doček nove godine.Znači svi koji iznamljuju kuću u Rijeci ili okolici Rijeke neka mi slobodno napišu tu kolko bi me to izašlo i do kolko ljudi se može zvat.Evo puno bi bio zahvalan i molim samo ozbiljne ponude.
mrki200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:27   #2
Kućica u Lici za 2010.

Znate li bilo kakav link gdje bih mogla naći kućicu koju bi mi netko iznajmio za 8- 10 ljudi, za doček Nove Godine? Može i Gorski kotar.

Par linkova jesam našla, međutim, sve je već zauzeto. Ljudi su rekli da je zauzeto već od 9. mj.!!

I sad, ta kućica mi stvarno treba. Riječ je većinom o parovima, ostali bismo dva noćenja, posteljinu i suđe možemo donijeti sami, obećajemo biti dobri
Dakle, bilo kakav link, bilo kakav broj, bilo kakav prijedlog, sve je dobrodošlo, pošto je tih osam glavica na žalost organizaciju prepustilo meni(jer ja kao nekakvog iskustva u iznajmljivanju svog prostora imam, pa kao ja ću znati... ma vraga). Na PM, ili ovako javno- sve smijete, što se mene tiče. Ako znate nekoga tko je bio, hajde zvrcnite pa pitajte njega- pomoći ćete puno.

I da ne bude tema samo o tome, što mislite o kupovini zemljišta u Lici? Našla sam neke doista pristupačne ponude, zemljište se može kupiti već za kojih 7000 eura, a sve mi se čini po ovom rastućem interesu, da će se to ulaganje za par godina višestruko isplatiti?
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 21:01   #3
kupi zemljište, prijavi se u LIku i dobiješ sav materijal za kuću...moraš bit oženjena koliko imam saznanje...znači mladi parovi....

a za iznajmljivanje, probaj agenciju neku, lika nekretnine ili u oglasu BURZA za područje gorskog kotara
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 22:58   #4
možeš ovo malo detaljnije objasniti prijaviš se tamo dobiš materijal?? nisam upoznat s time, a zvuči zanimljiov. možda neki link?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 08:53   #5
pa već se cijela lika tako obnovila.......25 kvadrara dobije prvi član a za ostale prijavljane po 10 m2........materijal se za sve dobije...čak mislim da su plaćeni i majstori....to je poticajno nešto za naseljavanje područja od posebne državne skrbi
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 20:14   #6
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
pa već se cijela lika tako obnovila.......25 kvadrara dobije prvi član a za ostale prijavljane po 10 m2........materijal se za sve dobije...čak mislim da su plaćeni i majstori....to je poticajno nešto za naseljavanje područja od posebne državne skrbi
Ali naravno, nije sve baš jednostavno kao što izgleda. Nikad nije.

Navodno postoji neka lista na koju se moraš prijaviti da materijal dobiješ, moraš biti potpuno bez ičega na sebi(ne mislim bez ikakve odjeće na sebi, nego bez ikakvih prijavljenih prihoda), i onda čekaš i češkaš i čekaš da ti to odobre, a po najnovijim informacijama- program će vrlo brzo biti ukinut.

I ja još uvijek nemam kućicu u Lici za proslaviti Novu Godinu, a postajem toliko očajna da ću je doista sagraditi do 1. 1. 2010.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 22:02   #7
evo moja koja sad ide u obnovu...možeš se zapisati za drugu novu godinu

pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 15:31   #8
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
evo moja koja sad ide u obnovu...možeš se zapisati za drugu novu godinu

Di je to?
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 19:20   #9
Ma, skoro da ozbiljno razmišljam predbilježiti se kod tebe za slijedeću godinu.

Pošto su drastična vremena došla, takva zahtjevaju i drastične mjere, pa ja kupih plavi oglasnik u nadi da ću nešto naći. Nema, naravno, ali netko u Bihaću prodaje kućicu. I nazovem, kažem da na žalost nemam novaca za kupnju, ali da imam jedan prijedlog, ako bi to moglo, i kažem da bismo nas osam tamo slavili Novu Godinu.

