Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika
Korisničko ime
Lozinka

Kozmetika A perfect gift. Podforumi: Kosa, Dekorativna kozmetika, Preparativna kozmetika i Prirodna kozmetika.

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2012., 20:44   #8421
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Registracija: Oct 2009.
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Miriše (barem na meni) po Dorininoj mliječnoj čokoladi, predobar miris I jako lijepo njeguje, tekstura mu je malo gušća i treba mu vremena da se upije (ja imam jako suhu kožu i stvarno mu treba vremena ali predivno njeguje kožu). Meni je odličan
Ja imam strašno suhu kožu. Pasala mi je njihova krema od kokosa, dakle ne maslac, nego krema za tijelo u jaaako velikom pakovanju. Koža mi je poslije toga bila nježna kao baršun, a miris... fenomenalan. Pa probaj ako nisi probala.
Old 10.06.2012., 23:13   #8422
polkagaist
Registrirani korisnik

polkagaist Avatar

Registracija: Jul 2011.
Quote:
Toxica kaže: Pogledaj post
Ja imam strašno suhu kožu. Pasala mi je njihova krema od kokosa, dakle ne maslac, nego krema za tijelo u jaaako velikom pakovanju. Koža mi je poslije toga bila nježna kao baršun, a miris... fenomenalan. Pa probaj ako nisi probala.
Nisam, da li jako miriši na kokos? Jer me od jakog mirisa kokosa zna bolit glava

Samo nisam sigurna da li ti je ovaj maslac za sada, ja sam svoje zalihe njega sad spremila u frižider, jer je postalo pretoplo za to... Pretežak bi ti bio za ove vrućine (barem je meni)
Al možeš probat, ja ti ga svakako preporučujem
polkagaist is offline  
Old 10.06.2012., 23:36   #8423
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Quote:
Nisam, da li jako miriši na kokos? Jer me od jakog mirisa kokosa zna bolit glava
Probat ću maslac, ako ne bude pasalo ide u frižider. A ovaj miris.. ne znam kako da ga definiram - sam miris dosta je jak, mene podsjeća na neki kreeeem krem kolač, a kokos sam koliko se osjeti.. ja sam ga nanjušila i osjetila, sad da li bi to tebi bilo jako..
Old 11.06.2012., 09:29   #8424
polkagaist
Registrirani korisnik

polkagaist Avatar

Registracija: Jul 2011.
Quote:
Probat ću maslac, ako ne bude pasalo ide u frižider. A ovaj miris.. ne znam kako da ga definiram - sam miris dosta je jak, mene podsjeća na neki kreeeem krem kolač, a kokos sam koliko se osjeti.. ja sam ga nanjušila i osjetila, sad da li bi to tebi bilo jako..
Čini mi se da bi se mogla odvažit probat ga
Je to ovaj?
polkagaist is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 11.06.2012., 11:41   #8425
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Quote:
Je to ovaj?
daaaaaaaaaa
sad si mislim da bih mogla nju kupiti umjesto maslaca. Ma kupit ću obje.
Old 12.06.2012., 00:13   #8426
*Queen*
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2009.
Moram kupit dezic, koji da uzmem, koji najljepse mirisi? Zadnji sam imala od kokosa, sad bi neki drugi )
*Queen* is offline  
Old 12.06.2012., 16:16   #8427
GothicRomance
Registrirani korisnik

GothicRomance Avatar

Registracija: Mar 2007.
Meni je sensitive dobar. Ne volim te mirise kokosa i slicno pa takve ne volim. Ovaj mi bas mirisi na cistocu. I vuce mi na obicnu Niveu.
GothicRomance is offline  
Old 12.06.2012., 16:22   #8428
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Meni ne pašu Baleini dezići.
Doduše u posljednje vrijeme mi malo šta paše.
Imam neki njihov roll on sa plavim poklopcem, bočica boje ciklame.. ne mogu se sjetiti imena. Ali lijepo miriše jako, cvjetno-voćkasto.
Old 12.06.2012., 16:35   #8429
molanie
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2010.
Pohvale za ovaj gel :

Meni divno mirise, i dobro na kozu djeluje. Ne isusuje i nema alergijskih reakcija. Ali me najvise miris odusevio.

Zadnje uređivanje molanie : 12.06.2012. at 16:48.
molanie is offline  
Old 12.06.2012., 20:16   #8430
Jersey Girl
Registrirani korisnik

Registracija: May 2012.
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
Meni je sensitive dobar. Ne volim te mirise kokosa i slicno pa takve ne volim. Ovaj mi bas mirisi na cistocu. I vuce mi na obicnu Niveu.
Meni isto. Inače su mi Baleini dezići lošiji, ali ovaj sam otkrila prije par mjeseci i sad koristim isključivo njega!
Jersey Girl is offline  
Old 12.06.2012., 20:52   #8431
karollina
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2010.
ja isto imam suhu kožu i super mi je kao krema od 500 ml u posudici od kokosa, ona stara koja je bila smeđo-bijelo pakovanje (netko je gore stavio sliku), sad sam vidjela da ima plavo pakovanje, neznam je li isto.super mi je, koža mi bude meka, brzo se upije i nema iintezivan miris.

