Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 21:09   #981
Ja znam da govorim Hrvatski. Ja sam naucio hrvatski preko pisanih kaubojskih romana Laso. Tu sam sve naucio ali ne zivim u Hrvatskoj i moze da se proturi koja rijec koja nije hrvatskog izvora ali pisem ijekavicom i smatram da mi dobro ide.
Ashok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:56   #982
Smile

Quote:
Ashok kaže: Pogledaj post
Ja znam da govorim Hrvatski. Ja sam naucio hrvatski preko pisanih kaubojskih romana Laso. Tu sam sve naucio ali ne zivim u Hrvatskoj i moze da se proturi koja rijec koja nije hrvatskog izvora ali pisem ijekavicom i smatram da mi dobro ide.
Sto mu gromova ja se kladio na Lunov Magnus Strip.

Hiljadu mi jelenskih rogova i milijun doboša.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:49   #983
Quote:
Ashok kaže: Pogledaj post
Ja znam da govorim Hrvatski. Ja sam naucio hrvatski preko pisanih kaubojskih romana Laso. Tu sam sve naucio ali ne zivim u Hrvatskoj i moze da se proturi koja rijec koja nije hrvatskog izvora ali pisem ijekavicom i smatram da mi dobro ide.
oni su halal?
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:04   #984
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
USAisFreedom koristi hrvatski, a ovom je rječnik pun srbizama, a i rečenica kao da su došle iz google translatora
Bio je još jedan (nije bio freedomac) na temi o Siriji koji je dugo širio vehabizam i imao je indentičan stil pisanja i fraze ali je popio ban prije godinu ili dvije. Ne sjećam se kako se zvao ali mora da je to on
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:16   #985
Talking

Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Bio je još jedan (nije bio freedomac) na temi o Siriji koji je dugo širio vehabizam i imao je indentičan stil pisanja i fraze ali je popio ban prije godinu ili dvije. Ne sjećam se kako se zvao ali mora da je to on
Sto mu ošišanih šišarki! Trista mu rogatih mukica!
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:57   #986
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Bio je još jedan (nije bio freedomac) na temi o Siriji koji je dugo širio vehabizam i imao je indentičan stil pisanja i fraze ali je popio ban prije godinu ili dvije. Ne sjećam se kako se zvao ali mora da je to on
Lako moguće. Halal stripovi
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 00:30   #987
Trista mu žalosnih mukica i jelenovih mi šišarki.

Dabogda vam stotinu dabrova repova repali.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 08:21   #988
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Trista mu žalosnih mukica i jelenovih mi šišarki.

Dabogda vam stotinu dabrova repova repali.
Ima covjek pravo.
Laso pisani kaubojski romani stampani su u Zagrebu , a Zlatna serija i Lunov Magnus strip crtani stripovi u Gornjem Milanovcu.
Sto mu gromova!
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 14:18   #989
Hutiji polako gube ključni grad Taiz na jugu.
https://pbs.twimg.com/media/DBgMrk0XgAAfvGB.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DB3n55XU0AA2b1j.png
Quote:
archicivilians‏ @archicivilians Jun 4
NEW MAP: #Taiz city | #Yemen
Government forces advancing against #Houthis in east of the city.
HD https://goo.gl/lmjOQu
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 22:42   #990
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Jbt koja grad-čina. Pa tu se moraju vodit ulične borbe da se sve puši. Kako to da Saudi imaju uspjeha u urbanom ratovanju? Ima li kakvih snimki od tamo?
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:49   #991
Quote:
narog kaže: Pogledaj post
Jbt koja grad-čina. Pa tu se moraju vodit ulične borbe da se sve puši. Kako to da Saudi imaju uspjeha u urbanom ratovanju? Ima li kakvih snimki od tamo?
Ima već mjesec dana otkad su se tukli za predsjeničku palaču, al kad ljudi slabo prate Jemen. Saudi su dofurali dosta Sudanaca, očito ginu ko snoplje...

Već dulje vremena su nekako Hutiji u defanzivi. Očito se ljudski iscrpljuju jer z arazliku od Asada nemaju dotok boraca, a i pomorska blokada čini svoje.

Malo će ipak pomoći povlačenje Katara iz Jemena.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:28   #992
Kao pogodili saudijski ratni brod https://www.almasdarnews.com/article...raketom-video/
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:03   #993
Saudijska Arabija već 2 i po godine raketira Jemen prouzročivški ogromne štete na infrastrukturi, ljudskim gubicima (civili), i tako to.
Dok Houthi su već zauzeli neko misto u Arabiji, ne znam koje, ali je blizu granice, i imaju u dometu mislim da Riyadh mogu gađat, nisam siguran točno.
Ali mi je drago što im Houthi (šlapaši) nisu klasični vojnici, ratuju u šlapama, ali ih svejedno rasturaju.
Još da napomenem da saudijci nemaju ni svojih vojnika, nego ih ''uvoze'' iz različith zemalja.
Nesposobne vehabije.
heavy snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:49   #994
svjetska zdravstvena organizacija kaže:

ukupan broj sumnjivih slučajeva kolere u jemenu ove godine pogodio je pola milijuna ljudi..
procjenjuje se da se oko 5000 ljudi dnevno zarazi kolerom..

širenje kolere znatno se jest usporilo u nekim područjima u usporedbi s prethodnim razdobljima, no bolest se i dalje brzo širi u nedavno pogođenim mjestima, a koji bilježe velik broj slučajeva..

jemenska epidemija kolere, trenutno najveća u svijetu, brzo se proširila zbog pogoršanja higijenskih i sanitarnih uvjeta i prekida opskrbe vodom diljem zemlje..

srušen je zdravstveni sustav, a nestašica lijekova i zaliha su široko rasprostranjeni..zdravstveni radnici u jemenu rade u nemogućim, katastrofalnim uvjetima, a također, čisto za info, oko 30 000 zdravstvenih djelatnika nisu dobili plaću već oko gotovo godinu dana..



ukratko, yemen cholera outbreak :
Deaths: 1,992
Confirmed cases: 396,086
Suspected cases: 500,000
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:54   #995
Sjeverni Jemen u potpunoj pomorksoj, kopnenoj, zračnoj i informativnoj blokadi od straen zapadnih medija.
Quote:
https://twitter.com/TheWarNerd/statu...24099223654400
he War Nerd‏
@TheWarNerd
Follow Follow @TheWarNerd
More
Yemen's Shia provinces are now completely blockaded. There's mass starvation and a cholera epidemic. The Anglosphere could stop this if it cared. But the mass outrage seen in stories like Aleppo never materializes. It's very strange.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:00   #996
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Sjeverni Jemen u potpunoj pomorksoj, kopnenoj, zračnoj i informativnoj blokadi od straen zapadnih medija.
Di je @Antilles da digne glas protiv tog sunitskog barbarstva?
__________________
"Jedno je percepcija, drugo su činjenice." - AAP
žerac76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:34   #997
Quote:
žerac76 kaže: Pogledaj post
Di je @Antilles da digne glas protiv tog sunitskog barbarstva?
e moj žerac, oli nisi čuo da se suniti bore za ljudska prava i da teže humanizmu, a da s druge strane šijiti samo idu uokolo s tkaninama i umotavaju žene u pauzi od ratnih zločina....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 09:23   #998
http://www.un.org/apps/news/story.as...8#.Wgf0Zv7R9cs

SA vehabije su prešle na novi level, od globalne terorističke do genocidne bagre.
Interesantni su mi bošnjaci s mog facebooka koji se nikad nisu izjašnjavali muslimanima, rokeri, multi kulti itd. Drečanje dok su rohinje bile aktuelne. Oko Jemena muk, niko... godinama.
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 04:13   #999
Šuška se da se Rusi spremaju riješiti i Jemen.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 01:57   #1000
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Šuška se da se Rusi spremaju riješiti i Jemen.
dao Bog!
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.