I kao, nije čak ni loše, pristao bi on, mora se s curom savjetovati, pa ni pet ni šest, nego nepoznatu bajnu djevu čednu(mene) upita: "A vi biste tamo swingali, ili kaj?"
Sva sam se izgubila od šoka, na kraju sam mu počela objašnjavati da ja idem u crkvu i da sam pristojna i definitivno premlada za nezadovoljstvo u braku i svašta nešto... ma, već me strah zvati ljude, ozbiljno.

Ima li kakav susjed tamo kućicu za ovu Novu Godinu? ( a ruku na srce, i tih osam s kojima slavim nisu baš bistri. Ne bi platili puno, ali bi voljeli imati ovo i ono, pa da su nam dvije sobe premalo, da nam je tri noći za ostati previše, pa... ma sto mu gromova, kao da svi ljudi samo nas čekaju s idealnim ponudama, kao da nije već poodmakao datum i kao da već cijela Lika i Gorski kotar nisu poiznajmljivani tri tjedna prije. Neka onda oni traže, kad su tako prokleto zahtjevni, jao joj).
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 20:13   #10
katastrofa......mrzim takve ljude.....htijeli bi kamin i bazen za 50 kn

moj savjet, imaš ovih kućica, seoskih turizama, uplati ti i dečko ili ko već ta 2 dana i mozak na pašu...jer s takkvimase ne češ dogovoriti a potrošit ćeš para i para......i na kraju niš.......nema tu škrtarenja.....a i kuću ti niko neće dat ispod 1500 kn bar....

evo ti: Krasno, 10 km sa izlaska autoputa Otočac

ja bio u ovom konoba jure prije 2 godine...sve domaća hrana i muzika bude, u blizini Zavižan, odlično

http://www.np-sjeverni-velebit.hr/no...t_smjestaj.htm
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:02   #11
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
.....a i kuću ti niko neće dat ispod 1500 kn bar....
Ono što je ostalo slobodno nije ispod 6000kn. Da je 4000, već bi bilo prihvatljivo.
Hvala na linku, provjerit ću
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:36   #12
ček, za koliko je dana ta cijena? di si to gledala? kaj nude u toj cijeni?

ma nisu normalni......na što je to došlo...odi u ovakav manji obiteljksi hotelić i bit će ti super......pošalji sliku na pm, ostavi dečka i odi sa mnom

Zadnje uređivanje pazdrkan : 20.11.2009. at 22:07.
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 22:44   #13
Probaj zvat na ovaj broj, prije cca. 2 dana je bilo slobodno i ako se sjećam bilo je za 8-10 ljudi i cijena 1000 EUR za 4 noći...

http://www.tz-fuzine.hr/view.asp?p=62&c=12

Nadam se da nisam pogriješio link, jer je to bio jedan broj od cca. 30-ak poziva koje sam obavio...
Bepo_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 23:19   #14
Ja već neko vrijeme tražim zemljište ili kućicu u Lici, da nije blizu prometne ceste/autoputa.
Najjeftinije su u ratom poharanim područjima, posebno u srpskim dijelovima (Donji Lapac i sl.),
te u dijelovima koji su mi sumnjivi zbog toga jer su bili na crti pa bi moglo biti mina.

Ovo što je na nekim "poželjnim" lokacijama prodaju agencije po bolesno visokim cijenama.

Ako ima netko da je uspješno kupio nešto u nekom seocu, neka ispriča svoje iskustvo.
__________________
http://usporedbe.wordpress.com
Chariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 11:33   #15
Quote:
Chariot kaže: Pogledaj post
Ja već neko vrijeme tražim zemljište ili kućicu u Lici, da nije blizu prometne ceste/autoputa.
Najjeftinije su u ratom poharanim područjima, posebno u srpskim dijelovima (Donji Lapac i sl.),
te u dijelovima koji su mi sumnjivi zbog toga jer su bili na crti pa bi moglo biti mina.

Ovo što je na nekim "poželjnim" lokacijama prodaju agencije po bolesno visokim cijenama.

Ako ima netko da je uspješno kupio nešto u nekom seocu, neka ispriča svoje iskustvo.
Evo mi kupili pred 2 godine... Kuca + stala + ljetna kuhinja. Sve staro, zidano kamenom. I puno zemlje (ca 3.5ha). Sve naravno zapusteno, obraslo, staro... ali ok, krov na mjestu, ne prokisnjava, ima struju i tak to. Mi zadovoljni.