i sad sam nedavno kupila kremu u tubi kokos i cvijet tiare (plava tuba) i nije mi dovoljna za moju suhu kožu, ali i piše da je za normalnu.
Old 12.06.2012., 20:55   #8432
hellie
širim dezinformacije

hellie Avatar

Registracija: Dec 2002.
sve pohvale za ovaj piling. predobar je. super miriše, i nježan je. jedino što se brzo troši ali sam se lijepo opskrbila za cijelo ljeto
hellie is offline  
Old 12.06.2012., 22:04   #8433
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Kad smo kod pohvala moram ovo da pohvalim. Koža lica mi je grozno osjetljiva i svi mogući Rosali, Garnieri, Clean&Clear (ovo najviše) su me pekli kao da mi netko let lampom prži lice.
Ovo je super, reduciralo mi mitesere po nosu i razlika se vidi i sada kada više ne koristim, nemam puno bubuljica, tu i tamo poneka, više su problem proširene pore i miteseri, ali ovo, da, riješilo je i tu poneku bubuljicu. Super stvar.
Old 13.06.2012., 12:00   #8434
Martinella
Registrirani korisnik

Martinella Avatar

Registracija: Mar 2012.
Thumbs up

Quote:

Kad smo kod pohvala moram ovo da pohvalim. Koža lica mi je grozno osjetljiva i svi mogući Rosali, Garnieri, Clean&Clear (ovo najviše) su me pekli kao da mi netko let lampom prži lice.
Ovo je super, reduciralo mi mitesere po nosu i razlika se vidi i sada kada više ne koristim, nemam puno bubuljica, tu i tamo poneka, više su problem proširene pore i miteseri, ali ovo, da, riješilo je i tu poneku bubuljicu. Super stvar.
slažem se s tobom! također sam ga koristila i bolji mi je od Garnierovog Pure active ExfoBrusher
kad potrošim Garnier definitivno se vraćam Balei, jeftinija je i učinkovitija na mojoj koži!
Martinella is offline  
Old 13.06.2012., 15:57   #8435
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Quote:
Martinella kaže: Pogledaj post
slažem se s tobom! također sam ga koristila i bolji mi je od Garnierovog Pure active ExfoBrusher
kad potrošim Garnier definitivno se vraćam Balei, jeftinija je i učinkovitija na mojoj koži!

I ovo dvoje također. Koža bude nježna, mekana, prekrasno miriše, plus dođe kao savršena podloga za šminku, samo treba pričekati 5 minuta da se upije.
Old 13.06.2012., 16:16   #8436
*tearsinheaven
delightfully chaotic

*tearsinheaven Avatar

Registracija: Mar 2010.
Ja pohvaljujem ovo:

Koristim je umjesto bijele Nivee, puno je jeftinija, a meni čak bolja

Nego, jel netko možda isprobao ovaj losion od mente i zelenog čaja? Pakiranje mi i nije nešto, ali sviđaju mi se sastojci
Old 13.06.2012., 16:17   #8437
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Evo još neke stvari koje posjedujem:

Ovo mi je fenomenalno, dođe 300 ml, ima pumpicu, miriše prekrasno i intenzivno i jako je hidratantno.

Ovaj miris mi je počeo ići na živce, miriše baš sladunjavo (u početku mi se sviđalo). Ne znam je li do moje kože (a nikad ništa nije teško upijala) ili je do formule koja traži da se malo malo stavi, jer pretjeram li, ne mogu uopće razmazati, budem sva bijela. Ja jednu ruku mi bude dovoljno kreme veličine bobice graha.

I ovo zbilja pomaže, od ispucalih peta došla sam do peta koje su kao bebine na dodir. Još su malo suhe, ali tek sam počela koristiti. Uz naravno neizbježan piling.
Old 13.06.2012., 16:30   #8438
Toxica
Debilita

Toxica Avatar

Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Ja pohvaljujem ovo:

Koristim je umjesto bijele Nivee, puno je jeftinija, a meni čak bolja

Imam ovu. Dva pakiranja. I mama isto. Hidratantna za tijelo, a nema težak miris. Nju najviše volim namazati prije spavanja, osjećam se kao bebač.
Old 13.06.2012., 17:06   #8439
Tonnie
Registrirani korisnik

Tonnie Avatar

Registracija: Apr 2007.
Quote:
Je to ovaj?
ja isto koristim tu kremu vec dulje vrijeme i obozavam je

najcesce se njome namazem nakon tusiranja i imam dojam da mi onda tijelo mirisi po kokosu cijeli ostatak dana. obozavam taj osjecaj

s tim da je krema mix kokosa i avokada, pa jos bolje mirisi !

koza mi od nje bude mekana i bas hidrirana, tako da kada potrosim tu kremu, definitivno je namjeravam opet kupiti. nadam se da sada kada su promijenili ambalazu, nisu izmijenili i sastav.

Quote:
*Queen* kaže: Pogledaj post
Moram kupit dezic, koji da uzmem, koji najljepse mirisi? Zadnji sam imala od kokosa, sad bi neki drugi )
ja koristim ovaj i skroz mi je ok, s tim da inace preferiram dezice u sticku i rijetko koji ovog tipa mi odgovara :

Tonnie is offline  
Old 13.06.2012., 20:53   #8440
MelodyNine
Listed as fairly twisted

MelodyNine Avatar

Registracija: Feb 2010.
Quote:

I ovo dvoje također. Koža bude nježna, mekana, prekrasno miriše, plus dođe kao savršena podloga za šminku, samo treba pričekati 5 minuta da se upije.
Imam ovu kremu, miriše preludo
I jako lijepo hrani kožu, a nije mi čepila pore. Za tu cijenu, milina.
Koristim ju kao noćnu i ako stavljam neki teži ili matirajući puder (dehidrirana koža).

Prijateljica je kupila jednu za lice, i još jednu da maže po tijelu zbog mirisa

Onu matirajuću sam tek kupila u potrazi za nekom takvom kremom, nadam se da će mi biti dobra.
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja