Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2004., 16:11   #1
Čarape

zeli mnesto curi kupiti kao iznenadjenje, a ustvari bas i nije iznenadjenje jer zna sto cu joj kupiti, ali opet ne zeli ici samnom i odabrati, vec zeli da sam kupim... i sad ja sam trazio to sto je ona rekla, ali ne nalazim u plavoj boji. samostojece carape. bio sam u nekoliko ducana i ne znam gdje da vise pogledam, a ona to jako zeli, a zelim i ja. naravno ne za sebe.


moze li mi itko pomoci?
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 18:36   #2
odi u frankopansku u polzelu

ili u palmers u ilici

ili u namu

mislim da ces nac mozda neke tamnoplave, il ona hoce svjetlije?
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 18:59   #3
brmrzgrnj....svi ste u zgb....

just kiddin, ali znam da ima jedna polzela u rijeci, samo nisam niti znao sto se uopce tamo prodaje....

mislim da bi htjela svjetlije, jer ima svijetloplavi grudnjak, ali i da su tamnoplave (ali ne onako skoro pa crne), bilo bi dobro.

uglavnom, hvala.
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 19:31   #4
sori, sori

mozda imas u gradu jadran

nadam se da ces nac

Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 12:51   #5
Imas super ducan na prvom kati Jarunske trznice. Zove se salon carapa"Patrizia" . Carapa, boja, dezena kakve ti samo srce pozeli.Znam da im je Josipa Lisac cest gost!!!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 13:37   #6
i ja sam im isto česti gost!!!!!

ja obožavam svakakve čarape...
vidiš, vidiš...još se nitko nije sjetio josipe....dosad su me frendice zezale da bi mi na mojoj kolekciji čarapa najrazličitijih boja i uzoraka i oblika pozavidjela i nina violić!

Ali, momak nije u zgb-u kolko sam svatila, tak da.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 17:26   #7
ako danas ne nadjem u rijeci nista (lisca, polzela, jadran) shibam za trst. bash volim svoju curu....
 
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 17:29   #8
Quote:
Hugh 'n' Pepper kaže:
ako danas ne nadjem u rijeci nista (lisca, polzela, jadran) shibam za trst. bash volim svoju curu....
Pa u Rijeci bi toga trebalo biti .. idi u robnu Korzo i tamo sigurno imaju poseban shop di su smao te čarape i sl .. ako ne pitaj tamo di bi mogli imati ..

good luck i blago se tvojoj curi
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 18:24   #9
Rijeka:

Robna kuća Ri, drugi kat (ako računamo da je Kraš prizemlje a ono iznad prvi kat ), trgovina koja ima samo ženske čarape...uglavnom marke SanPellegrino.
Isti kat isto mjesto samo na drugoj strani...majice i čarape se prodaju.
Isti kat čim sidješ sa pokretnih stepki odmah ravno....prodaju dugmad i čarape.
Inače, preko put Hambya (onog malog), prema glavnoj cesti, pored Centromerkura (drogerija) mala trgovina čarapa i donjeg rublja.
Zatim, prema Mljekarskom trgu imaš trgovinu Polzele.

Sretno.

Ako ipak budeš išao do Trsta, jedna od boljih trgovina se zove Calzedonia.


__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 00:40   #10
ovako...
danas bio sam u: robna kuca ri, prvi kat-polzela, , drugi kat daj ducancic sa dugmicima, i onaj pored optike samo sa carapam, naravno nema onoga sto trazim.
cetvrti kat, ima plavih mrezastih, i to cak svijetloplavih, ali ne obicnih. i to je najslicinije onome sto sam trazio.
da li moram reci da sam izgleda jako glupo raspitivajuci se o zenskim carapama? no sad znam puno vise, jer sam tocno 4 sata trazio po gradu carape, a svaka prodavacica poklonila mi je svojih 5 minuta i saznao sam kako su klasicne boje i one koje se najvise traze: crna, bijela, boja koze i ponegdje tamno-tamno plave skoro pa crne. koliko sam skuzio postoje neke shifre boja, 02,12, 19, 33, 34, koji broj sta znaci?
robna kuca korzo, prizemlje, nema.
stari grad: polzela-nista, jadranka-nista, san pellegrino......nista , ducancic kod kosog tornja za pretpostavljat nista, bolero nasuprot novog lista-nista, i onaj ducancic kod hambya-nista.
to su bili svi ducani koje sam nasao, i nisam nista nasao....sad ne znam sto mi je raditi, a volio bih to pokloniti curi do petka...


kyra, pomoc....gdje se otprilike nalazi taj ducan u trstu?

Zadnje uređivanje Hugh 'n' Pepper : 11.05.2004. at 01:23.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 00:42   #11
i sto je najgore, kod nikoga se ne moze to naruciti...lose, lose...
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 04:11   #12
meni su ipak najbolje fishnets-ali one sa vecim nets...i to krem ili jako jako svjetlo smede...recimo kad si preplanula,imas crnu minicu,sa crnim topom,ili cak crni traper sportivo uska sexy haljinica,te fishnets i smede cipele na petu sa remenom oko gleznja!jako privlacno cure!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 10:12   #13
Quote:
goldberry kaže:
i ja sam im isto česti gost!!!!!

ja obožavam svakakve čarape...
vidiš, vidiš...još se nitko nije sjetio josipe....dosad su me frendice zezale da bi mi na mojoj kolekciji čarapa najrazličitijih boja i uzoraka i oblika pozavidjela i nina violić!
he he!!!
To mi je od deckove mame ducan!!!
Ak nesto trebas javi na PM!!!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 10:15   #14
Quote:
Hugh 'n' Pepper kaže:
i sto je najgore, kod nikoga se ne moze to naruciti...lose, lose...
daj mi jos jednom tocno opisi kak te carape moraju zgledat, koji broj, pa cu ti pogledat i ak ima bum ti poslala. Samo reci kolko najvise smiju kostat!
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 10:29   #15
Calzedoniu imas na masu mjesta u Trstu, ali možda je nalakše za objasniti ( a i za naći)- u trgovačkom centru "il giulia"
Imaš je i u "i torri d' europa", ali on je puno veći pa ćeš duže tražiti.
kleid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 10:33   #16
Eh da sjetila sam se još jednog dućana u Rijeci. Kod kafića "fiume". Preko puta birca "forum".
kleid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 10:41   #17
Kao što su ti već rekli, najlakše ćeš naći onu u Giuliji...
Calzedonije su još: corso Italia (to ti je ona ulica gdje je i Footlocker)..pokraj Pitarella (nadam se da ju nisu zatvorili)
Zatim u ulici izmedju Ponterossa i Corso Italia...Pokraj trgovine mobitelima.

Ako naletiš na neki Goldenpoint (lanac trgovina rubljem i čarapama), pokušaj i tamo.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 16:45   #18
sestra mi je danas bila u zagrebu u ova tri ducana sto je hana rekla i u jos nekim sitnijim i nista nije nasla....svugdje iste boje....
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 16:47   #19
kyra, kleid, hvala. izgleda da cu ipak morati do trsta.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 18:03   #20
dobro, ne kužim kakva je to plava boja da nigdje, ali baš nigdje nema samostojećih čarapa u toj boji......

A da pokažeš malo mašte i kupiš nešto drugo što misliš da bi joj se svidjelo?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.