Ali nacin je bio da smo znali nekog tko je znao nekog tko je znao nekog ko prodaje preko punomoci iseljenih Srba. Pa tako i kupili. Cash only. Selo je pretezno srpsko ali prakticno tamo jako malo ljudi zivi (prvi sused nam zivi u ZG iako je od tamo, u cijelom selu nema nego par stalnih stanovnika). Svi su ljubazni i susretljivi kad vide da je netko dosao. Mir, tisina, priroda... Mina nema.

Ako hoces javi na PP pa mogu provjeriti s ovim koji je nama nasao kucu ako je zainteresiran da te spojimo s njime. Naravno, samo ako mislis ozbiljno, i ne mislis da bus kupio kucu i zemljiste u tip-top stanju za 10k EUR. Toga mislim vise nema...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 00:39   #16
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Znate li bilo kakav link gdje bih mogla naći kućicu koju bi mi netko iznajmio za 8- 10 ljudi, za doček Nove Godine? Može i Gorski kotar.
Ja sam bila ovdje

http://www.apartmani-briski-lokve.hr...ezero_kuca.htm

i super je. Jedini problem je što oni primaju 4 osobe.
Ali možda ti mogu dati info iznajmljuje li netko veću kuću.
Žena je jako ljubazna i svakako preporučam bilo kome. Kuća je na super lokaciji, jako blizu Lokvarskog jezera.
mantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 00:52   #17
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Znate li bilo kakav link gdje bih mogla naći kućicu koju bi mi netko iznajmio za 8- 10 ljudi, za doček Nove Godine? Može i Gorski kotar.
Ja i moje društvo smo prije tri godine za doček Nove iznajmili vilu kapelu na bjelolasici, sobe strava, mislim u pozitivnom smislu, ogromna primača za doček nove godine, svaka soba ima tv, u blizini je skijalište. Ja se sad nesječam cijene ali nije to bilo ništa strašno za tri dana, stim da je nas bilo negdje 15-ak, isto svi parovi.

Pošto ja neznam stavljati linkove ukucaj u google vila kapela i pojavit će ti se njihova stranica. Mislim da je to za nju sad kasno jer smo je mi rezervirali onda još u 9 mj., ali ne škodi ti ih nazvati i pitati.

Nadam se da sam pomogla
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 10:26   #18
Pogledaj ovdje, i zovi:-)
http://www.tzplitvice.hr/index.php?m...&tipSmjestaj=1

Upravo na taj način je bila moja ekipa (6 parova) prošlu novu godinu, bilo je super!

Preporučam selo Jezerce (blizu je a dovoljno daleko).
johnny2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 09:41   #19
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post

ja bio u ovom konoba jure prije 2 godine...sve domaća hrana i muzika bude, u blizini Zavižan, odlično

http://www.np-sjeverni-velebit.hr/no...t_smjestaj.htm
Čini se da ti dugujem piće . Jer smo uspjeli dogovoriti doček upravo u konobi Jure, smješteni smo u kućici blizu restorana. Pristali smo na tu novogodišnju večeru i organizirani doček, jer je žena koja radi u toj konobi pristala pod tim uvjetima naći nam smještaj. Večera je 350kn, smještaj je 100kn po osobi na noć. Ostajemo dvije noći. Hvala ti.

Hajde pliz napiši detaljnije komentare s tog dočeka. Kakva je bila muzika? Kakvi su bili ljudi u sali? Koliko god.?
Jer se bojim da nećemo tamo doći i naići na šezdesetogodišnjake koji plešu valcer. Ako tako bude, tako mi svega, naći ću ti IP adresu

ps. Ako tko prodaje manje zemljište u Lici ili Gorskom kotaru, na PM
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 10:14   #20
to je obiteljski hotel, znači ima svakakvih godišta.....bilo je i 60 godišnjaka ali su bili na stoluuuu

meni bilo dobro, uzeo sam to sebi ko domor uz odličnu hranu pa se nisam puno opterečivao predivan je krajolik gore

izlaz Otočac sa autoputa i onda još 15 minuta vožnje......a do izlaza iz ZG imaš oko 1:40 min



evo još ako nekom treba

http://www.njuskalo.hr/privatni-smje...u-oglas-759090
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.